תוצאות מיידיות

אחריות מובטחת

זקוקים לתמיכה?

weclean111@gmail.com

ניקיון משרדים

מסלולי ניקיון משתלמים במיוחד!

מקצועיות

אמינות

תוצאות

ניקיון משרדים מנצח!

מדוע כדאי לבחור בנו?

אחריות

אנו נוכל לספק לכם אחריות על ניקיון משרדים של חברתנו הכולל עמידה בזמנים ותוצאות מדהימות!

זמינות

בזמינות שלנו לניקיון ברוב חלקי הארץ הינ תוך פחות מ-24 שעות בלבד ממועד ההזמנה.

ניסיון

ניסיון רב שנים הוא זה המקנה לנו את היכולות לביצוע ניקיון משרדים מנצח.

טיפים

באתר ניתן לקרוא מגוון רחב של טיפים בכל נושאי הניקיון ובין היתר גם ניקיון משרדים.

אורגנית

שימוש בחומרי ניקוי אורגניים חשובים למען בריאות עובדי המשרד והסביבה.

מחירים

אנו מציעים חבילות ניקוי למשרדים על בסיס קבוע וחד פעמי משתלמים במיוחד!

השאירו פרטים >>

משרד נקי זה חובה

מי מאיתנו אינו אוהב להגיע בבוקר למשרד מטופח, מצוחצח ונקי? אין עובד שיסכים לעבוד במשרד מלוכלך אשר הפחים בו עולם על גדותיו והאבק חוגג בכל עבר. בשל כמות העובדים הגדולה הנמצאת במשרדים, החיידקים מתרבים ובמיוחד אם המשרד אינו נקי. גם בבית שבו אתם גרים, לא תסכימו לחיו בבית שאינו נקי. העבודה במשרד, נעשית נעימה והתפוקה בה רבה יותר כאשר ישנו ניקיון משרדים שוטף וקבוע. הניקיון והמראה המצוחצח של המשרד, יגרום לרושם טוב וחיובי של אנשי עסקים המגיעים למשרדכם. הכול יהיה מסודר וכן גם לכם כמנהלי המשרד וגם לעובדים, יהיה קל למצוא כל דבר במקומו.

יש להקנות סדר קבוע והיגיינה במשרד

כאשר חברת ניקיון משרדים, מחזיקה בצוות עובדים מיומן ורב, העבודה תתבצע באופן שוטף ומהיר, כאשר כל עובד יהיה מנוי על חלק אחר במשרד. כל בעל משרד יודע, כי ברגע שאחד העובדים חלה, לא רק שהוא עשוי להדביק אחרים, תפוקת העבודה תרד ותמיד מנהלים שיודעים כמה חשוב לעבוד במשרד נקי והיגייני, ישמרו על הניקיון של המשרד באמצעות חברת ניקיון המתמחה בניקוי משרדים שנים.
למרות שישנה חברת ניקיון משרדים המנקה באופן שוטף את המשרד, השירותים והמטבחון, יש לשטוף את הכוסות של כל עובד, כך שהמטבח יהיה נקי ולא יהיה חממה של חיידקים. היעדר משמעת של סדר וניקיון מושכת תיקנים וחיידקים ולפעמים אפילו מכרסמים למיניהם, אשר מפיצים מחלות בכל מקום שבו הם נמצאים. חברת ניקיון, צריכה להעניק לכם ניקיון אשר יתאים לצרכי המשרד על פי הגודל של המשרד וכמות העובדים השוהים בו. מומלץ כי את עבודת ניקוי המשרד, יש לבצע בערב, כאשר העובדים כבר הלכו אל ביתם, כך שהמקום יהיה ריק וקל יהיה לנקות אותו.

הרבה יותר נוח להעסיק חברת ניקיון משרדים, היות ובעלי החברות והמשרדים שצורכים את שירותי החברה, אינם משלמים תנאים סוציאליים עבור עובדי הניקיון, כי אם בעל החברה, מה שמוזיל יותר את השירות והוא יעיל בהרבה מאשר עובד ניקיון קבוע שאינו יכול להשתלט על כל המשרד ויש לשלם לו משכורת ואת כל התנאים הסוציאליים. חשבו לרגע אם אתם מחזיקים בעובד ניקיון פרטי קבוע, גם אם המשרד הוא קטן, חלילה העובד חלה ולא יהיה מי שיחליף אותו, מה תעשו? הרי זה בלתי אפשרי להשאיר משרד מלוכלך, היות ויש לנקות אותו בכל יום. אם תחזיקו בחברת ניקיון קבועה המתמחה עם ניקוי משרדים, זה לא יקר, היות ותמיד יהיה מי שיחליף עובד אם הוא חולה ומלבד זאת, תמיד מגיע צוות של ניקיון מה שמייעל בהרבה עת עבודת הניקיון.

