ניקוי שטיחים

כל מה שצריך לדעת על טיפול נכון בשטיחים

ניקוי שטיחים בכל השיטות השונות

 במאמר הבא חברה לניקוי שטיחים We Clean מציגים בפניכם 4 סוגי שיטות עיקריות (או ניקוי פרקטים)

 1. ניקוי שטיחים מחיר של עשה זאת בעצמך באמצעות תכשירי ניקוי הנמצאים בכל בית.
 2. ניקוי שטיחים מקיר לקיר עשה זאת בעצמך באמצעות חומרי ניקוי המתאימים לכך.
 3. חברת ניקוי שטיחים בבית הלקוח מקצועי ע”י בעלי מקצוע מומחים ומנוסים בטיפול נכון לשטיח.
 4. מחיר ניקוי שטיחים מקצועי ע”י איסוף השטיח למפעל (שם השטיח יעבור ניקוי מאסיבי אשר יחזיר את השטיח לחיים ויסיר ממנו אבק, כתמים, ריחות, לכלוך ואף יחזיר את גמישות השטיח כמו ביום רכישתו).
חברה לניקוי שטיחים
חברה לניקוי שטיחים

חברת ניקוי שטיחים בבית הלקוח

חברה לניקוי שטיחים עם מגוון אפשרויות לרשותכם. הראשונה היא חברת ניקוי שטיחים במפעל, הווי אומר – אנו לוקחים את השטיח אלינו ומחזירים אותו בתוך שבוע כחדש. השיטה השנייה היא באמצעות חברת ניקוי שטיחים בבית הלקוח. ההבדלים ביניהם: במפעל, השטיח יעבור תהליך של השרייה, סחיטה וייבוש וניקוי השטיחים יכלול: הסרת כתמים, לכלוך, נטרול ריחות רעים והחזרת גמישות מרקם השטיח למצבו הראשוני. לעומת ניקוי שטיחים בבית הלקוח אשר מתאים בעיקר לניקוי אבק, כתמים קלים ורענון קצר של השטיחים אשר בביתכם. לשיחת ייעוץ עם נציג חברת ניקוי שטיחים של WeClean התקשרו עכשיו: 1700-500-318

ניקוי שטיחים מחיר

השטיחים מוסיפים לעיצוב ונראות הבית

חברת ניקוי שטיחים
חברת ניקוי שטיחים להסרת כתמים וריחות רעים

בין אם יש ברשותכם שטיחים פרסיים, סיניים או שטיחים בעיצוב מודרני, שטיח נאה, הינו פריט אסטטי אשר מוסיף עיצוב וחמימות בכל בית ומשרד. כאשר רכשתם שטיח מעוצב ויוקרתי בסכום לא מבוטל, יש להעניק לו את היחס הראוי על מנת לשמור על המראה היפה שלו. מיותר לציין, כי אם תקפידו על שגרת תחזוקה וניקיון נכונים, השטיח ישמור על מראה רענן למשך תקופה שתהיה ארוכה פי שתיים משטיח שאינו מתוחזק כראוי. השאלה היא כיצד ניתן היה לשמור נכון על השטיח שלכם? אנו בחברת WeClean, אספנו לכם מידע מקצועי ויעיל לשמירה נכונה ותחזוקה של השטיחים היקרים לכם.

ראשית, הדבר החשוב ביותר בתחזוקת השטיחים הינו שאיבה מקצועית ובתדירות גבוהה. יש לבצע ניקוי שטיחים, אחת לשנה באמצעות חברות מקצועיות שמגיעות לביתכם לרענן ולחטא את השטיח כאשר הם מסירים ממנו אך את הכתמים. ישנם מקרים שבהם החברה לוקחת את השטיחים למפעל שברשותם, על מנת להשרות אותו בחומרי ניקוי ייעודיים, במידה ומדובר על לכלוך קשה שניקוי בבית הלקוח לא יספיק עבור שטיחים אלה.

