התקשרו אלינו

050-994-5111

זקוקים לתמיכה?

weclean111@gmail.com

תוצאות מיידיות

אחריות מובטחת

ניקוי שטיחים

כל מה שצריך לדעת על טיפול נכון בשטיחים

ניקוי שטיחים בכל השיטות השונות

אמ;לק – במאמר הבא אנו מציגים בפניכם 4 סוגי שיטות עיקריות לניקוי שטיחים.

 1. ניקוי שטיחים עשה זאת בעצמך באמצעות תכשירי ניקוי הנמצאים בכל בית.
 2. ניקוי שטיחים עשה זאת בעצמך באמצעות חומרי ניקוי המתאימים לכך (ניתן למצוא בהמשך קישור לרכישה).
 3. ניקוי שטיחים בבית הלקוח מקצועי של חברתנו WeClean ע”י בעלי מקצוע מומחים ומנוסים בטיפול נכון לשטיח.
 4. ניקוי שטיחים מקצועי ע”י איסוף השטיח למפעל (שם השטיח יעבור ניקוי מאסיבי אשר יחזיר את השטיח לחיים ויסיר ממנו אבק, כתמים, ריחות, לכלוך ואף יחזיר את גמישות השטיח כמו ביום רכישתו).

השטיחים מוסיפים לעיצוב ונראות הבית

ניקוי כתם משטיחים עם תרסיס

בין אם יש ברשותכם שטיחים פרסיים, סיניים או שטיחים בעיצוב מודרני, שטיח נאה, הינו פריט אסטטי אשר מוסיף עיצוב וחמימות בכל בית ומשרד. כאשר רכשתם שטיח מעוצב ויוקרתי בסכום לא מבוטל, יש להעניק לו את היחס הראוי על מנת לשמור על המראה היפה שלו. מיותר לציין, כי אם תקפידו על שגרת תחזוקה וניקיון נכונים, השטיח ישמור על מראה רענן למשך תקופה שתהיה ארוכה פי שתיים משטיח שאינו מתוחזק כראוי. השאלה היא כיצד ניתן היה לשמור נכון על השטיח שלכם? אנו בחברת WeClean, אספנו לכם מידע מקצועי ויעיל לשמירה נכונה ותחזוקה של השטיחים היקרים לכם.

ראשית, הדבר החשוב ביותר בתחזוקת השטיחים הינו שאיבה מקצועית ובתדירות גבוהה. יש לבצע ניקוי שטיחים, אחת לשנה באמצעות חברות מקצועיות שמגיעות לביתכם לרענן ולחטא את השטיח כאשר הם מסירים ממנו אך את הכתמים. ישנם מקרים שבהם החברה לוקחת את השטיחים למפעל שברשותם, על מנת להשרות אותו בחומרי ניקוי ייעודיים, במידה ומדובר על לכלוך קשה שניקוי בבית הלקוח לא יספיק עבור שטיחים אלה.

שאיבה יעילה – כללי ברזל לניקוי יעיל ותחזוקה נכונה של השטיחים

יש להקפיד על שאיבת השטיחים אחת לשבוע, אך יש לשים לב, כי יש לבדוק כי השקית או הפילטר הנמצאים בשואב נקיים, אחרת פעולת השאיבה לא תהיה יעילה והלכלוך לא יישאב לשקית או לפילטר. את שקית השואב או הפילטרים, יש לנקות באופן יסודי, אחת לשלושה חודשים. יש להחליף את שקיות שואב האבק, כאשר הן מגיעות לשלושת רבעי לכלוך. יש להקפיד על השאיבה ולא למהר, כאשר אתם רואים היטב את הלכלוך, השיער וגרגירי החול. יש לשאוב במהירות נמוכה למטרה של ניקוי שטיחים יסודי יתר באמצעות השאיבה.
במידה ותרצו להסיר כתם ספציפי, הכנו בשבילכם מדריכים הנותנים מענה נחוץ ויעיל לכתם הסורר:

