פוליש מקצועי

עושים אצל חברה המומחית בפוליש וניקיון

הרצפה איבדה את המראה היפה שלה? יש פתרונות!

לא אחת, אנשים מביטים על הרצפות בביתם ומסיקים, כי הן ישנות מדי, מצד אחד הם חושבים להחליף את המרצפות, אך אולי ישנו פתרון טוב יותר כמו למשל פוליש אשר יחזיר להם את המראה החי והמבריק שידעו כמה שנים קודם לכן. קיימים בשוק סוגי הברקה שונים שיש להתאים את חומרי ההברקה בהתאם לחומר אשר ממנו עשויות הרצפות. זו הסיבה, כי יש להזמין חברה המתמחה עם הברקת רצפות , כאשר היא בוחנת לפני כן את סוגן ומחליטה באילו חומרים יש להבריק אותן ואיזה טיפול כדאי כי יעברו בנוסף.

ישנם חומרי הברקה שנמכרים ברשתות ובחנויות לחומרי בניין, וכן, מכונות שונות למגזר הפרטי, כאשר אנשים יכולים לבצע פוליש באופן עצמאי. גם מכונות פוליש להשכרה ניתן למצוא בכל מיני חנויות להשכרת ציוד וכלי עבודה, אך כאשר לא מכירים את העבודה, יכול להיגרם נזק לרצפות. רק אנשי מקצוע שמומחים בעבודה זו שנים, יכולים להעניק לרצפות את המראה המושלם עד כדי מראה חדש. אין מדובר בהברקה בלבד, כי אם בליטוש שיתאים לרצפות. ניתן למצוא כי ישנו ווקס שלאחר פעולת הליטוש והניקיון, השלב הבא והסופי שהוא שלב ההברקה, מתאימים את חמר ההברקה ווקס הוא אחד הנפוצים. באמצעות סקוטש, מורחים את החומר לשכבה העליונה באמצעות קרצוף בשונה מפוליש ווקס. יש לציין כי גם  חומר הברקה אקרילי הוא נפוץ. יש למרוח שכבת איטום שלאחר מתקשה והיא מגנה מכתמים ושריטות ומעניקה למרצפות מראה מבריק, מה שמאוד מאפיין את הפוליש לרצפות. תהליך זה, מאט את הבלאי של הרצפות.

הפוליש הנפוץ ביותר לרצפות

פוליש קריסטל

אחד מסוגי פוליש הנפוצים הינו פוליש קריסטלי. יש לחמם את הרצפות ולהשתמש עם מכונת פוליש וצמר פלדה. המראה של הרצפות הינו מראה רטוב, מרשים וללא שריטות. יש למרוח את חומר ההברקה בשלבים, מה שיעניק הגנה וייפה את הרצפה. יש לציין כי שוק הפוליש הינו שוק תוסס ויש בו תחרות קשה. השוק מוצף גם באנשים שאינם בהכרח מקצועיים. ישנם אנשים שאינם יודעים כיצד למצוא חברת ניקיון והברקת הרצפות, הם מזמינים בטלפון את השירות ומקבלים את הצעת המחיר. יש להיזהר, כי רק באמצעות נציג מהחברה שיגיע אל ביתכם או למשרד שבו הזמנתם את השירות, יראה כי החברה היא רצינית, כך שנציג החברה יבחן את הרצפות וייחשב את המחיר על פי גודל החלל שבו יש לבצע את ההברקה של הרצפות.

יש לדעת, כי פוליש זה אינו מתאים לכל ריצוף למשל לגרניט פורצלן, לא ניתן לבצע פעולה זו. גם רצפת קרמיקה אינה מתאימה לפוליש ולכן יש להתייעץ עם החברה לפני שתזמינו לבצע את עולת הקרצוף והברקת הרצפות.