שאיבה יעילה – כללי ברזל לניקוי יעיל ותחזוקה נכונה של השטיחים

יש להקפיד על שאיבת השטיחים אחת לשבוע, אך יש לשים לב, כי יש לבדוק כי השקית או הפילטר הנמצאים בשואב נקיים, אחרת פעולת השאיבה לא תהיה יעילה והלכלוך לא יישאב לשקית או לפילטר. את שקית השואב או הפילטרים, יש לנקות באופן יסודי, אחת לשלושה חודשים. יש להחליף את שקיות שואב האבק, כאשר הן מגיעות לשלושת רבעי לכלוך. יש להקפיד על השאיבה ולא למהר, כאשר אתם רואים היטב את הלכלוך, השיער וגרגירי החול. יש לשאוב במהירות נמוכה למטרה של ניקוי שטיחים יסודי יתר באמצעות השאיבה.
במידה ותרצו להסיר כתם ספציפי, הכנו בשבילכם מדריכים הנותנים מענה נחוץ ויעיל לכתם הסורר:

ניקוי שתן משטיחים
כאן תמצאו טיפים להסרת כתמי וריחות שתן משטיחים וריפודים.
ניקוי דם משטיחים
טיפים מעולים להסרת כתמי דם שחדרו עמוק לצבע השטיח.
ניקוי דיו משטיחים
כל הדרכים להסרת כתמי דיו, טושים וצבע משטיחים.
ניקוי צואה משטיחים
הדרכים המומלצות להתמודד עם כתמי צואה בשטיחים.
ניקוי שמן משטיחים
כך תספגו חזרה כתמי שמן קשים שעומקו בשטיחים
ניקוי עובש משטיחים
הסרת עובש, פטריות וחיידקים משטיחים ביעילות.
ניקוי חלודה משטיח
המלצות של חברה לניקוי שטיחים בהסרת כתמי חלודה
ניקוי מסטיק משטיח
הסרת מסטיק ודבק משטיחים ללא פגיעה בשטיח.

מדוע חשוב להגיב מיד על כתמים שהבחנתם בהם בשטיח?

כידוע, כתמים שנשארים ולא מנקים אותם מיד, חודרים לאריגים ולכן אם הבחנתם בכתם, בצעו מיד ניקוי שטיחים על מנת שלא יהיה לכם קשה יותר להסיר את הכתמים מאוחר יותר ואז לא יהיה מנוס, כי אם לקרוא לחברת ניקיון מקצועית שמנקה ריפודים ושטיחים. יש לציין, כי 80% מהכתמים הנמצאים בשטיח, ניתנים להסרה עם מים. יש ללחוץ כמה פעמים ע”י מטלית נקייה ויבשה על הכתם, היות וככל שהחומר שגרם לכתם על השטיח נקשר מהבחינה הכימית אל סיביו של השטיח, כך קשה יותר יהיה להסירו. יש לטפטף מעט מים לאחר שהספגתם את הכתם וללחוץ עם מגבת לבנה לחה. טיפ שני – אם השטיח מעט רטוב, ייבשו אותו בעזרת מייבש שיער.

אם המים אינם מסייעים לניקוי הכתם, פעלו באמצעות מים וחומץ או מי סודה לשתייה. ישנם חומרי ניקוי שיש להקפיד בבחירתם בעת ניקוי שטיחים, היו וחלק מחומרי ניקוי אלה, עשויים להיות אגרסיביים ולגרום לדהיית השטיח. יש לנסות מחומר הניקוי על פינה מוסתרת בשטיח ורק לאחר שאתם בטוחים, המשיכו בניקוי השטיח לאחר שווידאתם כי החומר אינו מזיק.

ניקוי שטיחים מקצועי בשיטת WeClean

חברה לניקוי שטיחים - שיטה שימושית של שפועלת מצוין!

אולי תתפלאו אבל אבקת סודה לאפייה, עשויה להיות יעילה מאוד בניקוי נכון של שטיחים. יש לפזר את אבקת הסודה לאפייה באופן שווה על השטיח ולהשאיר אותה כ-30 דקות ואפילו במשך כל הלילה. פעולה זו גם גורמת לשטיחים להיות נקיים וגם מנטרלת את ריחות הלוואי מהם שנבעו מלכלוך. יש לשאוב את כל האבק באמצעות שואב אבק. ניקוי שטיחים מחיר זול לחידוש השטיח ביחס לרכישת שטיח חדש. ניתן להזמין שירות ניקוי ריפודים ושטיחים הידועה WeClean, משווקת מוצר יעיל לניקוי של כל סוגי השטיחים. מוצר זה, הינו ידידותי לסביבה ומיוצר ע”י חברת הדגל של ארה”ב. חברה זו הינה חברת WEIMAN הקיימת כבר 77 שנה. את מוצרי האיכות בניקיון הריפודים והשטיחים, תוכלו לרכוש באתר המקוון של חברת WeClean.