ניקוי שתן משטיחים
כאן תמצאו טיפים להסרת כתמי וריחות שתן משטיחים וריפודים.
ניקוי דם משטיחים
טיפים מעולים להסרת כתמי דם שחדרו עמוק לצבע השטיח.
ניקוי דיו משטיחים
כל הדרכים להסרת כתמי דיו, טושים וצבע משטיחים.
ניקוי צואה משטיחים
הדרכים המומלצות להתמודד עם כתמי צואה בשטיחים.
ניקוי שמן משטיחים
כך תספגו חזרה כתמי שמן קשים שעומקו בשטיחים
ניקוי עובש משטיחים
הסרת עובש, פטריות וחיידקים משטיחים ביעילות.
ניקוי חלודה משטיח
המלצות לניקוי והסרת כתמי חלודה בשטיחים.
ניקוי מסטיק משטיח
הסרת מסטיק ודבק משטיחים ללא פגיעה בשטיח.

מדוע חשוב להגיב מיד על כתמים שהבחנתם בהם בשטיח?

כידוע, כתמים שנשארים ולא מנקים אותם מיד, חודרים לאריגים ולכן אם הבחנתם בכתם, בצעו מיד ניקוי שטיחים על מנת שלא יהיה לכם קשה יותר להסיר את הכתמים מאוחר יותר ואז לא יהיה מנוס, כי אם לקרוא לחברת ניקיון מקצועית שמנקה ריפודים ושטיחים. יש לציין, כי 80% מהכתמים הנמצאים בשטיח, ניתנים להסרה עם מים. יש ללחוץ כמה פעמים ע”י מטלית נקייה ויבשה על הכתם, היות וככל שהחומר שגרם לכתם על השטיח נקשר מהבחינה הכימית אל סיביו של השטיח, כך קשה יותר יהיה להסירו. יש לטפטף מעט מים לאחר שהספגתם את הכתם וללחוץ עם מגבת לבנה לחה. טיפ שני – אם השטיח מעט רטוב, ייבשו אותו בעזרת מייבש שיער.

אם המים אינם מסייעים לניקוי הכתם, פעלו באמצעות מים וחומץ או מי סודה לשתייה. ישנם חומרי ניקוי שיש להקפיד בבחירתם בעת ניקוי שטיחים, היו וחלק מחומרי ניקוי אלה, עשויים להיות אגרסיביים ולגרום לדהיית השטיח. יש לנסות מחומר הניקוי על פינה מוסתרת בשטיח ורק לאחר שאתם בטוחים, המשיכו בניקוי השטיח לאחר שווידאתם כי החומר אינו מזיק.

שיטה שימושית לניקוי שטיחים שפועלת מצוין!

אולי תתפלאו אבל אבקת סודה לאפייה, עשויה להיות יעילה מאוד בניקוי נכון של שטיחים. יש לפזר את אבקת הסודה לאפייה באופן שווה על השטיח ולהשאיר אותה כ-30 דקות ואפילו במשך כל הלילה. פעולה זו גם גורמת לשטיחים להיות נקיים וגם מנטרלת את ריחות הלוואי מהם שנבעו מלכלוך. יש לשאוב את כל האבק באמצעות שואב אבק. גם חומרי ניקוי מקצועיים שמועדים עבור ניקוי שטיחים ניתן לרכוש ע”י חברת ניקוי הריפודים והשטיחים הידועה WeClean, משווקת מוצר יעיל לניקוי של כל סוגי השטיחים. מוצר זה, הינו ידידותי לסביבה ומיוצר ע”י חברת הדגל של ארה”ב. חברה זו הינה חברת WEIMAN הקיימת כבר 77 שנה. את מוצרי האיכות בניקיון הריפודים והשטיחים, תוכלו לרכוש באתר המקוון של חברת WeClean. לרכישת חומר לניקוי שטיחים הקישו כאן.

ניקוי שטיחים מקצועי בשיטת WeClean

בחברתנו WeClean עומדים לרשותכם שתי אפשרויות לניקוי השטיחים אשר בביתכם. הראשונה היא ניקוי שטיחים במפעל, הווי אומר – אנו לוקחים את השטיח אלינו ומחזירים אותו בתוך שבוע כחדש. השיטה השנייה היא באמצעות ניקוי שטיחים בבית הלקוח.

