פוליש לרצפת קרמיקה

פוליש לרצפת קרמיקה

הרצפות, הם המשטח הגדול ביותר בביתנו ולכן משטחים אלה משמעותיים לעיצוב היות והם הבולטים ביותר. שחיקה של הרצפות, איבוד הברק אינו תורם למראה הבית, הדירה או המשרד. רצפות קרמיקה, הינן יפות, אך לא ניתן לבצע פוליש לרצפת קרמיקה היות ורצפות אלה, אינן עמידות לליטוש ועבודת ווקס. כל מה שניתן לעשות הוא, לנקות היטב באמצעות חומר ניקוי מיוחד, או לקרוא לחברה המתמחה בחידוש רצפות קרמיקה באמצעות טיפול מיוחד. קרמיקה נקייה ומבריקה, מעניקה מראה יוקרתי ומרשים לבית. הקרמיקה הינה חומר שקל לניקוי ועל מנת לשמור על מראה חדש למשך שנים. יש להקפיד על הוראות הניקוי למרצפות הקרמיקה. יש לדעת תחילה, כי קיימים בשוק שני סוגים של קרמיקה- ישנם עבים וישנם דקים. ישנם אריחי קרמיקה עם כושר ספיגה גבוה וכאלה בעלי כושר ספיגה נמוך. ככל שהאריח יהיה איכותי יותר, כך הניקוי שלו יהיה קל יותר.

ניתן להשתמש בחומרי ניקוי טבעיים לניקוי אריחי הקרמיקה ולחדש את הברק שלהם לאו דווקא באמצעות פוליש לרצפות קרמיקה כי אם באמצעות מעט חומץ לבן ביתי מהול במים בכמות שווה (חצי מים וחצי חומץ) שטפו באמצעות סחבה את אריחי הקרמיקה והברק יחזור לרצפות. במידה ואתם משתמשים בחומרי ניקוי תעשייתיים, על מנת לנקות קרמיקה, יש להקפיד חומר מתאים לאריחי קרמיקה ויש לפעול על פי הוראות היצרן. ריצוף קרמיקה, עדין מדי ואינו בנוי לתהליך כמו ליטוש רצפה , פוליש או ווקס. יש לשאול בחנויות הקרמיקה על פי סוג הקרמיקה מהי התחזוקה הנכונה ביותר לריצוף קרמיקה. עוד בנושא ניקוי קרמיקה.

ניקוי קרמיקה עם מטלית

כיצד מתבצע ניקוי והברקה מקצועית של ריצוף קרמיקה?

ניקוי של מרצפות קרמיקה נעשה באופן שונה מאשר פוליש לרצפת קרמיקה שלא ניתן לבצע. באמצעות חומרים המתאימים לשאר חומרי הריצוף כגון אבן או שיש. על מנת להבריק באופן מקצועי את משטחי הקרמיקה, יש לבצע קרצוף, באמצעות מכונה עם מברשת מיוחדת וחומרים יעילים איכותיים. לא ניתן למרוח חומרי הברקה על ריצוף קרמיקה, היות וחומרים אלה, יוצרים שכבת שומן, מה שלבטח לא יתרום למראן האסטטי של המרצפות. גם אריחים כגון גרניט פורצלן, אינם מתאימים לניקוי וטיפול כגון פוליש.

קרצוף מקצועי באמצעות חברה וותיקה, כאשר במכונת הקרצוף יהיה סקוטש שיבריק את משטח הריצוף המיוצר מקרמיקה. יש לציין כי בניגוד למרצפות שיש או אבן, הקרמיקה אינה סופגת נוזלים ולכן אין צורך בטיפול או פוליש לרצפת קרמיקה כגון פוליש היות וישנו כיסוי טבעי בתנור בהליך ייצור הקרמיקה המונע ספיחת נוזלים. החוכמה היא, שבעת רכישת מרצפות קרמיקה, יש לבחור קרמיקה איכותית ולא זולה, כזאת שיש בה ציפוי מגן עבה שאינו יגרם לשחיקת הקרמיקה והברק בה יישאר. קל לנקות אריחי קרמיקה ולהשאיר אותן נקיות באמצעות שטיפה קבועה וחומרי ניקוי לרצפות שיתאימו לקרמיקה.

פוליש לרצפת קרמיקה - WeClean

בררו לפני מה ניתן לעשות לחידוש רצפות הקרמיקה

כידוע, ידע הוא כוח ולכן, ככל שיהיה לכם ידע רב יותר, כך תדעו מה הטיפול הנכון ביותר לרצפות הקרמיקה שלכם שיתבצע ע”י חברה מקצועית. חברת ניקיון שתהיה מעוניינת לקחת מכם יותר כסף תציע לכם פוליש לרצפות קרמיקה מה שיגרום למראה שומני ולסימנים בקרמיקה שכך או כך, אינה מקבלת פוליש או לבטח ווקס, אשר יתקלף את הווקס תוך זמן קצר. יש לפנות לחברה אמינה המבצעת את כל סוגי חידוש הרצפות על פי סוגן. ברגע שתבחרו נכון את חברת הניקיון שתחדש עבורכם באופן מקצועי את הרצפות, לא תהיה לכם דאגה. כדאי שתהיינה לכם המלצות על חברות אמינות וותיקות שתהיינה מעוניינות בכם כלקוחות קבועים, כך שהטיפול הנכון בריצוף הקרמיקה שברשותכם, יבוצע על הצד הטוב ביותר.

אחת החברות הבולטות והמוכרות בטיפול נכון של כל אריחי הריצוף, הינה חברת WeClean שהיא חברה ידועה ומוכרת בארץ. לחברה צוותים מיומנים וותק וניסיון של שנים בכל סוגי הפוליש, הליטוש וההברקה. החברה עוסקת גם בניקוי חלונות בגובה בבנייני מגורים גבוהים ומשרדים, בניקוי מוסדות, משרדים, בתים ודירות, ניקוי שטיחים בבית הלקוח, ניקוי ריפודים, ניקיון לאחר שיפוץ נכס ועוד. השירות הינו אדיב והשירות נעשה באזורים רבים בארץ. החברה מעניקה אחריות על כל סוגי העבודות שהיא מבצעת ועומדת בזמנים. נציג מטעם החברה יגיע לאבחן את סוג הריצוף לפני הבחירה בטיפול המקצועי הדרוש ואתם תהיו שקטים שהנכם נמצאים בידיים טובות.

סוגי פוליש נוספים שיענינו אותך

חברת ניקיון - WeClean ניקיון ללא פשרות.
צרו קשר
אנשים אהבו גם את המאמרים הבאים
ניקיון בלחץ מים תוצאות מטורפות!
נגן וידאו
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות!
נגן וידאו
ניקוי ספות 100% ניקוי ואחריות מלאה!
נגן וידאו
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר..!