אחריות על העבודה

חברת ניקוי שטיחים מקצועי במפעל
חברה לניקוי שטיחים במפעל או חברת ניקוי שטיחים בבית

אחד הדברים החשובים לנו בשירות ללקוח, מעבר למקצועיות ללא פשרות ואיכות העבודה, הוא האחריות שאנחנו נותנים ללקוחותינו. הדבר נובע מכך שאנחנו בטוחים באיכות וביסודיות העבודה שלנו ולכן מרגישים מאוד נוח לתת אחריות המכסה את הטיפול ומאפשרת לכם לקרוא לנו אם הטיפול חלילה לא היה יעיל כמובטח. יותר מכך, אנחנו ניקח עבודה רק אם אנחנו יודעים שנוכל לסייע ללקוח ולנקות את השטיח ברמה שהובטחה, הכול כדי לשמור על הוגנות גבוהה ושקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו.

במידה ולשטיחים ישנם קרעים, פרימות, גלישת או ירידת צבע, אנו נשמח לסייע לכם. למדריך המלא לתיקון שטיחים בקרו.

התועלת של ניקיון שטיחים ע”י חברה מומחית

 • ניקוי שטיחים עם פוליש
  חברה לניקוי שטיחים עם מכונת פוליש
  בריאות ואיכות חיים: אחת מן התופעות הבעייתיות ביותר בשטיחים וריפודים מלוכלכים היא קרדית האבק. מדובר ביצור מיקרוסקופי הניזון מחלקיקי גוף הנושרים מגופנו כתוצאה מהתחדשות תאי העור. קרדית האבק גורמת להתעטשויות, שעלת, נזלת ובעיות נשימה, שבחלק מהמקרים יכולות להסלים ולהגיע אף לבעיות אלרגיה חמורות. על מנת להימנע ולבער את הבעיה הזו, בצעו ניקוי שטיחים מקצועי ויסודי אחת לכמה חודשים, בנוסף על התחזוקה  היומיומית.
 • צבע וגוון השטיח: עם הזמן והשנים, גם אם אתם מתחזקים בעצמכם את השטיח באופן קבוע כמומלץ – אין מנוס משינויים מסוימים בגוון ובצבע השטיח שלכם שנגרמים באופן טבעי כתוצאה משימוש רגיל, כולל כתמים המשנים את רצף הצבע. הגורמים יכולים להיות רבים – שינויי מזג אויר, עשן טיגון ובישול וסיבות נוספות שהזכרנו. אנו יכולים לומר בבטחה שבכל השטיחים שיצא לנו לטפל, ישנו שינוי משמעותי בצבע השטיח ממצבו לפני הניקוי ולאחריו.
  ברוב המקרים אנו מסוגלים אף להחזיר לשטיח את צבעו כפי שהיה בעת הקנייה!
 • גמישות ומרקם השטיח: יש כלל ברזל שאומר שככל השטיח יותר מלוכלך  ויש עליו יותר חלקיקים – הוא יהיה יותר קשה והרבה פחות גמיש. חברת ניקוי שטיחים מקצועי מוציא מהשטיח את שכבות הלכלוך באופן יסודי ומגמיש אותו יותר ממצבו כפי שהיה לפני הניקוי. השתדלו לא לחכות יותר מדי זמן בין ניקוי שטיחים לניקוי שטיחים, מכיוון שישנן דרגות בהן השטיח מתקשה ויוצר סדקים בפני השטח, דבר שהוא קשה מאוד לניקוי, גם עם הכלים שלנו.
 • חיסכון: גם אם אתם לא איצקו מרמזור, נכון שהייתם מעדיפים לנקות את השטיח ולהביאו למצבו הראשוני על פני קנייה של שטיח חדש? אז כאן בדיוק החיסכון שלכם. במקום לחפש, להשוות מחירים של שטיחים שלעתים עולים אלפי שקלים – כל מה שצריך כדי לחדש את השטיח שלכם הוא מחיר הנמוך בעשרות אחוזים ממחיר שטיח חדש. קחו בחשבון שאם הייתם בוחרים לקנות שטיח חדש, הייתם צריכים להקדיש גם זמן להוצאת השטיח הישן מהבית. אין צורך. קראו לנו ואנו נגיע ונראה לכם שלא חייבים לקנות חדש.
 • שקט נפשי: לא לכולם יש זמן להתעסק בניקוי השטיחים שבבית העסק או בבית הפרטי ולכן מעדיפים לשלם כמה שקלים לאדם מקצועי שיבצע את העבודה עבורם ויחסוך להם זמן ששווה להם יותר כסף. יותר זמן פנוי לבילויים, להיות עם המשפחה או אולי לעבוד במשרד, אם אתם מכורים לעבודה. בין לקוחותינו ניתן למצוא גם משרדים וגם לקוחות פרטיים שמעדיפים שהעבודה תבוצע עבורם כדי שיוכלו לפנות זמן. אנחנו בהחלט ממלאים את המשבצת הזו ועונים להם על צורך שעושה את הדברים ליותר יעילים.

