תוצאות מיידיות

אחריות מובטחת

זקוקים לתמיכה?

weclean111@gmail.com

ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון וצחצוח יסודי לכל הבית

מקצועיות

אמינות

תוצאות

ניקיון לאחר שיפוץ

מדוע כדאי לבחור בנו?

אחריות

אחריות מלאה על העבודה והתחייבות לתוצאות ניקיון לאחר שיפוץ הגבוהות ביותר!

זמינות

צוות מקצועי ומיומן זמין לשרותכם בתוך 24 שעות בלבד לרוב חלקי הארץ.

ניסיון

הניסיון שלנו יעניק לכם כניסה לבית נקי ומצוחצח ולרצפות מבריקות כיאה לאחר שיפוץ.

טיפים

בעמוד תוכלו לקבל גם טיפים מומלצים לצורך ניקיון לאחר שיפוץ ומידע חשוב קודם ההזמנה.

אורגנית

אנו עושים שימוש בחומרים טבעיים וכאלה אשר אינם מהווים סכנה לסובבים אותם.

מחירים

חברת ניקיון לאחר שיפוץ מקצועיות במחירים והנחות מיוחדים ללקוחותינו!

השאירו פרטים >>

אחרי שיפוץ לא מספיק ניקיון "רגיל"

אם יש דבר שאנו מצפים לו בכיליון עיניים, הוא להיכנס אל בית או דירה נקייה לאחר שיפוץ. התחושה היא של נכס חדש לחלוטין ממש כפי שתקבלו מהקבלן. יש לדעת, כי שיפוץ גורם לכמויות ענק של אבק וחומרי בנייה שגם גורמים נזק לרצפות ומראה שחוק. מדובר על מעמסה לא קטנה ולכן, ניקיון לאחר שיפוץ, חייב להתבצע רק ע”י חברת ניקיון שמיומנת בסוג זה של ניקיון לאחר שיפוץ שאף עשי לארוך יותר מיום אחד ובאמצעות צוות שכל אחד אחראי על שטח אחר בנכס. מדובר על פרויקט גדול ומשמעותי שיש לדעת היטב באמצעות כלים ייעודיים וחומרי ניקוי מקצועיים אשר לא יגרמו נזק למתקנים השונים בבית וכן לרצפות, לקירות או למסגרות האלומיניום או העץ שקיימות בחלונות ובתריסים.

ניקיון לאחר שיפוץ – מה צריך לדעת לפני שמחפשים?

יש צורך למצוא חברת ניקיון שמחזיקה במכונות ניקוי מיוחדות וצוות שיש לו ידע נרחב בכל הקשור לניקיון מופתי לאחר שיפוץ, מבלי שייגרם נזק. ניתן למצוא כתמי טיח על הקירות או גושי מלט על החלונות ולכן רק אנשי מקצוע יוכלו לגרד בעדינות את חומרי הבניין שנותרו במקומות השונים בצורה הטובה ביותר שיש. כאשר אנו משפצים בית הוא יהיה מבולגן, מלא בסימנים ושאריות חומרי בניין. זוהי בהחלט לא משימה קלה אבל כדאי להשאיר אותה למומחים, היות וכמה שתהיו נקיים ופדנטיים, עבודה זו יש להשאיר רק למומחים בכדי לקבל את התוצאה של ניקיון מופתי ללא נזק ושאריות אבק שחדרו לרצפה. לאחר ניקיון מסוג זה, חברת הניקיון תבצע פוליש והברקה שתתאים לרצפות, בכדי להחזיר להם את הברק היפה שנעלם בגלל חומרי הבניה והאבק.

מחפשים שירות ספציפי?

ניקיון חלונות לאחר שיפוץ

מידע מעניין בנושא ניקיון חלונות אחרי שיפוץ.

פוליש מומלץ

קראו אודות סוגי הפוליש המומלצים לרצפה בביתכם.

