ניקיון לאחר שיפוץ בחולון

ניקיון לאחר שיפוץ בחולון - WeClean

אחר שיפוץ הדירה או הבית, האזור נראה כמו אתר בניה. החול, האבק, המלט, הטיח, הצבע ועוד חומרי בניה, ממלאים את האזור בלכלוך רב שקשה מאוד להיפטר ולנקות אותו. על מנת שתהיינה תוצאות משביעות רצון והבית או הדירה ייראו כחדשים, יש לשכור חברה המתמחה בתחום של ניקיון לאחר שיפוץ בחולון במקרה והדירה שלכם או הבית נמצאים באזור זה. יש להזמין תמיד חברת ניקיון הנמצאת קרוב לאזור מגוריכם. ישנן משפחות אשר עוזבות את דירתן בזמן השיפוץ, כך שלא יסבלו אבק.

יש לקרוא לחברה העוסקת בתחום ניקיון לאחר שיפוץ בחולון, לאחר שכל הפסולת של הבנייה פונתה באמצעות מכולות ע"י קבלן השיפוצים. על נציג מטעם חברת הניקיון להגיע למקום ולאמוד את הניקיון שיש לבצע, כך שיוכל לדעת אילו כלים יש להביא עימו וכמה עובדים על מנת שהעבודה תתבצע ביעילות המרבית.

ציוד לניקיון דירות ומטבח

המהלכים שיש לבצע בעת ניקיון לאחר שיפוץ

לעיתים, ניקיון לאחר שיפוץ בחולון, יכול לקחת כמה ימים, היות ויש להגיע לכל הפינות, לנקות חלונות משאריות של חומרי בניה בעדינות רבה, כלים סניטריים, ארונות מטבח, קירות, דלתות פנימיות ודלת חיצונית ועוד מתקנים שונים הנמצאים בדירה או בבית. מה שחשוב לבצע לאחר שהבית יהיה נקי, הינו פוליש או קרצוף שיתאים לסוג הרצפות, היות ואפילו אם החלפתם רצפות, האבק עדיין יישאר בהן והן תאבדנה את הברק הטבעי שאמור להיראות במיוחד על ריצוף חדש.

מומלץ לא להשאיר חפצים לפני השיפוץ בבית, כי אם לאחסן אותם במקום נקי ובטוח, הרחק מאזור השיפוץ. יש לציין, כי מחיר של ניקיון לאחר שיפוץ, יחושב על פי גודל השטח וקושי הניקיון של הדירה. למשל, אם ישנם דבקים שקשה להסיר מהרצפות, הארונות ומשטחים נוספים, העבודה תיארך זמן רב יותר. לחברות הניקיון יש את כל הכלים הנחוצים והמקצועיים לניקוי פאנלים, מרצפות, מכונות קרצוף וחומרי ניקיון והברקה.

אבא ובן מנקים, ניקיון, כביסה, חיוך

אל תתפתו להצעות זולות מדי וקחו כמה הצעות מחיר לפני שתחליטו

ישנן חברות ניקיון שהן חדשות בזירה ולכן, מומלץ להשוות בין המחירים של מ"ר לניקיון לאחר שיפוץ. קחו לפחות 3-4 הצעות ובררו היטב לגבי החברה שממנה אתם מעוניינים לבל שירות כמו ניקיון לאחר שיפוץ בחולון או בכל עיר שבה אתם גרים. המלצות יכולות בהחלט לבוא בחשבון אך חברת ניקיון עם וותק של שנים רבות ומגיעה לאזורים רבים בארץ כמו חברת we clean, אשר עוסקת שנים בכל סוגי הניקיון ומתמחה במיוחד בניקיון לאחר שיפוץ, קיימת שנים אבות והיא עוסקת בכל תחומי הניקיון הכוללים: ניקוי כללי ויסודי של דירות, בתים, משרדים, מוסדות ומפעלים, ניקוי חלונות בגובה, ניקוי ריפודים, ניקיון לשטיחים, ווילונות פוליש מכל הסוגים ועוד.

נציג מטעם החברה יגיע אליכם, על מנת לאמוד את מחיר הניקיון ולדעת כמה עובדים יש להביא איתו, סוג הציוד. במידה ותהיו מעוניינים בשירות,החברה תחתום אתכם על חוזה אשר מבטיח אחריות על העבודה. אנו מלווים כבר שנים לקוחות קבועים, אם מהמגזר הפרטי ואם מהעסקי לשביעות רצונם המלאה. בנוסף, נוכל לתת לכם טלפונים של לקוחות וחברות שעובדים עמנו באופן קבוע.

שירותים נוספים שלנו בחולון והסביבה

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button