פוליש קריסטל

פוליש קריסטל לרצפה

טיפול תקופתי בריצוף, נועד לחדש את פניו ולהחזיר את הברק והזוהר שאפיינו את הרצפות כאשר הן עד ניו חדשות. רבים חוסכים את הכסף, הלכלוך וכל הבלגן שכרוך בהחלפת ריצוף והם פשוט מבצעים פוליש קריסטל. לאחר הטיפול, יש למנוע מהרטבת הרצפות לפחות למשך שלושה ימים. ראשית הפעולה הראשונה שתבצע חברת פוליש, הינו קרצוף הרצפה באמצעות סקוטש בשלב השני, מחממים את הרצפות ומחדירים את חומר ההברקה לשכבות העליונות של הרצפות. יש לשכור חברת פוליש מומחית, אשר כבר עוסקת שנים בכל סוגי הברקת הרצפות, שכן לא כל רצפה עשויה להתאים לסוגי הפוליש השונים ולכן, פגישה מקדימה עם איש מקצוע, תקל את הבחירה הנכונה והמקצועית עבור הפוליש המתאים.

יש לציין, כי פוליש קריסטל, אינו משייף ומסיר את השכבה העליונה של החומר, זו הסיבה שהוא אינו מתאים ליישר בליטות ושקעים במשטח ולהסרת כתמים עמוקים. זו הסיבה שיש צורך בתהליך מלא של ליטוש. פוליש זה, מיועד למשטחים במצב טוב, כאשר הברק המקורי שלהם דהה. כל אריח בנפרד, חייב בפעולה של פוליש. מכונות הפוליש, שיש בהן דסקיות מסתובבות, שמבוססות על צמר אלומיניום, כך שהריאקציה הכימית בצירוף החום שנוצר, מחדירים את המגנזיום לשכבה העליונה של הריצוף ויוצרים שכבת מגן קריסטלית. עוד בנושא ליטוש אבן.

קרצוף, מכונת פוליש

הטכניקה של פוליש קריסטל

ביצוע פוליש קריסטל אינו משייף ומסיר את השכבה העליונה של החומר ולכן יש צורך בתהליך מלא של ליטוש. מדובר על תהליך רגיש, אשר חייב רק את אנשי המקצוע בתחום. יש לציין כי ווקס, ניתן יהיה בצע לכל סוג ריצוף, אך פוליש וליטוש, לא ניתן יהיה לבצע לקרמיקה או לגרניט פורצלן היות והשכבה העליונה של רצפות אלה שנוצרה בטמפרטורות גבוהות במיוחד בתנור הינה קשיחה ואטומה. יש לציין כי למרות הברק, הרצפה אינה חלקה, מה שטוב לבתים או דירות שיש בהם ילדים, כך שאין חשש מפציעה או החלקה.. מומלץ שא לבצע את הפוליש והקריסטל לבד, היות ופעולה זו דורשת מומחיות וניסיון של חברה מקצועית, העוסקת בתחום כבר שנים. לפוליש קרמיקה לחצו כאן.

יש לחזור על תהליך של פוליש קריסטל, לפחות ארבע פעמים עד שמתקבל הברק הרצוי. היתרון הרב של הברקת הרצפות בשיטה זו, הינו שאין צורך לחזור על הפעולה כל שנה, כי אם אחת לשלוש שנים. אין תחרות, למראה שנוצר לאחר פעולת ההברקה של פוליש עם ווקס, המעטה שנוצר הינו חזק ועמיד. מדובר על שיטה וותיקה ויעילה שכבר שנים משתמשים בה לחידוש רצפות משתלם. לאחר כמה ימים של פעולת הפוליש ווקס, יש להמתין שלושה ימים ואז, ניתן יהיה לשטוף את הרצפות עם מים יחד עם חומר מגן מיוחד, אשר נועד להגן על שכבת הפוליש החדשה שנוצרה בעקבות פעולה זו. עוד בנושא חברה לפוליש.

