ניקיון דירות חדשות

חברת ניקיון

השלב של קבלת דירה חדשה מקבלן הוא אחד מהשלבים המרגשים ביותר בתהליך של רכישת בית חדש, אבל הוא גם אחד השלבים הרגישים ביותר בתהליך. לאחר שאתם מקבלים את הדירה, אתם מקבלים גם את כל הליקויים שמגיעים איתה ואתם מקבלים גם את כל הלכלוך והזיהום שהצטברו בדירה לאורך תהליך הבנייה. מרגע קבלת הדירה ועד לרגע בו תוכלו אכן לאכלס אותה צפויים לעבור מספר שבועות, במהלכם אתם רוצים להזמין גורם מקצועי המתמחה בתחום של ניקיון דירות חדשות מקבלן ואתם רוצים גם להספיק ולבצע בדיקת בדק בית כוללת לכל ליקויי הבנייה שאולי לא שמתם לב אליהם.

ניקיון דירות חדשות מקבלן, שירות לניקיון

מדוע חשוב לנקות דירה חדשה מקבלן?

ניקיון דירות חדשות מקבלן הוא לא לחינם תחום שסביבו פותחה פעילות עסקית ענפה. דירות חדשות יכולות להטעות מאוד עם המראה החדש שלהן, שכן מדובר בדירות שהכל בהן חדש וששום דבר לגביהן לא ממש ידוע עדיין עבור בעלי הדירה. הפעולה הראשונה והמיידית שאנו רוצים לבצע כאשר אנו מקבלים דירה כזאת מקבלן היא לנקות את הדירה בצורה יסודית ולהבטיח שהמשטחים השונים בדירה אינם מכילים זיהומים שונים שאת חלקם אנחנו יכולים לראות בעין ואת חלקם אנחנו כלל לא רואים. במסגרת ניקיון כזה חשוב לעשות שימוש בהמון מים ובחומרי ניקוי מקצועיים, להקפיד על ניקוי כל המשטחים בדירה, משטחי הקירות, חיפויי הקרמיקה, השיש, החלונות, הדלתות, הכלים הסניטריים וכן הלאה.

במקביל, כדאי וחשוב להשקיע גם בניקיון של האלמנטים הנסתרים יותר אבל גם החשובים ביותר. כך למשל, כדאי מאוד להזמין מומחה במערכות מים על מנת לבצע בדיקה של איכות המים הזורמים במערכת האינסטלציה של הדירה. בעקבות בדיקה כזאת תוכלו לקבל החלטה האם נדרש לבצע חיטוי למערכת המים על מנת לסלק זיהומים בקטריאליים או כימיים שהצטברו בה לאורך תהליך הבנייה או שהכל תקין ואפשר לעשות שימוש בטוח במערכת המים.

בדיקת בדק בית בדירה חדשה מקבלן

כאשר אתם נכנסים לדירה החדשה שקיבלתם מהקבלן, אתם אמורים להיות כבר אחרי שני מהלכי פרוטוקול מסירה בהם עברתם עם קבלן הביצוע על הדירה כולה ורשמתם לעצמכם ליקויים שונים ברחבי הדירה. יחד עם זאת, בכדי להבטיח שאין בדירה ליקויים בולטים ומשמעותיים יותר, יהיה עליכם לבצע בדיקת בדק בית מקצועית בניהול מהנדס בניין בניין המתמחה בתחום זה. בדיקת בדק בית צריכה להתבצע בתוך שנה מיום קבלת הדירה מהקבלן ורצוי לבצע אותה כמה שיותר מוקדם. כמו כן, ייתכן שיהיה עליכם לבצע שתי בדיקות בדק בית, האחת מיד לאחר שקיבלתם את הדירה והשנייה במועד מאוחר יותר לאחר שעבר מספיק זמן לבחינת החוזק המבני של הדירה כפי שניתן לבחון באמצעות מספר, אורך ועומק הסדקים המופיעים על קירות הבית, יישור רצפה ואלמנטים כמו משקופים, מסגרות חלונות וכן הלאה.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

חברת ניקיון - WeClean ניקיון ללא פשרות.
צרו קשר
אנשים אהבו גם את המאמרים הבאים
ניקיון בלחץ מים תוצאות מטורפות!
נגן וידאו
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות!
נגן וידאו
ניקוי ספות 100% ניקוי ואחריות מלאה!
נגן וידאו
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר..!