שירותי ניקיון למשרדים מומלצים!

ניקוי חלונות לעסקים

שירות מנצח לבעלי עסקים וחנויות לניקוי על בסיס קבוע!

ניקוי כיסאות משרד

הדרכים הנכונות לשמירה על כיסאות משרד נקיים ויפים.

ניקוי שטיחים קבועים

שטיחים מקיר לקיר נפוצים במשרדים ודורשים ניקיון.

ניקוי חלונות בגובה על ידי חברת ניקיון משרדים

חברות מקצועיות של ניקיון, אלה שיש להן ותק של שנים רבות, יאגדו את כל סוגי הניקיון תחת קורת גג אחת. אם המשרדים נמצאים בקומות גבוהות של הבניין, יהיה צורך בניקיון חלונות בגובה. חברת ניקיון המתמחה בכל סוגי ניקיון ואחזקה שוטפת של משרדים, תבצע באמצעות צוות מיוחד שיש לו רישיון לעבודה בגובה, ניקיון של חלונות בכל חודש לפחות. במידה ויש לכם משרד שיש בו שטיחים מקיר לקיר, למשל בחדר הישיבות, חברת ניקיון משרדים, תבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר במקצועיות ועם מכונת הניקוי המשוכללת, אשר מחדירה מים וחומרי ניקוי, יונקת אותם עד שהשטיח נותר נקי ונראה כחדש ממש כמו ביום שהוא נרכש מהחנות.

אנו מנקים גם שטיחים מקיר לקיר

רבים מהמשרדים בישראל, רוכשים שטיחים מקיר לקיר. שטיחים אלו מעניקים מראה נפלא וחדשני למשרד ונוחים לשימוש, אך אחת החסרונות היא אבק ולכלוך שהשטיחים מקיר לקיר צוברים מידי תקופה. כדי לטפל בכתמים, אבק והלכלוך שהצטבר בתוך סיבי השטיחים, יש לקרוא לחברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר. חברה לניקוי שטיחים מקיר לקיר, מגיעה עם ציוד מתקדם ומכונה מיוחדת המתיזה מים עם חומרי ניקיון ושואבת אותם בו זמנית. שיטה זו היא הפופלארית ביותר בארה”ב, ובשנים האחרונות גם בישראל. חברתנו WeClean מחזיקה בציוד זה, ובמהלך ניקיון משרדים, היא תטפל אף בשטיחים מקיר לקיר במידה ויש אצלכם כאלה.

חברת ניקיון המתמחה בניקוי משרדים עם כל שירותי הניקיון

נדיר למצוא חברת ניקיון משרדים שמבצעת את כל סוגי הניקיון אם: ניקוי יסודי וששוטף של המשרד, מבצעת ניקוי חלונות בגובה, ניקוי שטיחים מכל הסוגים, ניקוי ריפודים של הספות בחדר ההמתנה בלובי של המשרד ועוד. חברת WeClean, הינה אחת החברות הוותיקות והמובילות בארץ לניקיון משרדים. החברה מציעה את כל שירותי הניקיון המוזכרים לעיל ומעניקה שירות למשרדים רבים בכל רחבי הארץ. לחברה שירות מקצועי, אדיב ויעיל והיא מעניקה אחריות על כל ביצוע עבודות הניקיון. לחברה צוות מיומן העובד עמה שנים. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונציג מטעמנו יגיע להעניק לכם הצעת מחיר על פי גודל המשרד ועל פי צרכיכם.

שירותים נוספים של חברתנו

ניקוי חלונות בגובה

עוד שירות מנצח ומקצועי של חברתנו, הנעשה ע"י בעלי רישיון ותעודות לעבודה בגובה.

פוליש לרצפה

חידוש מראה הרצפה באמצעות פוליש, יעניק מראה חדשני ומבריק לרצפת המשרד.

ניקוי ריפודי רכב

רכבי העבודה התלכלכו? מחפשים דרכים לחדשם? המאמר הבא מיועד עבורכם.

ניקוי ספות

ניקוי ספות של חברתנו יעניק מראה חדש ומרענן לספות בבית.

ניקיון לאחר שיפוץ

חידוש מראה הבית או המשרד אחרי שיפוץ, יעניקו כניסה נקייה ומרעננת לבית.

חברת ניקיון

קראו על כל שירותי הניקיון של חברת ניקיון WeClean.

תוכן עניינים

Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by