ניקיון בלחץ מים

מהו ניקיון בלחץ מים ומתי קיים הצורך לשימוש בו? קראו עוד..

ניקוי לשטיחים קבועים

השיטות הטובות ביותר לניקוי והסרת כתמים משטיחים מקיר לקיר.

בררו כמה שיותר לגבי חברת ניקיון אחרי שיפוץ

יש לברר כמה שיותר פרטים לגבי חברה שמבצעת ניקיון לאחר שיפוץ. בגלל שהשיפוץ הינו הליך מאוד מלכלך, יש להוציא את כל החפצים אם רהיטים ובגדים ולהעבירם למקום מוגן יותר, כך שלא תצטרכו לבצע עבודה כפולה ומכופלת וכן, בית שיהיה נקי מחפצים ורהיטים, יהיה הרבה יותר קל להשתלט עליו, במיוחד כאשר מדובר על ניקיון כה יסודי כמו לאחר שיפוץ הנכס. אם נדע לבחור חברה מקצועית, אשר תבצע לנו את הניקיון לאחר ששיפצנו את הבית, נצא מרווחים. גם חומרי הניקוי שנמצאים בידיה של חברת ניקיון מקצועית, כאלה שאמורים להסיר כתמים קשים, אינם בנמצא של אדם שאינו עוסק במקצוע זה. זו הסיבה שרק חברת ניקיון מומחית (כמו חברתנו WeClean) שכבר עוסקת שנים בתחום, יודעת באילו חומרי ניקוי ייעודיים ומקצועיים יש להשתמש וחומרים אלה אינם נמצאים על המדף במרכול או בחנויות למכירת חומרי בניין.

לחברות ניקיון, המתמחות עם ניקיון לאחר שיפוץ, ישנה מכונה מיוחדת שמסתובבת ומנקה את הרצפה. מכונה זו מוציאה ושואבת לכלוך עם מים ויש לחזור על פעולה זו כמה וכמה פעמים, לפני שבכלל מתחילים לנקות ולהבריק את הרצפות בחומרים ייעודיים. צוות הניקיון של חברה מקצועית, יוכל להגיע לכל פינה, היות והאבק מהשיפוץ נכנס לכל פינה. לחברות ניקיון יש שואבי אבק עוצמתיים שעשויים להגיע לכל מקום.

בישראל יש היצע ענק של חברות ניקיון- איך בוחרים נכון?

בגלל ההיצע הענק של חברות הניקיון בישראל, קשה לבחור חברת ניקיון שמתמחה עם ניקיון לאחר שיפוץ. זו הסיבה שיש לסנן היטב את החיפושים אם באמצעות המלצות של אנשים שכבר ביצעו ניקיון מסוג זה והיו מרוצים וכן, כדאי כי תחפש חברה שכבר עוסקת שנים בניקיונות השונים הכוללים גם ניקיון לאחר חידוש או שיפוץ של נכס, כזאת שיש לה שם ומוניטין של שנים. ניתן למצוא המלצות של גולשים, גם בפורומים השונים או אפילו לפנות לאינדקסים בתחום בעלי מקצוע ולמצוא אינדקסים שמחזיקים רק בחברות שנבדקו על ידם, מה שחוסך לכם זמן בחיפוש מתאים.

יש הבדל בין ניקיון יסודי לבין ניקיון לאחר שיפוץ. יש לקחת טווח של שבוע עד שהנכס ייכנס לפרופורציה הנכונה. חשוב כי בעל חברת הניקיון, יבנה עמכם תכנית ניקיון, מה שיקנה סדר וניקיון של המקומות החשובים והבולטים ואז להמשיך לשאר האזורים כך שהבית יהיה נקי ומבריק ללא רבב, לא יהיו שאריות אבק וחומרי בניין, תוכלו להכניס הביתה את החפצים האישיים והרהיטים בראש שקט.