רצפת שיש, טקסטורת רצפה

כמה כללים ידועים לפני ביצוע של פוליש קריסטל

ראשית, פוליש רצפה זה מתאים לכל סוגי האבן והשיש. ראשית יש להיות בטוחים כי סוג הרצפות אכן תואמות עבור ביצוע פוליש קריסטל, אחרת עשי להיגרם נזק לרצפות וחבל. מדובר על שיטת הברקה,אשר נחשבת לטובה וליעילה ביותר. את סוג ההברקה הספציפי הזה. סוג זה של הברקות מונע שריטות וסימנים על האריחים, כגון סימנים של גרירת רהיטים וגם הוא מונע ומסיר כתמים קשים ומונע את חדירתם לאריחים.

בבחירת חברת הפוליש, יש לבדוק כמה קריטריונים חשובים, ראשית, איכות העבודה שמבצעת החברה , תיק העבודות שלה וכדאי לשוחח עם הלקוחות שכבר בוצעה אצלם העבודה. המחיר של הפוליש עם ווקס, יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים. יש לבדוק את הצעת המחיר, היות וקיים פער גדול בין המחירים של פוליש ווקס בין החברות השונות.

מדוע כדאי לבצע פוליש קריסטל?

אם עוברים לבית חדש, או שרוכשים דירה מיד שנייה ומבצעים בה שיפוץ. הדבר הראשון שיש לעשות זה לחדש את הריצוף, בכדי להעניק לו מראה חדש. שיטה זו היא זולה מאשר החלפת ריצוף בכל הבית. היום ניתן למצוא פוליש בשיטות מתקדמות שניתן לחשוב כי החלפתם ריצוף חדש. יש שיטות שונות, אשר בהן משתמשות חברות שמבצעות פוליש כך שהשיטות הללו מותאמות על פי סוגי הריצוף.

יש לדעת, כי פוליש קריסטל הוא אינו יקר, אך מומלץ לא לבצע פעולה זו במבנים ציבוריים או עסקים, כשאר עוברים בהם כמויות גדולות של אנשים מדי יום, כי הרצפה הופכת להיות חלקה במיוחד מיד עם סיום הפעולה. יש למצוא חברת פוליש קריסטל שבקיאה היטב בסוגי הפוליש השונים (כמו זו של חברתנו WeClean). וכן, אם יש לכם המלצות לגבי חברה מומלצת, כדאי כי תתעניינו לגבי החברה והמחיר שהיא גובה עבור שירות זה. יש לציין, כי מקום שבצעו בפוליש, יראה נקי ומסודר ברמה גבוהה. על מנת לבצע פוליש קריסטלי, יש להיות בעלי ציוד מקצועי כגון מכונות פוליש מקצועיות ומשוכללות וידע רב בנושא.

רצפה מבריקה, משרד נקי

חיפוש נכון של חברת פוליש מקצועית

אם אתם מחפשים חברת פוליש מקצועית, יש לחפש חברה שקיימת הרבה זמן בשוק, כזאת שיש עליה דעות טובות של לקוחות והיא ביציה עבודות רבות בתחום של פוליש קריסטל. גם החומרים והידע המקצועי, הם אלה שיהיו מכריעים בבחירה הנכונה של חברת פוליש. אם החלטתם לבצע ניקיון יסודי בבית וחברת הניקיון מציעה לכם גם פוליש קריסטלי, בררו על החברה או כדאי כבר למצוא חברה שמבצעת רק פעולות שונות של פוליש שהיא כבר עוסקת שנים בתחום.

על מנת להבריק באופן מקצועי את הרצפות, יש לעשות שימוש עם מכונת פוליש שיכולה להחדיר את הקריסטל לרצפות. העבודה מתבצעת בכמה שלבים אך לא לפני שמוודאים, כי הרצפה יבשה לחלוטין. רק חברה מקצועית שמתמחה עם ביצוע פוליש קריסטל, יכולה להעניק לכם את התוצאות הטובות ביותר ולכן ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של חברת פוליש.

