ניקוי ספות

ניקוי ספות – פעולה מקצועית שלא כל אחד יכול לעשות

ספות, הינן פריט מאוד חשוב בנוף הפנימי של כל בית. אנו משקיעים המון מאמצים בבחירת הספות, הבדים המתאימים של הריפוד, כך שיתאימו לשאר האלמנטים בבית. בתחילה, הספות נראות חדשות ויפות, אך אורח החיים, הילדים הקטנים ושאר בני הבית, גורמים לבלאי של הסלון ואלה שלא זהירים במיוחד, התוצאה לא תאחר להגיע- ספות מלוכלכות שכבר עבר עליהן הקלח. יש כאלה שמנסים לנקות את הספה באמצעות חומרי ניקוי שניתן לרכוש במרכולים, אך ניקוי ספות ביתי אינו עוזר כאשר הספה כבר ספוגה כתמים שחדרו היטב לעומק האריג. העצה הטובה ביותר כאשר אתם רואים כתם לכלוך טרי, יש לנקותו מיד באמצעות נייר סופג ולאחר מכן לעבור עם מטלית לחה ספוגה היטב עם סבון ואם הכתם אינו יורד, ערבבו חומץ מהול במים (50% מים ו-50% חומץ לבן). יש ייבש את הספה עם מגבת לבנה נקייה כך שלא תישאר לחה או רטובה, היות ומים שחודרים לספה עשויים לגרום לעובש.

בבואכם לנקות את ספות ביתכם באופן עצמאי, חשוב תחילה לוודא לגבי סוג הריפוד ועל פי הסוג לחפש את חומר הניקוי הביתי או זה שנמכר במרכולים, אם הוא מתאים. רק לאחר שהבנתם באיזה סוג בד מדובר, תוכלו לקרוא על מכל חומר הניקוי לספות, אם הוא מתאים לבד שממנו מיוצרת מערכת הישיבה שלכם בסלון. תחזוקה שוטפת מומלצת, אך אם אינכם יודעים כיצד לבצע ניקוי ספות יסודי, יש לפנות לחברה המתמחה בניקוי ספות, כאשר יש ברשותה חומרי ניקוי ומכשירים מיוחדים כמו מכונה שמחדירה את המים עם חומר הניקוי לתוך הספה ומשתמשת במכונת יניקה לשאיבה של הלכלוך יחד עם המים. המים יצאו מלוכלכים והפעולה תחזור שוב עד שהמים יצאו נקיים לחלוטין מהספות.

אם בחרתם לנקות בעצמכם, הכנו עבורכם את המדריך המקצועי כיצד לנקות ספות באופן עצמי בלי לגרום שום נזק לריפוד.

לא מצליחים לנקות את הספות? – אל תאמרו נואש

החדשות הטובות הן שאסור לומר נואש. ישנן חברות מקצועיות שיגרמו לספות שלכם להיראות כחדשות. חברות שעוסקות שנים עם ניקוי ספות, מחזיקות במכשור הטוב ביותר ובחומרי הניקוי היעילים ביותר. על מנת למסור את הספות האהובות עלינו בידיים נאמנות, בכדי שיבצעו בהם ניקוי יסודי, יש לבחור באופן מוקפד את החברה. יש לוודא כי החברה מנקה ומתמחה בכל סוגי הריפוד כגון בדי ריפוד טבעיים, סינטטיים, עור ואימפלה.

