sale - מחיר

חדש! חדש! חדש! ניתן להזמין ניקוי ספות לביתכם באמצעות 3 שלבים פשוטים.

  1. סוג השירות אותו תרצו (מחיר יוצג מיד אחרי בחירת הפריט).
  2. התאריך והשעה בה תרצו שנגיע אליכם.
  3. הפרטים שלכם (שם, טלפון וכתובת).

לאחר השלמת ההזמנה, אנו נשלח אליכם סמס עם אישור ההזמנה. פשוט וקל 😉

Loading...

ניקוי ספות

“כי נעליים קונים מהר וגרביים לא חסר…”

אם מגפיים קונים קומפלט אז על אחת כמה וכמה כשאתם קונים סלון.
נכון, ישנם מי שזכו ומחליפים את רהיטי חדר המגורים שלהם חדשות לבקרים אבל רובנו, מרבית האוכלוסייה, לא מחליפים ספות, כורסאות וכיסאות אחת לכמה שנים אלא מבצעים ניקוי ספות.

אם שפר מזלכם – אתם מזמינים ניקוי ספות מחברת we-clean אחת להרבה שנים כי קניתם תוצרת מאיכות טובה. העובדה כי אינכם מחליפים פריטים אלו אין משמעה כי מראה ביתכם אינו חשוב לכם, הסיבה לכך נעוצה בדרך כלל בעובדה שריהוט מהווה הוצאה משמעותית מאוד, כזו שלא מתאפשר להוציא לעיתים קרובות. אם כך, מה הבעיה? קניתם, אתם מרוצים, בעוד כמה שנים תקנו חדשים. אז זהו, שלא! שילמתם הרבה כסף וכעת אתם רוצים שהפריטים הללו ישרתו אתכם לשנים רבות לא רק מבחינת הנוחות אלא ולעיתים בעיקר, מבחינת האסתטיות.

כן, כן. בדומה למגפיים מהשיר בהתחלה, גם לריהוט יש מספר מטרות. נכון, חשוב לנו שהוא יהיה נוח אבל לא פחות חשוב – שיהיה יפה. בעיקר בשל העובדה כי לרוב פרטי הסלון הינם הפריטים הגדולים והמשמעותיים ביותר מבחינה עיצובית בבית. מה יועילו לנו פרטי נוי, רצפה יפה, תאורה אם אנו נכנסים ורואים ספה גדולה מעל מטר וחצי אורכה מלאה בכתמים? מה יועיל לנו הצבע המדהים על הקיר והשולחן מעץ מלא אם הכורסה הניצבת במרכז הבית “מתהדרת” בקשקוש של ילדנו היקר מאחר צהריים של מצב רוח אומנותי? אז קנינו, הוצאנו ממיטב כספנו, חיינו עליהם את חיינו וכעת הם מלוכלכים. הספה או  הכורסה. ספת הטלוויזיה, כיסאות פינת האוכל.

שירות ניקוי ספות

לבצע ניקוי ספות אצל WeClean או לנקות לבד בבית?

אז מה עושים? כבר סיכמנו שלא היינו רוצים לקנות את כל המערכות מחדש וגם אם אנחנו רוצים לפעמים ידנו אינה משגת. אבל חשוב לנו להרגיש טוב בבית שלנו וחשוב לנו לארח אנשים בסביבה מכובדת ואסטתיית.

יש לנו רעיון! ננקה בעצמנו. לא יכול להיות שזה כל כך מסובך…. האמנם?

הבחירה בניקיון עצמי של פרטים שונים בבית מבדים שונים הינה טעות ממדרגה ראשונה שעלולה במקרים רבים להוביל אותנו ישירות לחנות לקנות מערכות שלמות של רהיטים או לחדש את כל הריפוד בגלל טעות בניקוי או בזיהוי הריפוד. יותר מכך – נוכל להגיע לעוגמת נפש על כך שהרסנו פריטים יקרים לנו כל כך ועכשיו עלינו לחיות איתם. מדוע?

ראשית, הבד. גם אם מצאתם מוצר שכותרתו הינה “ניקיון סלון”, “דוחה כתמים”, “אל כתם” ועוד ועוד מוצרים המתיימרים לנקות כל כתם – עוד אינכם יודעים וגם לא תוכלו לדעת האם מוצר זה מתאים להרכב הבד בסלון הספציפי שלכם. לא כולם מומחים, לא בזיהוי הבד ולא בזיהוי הכתם והחומר שמתאים הן לבד והן להורדת הכתם הספציפי שלכם.

