תוצאות מיידיות

אחריות מובטחת

זקוקים לתמיכה?

weclean111@gmail.com

ניקיון דירות ובתים

החברה שבאה לעבוד בלי לספר סיפורים

ניקיון בתים ודירות בראש שקט

לאנשים היום אין זמן לנקות את ביתם בעצמם, הם עובדים בכל שעות היום ואפילו עד שעות הערב ולכן לבטח לא יוכלו לעמוד בניקיון יסודי של הדירה בה הם גרים. זו הסיבה שהם מזמינים חברת ניקיון דירות ובתים מקצועית ואמינה שתבצע את העבודה עבורם. רבים מעידים, כי שירותיה של חברת ניקיון, שווים כל שקל, היות וההרגשה הנעימה של כניסה לדירה מצוחצחת לאחר יום עבודה ארוך, פשוט לא תסולא בפז. היתרון הגלום בחברות אלה, הוא אינו הניקיון של הדירה לבד, כי אם התמחויות נוספות אחרות כגון: ניקוי ריפודים, ניקוי שטיחים, ניקיון חלונות בגובה, ניקוי תריסים, פוליש שיש לבצע אחת לשנתיים או שנה ועוד. 1700-500-318 ישנם יתרונות נוספים בבחירת חברת ניקיון דירות כמו למשל המכשור המקצועי אנשי צוות המגיעים יחד ומבצעים תוך זמן קצר ניקיון יסודי בדירה וכן, שימוש עם חומרי ניקוי ירוקים אינם מזיקים ונחשבים לידידותיים לסביבה. יש להתייעץ תחילה עם חברת הניקיון, לגבי התדירות של ניקיון הדירה על פי מצבה ועל פי אורח החיים בה וכן, לוודא את היום בשבוע שנראה מתאים ביותר לניקיון זה.

כולנו אוהבים בית נקי שנעים לשהות בו

ניקיון בתים, ניקיון דירות

גם מבחינת התחושה וגם מבחינת ההיגיינה והבריאות, אין כמו בית מבריק ומצוחצח, כאשר שירות ניקיון דירות הינו מקצועי. נשים רבות חשות הקלה עצומה, כאשר יש מי שאחראי על ניקיון ותחזוקת הבית באופן שוטף על פי סבב קבוע, כך שהדירה או הבית תמיד מבריקים וממש כיף ולהתגאות בבית כזה בזמן שמארחים אורחים. קיים הבדל משמעותי, בין הזמנת עוזרת בית להזמנה של חברת ניקיון מקצועית אשר עוסקת שנים במקצוע ויש ברשותה צוות עובדים מיומן וחרוץ שכל אחד מהצוות הוא בעל מיומנות אחרת וכך ניתן לתפוס כל פינה ולהבריק אותה. לחברת ניקיון קיימת תכנית עבודה עבור כל בית ודירה, מה שמקנה לה יתרון נוסף במקצועיות ויסודיות שהיא כה חשובה לניקיון מושלם של הדירה או הבית.

חברות העוסקות בתחום ניקיון דירות, יודעות באילו חומרי ניקוי יש להשתמש, כך שחלילה לא יהרסו אלמנטים שונים בבית. יתרה מזאת, חברות אלה, מעניקות אחריות מלאה על כל ניקיון שהן מבצעות מה שמעניק אמון מלא בלקוחות שכבר ניסו את שירותן ואף קיבלו עליהן המלצות חמות מקולגות, מכרים ובני משפחה.

ניקוי דירות עם שימוש במכשור מקצועי וחומרים מחטאים

ניקיון הבית, ניקוי רצפה, ניקוי פרקט

כאשר מדובר בהזמנת שירותי ניקיון בתים דירות אתם יכולים להיות שקטים בכל המובנים, למשל כאשר לחברה יש מכונות קיטור מקצועיות שמעלימות כתמים ומחטאות כל פינה בבית. ניתן לקבוע שעה נוחה שתתאים לכם, היות ולחברות ניקיון יש עובדים העובדים במשמרות, כך שאם נוח לכם דווקא בשעות הצהריים, ניתן יהיה להזמין את שירותי הניקיון גם בשעות אלה שאתם מוצאים לנכון, כי הן השעות הנוחות ביותר עבורכם.

