ניקוי ריפודים לרכב באור עקיבא

ניקוי ריפודים לרכב באור עקיבא - WeClean

פעולת ניקוי ריפודים לרכב באור עקיבא, הינה אחת הפעולות המומלצות של חברתנו. כאשר מזמינים ניקיון מהסוג הנ"ל, מרווחים מספר דברים חשובים ונחוצים לרכב. ראשית, אם הרכב שלכם לפני מכירה, דעו כי ניקיון טוב לריפודים ישביח את הרכב ואף יקל עליכם במכירתו, וכמו כן לעיתים אף תוכלו לדרוש יותר עבור הרכב בשל רמת הניקיון והשמירה על ניקיון הריפודים ברכב.

גם אם אתם לאחר רכישת רכב או סתם כך מעוניינים לנקות את הריפודים, תוכלו ליהנות מריפודים נקיים ממש כמו חדשים בעזרת עבודה יסודית ומקצועית של חברות העוסקות בתחום זה. את תוצאות הניקיון תוכלו לראות מיד עם סיום העבודה, וכאשר זו נעשית עם הכלים המתאימים התוצאות יהיו נפלאות ויעניקו לכם נסיעה מפנקת במיוחד.

ניקיון מקצועי לריפודי הרכב

שטיפת רכב טוב לאבק – ניקוי הריפודים טוב להכל

אחת השאלות שאנו נשאלים ע"י חלק מלקוחותינו, הוא "מהם ההבדלים בין הניקוי שלכם לשטיפת הרכב בתחנת הדלק?". אנו תמיד עונים ללקוחותינו שההבדל העיקרי הוא ברמת התוצאות. אם בשטיפה מוכרת של הרכב אתם רגילים לראות את הרכב ללא לכלוך יבש ושקיות חטיפים מפוזרים, בניקוי ריפודים לרכב באור עקיבא או בכל אזור אחר אתם תקבלו גם ריפודים נקיים כחדשים. הניקיון יכלול שאיבה עמוקה ושטיפה מפנקת לריפודי הרכב אשר תסיר אבק וכתמים מהריפודים, ויותירו את הריפודים במצב כאילו הגיע זה עתה מיצרן הרכב.

גם נטרול ריחות הנפוצים ברכבים כמו ריח רע כתוצאה מעישון, מאכלים שנשפכו וכדומה, ייעלם עם ביצוע העבודה. במקרה כזה אנו נשתמש במוצר לנטרול ריחות הנקרא "סקאנק אודר קונטרול" שהוא למעשה "שואב" אליו את הריחות ומנטרלם מהריפודים.

הזמינו עוד היום שירות ניקוי ריפודים לרכב באור עקיבא

אם אתם עדיין סקפטיים, אנו ממליצים לרכב לבקר בעמוד ניקוי ריפודי רכב אשר שם תוכלו גם לצפות בסרטונים ללא פילטרים, ותוכלו להתרשם מרמת ביצוע העבודה של ניקוי ריפודים לרכב באור עקיבא ובכל אזור אחר בישראל.

כמה הערות שכדאי לדעת לפני שמתאמים מועד לניקוי הריפודים: הראשון – מיד עם סיום העבודה הרכב יישאר מעט לח, וזמן הייבוש ייארך כ-4 עד 8 שעות בהתאם למזג האוויר ולמיקום הרכב. השני – מכונות הניקוי המיוחדות שלנו פועלות על חשמל, ולכן אנו נצטרך נקודת חשמל קרובה עד למרחק של 50 מטרים. ואחרון – אין צורך מצידכם להכין את הרכב לקראת הניקוי ולהרים לכלוכים וכדומה, למעשה זה חלק בלתי נפרד מחבילת הניקוי שתקבלו אצל חברתנו.

שירותי ניקיון באזור אור עקיבא

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button