ניקיון דירות ובתים

ניקיון דירות עם תוצאות מטורפות ובמחירים משתלמים..!

ליטוש, פוליש, קרצוף, ניקיון
נגן וידאו
מבצעים והנחות מיוחדים ללקוחות חדשים
תנו לנו "לשבור את הראש"!

ניקיון דירות ובתים בראש שקט!

לאנשים היום אין זמן לנקות את ביתם בעצמם, הם עובדים בכל שעות היום ואפילו עד שעות הערב ולכן לבטח לא יוכלו לעמוד בניקיון יסודי של הדירה בה הם גרים. זו הסיבה שהם מזמינים חברת ניקיון דירות ובתים מקצועית ואמינה שתבצע את העבודה עבורם. רבים מעידים, כי שירותיה של חברת ניקיון, שווים כל שקל, היות וההרגשה הנעימה של כניסה לדירה מצוחצחת לאחר יום עבודה ארוך, פשוט לא תסולא בפז. היתרון הגלום בחברות אלה, הוא אינו הניקיון של הדירה לבד, כי אם התמחויות נוספות אחרות כגון: ניקוי ריפודים, ניקוי שטיחים, ניקיון חלונות, ניקוי תריסים, פוליש שיש לבצע אחת לשנתיים או שנה ועוד.

ישנם יתרונות נוספים בבחירת חברת ניקיון דירות כמו למשל המכשור המקצועי אנשי צוות המגיעים יחד ומבצעים תוך זמן קצר ניקיון יסודי בדירה וכן, שימוש עם חומרי ניקוי ירוקים אינם מזיקים ונחשבים לידידותיים לסביבה. יש להתייעץ תחילה עם חברת הניקיון, לגבי התדירות של ניקיון הדירה על פי מצבה ועל פי אורח החיים בה וכן, לוודא את היום בשבוע שנראה מתאים ביותר לניקיון זה.

כולנו אוהבים בית נקי שנעים לשהות בו

גם מבחינת התחושה וגם מבחינת ההיגיינה והבריאות, אין כמו בית מבריק ומצוחצח, כאשר שירות ניקיון דירות הינו מקצועי. נשים רבות חשות הקלה עצומה, כאשר יש מי שאחראי על ניקיון ותחזוקת הבית באופן שוטף על פי סבב קבוע, כך שהדירה או הבית תמיד מבריקים וממש כיף ולהתגאות בבית כזה בזמן שמארחים אורחים. קיים הבדל משמעותי, בין הזמנת עוזרת בית להזמנה של חברת ניקיון מקצועית אשר עוסקת שנים במקצוע ויש ברשותה צוות עובדים מיומן וחרוץ שכל אחד מהצוות הוא בעל מיומנות אחרת וכך ניתן לתפוס כל פינה ולהבריק אותה. לחברת ניקיון קיימת תכנית עבודה עבור כל בית ודירה, מה שמקנה לה יתרון נוסף במקצועיות ויסודיות שהיא כה חשובה לניקיון מושלם של הדירה או הבית.

חברות העוסקות בתחום ניקיון דירות, יודעות באילו חומרי ניקוי יש להשתמש, כך שחלילה לא יהרסו אלמנטים שונים בבית. יתרה מזאת, חברות אלה, מעניקות אחריות מלאה על כל ניקיון שהן מבצעות מה שמעניק אמון מלא בלקוחות שכבר ניסו את שירותן ואף קיבלו עליהן המלצות חמות מקולגות, מכרים ובני משפחה.

השאירו פרטים
עבודה מקצועית עם ציוד מקצועי

ניקוי דירות עם שימוש במכשור מקצועי וחומרים מחטאים

כאשר מדובר בהזמנת שירותי ניקיון בתים דירות אתם יכולים להיות שקטים בכל המובנים, למשל כאשר לחברה יש מכונות קיטור מקצועיות שמעלימות כתמים ומחטאות כל פינה בבית. ניתן לקבוע שעה נוחה שתתאים לכם, היות ולחברות ניקיון יש עובדים העובדים במשמרות, כך שאם נוח לכם דווקא בשעות הצהריים, ניתן יהיה להזמין את שירותי הניקיון גם בשעות אלה שאתם מוצאים לנכון, כי הן השעות הנוחות ביותר עבורכם.

בגלל שחברות ניקיון מעניקות קבלות, ניתן לנצל היטב שירות זה, למשל אם אתם בעלי משרד ושכרתם את שירותיה של חברת ניקיון שתנקה עבורכם את המשרד, תוכלו להשתמש בחברה זו שהיא אף מבצעת ניקיון דירות מה שיגרום לכם לפחות הוצאות היות והוצאה זו הינה הוצאה מוכרת לצרכי מס.

מצאו חברת ניקיון דירות המשרתת לקוחות באזור מגוריכם

אם אתם גרים באזור המרכז, לבטח לא תחשבו להזמין שירות של ניקיון דירות באשדוד, זו הסיבה שיש לחפש חברות ניקיון באזורכם, מה שיבטיח את הגעת עובדי הניקיון בזמן שקבעתם. חברה רצינית, תעמוד בזמנים שקבעה ותגיע עם הציוד וחומרי הניקוי הייעודיים לניקיון דירתכם. שירותיה של חברת ניקיון, כוללות כל מיני תחומים, היות ותחום הניקיון התפתח בצעדי ענק עם השנים וניתן למצוא שירות יעיל כגון ניקיון דירות לאחר שיפוץ. שירות זה אינו פשוט ומדובר על ניקיון מאסיבי ומורכב, שאף עשוי לארוך כמה ימים, תלוי במצב הדירה. החברה תגרד בעדינות באמצעות כלים מקצועיים, טיח ומלט שנדבקו בקירות או בחלונות, מבלי שייגרם נזק למתקנים השונים בדירה. החברה תדאג לפינוי כל הפסולת ותגיע לכל פינה. היא תדאג כי הכלים הסניטריים בדירה ינוקו על הצד הטוב ביותר עד שיבריקו בעיניים. אתם תקבלו דירה חדשה ונוצצת ולא תאמינו בהבדל של לפני הניקיון ולאחריו.