בגלל שחברות ניקיון מעניקות קבלות, ניתן לנצל היטב שירות זה, למשל אם אתם בעלי משרד ושכרתם את שירותיה של חברת ניקיון שתנקה עבורכם את המשרד, תוכלו להשתמש בחברה זו שהיא אף מבצעת ניקיון דירות מה שיגרום לכם לפחות הוצאות היות והוצאה זו הינה הוצאה מוכרת לצרכי מס.

מחפשים שירות ספציפי? בקרו במדריכים שלנו

פוליש לרצפה
באמצעות פוליש לרצפה, ניתן להסיר את שכבת הלכלוך ולהחזיר המראה המבריק והנחוץ לרצפת הבית.
ניקיון לאחר שיפוץ
בשעה טובה אתם נכנסים לדירה אחרי שיפוץ מאסיבי? במאמר תמצאו מידע וטיפים בנושא.
ניקיון חלונות
מעוניינים בשירות ניקיון חלונות? אצלנו תמצאו מגוון מסלולים משתלמים במיוחד.
ניקיון בלחץ מים
חברתנו מומחית בחידוש משטחים שונים באמצעות ניקיון בלחץ מים מקצועי.

מצאו חברת ניקיון דירות המשרתת לקוחות באזור מגוריכם

אם אתם גרים באזור המרכז, לבטח לא תחשבו להזמין שירות של ניקיון דירות באשדוד, זו הסיבה שיש לחפש חברות ניקיון באזורכם, מה שיבטיח את הגעת עובדי הניקיון בזמן שקבעתם. חברה רצינית, תעמוד בזמנים שקבעה ותגיע עם הציוד וחומרי הניקוי הייעודיים לניקיון דירתכם. שירותיה של חברת ניקיון, כוללות כל מיני תחומים, היות ותחום הניקיון התפתח בצעדי ענק עם השנים וניתן למצוא שירות יעיל כגון ניקיון דירות לאחר שיפוץ. שירות זה אינו פשוט ומדובר על ניקיון מאסיבי ומורכב, שאף עשוי לארוך כמה ימים, תלוי במצב הדירה. החברה תגרד בעדינות באמצעות כלים מקצועיים, טיח ומלט שנדבקו בקירות או בחלונות, מבלי שייגרם נזק למתקנים השונים בדירה. החברה תדאג לפינוי כל הפסולת ותגיע לכל פינה. היא תדאג כי הכלים הסניטריים בדירה ינוקו על הצד הטוב ביותר עד שיבריקו בעיניים. אתם תקבלו דירה חדשה ונוצצת ולא תאמינו בהבדל של לפני הניקיון ולאחריו.

עוד חיסכון בהזמנת חברת ניקיון דירות

ניקוי רצפה, ניקוי פרקט

אם שילמתם לעוזרת לפי שעה, אין זה אומר שפה זה מסתיים. יש לשלם לה ביטוח לאומי (הרי לא תיקחו סיכון מיותר) תשלומים כגון תנאים סוציאליים כגון פנסיה, חופשות, ימי מחלה ועוד. כאשר תזמינו חברת ניקיון דירות אין צורך לשלם את התשלומים הללו, היות ובעל החברה, הוא זה שישלם על עובדיו. חשבו על כמה חסכתם בחודש וכמה חסכתם בשנה בשימוש בשירותיה של עוזרת בית לבין שירותיה של חברת ניקיון מקצועית. תארו לעצמכם שעוזרת הבית לא תגיע ביום הניקיון שלו אתם מצפים כל השבוע, אם במידה והילד או הילדה שלה חולים, אם היא חולה וכדומה. כאשר תזמינו חברת ניקיון, לא יקרה מצב שהבית או הדירה שלכם יישארו ללא ניקיון. תמיד יהיה מי שיחליף את העובד החולה ואתם תחזרו תמיד לבית נקי ביום הקבוע בשבוע שבו הזמנתם שירות זה.

מבחינת אמינות – חברות ניקיון דירות מקבלות לעבודה כוח עבודה מיומן שאין לו עבר פלילי וכן, תמיד יש מי שאחראי על העובדים ותמיד יש לכם לאן לפנות. תוכלו לקבל מידע על החברה, אם ברשת ואם באמצעות המלצות של חברים או מי שעובד עמכם ומשתמש בשירות ניקיון זה כבר שנים ומרוצה. זו תהיה האינדיקציה הטובה ביותר, לבחור חברה אמינה שתוכלו לתת לה את מפתח הבית ולהיות שקטים.