נסו לחזור בדמיונכם וחשבו כמה בגדים נהרסו לכם במכונת הכביסה –  לכאורה תהליך פשוט שקורה בכל בית בישראל ובעולם ובכל זאת קורות בו המון תקלות כל הזמן. האם אם מוכנים שהספה שלכם תהיה החולצה עם הכתם הבאה? ברור שלא!

שנית, הכתם עצמו. כמו בכל תהליך חובבני מול מקצועי כך גם נראות התוצאות. אנו מנקים טלאי אחר טלאי את פרטי הסלון שלכם. כתם פה וכתם שם ויום אחד מביטים על הסלון ממרחק מה ומגלים שבעצם ישנם מלא כתמים קטנים פה ושם. בפינה אחת שבה שפשפתם, הכתם רק נמרח בפינה אחרת או שהורדתם את הכתם ואיתו גם את צבע הבד ובסיכומו של דבר תצרו כתם או הבדל הרבה יותר גדול בגוון הצבע, דבר הפוגע במרקם האחיד ובנראות של הריפוד שלכם. 1700-500-318

אם אתם מעוניינים בניקוי ביתי בשיטת עשה זאת בעצמך – אנו ממליצים להיכנס לאחד מהמאמרים הבאים:

שמירה על האסתטיות תוך חיסכון עצום בהוצאות

התשובה במקרה זה, למי שרוצים מחד לשמור על האסתטיות של ביתם ומאידך לא להוציא סכומי עתק כל תקופה קצרה על ריהוט חדש היא כמובן ניקוי ספות מקצועי ע”י חברת WeClean.

ויש מכם שוודאי קוראים מילים אלו וחושבים “לנו זה לא קורה”. אנחנו מכירים אתכם, תושבי בתי המעבדה. הבתים בהם הילדים לא קופצים על הספות בלי רשות, הבתים בהם בכלל לא יושבים בסלון אלא אם כן מארחים ולראות טלוויזיה בסלון זו בכלל לא אפשרות. בשביל זה יש פינת ילדים. כן, כן. הבתים בהם מורידים נעליים בכניסה וגם אם לא “פשוט יודעים לשמור על הניקיון”. ו”בואו תראו איך אין אצלי כתמים”. ואתם צודקים, באמת אין לכם ואנחנו בהחלט קצת מקנאים אז למה בכל זאת מאמר זה חשוב עבורכם?

ניקוי ספות מיוחד

על קרדית האבק שמעתם?

בד, מטבעו, הינו חומר שסופח לתוכו חומרים שונים. נוזלי גוף, ריחות, קרדית האבק. האחרון הוא זה שעלינו לתת עליו את הדעת במיוחד. מדוע? מכיוון שקרדית האבק הוא למעשה מיקרו חרק שכזה שאינו בר זיהוי לעין ללא מיקרוסקופ, אך בהחלט שריר וקיים ועלול לגרום להרבה צרות בריאותיות ליושבי הבית השונים.

הבעיה נפוצה בעיקר באוכלוסיות הרגישות לכך כגון הסובלים ממחלות ריאות שונות, קשישים, נשים בהריון ותינוקות. וכן, גם אם הבית שלכם מצוחצח ונקי, קרדית האבק עשויה להתגורר בו במקומות מסוימים – ותופתעו לגלות כמה זמן לוקח לקרדית האבק להתפתח מרגע הניקוי האחרון (עניין של ימים ספורים).

שואבים רגילים/ביתיים, גם החזקים והחדישים ביותר, אינם מסוגלים להגיע לרמת ניקיון כזו שתעלים לחלוטין את קרדית האבק הטורדנית והעקשנית וכך גם אינם יכולים לעזור להעביר ריחות עקשניים ומעיקים מספות, כורסאות ושטיחים. גם במקרה זה, ניחשתם נכון, התשובה היחידה שנותנת מענה אמיתי ויסודי לאורך זמן אשר עוזר לשמר הן את מצב הפריטים והן את בריאותם של בני הבית הינו ניקוי ספות WeClean.

מעבר לכך, בספות מסוימות כמו ספות עור, למשל, רצוי להימנע מניקוי ספות עור ביתי מכיוון שהדבר יכול להקשות ולסדוק את משטח העור ובכך להשאיר צלקת מאוד לא אסתטית על ספת העור שלכם.

מעבר לעמוד יצירת קשר.