חיסכון בהוצאות

עוד חיסכון בהזמנת חברת ניקיון דירות

אם שילמתם לעוזרת לפי שעה, אין זה אומר שפה זה מסתיים. יש לשלם לה ביטוח לאומי (הרי לא תיקחו סיכון מיותר) תשלומים כגון תנאים סוציאליים כגון פנסיה, חופשות, ימי מחלה ועוד. כאשר תזמינו חברת ניקיון דירות אין צורך לשלם את התשלומים הללו, היות ובעל החברה, הוא זה שישלם על עובדיו. חשבו על כמה חסכתם בחודש וכמה חסכתם בשנה בשימוש בשירותיה של עוזרת בית לבין שירותיה של חברת ניקיון מקצועית. תארו לעצמכם שעוזרת הבית לא תגיע ביום הניקיון שלו אתם מצפים כל השבוע, אם במידה והילד או הילדה שלה חולים, אם היא חולה וכדומה. כאשר תזמינו חברת ניקיון, לא יקרה מצב שהבית או הדירה שלכם יישארו ללא ניקיון. תמיד יהיה מי שיחליף את העובד החולה ואתם תחזרו תמיד לבית נקי ביום הקבוע בשבוע שבו הזמנתם שירות זה.

מבחינת אמינות – חברות ניקיון דירות מקבלות לעבודה כוח עבודה מיומן שאין לו עבר פלילי וכן, תמיד יש מי שאחראי על העובדים ותמיד יש לכם לאן לפנות. תוכלו לקבל מידע על החברה, אם ברשת ואם באמצעות המלצות של חברים או מי שעובד עמכם ומשתמש בשירות ניקיון זה כבר שנים ומרוצה. זו תהיה האינדיקציה הטובה ביותר, לבחור חברה אמינה שתוכלו לתת לה את מפתח הבית ולהיות שקטים.

פנו לחברת ניקיון גדולה ומוכרת ובררו את מי היא משרתת

גם אם שמעתם על חברה מסוימת המבצעת ניקיון דירות ובתים, ואין לכם המלצות, בררו כמה שנים היא בעלת וותק, את מי היא משרתת ובקשו ממנה טלפונים של לקוחות מרוצים. חברה כזאת שבטוחה בעצמה ובשירותיה, תשמח להעניק לכם טלפונים של לקוחות שהיא משרתת באופן קבוע. יש לציין, כי לא כל חברות הניקיון, עומדות בסטנדרטים שהן הבטיחו או שאולי אין ממש תיאום ציפיות ביניכם. ישנן חברות שאינן מעניקות שירות מקצועי. במידה והחברה קיימת כבר שנים בשוק ויש לה הרבה כוח אדם מקצועי וקבוע, זו החברה שתצטרכו לשכור את שירותיה על בסיס קבוע.

על מנת לבחון את הרצינות והמקצועיות של חברת ניקיון דירות ובתים, חברה מקצועית, לא תיתן לכם פרטים בטלפון כגון מחיר וכדומה. היא פשוט תשלח נציג אל ביתכם לפגישה שאינה מחייבת ותוכל לתת לכם הצעת מחיר כאשר תראה מה גודל הדירה ומה נתוניה. כדאי למצוא את השמות המובילים בשירות ומקצועיות בתחום ניקיון בתים ודירות. חברת WeClean, הינה חברה ידועה הקיימת שנים בתחום כל סוגי הניקיון ומציעה שירותים נוספים כגון: ניקיון ריפודים, ניקיון מזרונים, ניקיון שטיחים ניידים ושטיחים מקיר לקיר, פוליש לכל סוגי המרצפות והשיש, ניקוי ריפודי רכב ועוד. רבים מוצאים כי הזמנת שירותיה של חברת ניקיון זו, היא יעילה היות ואת כל שירותי הניקיון תקבלו תחת קורת גג אחת.

לקוחות נהנים וממליצים

ניקוי דירות ובתים מומלץ

אלון חסיד
קרא עוד
חיפשתי חברת ניקיון לסלון כולם רצו בין 500-600 שקל מצאתי את חברת וויקלין הבית נראה חדש עבודה מצוינת מחיר מצוין
עידן
קרא עוד
חברה רציניים שירות ממש מעל המצופה תודה לכם על הכל
דני כהן
קרא עוד
הייתם אצלי לפני חודש דיוק בזמנים מקצועיים ואמינים תודה ממליץ בחום
מיכאלה אור
קרא עוד
וואו! הזמנתי שירות וטוב עשיתי! יופי של איכות ומקצועיות! תודה רבה רבה! כל הכבוד! שירות מקצועי ואדיב! נקי נקי!👍
השאירו פרטים
ניקיון דירות ובתים - WeClean לפני הניקיון
ניקיון דירות - WeClean אחרי הניקיון

שירותי ניקיון נוספים של חברתנו

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר..!