אחת החברות המובילות מזה שנים בתחום ניקוי ספות, הינה חברת WeClean אשר מעניקה אחריות על הריפוד והשטיחים לחברה יש את כל הנתונים המרכזיים שתוכלו להסתמך עליה ואלה הם:

 • אחריות על ניקוי ספות מושלם עד שכל הכתמים ייעלמו.
 • מקצועיות.
 • זמינות מידית.
 • הדגמה חינם בבית הלקוח.
 • מחירים טובים.
 • ידע מקיף בכל סוגי הריפוד והעור.
 • טיפול מעמיק בכל סוגי הכתמים והסרתם.
 • ניקוי כולל של הסרת הכתמים הקשים ביותר כגון: שמן, קיא, צואה, שתן, כתמי צבע, מאכלים ומשקאות שנשפכו, כתמי חלודה, דם, עובש ועוד.
 • החברה מטפלת באופן יסודי באבק ובקרדית האבק ומנטרלת ריחות רעים מהריפוד של הספות.
 • שמירה על בד או עור הספות וניקוי באמצעות חומרי ניקוי יוקרתיים ואיכותיים.

ערכו השוואת מחירים בין החברה שלנו לחברות אחרות

הצרכן הישראלי פיקח וכמובן עורך השוואת מחירים בין החברות השונות לפני שהוא בכלל מזמין בעל מקצוע. מחירון ניקוי ספות של חברת WeClean מופיע באתר ואלה המחירים להתרשמות הכללית:

ניקוי ספה בעלת 2 מושבים – 250 ₪.
ניקוי ספת 3 מושבים – 290 ₪.
ניקוי ספה 4 מושבים או 2+2, 350 ₪.
מבצע!! ניקוי ספה פינתית 5 מושבים או 3+2, רק ב-390 ש”ח.
עלות של מושב נוסף – 70 ₪.
ניקוי כורסת טלוויזיה – 80 ₪.
ניקוי ספות אימפלה ב-550 ₪ בלבד!

מחירים אלה כוללים מע”מ והם כוללים אף את ניקוי הספה כולה, כולל הכריות, מסגרת וגב הספה. מחירים אלה נכונים לריפוד בד וריפוד עור.

רוצים לשמוע עוד על דילים ומבצעים עדכניים? בקרו במחירון ניקוי ספות וריפודים.

ניקוי ספות

מה כולל ניקוי ספות בחברתנו?

חברת WeClean, מחזיקה בכוח אדם מקצועי בלבד שיש לו ניסיון והכשרה של שנים. הניסיון שלנו הוא לא מתוך ניסוי וטעייה, כי אם רק ע”י בעלי מקצוע מנוסים בניקוי כל סוגי הספות והריפודים. אנו מעניקים הוראות תחזוקה לאחר שאנו מבצעים ניקוי ספות מקצועי ומעמיק וממליצים ללקוחותינו לבצע ניקוי יסודי בספות אחת לשנתיים וכן נותנים ללקוחות שלנו הוראות תחזוקה קבועים לשמירה על מערכת הישיבה עד לניקוי היסודי הבא.

השיטה הטובה ביותר להשיג תוצאות מיטביות הינה שיטת הזרקה-יניקה. בשיטה זו מזריקים חומרים מיוחדים לתוך הספה כך שמאלצים את הלכלוך לעלות למעלה, לאחר מכן ממשיכים ומזריקים מים עם חומר מיוחד המותאם גם הוא לריפוד שלכם ובשלב האחרון שואבים את הלכלוך, האבק, הזיעה, הרטיבות הקרדית וכל האורחים הבלתי קרואים מהריהוט שלכם.

חשוב לנו שתדעו כי על התהליך כולו להיות מותאם לסוג הבד או העור, סוג הכתמים ורצון הלקוח בנוגע לתוצאות הסופיות. אנו נאבחן את סוג הריפוד, עומק הכתמים וגילם, מרקם הריפוד שלכם ונתאים עבודה הכוללת שימוש בחומרים אופטימליים ביותר לניקוי על מנת שתוכלו ליהנות ממנו לטווח ארוך, כמו שצריך להיות ניקוי ספות ובהתאם למוניטין שצברנו בקרב לקוחותינו במהלך השנים. לשיחת ייעוץ עם נציג חברת ניקיון WeClean ולהצעת מחיר דברו אתנו ונשמח לעזור: 1700-500-318