צפו בעבודות שלנו

גם שיפוץ הנכס והניקיון לאחר השיפוץ יחסכו לכם כסף רב

אנו יודעים כי לרכוש דירה או נכס גדול יותר הוא בלתי אפשרי להרבה משפחות, אשר מעדיפות לשפץ ולהגדיל את החללים באמצעות פעולה כגון שיפוץ יש לבצע ניקיון לאחר שיפוץ בנכס, מה שיקנה לנכס הרגשה של חדש ויהיה גם כיף להיכנס אליו גם כשהוא משופץ ונקי ממש כמו נכס חדש שקיבלתם מידי קבלן. לאחר הניקיון שבוצע בתום השיפוץ, יש להבריק את הרצפות באמצעות פוליש מתאים שרק חברות הניקיון יודעות להתאים. שיפוץ הנכס, תמיד יעלה את ערכו הנדלני ולכן, כדאי לבצע הרחבה ושיפוץ של הנכס על פי הוראות של מהנדס בניין והמצאת האישורים המתאימים.

תמיד לאחר שיפוץ או בנייה, הסימנים יהיו בכל מקום בנכס, אם בקירות, בחלונות או ברצפות. יש להתקשר עם חברת ניקיון אך לדאוג, כי חברת השיפוצים דאגה לסלק את שאריות השיפוץ באמצעות מכולות מתאימות. רק לאחר שהנכס ריק מלבנים, שקי בטון ועוד, ניתן יהיה לבצע ניקיון לאחר שיפוץ, כאשר הנכס ריק מכל חפץ מיותר.

אנשים רבים חושבים שיוכלו לבצע ניקיון לאחר שהם כבר שיפצו את הנכס שלהם אבל עד מהרה הם מגלים כי הדבר הוא בלתי אפשרי ויש למצוא חברת ניקיון עם צוות שלם ומכונות מיוחדות שיבצעו את העבודה ביסודיות. יש לציין כי ניקיון זה, עשוי לארוך כמה ימים עד שהנכס יתחיל לקבל מראה של בית או דירה נקייה ומסודרת.

חברות ניקיון, מחזיקות בכלים ייעודיים על מנת לנקות נכס לאחר שיפוץ. יש לחברות הניקיון, שפכטלים מיוחדים למקומות קטנים וגדולים, כאלה שאינם כורמים לנזק. גם מברשות קרצוף מיוחדות הן חלק מהציוד שמחזיקות חברות הניקיון לביצוע ניקיון מושלם של בית , דירה או משרד. גם שואבי מים למיניהם, אינו מכשיר שנמצא אצל אנשים שאינם עוסקים בתחום הניקיון ולכן, יש למצוא חברה שיש לה את כל הכלים הללו וכן חומרי ניקוי ייעודיים בכדי שהתוצאה של ניקיון לאחר שיפוץ, תהיה מושלמת.

מקומות חשובים שיש להגיע אליהם

גם חדרי האמבט, אשר ספגו אבק בניה ואפילו שאריות של מלט שנדבקו בהם, חייבים ניקיון מיוחד וקפדני שרק חברת ניקיון מסוגלת לבצע. כדאי לבחור בחברת ניקיון שתהיה באזורכם, כך שאם יש אנשים שמכירים את החברה והתנסו כבר בשירותיה זה יהיה עדיף מבחינתכם. גם המרחק שאינו רב, יגרום לכך שהמחיר יהיה עדיין סביר מאשר בחירה של חברת ניקיון שנמצאת באזור מרוחק. ניקיון ניתן לבצע גם אחר שיפוץ משרדים, מפעלים, מוסדות ציבוריים ועוד. כדאי לשאול את חברת הניקיון אם היא מתמחה יותר בניקיון משרדים לאחר שיפוץ או ניקיון דירות ובתים לאחר שעברו את הליכי השיפוץ.

