אחת מהסיבות שאנחנו לא טורחים ולא מקפידים לחטא את מאגרי המים שלנו היא שאנחנו לא מודעים לכך שיש בבית שלנו מאגרי מים, אנחנו לא מודעים לסיכונים שיכולים לנבוע מהם במידה ולא דואגים לחטא אותם מעת לעת ואנחנו לא מודעים לכך שיש בכלל שירות הנקרא חיטוי מאגרי מים בדיוק מהסיבה הזאת, אנו כותבים עבורכם את השירות הבאות כדי שלכל הפחות תדעו מה נכון עבורכם לעשות, ומשם תוכלו לקחת את הזה ולקבל את ההחלטות שלכם בעצמכם כפי שנראה לכם לנכון, מומלץ גם להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום כמו חברת ימית חיטוי מים.

אילו מאגרי מים יש לכם בבית?

ובכן, הדבר הראשון שאתם רוצים להכיר הוא את מערך מאגרי המים שפועלים בביתכם. מערך זה כולל מאגרי מים שאינם מיועדים לשתייה, ובכלל זה רדיאטורים של הסקה והם כוללים מאגרי מים שקשורים באופן ישיר או עקיף למי השתייה ובכלל זה מאגר המים הקרים ומאגר המים החמים בבר המים במטבח שלכם, מאגר המים של מכונת הקפה ואפילו דוד השמש שלכם שגם הוא מאגר מים וגם הוא מספק מים שיכולים לשמש כמי שתייה. מאגרי מים נוספים יכולים לכלול מערכות לחיטוי מים, מערכות להגברת לחץ מים וכדומה, אך ככלל, המאגרים שאותם מנינו הם המאגרים הנפוצים והשכיחים ביותר במגזר הפרטי, ואלו הם מאגרים שבהחלט נכון להזמין עבורם את השירות של חיטוי מאגרי מים.

מדוע חשוב לחטא את מאגרי המים הללו?

מאגרי מים מהווים למעשה את החוליות החלשות ביותר במערכת המים בכל הקשור לזיהום המים. בכל מערכת שבה יש מים זורמים, המים הזורמים מפריעים מאוד למזהמים השונים להשתקע במקומם ולהיתפס בדפנות מערכת המים. במאגרי מים זה שונה לגמרי, שכן המים יכולים לעמוד במאגרים במשך שעות ארוכות אם לא יותר מכך, ולאפשר למזהמים בקטריאליים וכימיים להצטבר ולהיתפס בדפנות המאגר. המשמעות היא שאם יש זיהום במערכת המים שלכם, המקום הראשון שבו הזיהום הזה יבוא לידי ביטוי הוא מאגר מים, קרי אחד ממאגרי המים שמנינו לעיל.

מי מספק את השירות של חיטוי מאגרי מים?

חיטוי מאגרי מים הוא שירות שאותו מספקים אנשי מקצוע וגורמים מקצועיים בעלי הסמכה ורישוי בתחום החיטוי של מערכות מים. המדובר בשירות שכולל שורה של פרוצדורות שיכולות לשאת בחובן סיכון של ממש ועל כן נדרשת הסמכה רשמית ורישוי מתאים לצורך ביצוע החיטוי. במסגרת החיטוי מבוצע ניקוי יסודי של דפנות המאגר, נבדקת שלמותו המבנית ורמת האיטום שלו ולאחר מכן מוזם בתוכו חומר חיטוי במינון מדויק ולמשך פרק זמן מדויק על מנת להשיג את האפקט הנדרש. לאחר מכן, מבוצעת שטיפה יסודית ולבסוף נבדקת רמת איכות המים על מנת לוודא שלא נותרו בהם שיירי זיהום ושיירי חומר חיטוי. מכך ניתן ללמוד שהתהליך של חיטוי מאגרי מים דורש גם ידע מקצועי וגם כלים וחומרים ייעודיים ולכן חשוב לבצע אותו בסיוע איש מקצוע מתאים בלבד.

סגירת תפריט
Call Now Button
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by
הזמנת ניקוי און-ליין
close slider
×
×

עגלת קניות