עצות לשמירה נכונה על הספות היקרות שלכם

כפי שאתם יודעים לכל ריהוט ופינה בביתנו ישנו ייעוד מסוים. אנו אוכלים בפינת האוכל, יושבים בספות לצפות בטלוויזיה ולארח את האורחים שלנו ולכן, הימנעו כמה שניתן מאכילה ושתייה על ספות הסלון. ניקוי ספות לא רק שיעלה לכם כסף, כי אם תנקו אותן באמצעות חברה לניקוי ספות וריפודים, יותר מפעמיים בשנה, הן תישחקנה. שמירה מראש והקפדה על אורח חיים מסוים, כך שתרגילו את בני הבית והאורחים לא לאכול ולשתות על הספות, ימנעו מכם שחיקה ובלאי מוקדם של הספות האהובות עליכם.

אנו מנקים גם שטיחים באופן מקצועי

חלק בלתי נפרד ממערכת הישיבה בביתנו הם השטיחים, גם שטיחים מלוכלכים, אינם תורמים למראה נקי ונעים בבית. יש כאלה שמנסים לנקות את השטיחים שלהם בעצמם. לפעמים, פעולה זו, עשויה לגרום לבלאי מואץ בשטיח אם לא ודעים לנקות אותו או להשתמש בחומרי הניקוי היעילים, או שמברישים אותו במברשת גסה נגד כיוון הסיבים. ההמלצה היא, אם השטיחים שלכם יקרים, לשלוח אותם לחברה שמבצעת ניקוי שטיחים מקצועי בחברה מקצועית כמו WeClean, אשר מטפלת במקצועיות בשטיחים כאשר היא פועלת בשיטת ההזרקה והיניקה ממש כמו בספות, עד שהשטיח נראה נקי וחדש, כאילו זה עתה נרכש מהחנות. אם השטיח שלכם נפגם, אנו נדאג להוביל אותו למפעל לתיקון אמנותי ומקצועי ונחזיר אותו לביתכם לאחר התיקון המקצועי. עוד בנושא תיקון שטיחים וחידושם.

ניקוי מקצועי של שטיחים ע”י חברה, יסייע לכם להיפטר גם מקרדית האבק, כשאר היא עשויה לגרום לאנשים רבים ולילדים, בעיות בדרכי הנשימה, במיוחד לאלה הסובלים מאסטמה. בחברת WeClean, אנו מעניקים בורות תחזוקה קבועים לשטיחים, כגון הפיכת השטיח אחת לחודש, כך שכל גרגרי החול יוסרו כליל מהשטיח וכן, שאיבה אחת לשבוע של השטיח באמצעות שואב אבק. ניקוי שטיחים, יש לבצע באופן מקצועי, אחת לשנה ע”י חברה המתמחה בניקוי שטיחים. אם אתם מעוניינים גם בתיקון השטיח, חפשו חברה שמבצעת ניקוי ותיקון שטיחים במפעל החברה. אם תקפידו על הוראות ניקוי שטיחים וריפוד, השטיחים והספות בביתכם, יישמרו לשנים ולכם יהיה נעים יותר לחיות באזור נקי ללא חיידקים וכתמים ואף תתגאו לארח אנשים אצלכם בסלון שהוא נקי, אם מבחינת הריפוד והן מבחינת השטיחים. ניקוי שטיחים, עוד מידע מקצועי.

עוד סרטון מטורף הממחיש את ביצוע ניקוי ספות של חברתנו WeClean

 

חדש! חדש! חדש! ניתן להזמין ניקוי ספות לביתכם באמצעות 3 שלבים פשוטים.

 1. סוג השירות אותו תרצו (מחיר יוצג מיד אחרי בחירת הפריט).
 2. התאריך והשעה בה תרצו שנגיע אליכם.
 3. הפרטים שלכם (שם, טלפון וכתובת).

לאחר השלמת ההזמנה, אנו נשלח אליכם סמס עם אישור ההזמנה. פשוט וקל 😉

Loading...