מדוע רבים מעוניינים בפוליש קריסטלי?

למרות שביצוע פוליש קריסטל הוא מבין היקרים ביותר, אנשים רבים מעדיפים את הסוג הזה של הפוליש, כי הוא נראה יוקרתי וכאילו זה עתה סיימו לשטוף את הרצפות. גם את הפוגות של הרצפות, יש לנקות היטב ובאופן יסודי. למרות שפוליש ווקס הוא הפוליש הוותיק ביותר, לפוליש קריסטלי יש יתרונות רבים יותר, כמו למשל שאין שריטות או סימנים והוא מחזיק מעמד זמן רב יותר. גם אולמות וחללים גדולים יותר, מעדיפים פוליש מהסוג הקריסטלי. המראה הינו יוקרתי, נקי ומרשים ואין חשש להחלקה.

היום, כל אחד יכול לבצע פוליש, כמו לשכור מכונת פוליש ולרכוש חומרים ייעודיים לפוליש זה, אבל אם תהיה למשל טעות במינון, או בחומר לפוליש, הנזק עשוי לעלות לכם בהחלפת כל הריצוף. יש לדעת כי פנייה לחברה המבצעת פוליש קריסטל, תקנה לכם תוצאות מקצועיות וכן, האחריות על הפוליש תהיה על החברה. כדאי כי תשימו לב לחוזה עם חברת הפוליש, אשר בו יהיה רשום כי היא האחראית על הפוליש ואם יהיו נזקים אילו שהם, היא זו שתשלם עבורם, מה שבדרך כלל לא קורה, אך כדאי בכל זאת שתהיו בטוחים.

פוליש קריסטלי לחצר

סיבות שונות שכדאי לבצע פוליש באמצעות חברה מקצועית

ראשית אם תנסו לבד לבצע פוליש קריסטל, חומרי ההברקה שתרכשו, יהיו שונים מאלה שיש לחברת הפוליש קריסטל המקצועית, מה שמקנה הבדל מהותי. גם אנשי הצוות שמגיעים לביצוע הפוליש, הם מיומנים ומקצועיים ועובדים שנים רבות בתחום, כך שתוכלו להיות בטוחים, כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. גם המלצות ושיחה עם לקוחות שכבר ביצעו פוליש בחברות שונות, תסייע לכם לבחור באופן נכון את חברת הפוליש הטובה מבין כולם. כדאי כי במקביל תבצעו סקר שוק, היות ומחיר של פוליש קריסטלי יהיה על פי מ”ר וככל שהשטח שלכם יהיה רב יותר, כך מחיר פוליש קריסטל יעלה בהתאם.

יש להישמע להוראותיו של בעל חברת הפוליש, לאחר סיום הפעולה של פוליש קריסטלי כך שתוכלו ליהנות מרצפה מבריקה לפחות למשך 3 שנים. לפני החלטה על פוליש מסוג זה, כדאי כי תתייעצו עם נציג מטעם חברת הפוליש, כך שיוכל לומר לכם אם אכן סוג זה של פוליש יתאים לסוג הרצפות שבבעלותכם. כאשר תקבעו לבצע פוליש עם החברה, כדאי כי תשמעו להוראותיו של בעל החברה, כגון הזזת רהיטים או חפצים כך שפעולת הפוליש תהיה קלה יותר לביצוע ותצליח.

כדאי תמיד לבקש לראות בתים שבוצע בהם פוליש ותיק עבודות של רצפות לפני ואחרי טיפול עם פוליש קריסטל, כך שתוכלו להתרשם נכון מעבודותיה של חברת הפוליש ולהחליט אם היא אכן מתאימה לכם מכל הבחינות.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

חברת ניקיון - WeClean ניקיון ללא פשרות.
צרו קשר
אנשים אהבו גם את המאמרים הבאים
ניקיון בלחץ מים תוצאות מטורפות!
נגן וידאו
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות!
נגן וידאו
ניקוי ספות 100% ניקוי ואחריות מלאה!
נגן וידאו
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר..!