ניקוי רובה מאריחים

ניקוי רובה מאריחים

רובה הינה הגדרה של תערובות מינראליות שמשמשות למילוי קרמיקה בקווי החיבור שלה, אם אריחי קירות או רצפות. המילוי של הרובה בין אריחי הקרמיקה הינו חשוב, היות והיא מתקשה ומתחזקת, כאשר היא אוחזת באריחים בצורה חזקה והרמטית. לאחר שיפוץ הבית או חדר האמבט, המטבח או החלפת הריצוף, יש לבצע ניקוי רובה מהאריחים. הרובה, זהו חומר גלם קשיח ועקשן להסרה, במידה וישנן שאריות שהתקשו על האריחים ויש להסירן. יש כאלה שימליצו לעשות שימוש עם חומצת מלח בריכוז של 30% ,אך אחרים ימליצו פשוט לגרד את הרובה עם סקוץ’. מומלץ, כי לכל הטכניקות החובבניות הללו, ייגרם מצב שהאריחים ייהרסו ולכן, רק חברת ניקיון, המתמחה שנים בניקיון לאחר שיפוץ, תוכל באחריות ומקצועיות להסיר את שאריות הרובה מהאריחים. עוד בנושא ניקיון אחרי שיפוץ.

יש לדעת, כי ניקוי רובה באופן שאינו מקצועי, תיתכן פגיעה כימית או מכנית באריחי הקרמיקה. שימוש למשל בחומרים פעילים מדי או כימיים, יכול להוביל לנזקי גוף ונזקים אחרים הקשורים באלמנטים הנמצאים באזור הניקוי. לפעמים, הנזקים שנגרמו, יתגלו לאחר כמה חודשים, כאשר אדי המים יחדרו מבעד לסדקים ברובה שנפגעה, כתוצאה מניקוי לא נכון וחובבני.

ניקוי קרמיקה עם מטלית

מדוע כה חשוב לנקות רובה מאריחי הקרמיקה?

ראשית, בית לאחר שיפוץ, יצטרך להיראות מבריק ומצוחצח. המקלחת או חדר האמבט, צריכים להיות נקיים, ללא שאריות של חומרי גלם מהבנייה או השיפוץ. זו הסיבה כי ניקוי רובה מאריחי הקרמיקה או הרצפות, מהווה פעולה חשובה. הקרמיקות מותקנות בגובה העין ולכן, יש להם תפקיד חשוב במראה הכללית של הבית. רובה נראית במטבח, חדרי האמבט ובריצוף הבית. יש לציין כי לחברות ניקיון המתמחות עם ניקיון לאחר שיפוץ, קיים ציוד משוכלל כגון ג’רניק, אשר באמצעות אדי קיטור וחומרי ניקוי מקצועיים, ניתן יהיה להקנות לבית מראה חדש, נעים ומצוחצח. עוד בנושא ניקיון בלחץ מים.

יש לדעת, כי ניקוי רובה, מצריך לא רק חומרי ניקוי מתאימים, כי אם ציוד משוכלל, ידע ועוד. ישנם חומרים ייעודיים שמנקים את שאריות הרובה לאחר השיפוץ. על מנת לא להסתכן, כדאי לקרוא לחברת ניקיון, המתמחה שנים בניקוי מכל הסוגים, כך שתהיו בראש שקט כי הקרמיקה לא תינזק ויש מי שעובד באחריות מלאה, למראה של מקלחת נוצצת, מטבח או רצפות שיש לנקות מהם את הלכלוך או הרובה.

מקלחון נקי

חומצות כימיות יש לנסות בפינה מוסתרת לפני ניקוי הרובה

יש לרכוש מיכל קטן של חומר שיש בו חומצה, על מנת לבצע ניקוי רובה או ניקוי של שאריות הרטבה שנשארו על אריחי הקרמיקה לאחר השיפוץ. יש לנסות בפינה מוסתרת של אריח הקרמיקה, על מנת לוודא שהחומר לא יפגום באריח. יש למלא דלי מים ולעבוד רק עם כפפות. היחס של החומצה צריך להיות 2\20%. יש לשפוך את החומר המהול במים על הריצוף ולהמתין שהוא ינקה את הלכלוך למשך כעשר דקות. חומרים אלה, ניתן לרכוש בחנות לחומרי בניין וכן, להתייעץ עם המוכר לפני.

גם חומרי ניקוי ביתיים, אשר נועדו רק להלבין את הרובה בחדר האמבט, עשויים להועיל. חומרים אלה הינם ידידותיים לסביבה ועושים טוב את העבודה. יש לערבב חומץ לבן יחד עם סודה לשתייה. יש לערבב ביחס שווה, בכדי לבצע את ניקוי רובה. יש להחדיר את התערובת בשפריצר ולהתיז על אריחי הקרמיקה ולשפשף בעזרת כרית ניקוי.

הלכלוך במרצפות ובקרמיקה קשה? הזמינו חברת ניקיון וותיקה

במידה ועברתם לדירה שהיא מלוכלכת, במיוחד באזורי החריצים בין המרצפות{הרובה} או באריחים המחפים את קירות המטבח או המקלחת, יש להזמין חברת ניקיון. חברת WeClean, מבצעת את כל סוגי הניקיון, אם ניקיון דירות, בתים פרטיים, משרדים, מוסדות ציבוריים, ניקוי חלונות בגובה , ניקוי שטיחים, ריפודים מכל הסוגים, ווקס ופוליש, ניקוי לאחר שיפוץ ועוד. לחברה צוותים בפריסה ארצית, כך שניתן להגיע לרוב האזורים בארץ. החברה עוסקת בחומרי ניקוי מיובאים בארה”ב ובמכשירים משוכללים לביצוע כל זוגי הניקיונות על הצד הטוב ביותר.

שירותינו שיעניינו אותך

WeClean - ניקוי ספות | לוגו
צרו קשר
אנשים אהבו גם את המאמרים הבאים
ניקוי מזרונים תוצאות מטורפות!
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות!
ניקוי ספות 100% ניקוי ואחריות מלאה!
תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר..!