ההבדלים ביניהם: במפעל, השטיח יעבור תהליך של השרייה, סחיטה וייבוש וניקוי השטיחים יכלול: הסרת כתמים, לכלוך, נטרול ריחות רעים והחזרת גמישות מרקם השטיח למצבו הראשוני. לעומת ניקוי שטיחים בבית הלקוח אשר מתאים בעיקר לניקוי אבק, כתמים קלים ורענון קצר של השטיחים אשר בביתכם. לשיחת ייעוץ על ניקוי שטיחים עם נציג WeClean התקשרו עכשיו: 1700-500-318

ניקוי שטיח במפעל

שטיחים סינטטיים
60 למטר ריבוע
 •  
פופלארי

ניקוי שטיח במפעל

שטיחי שאגי
65 למטר ריבוע
 •  

ניקוי שטיח במפעל

עבודת יד
65 למטר ריבוע
 •  

ניקוי שטיח בבית הלקוח

כל הסוגים
35 למטר ריבוע
 •  

אחריות על העבודה

ניקוי שטיחים מקצועי במפעל

אחד הדברים החשובים לנו בשירות ללקוח, מעבר למקצועיות ללא פשרות ואיכות העבודה, הוא האחריות שאנחנו נותנים ללקוחותינו. הדבר נובע מכך שאנחנו בטוחים באיכות וביסודיות העבודה שלנו ולכן מרגישים מאוד נוח לתת אחריות המכסה את הטיפול ומאפשרת לכם לקרוא לנו אם הטיפול חלילה לא היה יעיל כמובטח. יותר מכך, אנחנו ניקח עבודה רק אם אנחנו יודעים שנוכל לסייע ללקוח ולנקות את השטיח ברמה שהובטחה, הכול כדי לשמור על הוגנות גבוהה ושקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו.

במידה ולשטיחים ישנם קרעים, פרימות, גלישת או ירידת צבע, אנו נשמח לסייע לכם. למדריך המלא לתיקון שטיחים בקרו.

התועלת של ניקיון שטיחים ע”י חברה מומחית

ניקוי שטיחים עם פוליש
 • בריאות ואיכות חיים: אחת מן התופעות הבעייתיות ביותר בשטיחים וריפודים מלוכלכים היא קרדית האבק. מדובר ביצור מיקרוסקופי הניזון מחלקיקי גוף הנושרים מגופנו כתוצאה מהתחדשות תאי העור. קרדית האבק גורמת להתעטשויות, שעלת, נזלת ובעיות נשימה, שבחלק מהמקרים יכולות להסלים ולהגיע אף לבעיות אלרגיה חמורות. על מנת להימנע ולבער את הבעיה הזו, בצעו ניקוי שטיחים מקצועי ויסודי אחת לכמה חודשים, בנוסף על התחזוקה  היומיומית.
 • צבע וגוון השטיח: עם הזמן והשנים, גם אם אתם מתחזקים בעצמכם את השטיח באופן קבוע כמומלץ – אין מנוס משינויים מסוימים בגוון ובצבע השטיח שלכם שנגרמים באופן טבעי כתוצאה משימוש רגיל, כולל כתמים המשנים את רצף הצבע. הגורמים יכולים להיות רבים – שינויי מזג אויר, עשן טיגון ובישול וסיבות נוספות שהזכרנו. אנו יכולים לומר בבטחה שבכל השטיחים שיצא לנו לטפל, ישנו שינוי משמעותי בצבע השטיח ממצבו לפני הניקוי ולאחריו.
  ברוב המקרים אנו מסוגלים אף להחזיר לשטיח את צבעו כפי שהיה בעת הקנייה!
 • גמישות ומרקם השטיח: יש כלל ברזל שאומר שככל השטיח יותר מלוכלך  ויש עליו יותר חלקיקים – הוא יהיה יותר קשה והרבה פחות גמיש. ניקוי שטיחים מקצועי מוציא מהשטיח את שכבות הלכלוך באופן יסודי ומגמיש אותו יותר ממצבו כפי שהיה לפני הניקוי. השתדלו לא לחכות יותר מדי זמן בין ניקוי שטיחים לניקוי שטיחים, מכיוון שישנן דרגות בהן השטיח מתקשה ויוצר סדקים בפני השטח, דבר שהוא קשה מאוד לניקוי, גם עם הכלים שלנו.
 • חיסכון: גם אם אתם לא איצקו מרמזור, נכון שהייתם מעדיפים לנקות את השטיח ולהביאו למצבו הראשוני על פני קנייה של שטיח חדש? אז כאן בדיוק החיסכון שלכם. במקום לחפש, להשוות מחירים של שטיחים שלעתים עולים אלפי שקלים – כל מה שצריך כדי לחדש את השטיח שלכם הוא מחיר הנמוך בעשרות אחוזים ממחיר שטיח חדש. קחו בחשבון שאם הייתם בוחרים לקנות שטיח חדש, הייתם צריכים להקדיש גם זמן להוצאת השטיח הישן מהבית. אין צורך. קראו לנו ואנו נגיע ונראה לכם שלא חייבים לקנות חדש.
 • שקט נפשי: לא לכולם יש זמן להתעסק בניקוי השטיחים שבבית העסק או בבית הפרטי ולכן מעדיפים לשלם כמה שקלים לאדם מקצועי שיבצע את העבודה עבורם ויחסוך להם זמן ששווה להם יותר כסף. יותר זמן פנוי לבילויים, להיות עם המשפחה או אולי לעבוד במשרד, אם אתם מכורים לעבודה. בין לקוחותינו ניתן למצוא גם משרדים וגם לקוחות פרטיים שמעדיפים שהעבודה תבוצע עבורם כדי שיוכלו לפנות זמן. אנחנו בהחלט ממלאים את המשבצת הזו ועונים להם על צורך שעושה את הדברים ליותר יעילים.