מדובר בניקיון שהוא הכרחי לאחר שיפוץ של בית, דירה , עסק או כל מבנה אחר, כך שהאפקט של השיפוץ ייראה טוב יותר באזורים שהם נקיים מכל רבב, במיוחד כשהם נקיים מאבק וחומרי בנייה. לאחר שיפוץ הבית או הדירה, יש לבצע בה סריקה לאחר הניקיון, שתוכלו להשוות ולאמוד אם אכן בוצעה עבודת ניקיון מקצועית, או שישנם דברים שעדיין מפריעים לכם.

בקשו לראות תיק עבודות של חברות ניקיון המתמחות בניקיון לאחר שיפוץ

תמיד כדאי לראות עבודות שחברת הניקיון ביצעה, גם לאחר שיפוץ. בדרך זו, תוכלו לראות ולהתרשם מתמונות שלפני השיפוץ ושל ניקיון לאחר שיפוץ. זו הדרך הנכונה לבחור חברת ניקיון אמינה שכבר ביצעה הרבה ניקיונות מסוג זה והשאירה מאחוריה לקוחות שבעי רצון שממליצים על החברה בחום. יש לבקש מהחברה טלפונים של לקוחות שהיא היצעה עבורם שירות זה לאחר שיפוץ, כך שתוכלו להתרשם באופן ישיר מהתגובות או ההמלצות של הלקוחות וכך לגבש דעה, אם אכן הניקיון היה לשביעות רצונם והם ממליצים על חברת ניקיון זו או אחרת.

גם ברשת תוכלו להיכנס לאתרים השונים של חברות ניקיון הנמצאות בקרבתכם ולברר אם היא מבצעת שנים ניקיון לאחר שיפוץ, כך שתוכלו להתרשם הן מהאתר, לחפש אותה באינדקסים של חברות ניקיון מומלצות או בפורומים של גולשים שמספרים על חברות ניקיון המתמחות בניקוי לאחר שיפוץ של בית, דירה או משרד.

לקבלת הצעת מחיר הוגנת ומותאמת עבורכם השאירו פנייה בתחתי העמוד או צרו קשר.

מדובר בניקיון שהוא הכרחי לאחר שיפוץ של בית, דירה , עסק או כל מבנה אחר, כך שהאפקט של השיפוץ ייראה טוב יותר באזורים שהם נקיים מכל רבב, במיוחד כשהם נקיים מאבק וחומרי בנייה. לאחר שיפוץ הבית או הדירה, יש לבצע בה סריקה לאחר הניקיון, שתוכלו להשוות ולאמוד אם אכן בוצעה עבודת ניקיון מקצועית, או שישנם דברים שעדיין מפריעים לכם.

שירותים נוספים של חברתנו

ניקיון בתים

שירות מומלץ לניקוי בתים מכל הסוגים בחבילות מותאמות אישית.

ניקוי חלונות

ניקוי חלונות יסודי הכולל קרצוף, במבצעים מיוחדים שאסור להחמיץ!

ניקיון משרדים

כל מה שחשוב לדעת לצורך ניקיון משרדים על בסיס קבוע.

ניקוי ספות

ניקוי ספות של חברתנו יעניק מראה חדש ומרענן לספות בבית.

ניקוי שטיחים

שירות מנצח של חברתנו, הינו ניקוי שטיחים במגוון מסלולים משתלמים והנחות מיוחדות.

ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים הכולל חיטוי, נטרול ריחות והסרת כתמים באחריות מלאה!

חברת ניקיון

קראו על כל שירותי הניקיון של חברת ניקיון WeClean.

מחירים והנחות מיוחדים

לניקיון אחרי שיפוץ!

דירה 2 חדרים

החל מ-550 ₪

דירה 3 חדרים

החל מ-700 ₪

דירת 4 חדרים

החל מ-850 ₪

מבצע!

דירת 5 חדרים

החל מ-950 ₪

עד 125 מ"ר

החל מ-950 ₪

עד 50 מ"ר

החל מ-550 ₪

עד 75 מ"ר

החל מ-700 ₪

עד 100 מ"ר

החל מ-850 ₪

תוכן עניינים

Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by