פוליש לאחר שיפוץ

פוליש וניקיון WeClean

אם ערכתם שיפוץ לקראת האביב ואתם ניקיתם את הבית או הדירה, לבטח הבחנתם כי הרצפה לא מבריקה ולמרות ששטפתם אותה מספר פעמים הגוון העמום עדיין טבוע בהן. גם חומרי הבנייה שנפלו על הרצפות, גרמו להן לשריטות, כתמים או אי אילו שהם פגמים. הפתרון הטוב ביותר, הינו פוליש לרצפות. תוכלו לבחור את החברה המקצועית שיש לה שם ומוניטין, כך שנציג מהחברה יגיע לאמוד את סוג הפוליש שיש לבצע, המכשור, הצוות וכמובן תקבלו הצעת מחיר בהתאם לגודל החללים שיש לבצע בהם את ההברקה וחידוש מראה הרצפות. ישנם מקרים שלאחר שיפוץ, יש לבצע קרצוף שיתבצע באמצעות מכונות מקצועיות.

המכונה שמקרצפת ומלטשת את הרצפות, תסיר את השכבה הראשונה והן יימשחו בחומר מיוחד לאחר הליטוש, אשר ישקם אותן והן תיראנה כחדשות. רק לאחר שחומר ההברקה יתייבש, ניתן יהיה לבצע את הפיניש הדרוש כגון הברקה קריסטלית מה שיגרום למראה אחיד ומבריק שיהיה בהחלט מרשים ויגרום לרצפות היראות כחדשות עד כי יחשבו שהחלפתם אותן. יש לדעת, כי פוליש קריסטלי מומלץ לא לבצע במקומות שבהם ישנם ילדים או אנשים מאוד מבוגרים, היות והוא אמור לגרום להחלקה ולכן, יש לבחור נכון את החומר האידיאלי להברקה. למשל ווקס, יתאים יותר במקרים אלה.

מחפשים שירות ספציפי?

ניקיון לאחר שיפוץ
הבית עבר שיפוץ? כדאי כי תקראו את המאמר הבא.
פוליש קריסטל
קראו הכל אודות פוליש קריסטל לרצפות הבית.
ניקיון בלחץ מים
באמצעות ניקיון בלחץ מים ניתן לחדש משטחים שונים.
ליטוש אבן
קראו את כל המידע אודות ליטוש אבן של חברתנו WeClean.

הקפידו על הצעת מחיר בכתב

כאשר אתם מחליטים כי אתם מעוניינים בשירותיה של חברת פוליש מסוימת, בקשו הצעת מחיר בכתב כאשר הצעת מחיר זו תהיה מפורטת וכן סוג חומר ההברקה יהיה מוזכר בהצעה זו. יש לבצע סקר שוק, כאשר אתם יודעים מה סוג ההברקה שיש לבצע בהתאם לסוג הרצפות שלכם וכן, את המחיר למ”ר. אם תיתקלו בחברה שמציעה לכם מחיר מאוד נמוך, כדאי כי תעברו לחברה מקצועית כי מחיר נמוך, יעיד על חברה חדשה ולא מקצועית אשר מעוניינת בלקוחות חדשים בכל מחיר. השתדלו לא למצוא חברה המבריקה ומחדשת רצפות, על פי מודעות, כי אם על פי המלצות של מכרים או חברים, היות והניסיון ושביעות הרצון של אחרים, הינה אינדיקציה טובה עבורכם.

פוליש – זה רעיון פשוט מבריק!

פוליש 1

יש לציין, כי פוליש וניקיון זו עבודה די מורכבת ויש למצוא צוות מקצועי שיבצע עבודה זו עבורכם. ציוד מתקדם וחומרי גלם איכותיים, פשוט יעלו את איכות העבודה. פוליש ווקס למשל, הוא אחד מסוגי ההברקה שיתאימו להרבה סוגי רצפות. הברקה קריסטלית למשל, הינה שיטה, אשר באמצעותה מוחדרות אבנים קטנטנות ובוהקות לריצוף כאשר במכונה קיים סוג מיוחד של צמר פלדה. רצפה שעברה הברקה קריסטלית, תיראה יוקרתית ומבהיקה, מה שיתרום לבית מראה מרשים ויוקרתי.