לשיחת ייעוץ על ניקוי שטיחים עם נציג WeClean התקשרו עכשיו: 1700-500-318

אחריות

אצל WeClean תקבלו אחריות מלאה על העבודה ותוכלו להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

זמינות

אנו נוכל להגיע אליכם במועד המוקדם ביותר לביצוע העבודה וללא המתנה ארוכה ומיותרת.

טיפול עמוק

אנו מטפלים באופן עמוק ויסודי בכל סוגי הכתמים ובנטרול ריחות רעים מהשטיחים בסלון.

משפחה, ספות

מקצועיות

אנו משתמשים בציוד מתקדם בחומרי ניקיון האיכותיים ביותר כדי להגע לתוצאות הניקוי הגבוהות ביותר.

ניסיון

לנו ניסיון של מספר שנים בתחום ניקוי שטיחים ולנו ידע מעמיק בתחומי הבדים, העורות וחומרי הניקיון בהם אנו משתמשים.

הדגמה חינם

אנו מציעים הדגמה חינם בביתכם ע”מ שתוכלו להתרשם מהעבודה שלנו עוד בטרם נתחיל לנקות.

שירותים נוספים שיעניינו אותך

ניקוי ספות
מעוניינים לראות את הסלון שלכם ממש כמו חדש? כנסו וגלו למה כדאי לעשות את זה אצל WeClean.
תיקון שטיחים אומנתי
אנו אף מטפלים בקרעים, פרימות וחידוש צבע בשטיחים בהתאם למידת הצורך. בקרו במאמר המלא אודות תיקון שטיחים אומנתי.
ניקוי מזרנים
מזרנים דורשים חיטוי אחת לתקופה, במאמר הבא תקראו הכל ניקוי מזרנים, חיטוי, הסרת קרדית האבק ועוד.
ניקוי ריפודים לרכב
עוד שירות מנצח הכולל מספר מסלולים ושיטות לניקוי השטיחים בבית.
ניקוי חלונות
אם גם החלונות של זקוקים לרענון והברקה מידי פעם, כדאי כי תעיינו במאמר הבא.
חברת ניקיון
חברת WeClean מספקת את כל שירותי הניקיון במקום אחד.
Call Now Button