ספה - מערכת ישיבה

הכלים המיוחדים שלנו לביצוע מלאכת ניקוי ספות

אנו מגיעים עם ציוד תעשייתי חזק העומד בתקנים בינלאומיים ועם חומרים מותאמים לסוג הריפוד הספציפי שלכם. הניקיון שלנו מותאם לשטיחים, מזרנים, ספות וכלי ישיבה מרופדים, ריפודים לרכב ועוד. השואבים שלנו הם שואבים תעשייתיים רבי עוצמה המאפשרים ניקיון יסודי ובמצבים מסוימים לשחזור מצבה של הספה שלכם ברמה ההיגיינית.
מעבר לכך, מאחורינו שנים של ניסיון עם לקוחות מאוד מרוצים החוזרים להזמין אצלנו עבודות ניקוי נוספות לרהיטים מרופדים אחרים בבית ובמשרד שלהם.

אתם שואלים – איך זה נראה בפועל?
באתר שלנו ובעמוד הפייסבוק שלנו תוכלו להתרשם מעבודה שלנו ולדעת פרטים על מהלך העבודה באמצעות סרטונים ותמונות המראים את העבודה בפועל, את מצב הספה לפני ואחרי הניקיון וגם, מה לעשות, את הלכלוך והחומרים שהצטברו בספה שלכם לאורך הזמן.

ספה וילד קטן

אנו רוצים ניקוי ספות מקצועי! איך מתקדמים מכאן?

מוצאים חברת ניקוי ספות אמינה ומקצועית.

כמו בכל תחום גם בתחום זה ישנם  אנשי מקצוע הגונים וישרים בעלי ניסיון של שנים וארסנל של לקוחות מרוצים בעברם. בדקו היטב, בקשו המלצות. אל תתביישו לבקש מספר של לקוח מהעבר שיכול להמליץ על בעל המקצוע ואף לשלוח תמונות של ביצועי העבר.

שאלו את כל השאלות שלמדתם בין היתר ממאמר זה. לאילו בעיות נותן מענה בניקיון? אסתטיות? ניקיון עמוק? האם יש רמות שונות והאם עלי כלקוח לבקש מאיש המקצוע במה להתמקד. האם ישנם מצבים אותם לא ניתן לפתור והאם איש המקצוע יכול לאבחן זאת מראש על מנת שאוכל לקבל החלטה מושכלת. כמובן, שאלו מהי הערכת המחיר ביחס לעבודה. האם המחיר סופי?
ומה עם אחריות? מה טיב האחריות, מה היא כוללת ולכמה זמן היא תקפה?

מזמינים את חברת הניקיון WeClean ונהנים מניקוי ספות מקצועי במחיר שווה לכל נפש ומריהוט שנראה כאילו קניתם אותו אתמול.

ניקוי ספות מקצועי אמור להביא בסופו של דבר לתוצאה שנראית כמה שיותר קרוב לריהוט חדש. כל זאת בהתאם כמובן למגבלות הזמן ומצב הריהוט, אך מבחינת הניקיון הריהוט חוזר ללקוח אף יותר נקי ממה שהיה כשיצא מהמפעל ברבים מהמקרים.

השיטה הטובה ביותר להשיג תוצאות מיטביות הינה שיטת הזרקה-יניקה. בשיטה זו מזריקים חומרים מיוחדים לתוך הספה כך שמאלצים את הלכלוך לעלות למעלה, לאחר מכן ממשיכים ומזריקים מים עם חומר מיוחד המותאם גם הוא לריפוד שלכם ובשלב האחרון שואבים את הלכלוך, האבק, הזיעה, הרטיבות הקרדית וכל האורחים הבלתי קרואים מהריהוט שלכם.

חשוב לנו שתדעו כי על התהליך כולו להיות מותאם לסוג הבד, סוג הכתמים ורצון הלקוח בנוגע לתוצאות הסופיות. אנו נאבחן את סוג הריפוד, עומק הכתמים וגילם, מרקם הריפוד שלכם ונתאים עבודה הכוללת שימוש בחומרים אופטימליים ביותר לניקוי על מנת שתוכלו ליהנות ממנו לטווח ארוך, כמו שצריך להיות ניקוי ספות ובהתאם למוניטין שצברנו בקרב לקוחותינו במהלך השנים.

כמו כן כדאי שתדעו שזמן ההגעה אליכם על מנת לבצע את העבודה מתואם אתכם מראש.
נוסף על כך – אנו מקפידים לתת לכם גם הצעת מחיר מסודרת מראש על מנת שנוכל לגשת לעבודה לאחר שהוסכם בינינו על טיבה וכן על המחיר.

מה השגנו? ריהוט נקי והיגייני מבפנים ואסתטי מאוד מבחוץ.

לשיחת ייעוץ עם נציג חברת ניקיון WeClean ולהצעת מחיר דברו אתנו ונשמח לעזור: 1700-500-318

מחירון מלא עבור ניקוי ספות.

סרטון ניקוי ספות בבית הלקוח של WeClean 

מאמרים קשורים בנושא שיעניינו אותך: