ליטוש אבן

ליטוש אבן

ריצוף באבן טבעית משדר חמימות וטבע. ניתן למצוא אבן פראית שמשמשת לריצוף של חצרות, או אבן שהיא מסותת יותר וחלקה לריצוף פנים. ריצוף אבן, תמיד יהיה מקורי ומעניין יותר. יש לציין כי מדי תקופה מסוימת יש לבצע ליטוש אבן אם מהרמה הגבוהה ביותר ועד לרמה העדינה ביותר. ישנן דסקיות ליטוש במכונה מיוחדת המיועדת לביצוע עבודה זו הליטוש נעשה באמצעות יהלומים מיוחדים גולמיים הבנויים לעבודה זו. לאחר שלב הליטוש, יש לנקות את המשטח ולהמתין עד להתייבשות מלאה. יש לציין כי אסור שהאבן תהיה ספוגה במים או לחות יש לציין כי ייבוש מוחלט של האבן, עשוי להתארך עד לחודש.

יש לדעת כי ליטוש אבן מבצעים לאחר התקנת אבן חדשה, או כאשר עברה תקופה ארוכה ויש ללטש את האבן בכדי שתיראה כחדשה. יש לציין, כי פעולת הליטוש, מסירה אף כתמים מהריצוף העשוי מאבן. גם שריטות ניתן להעלים באמצעות ליטוש מקצועי עם מכונה מיוחדת הבנויה לעבודה זו. עם השנים, ייתכנו פגמים שונים ולכן, יש לעבור עם מכונת הליטוש להחזרת החיות והרעננות לאבן שתיראה כאילו אתמול התקינו את ריצוף האבן.

אבן לפני ליטוש

הכנות שיש לבצע לפני פעולות ליטוש ריצוף האבן

בעלי מקצוע המתמחים בתחום ליטוש אבן, יבצעו הכנה מקדימה לליטוש. יש לחרוץ את הפוגות שבין האריחים, ע”י דיסק ולנקות את הלכלוך שהצטבר. יש למלט את האריחים בדבק, כאשר הגון שלו יתאים לרצפות. לאחר שלב הליטוש, בעל המקצוע ימרח שכבת איטום העשויה סילר, כאשר התפקיד של שכבה זו, הינו להגן על הרצפות. בריצוף שקיים, עם השנים, מרצפות אבן גם אם הן מהסוג האיכותי ביותר, הן תישחקנה וייוצרו חורים קטנים, ואפילו הבדלים בגובה.

הפתרון היחידי והמקצועי ביותר להקנות לריצוף האבן את המראה היפה, החלק והמקורי באמצעות ליטוש אבן. מומלץ לבצע פעולה זו, רק באמצעו בעלי מקצוע מומחים לשירותי ניקיון. אל תנסו לחסוך בעלויות וכן עשויים להסתיים בעוגמת נפש, אם הפעולה לא התבצעה נכון וגרמה לנזק רב בריצוף. יש לציין כי חברה מעניקה אחריות מקצועית על כל פעולה של ליטוש רצפות אבן.

רצפת אבן מלוטשת

מה מקנה לנו המראה הסופי של ליטוש ברצפות אבן?

השלב האחרון בתהליך ליטוש אבן נקבע על פי סוג האבן, אוי השימוש בה או על פי העדפת בני הבית, אם הם מעוניינים בפוליש מבריק, אשר יעניק מראה מושלם. המראה יהיה מבריק וחלק ולבסוף, טיפול באמצעות סילר, יקנה עמידות גבוהה מכתמים ושריטות. מי שמומחה בליטוש רצפות האבן, ידע מה התהליך המתאים ויבצע אותו על הצד הטוב ביותר. יש לציין, כי פעולה זו, מצריכה ידע ומומחיות רבה ויש להתאימה באופן המושלם לסוג האבן. עוד בנושא פוליש.

היום, החלפת רצפות כל הבית, עשויה לעלות הון עתק ולכן, אנשים רבים הבינו כי ליטוש אבן הינו הפתרון הנכון, היות ולאחר ליטוש האבן וההברקה, הרצפות נראות כאילו זה עתה התקינו אותן. כדאי להציל את הרצפות בדרך זו, היות ואם עדיין הרצפות יכולות להיראות טוב, תוכלו לגרום להן לאבד מהשחיקות שלהן ולהיראות יוקרתיות ומרשימות שוב.

ליטוש אבן בחברת הניקיון של המומחים – WeClean

יש לדעת איזו חברה מבצעת שירותים מקצועיים של ליטוש מרצפות אבן. אחת מהחברות הבולטות מזה שנים, אשר מבצעת ליטוש זה, הינה חברת WeClean, אשר עוסקת בסוגים רבים של ניקיון כגון פוליש, ליטוש רצפות אבן, וקס, ניקוי חלונות, ניקוי בתים פרטיים, דירות, מוסדות ציבוריים, ניקוי שטיחים, ריפודים ועוד. החברה בפריסה ארצית ומכילה צוותים מקצועיים, מכשור משוכלל וחומרי גלם שנועדו לניקיון זה. תוכלו לגלוש באתר שלנו ולקבל טיפים לגבי ניקיונות שונים ורבים, מה שיעניק לכם הדרכה נכונה. נציג מטעמנו יגיע אליכם ויעניק לכם הצעת מחיר ואתם תוכלו להשוות ולהגיע למסקנה הנכונה. לחברת WeClean, המון לקוחות מרוצים שהיא משרתת שנים, הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי.

שירותים נוספים מעניינים

חברת ניקיון - WeClean ניקיון ללא פשרות.
צרו קשר
אנשים אהבו גם את המאמרים הבאים
ניקיון בלחץ מים תוצאות מטורפות!
נגן וידאו
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות!
נגן וידאו
ניקוי ספות 100% ניקוי ואחריות מלאה!
נגן וידאו
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר..!