חברת פוליש בתל אביב

חברת פוליש בתל אביב - weclean

מי אינו מעוניין לחיות בבית אסטטי ונקי. כאשר הרצפה כבר מיושנת ואינה מבריקה זה משפיע המון על האווירה ועל התחושה. אם אתם גרים בתל אביב והדירה שלכם הינה ישנה וכן הרצפות שלכם ראו ימים מבריקים יותר, זה הזמן לקרוא לחברה המבצעת עבודות פוליש בתל אביב. גם אנשים שעברו שיפוץ בביתם, יהיו חייבים לבצע פוליש, היו והאבק וחומרי הבנייה חודרים היטב לרצפות וגורמים להם להיות עכורות במראם. יש לקרצף את השכבה הראשונה ולהחדיר את חומר הפוליש שיתאים לסוג המרצפות. קיים פוליש המתאים לשיש ורצפות טבעיות וישנו פוליש אשר מתאים לקרמיקה ולגרניט פורצלן. כל סוג של רצפות, מצריך התייחסות שונה ושימוש בפוליש מסוג שונה.

ניתן למצוא פוליש ווקס- כאשר מדובר על שני שלבים הראשון כולל קרצוף הרצפה באמצעות מכונה מיוחדת והשלב השני, כולל שימוש עם ווקס שהוא למעשה חומר שעוותי שמורחים הישר לרצפות והוא משיב להן את הברק והמראה הנקי שלהן. גם פוליש קריסטלי הוא נפוץ והוא הסוג הפופולארי ביותר ומדובר פה בקרצוף מאסיבי של הרצפות , מה שיעניק להן מראה מבריק. סוג זה של פוליש בתל אביב או בכל עיר אחרת, מתאים למרצפות מסוג טראצו. גם פוליש אקרילי הינו סוג שפחות מוכר, היות והוא מיועד למשטחים חיצוניים ומתאים למשטחים שונים. שירותי הפוליש מתאימים לכמה מצבים שונים. יש כאלה שיעדיפו להזמין שירות זה לאחר שיפוץ הבית ויש שרוכשים בית ומעוניינים לבצע חידוש רצפות באמצעות פוליש, מה שיחסוך להם המון כסף בהחלפת רצפות חדשות. עוד מידע על פוליש מקצועי של WeClean.

פוליש מקצועי

למי עוד מתאים ביצוע פוליש בתל אביב?

ישנם מוסדות שונים, קליניקות וחנויות שמעוניינות במראה מיחד ובוהק שיעניק ניקיון ויוקרה ולכן, חברות רבות מבצעות פוליש בתל אביב לקליניקות, חנויות ומשרדים שמעוניינים כי המשרד שלהם יראה מרשים במיוחד. זה ידוע כי מרצפות מוכתמות וישנות, הפתרון הטוב ביותר עבורם הינו פוליש ווקס או הברקה אחרת שתתאים לסוג הרצפות. יש להקפיד בכל תקופה מסוימת לחדש את הברק של הרצפות, מה שישמר את מראן.

כאשר אתם בוחרים חברה שמבצעת פוליש, יש לוודא כי היא וותיקה ומחזיקה בכל הציוד המשוכלל ביותר לביצוע עבודה זו, שהיא יודעת להתאים את סוג ההברקה לסוג הרצפות ושהיא מגיעה עם צוות עובדים מיומן. מומלץ לברר את מחירי פוליש בתל אביב לרוב, על פי סוג ההברקה, מחשבים את גודל השטח שיש לבצע בו את ההברקה כלומר מחיר על פי סוג ההברקה כפול גודל השטח על פי מ"ר.

פוליש לרצפה בתל אביב - WeClean

עלות נמוכה לתוצאה מרשימה

היתרון בביצוע של פוליש בתל אביב הינו מעט השקעה והרבה תוצאות. אשים שיגיעו אליכם, לא יכירו את הרצפות וחשבו שפשוט החלפתם את הרצפות בבית. חברה מקצועית לפוליש, תשלח נציג שיבדוק את הרצפות ואז תחליט על סוג החומר והטיפול שהרצפות צריכות לעבור. ישנן אפשרויות נוספות, כגון ניקוי עמוק יותר של הרצפות, תלוי במצבן ובכתמים שחדרו בהן במשך השנים. למעשה המילה "פוליש" היא קרצוף וישנן מכונות מיוחדות שיש בהן דיסק שהן עוברות על הרצפות. את הפוליש על כל סוגיו, ניתן לראות בבתי מלון יוקרתיים, מוסדות שונים ועוד.

קוסמטיקה, פנים, צבעים.

גם הרצפות שלנו זקוקות לקוסמטיקה

ממש כשם שאנו מקפידים לתחזק כל דבר בביתנו או במשרד שאותו אנו מנהלים, כך גם לגבי הרצפות שהן אלמנט בולט במיוחד ומעניק את הרושם הראשוני כאשר אתם מגיעים לבית או משרד ואפילו בתי מלון. במחיר בהחלט סביר, ניתן תמיד להקנות לרצפות מראה חדש, מבריק ונקי, וכן לשמר אותן בפני לכלוך, כתמים ואבק. אם גם אתם מעוניינים בביצועו פוליש או הברקה שתתאים לרצפות שלכם, כדאי כי תקבלו המלצות או תתעניינו בקרב חברים שהבחנתם כי הרצפות שלהן נראות מרשימות ועברו הברקה. לאחר שתבצעו את הפוליש, לבטח תקבלו הוראות תחזוקה מחברת הפוליש והניקיון, כאשר הם יראו לכם כיצד ובאילו חומרי ניקוי יש לשטוף את הרצפות.

שירותי ניקיון נוספים בתל אביב

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button