פנו לחברת ניקיון גדולה ומוכרת ובררו את מי היא משרתת

גם אם שמעתם על חברה מסוימת המבצעת ניקיון בתים דירות, ואין לכם המלצות, בררו כמה שנים היא בעלת וותק, את מי היא משרתת ובקשו ממנה טלפונים של לקוחות מרוצים. חברה כזאת שבטוחה בעצמה ובשירותיה, תשמח להעניק לכם טלפונים של לקוחות שהיא משרתת באופן קבוע. יש לציין, כי לא כל חברות הניקיון, עומדות בסטנדרטים שהן הבטיחו או שאולי אין ממש תיאום ציפיות ביניכם. ישנן חברות שאינן מעניקות שירות מקצועי. במידה והחברה קיימת כבר שנים בשוק ויש לה הרבה כוח אדם מקצועי וקבוע, זו החברה שתצטרכו לשכור את שירותיה על בסיס קבוע.

על מנת לבחון את הרצינות והמקצועיות של חברת ניקיון דירות ובתים, חברה מקצועית, לא תיתן לכם פרטים בטלפון כגון מחיר וכדומה. היא פשוט תשלח נציג אל ביתכם לפגישה שאינה מחייבת ותוכל לתת לכם הצעת מחיר כאשר תראה מה גודל הדירה ומה נתוניה. כדאי למצוא את השמות המובילים בשירות ומקצועיות בתחום ניקיון בתים ודירות. חברת WeClean, הינה חברה ידועה הקיימת שנים בתחום כל סוגי הניקיון ומציעה שירותים נוספים כגון: ניקיון ריפודים, ניקיון מזרונים, ניקיון שטיחים ניידים ושטיחים מקיר לקיר, פוליש לכל סוגי המרצפות והשיש, ניקיון חלונות בגובה, ניקוי ריפודי רכב ועוד. רבים מוצאים כי הזמנת שירותיה של חברת ניקיון זו, היא יעילה היות ואת כל שירותי הניקיון תקבלו תחת קורת גג אחת. 1700-500-318

למה דווקא WeClean?

אחריות

אצל WeClean תקבלו אחריות מלאה על העבודה ותוכלו להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

זמינות

אנו נוכל להגיע אליכם במועד המוקדם ביותר לביצוע העבודה וללא המתנה ארוכה ומיותרת.

יסודיות

אנו נצחצח לכם את הבית ביסודיות וברמה הגבוהה ביותר.

משפחה, ספות

מקצועיות

אנו משתמשים בציוד מתקדם בחומרי ניקיון האיכותיים ביותר כדי להגיע לתוצאות הניקוי הגבוהות ביותר.

ניסיון

לנו ניסיון של מספר שנים בתחום ניקיון דירות ובתים, ולנו צוותים מעולים שיודעים היטב את העבודה.

מחירים שפויים

אצל WeClean תקבלו שירותי ניקיון בתים במחירים הוגנים השווים לכל כיס.

ניקיון בתים - WeClean לפני הניקיון
ניקיון דירות - WeClean אחרי הניקיון

שירותי ניקיון נוספים של חברתנו

ניקוי עובש
חברתנו מומחית בטיפול נכון וניקוי עובש הכולל חיטוי מלא, בקרו במדריך המלא.
ניקוי דשא סינטטי
לפני שתזמינו חברה לניקוי דשא סינטטי, כדאי כי תבקרו במאמר המלא שלנו העוסק בנושא.
ניקוי שטיחים
שיטות ביתיות ומקצועיות לניקוי שטיחים וחידושם הכולל חיטוי מאבק וקרדית האבק.
ניקוי ספות
לנו ידע רחב ומקצועי בכל סוגי הספות, מה שיבטיח לכם ספה נקייה ונטולת כתמים וריחות רעים.
ניקיון משרדים
מחפשים שירות ניקיון משרדים על בסיס קבוע ובשעות הנוחות לכם? כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא.
חברת ניקיון
חברת WeClean מספקת את כל שירותי הניקיון במקום אחד.

תוכן עניינים

Call Now Button
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by