ניקוי ספות בסביון

חברת ניקוי ספות בסביון - weclean

עוד לפני שנתחיל עם ניקוי ספות, יש כמה דברים שעלינו לחשוב, כך שנוכל למנוע נזקים לספות שלנו. אם אתם מאזור סביון ואתם חוששים מניקוי עצמי של הספה, כדאי כי תזמינו ניקוי ספות בסביון, היות וחברה מקצועית של ניקוי ספות וכל סוגי הריפוד, תדע מה סוג הבד שממנו עשוי הריפוד ותגיע גם עם מכשירים משוכללים המבצעים את החדרת המים וחומרי הניקוי המקצועיים שמתאימים לספה ושאיבת הנוזלים עם המים המלוכלכים עד שהספה תהיה נקייה, כאשר המים יהיו נקיים בשאיבה האחרונה שלהם, כך שכבר רואים כי הספה נקייה ותיראה כחדשה לחלוטין.

כאשר אתם רוכשים ספה לסלון מרשת רהיטים מוכרת,ישנם בדי ריפוד שבהם יש את הוראות הניקוי. היצרן אף מציין כיצד ניתן לנקות את הספה, באילו חומרים מותר לנקות ובאילו אסור. גם אם תרכשו ספה מיד שנייה, כדאי כי תבררו היטב, מאיזה בד היא מיוצרת, כך שיהיה לכם מושג לגבי התחזוקה הנכונה והשוטפת שלה. מומלץ אחת לשנה לבצע ניקיון יסודי באמצעות ניקוי ספות בסביון. לגבי תחזוקה שוטפת, מומלץ כי תשאבו את הספה לפחות פעמיים בשבוע, על מנת לשמור עליה נקייה מאבק ופירורים.

הבחנתם בכתם על הספה?- מה מותר ומה אסור לעשות

לעיתים, אנו עשויים להבחין בכתם על הספה. הדבר הראשון שרוב האנשים מבצעים מיד, הינו ליטול מטלית ולהתחיל לשפשף. יש לדעת, כי פעולה זו אינה מומלצת וברוב המקרים, פעולה זו, רק תגרום לכתם להיות גדול ולהתפזר על הספה. מים יוצרים כתמים חדשים על הספה. במידה והחלטתם לנקות את הספה בעזרת מים, יש לדלל אותם עם חומר ניקוי המתאים לבד הספה. אם תערבבו סבון כלים או חומץ. יש לפעול בתנועות קטנות ועדינות ולהימנע מתנועות רחבות שרק יגרמו לכתם לגדול. במידה ולא הצלחתם לנקות את הכתם ויש חשש כי הריפוד ייהרס, יש למצוא חברת ניקוי ספות בסביון.

ישנן ספות המיוצרות מעור או עור סינטטי, כאשר אלה קלות יותר לניקוי, באמצעות חומרי ניקוי מיוחדים כגון קרם ניקוי אשר רק יבריק וישמור על ספות העור. ברגע שהבחנתם במשהו שונה בעור הספה, הזמינו חברת ניקוי ספות בסביון. חברות וותיקות העוסקות שנים בסוג ניקיון זה, ידעו באילו חומרי ניקוי להשתמש, אך הם יאבחנו את הכתם לפני, כך שהצוות יגיע לנקות את הספה, כאשר הוא מביא עמו את חומרי הניקוי הנכונים, המכשור המשוכלל והמקצועי ולכם יהיה ראש שקט שהספה תיראה כחדשה, ממש כמו ביום שהיא נרכשה.

עיצוב סלון יוקרה, ספות מכובדות

חברות לניקוי ספות וריפודים יש הרבה – WeClean יש רק אחת

בישראל קיימות חברות ניקוי ריפודים וספות רבות, החוכמה היא לבחור את החברה הוותיקה, כזאת שיש לה מוניטין והמלצות רבות, צוותים קבועים ומקצועיים וכן אחריות על העבודה. חברת WeClean, קיימת שנים רבות והיא מעניקה שירות באזורים רבים בארץ. לחברה צוותים בערים רבות בכל הארץ, העבודה נעשית ביסודיות ובמחיר סביר. החברה עושה שימוש עם חומרי ניקוי איכותיים, המיובאים מארה"ב והיא עוסקת בתחומים רבים בניקיון כגון: ניקיון מזרונים וספות מכל הסוגים, ניקיון ותיקון שטיחים, ניקוי חלונות בגובה, ניקוי בתים, מוסדות ומשרדים ועוד.

שירותי ניקיון נוספים בסביון

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button