ישנם משרדים רבים וחברות כמו חברות הייטק שמבצעות פוליש באופן קבוע. מקומות אלה, ע”י ההברקה המקצועית של הרצפות, ייראו נקיים תמיד ומסודרים. יש לציין כי באמצעות קרצוף והברקת רצפות, תחסכו מעצמכם ריצוף חדש שלבטח יעלה הון. הרצפות מלוות אותנו, מהכניסה לביתנו ועד לחדרי השינה והחללים השונים. כאשר אנו נכנסים לכל בית, הדבר הראשון שאנו מבחינים בו הן הרצפות. רצפות דורשות טיפול, תחזוקה ויחס מיוחד.

פוליש גם לגרנוליט בשבילי הכניסה לבית

משטחים כמו גרנוליט, דורשים אף הם טיפול וניקיון. יש לדאוג כי ניקיון של משטחים אלה, יתבצע לעתים קרובות היות ומשטחים אלה, חשופים לכתמים ואם קיימת הזנחה, יהיה קשה להיפטר מהם. הגרנוליט, הינו למעשה משטח שיש בו אבנים קטנות ישנם מרווחים בין האבנים אשר אליהן חודר לכלוך, בוץ וכל מיני נוזלים. את משטחי הגרנוליט, ניתן לראות בכניסה לבתים, בנייני מגורים ומשרדים. רק באמצעות מכונת קיטור ניתן לנקות משטחים אלה. גם פוליש לגרנוליט מומלץ לבצע על משטים אלה, לקבלת מראה מושלם.

למה פוליש אצל WeClean?

אחריות

אצל WeClean תקבלו אחריות מלאה על העבודה ותוכלו להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

זמינות

אנו נוכל להגיע אליכם במועד המוקדם ביותר לביצוע העבודה וללא המתנה ארוכה ומיותרת.

טיפול עמוק

אנו מטפלים בכל סוגי הכתמים ובכל סוגי המרצפות עד לתוצאות הגבוהות ביותר שניתן להגיע אליהן.

משפחה, ספות

מקצועיות

אנו משתמשים בציוד מתקדם בחומרי ניקיון האיכותיים ביותר כדי להגע לתוצאות הניקוי הגבוהות ביותר.

ניסיון

לנו ניסיון של מספר שנים בתחום פוליש וניקיון ולנו ידע מעמיק בסוגי החומרים השונים בהם אנו משתמשים.

הדגמה חינם

אנו מציעים הדגמה חינם בביתכם ע”מ שתוכלו להתרשם מהעבודה שלנו עוד בטרם נתחיל לנקות.

שירותי ניקיון נוספים של חברתנו WeClean

ניקיון דירות
בקרו וגלו למה לבחור דווקא ב-WeClean לניקיון דירות. מאמר מקיף הכולל הסברים מפורטים.
ניקיון משרדים
מגוון מסלולים ללקוחות עסקיים הכוללים ניקיון משרדים על בסיס קבוע ובשעות נוחות עבורכם.
ניקוי שטיחים
שירותי ניקוי שטיחים מתקדמים, ההופכים את השטיח הישן לחדש תוך חסכון בהוצאות.
ניקוי ספות
הגיע הזמן לרענן את הספות ע"י החברה הטובה בישראל לניקוי ספות מקצועי.
ניקוי חלונות
אם גם החלונות של זקוקים לרענון והברקה מידי פעם, כדאי כי תעיינו במאמר הבא.
חברת ניקיון
חברת WeClean מספקת את כל שירותי הניקיון במקום אחד.
סגירת תפריט
Call Now Button
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by
הזמנת ניקוי און-ליין
close slider
×
×

עגלת קניות