לשיחת ייעוץ עם נציג חברת ניקוי שטיחים של WeClean התקשרו עכשיו: 1700-500-318

אחריות

אצל חברה לניקוי שטיחים של WeClean תקבלו אחריות מלאה ותהיו בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

זמינות

אנו נוכל להגיע אליכם במועד המוקדם ביותר לביצוע העבודה וללא המתנה ארוכה ומיותרת.

משפחה, ספות
חברה לניקוי שטיחים We Clean

טיפול עמוק

אנו מטפלים באופן עמוק ויסודי בכל סוגי הכתמים ובנטרול ריחות רעים מהשטיחים בסלון.

מקצועיות

אנו משתמשים בציוד מתקדם בחומרי ניקיון האיכותיים ביותר כדי להגע לתוצאות הניקוי הגבוהות ביותר.

ניסיון

חברה לניקוי שטיחים עם ניסיון של שנים ולנו ידע מעמיק בתחומי הבדים, העורות וחומרי הניקיון בהם אנו משתמשים.

הדגמה של חברה לניקוי שטיחים חינם

אנו מציעים הדגמה חינם בביתכם ע”מ שתוכלו להתרשם מהעבודה שלנו עוד בטרם נתחיל לנקות.

שירותים נוספים שיעניינו אותך

חברה לניקוי ספות
מעוניינים לראות את הסלון שלכם ממש כמו חדש? כנסו וגלו למה כדאי לעשות את זה אצל WeClean.
תיקון שטיחים אומנתי
אנו אף מטפלים בקרעים, פרימות וחידוש צבע בשטיחים בהתאם למידת הצורך. בקרו במאמר המלא אודות תיקון שטיחים אומנתי.
ניקוי מזרנים
מזרנים דורשים חיטוי אחת לתקופה, במאמר הבא תקראו הכל ניקוי מזרנים, חיטוי, הסרת קרדית האבק ועוד.
ניקוי ריפודים לרכב
עוד שירות מנצח הכולל מספר מסלולים ושיטות לניקוי השטיחים בבית.
ניקוי חלונות
אם גם החלונות של זקוקים לרענון והברקה מידי פעם, כדאי כי תעיינו במאמר הבא.
חברת ניקיון
חברת WeClean מספקת את כל שירותי הניקיון במקום אחד.
מומחה לניקוי שטיח
חברה לניקוי שטיחים We Clean

למי מאתנו אין שטיח בבית או בבית העסק? לרובנו יש יותר מאחד והם משמשים אותנו גם בקיץ וגם בחורף ואף בכל עונות השנה.
שטיחים מכל סוג, מעבר לערך המוסף המשמעותי שהם מביאים אתם לבית ולמשרד ברמת העיצוב והסגנון, ידועים כמרבץ ללכלוך רב: אבק, שאריות אוכל קטנות וחלקיקי גוף מיקרוסקופיים הנושרים מאתנו באופן טבעי דרך קבע, כמו גם לכלוך הנוצר כתוצאה מתחזוקה ושיפוץ של הבית עצמו בשלבים מסוימים של השנה. ובכלל – תודו שאת השטיח שלכם אתם לא שואבים בתדירות גבוהה כמו שאתם שוטפים את הרצפה שלכם…

מהן הסיבות העיקריות לכך שצריך חברת ניקוי שטיחים?
לשטיח, בניגוד לרהיטים וריפודים אחרים בבית ובעסק, אין כיסוי, ריפוד או ציפית השומרים עליהם ומהווים מעין שכבת מגן חיצונית שמעכבת את הבלאי שנוצר במהלך הזמן. השטיח עצמו הוא עצמו הכיסוי. בתור “רהיט” שכזה, הוא סופח אליו לכלוך במהירות “מרשימה” שיוצרת הכרח לתחזק אותו מעבר לשאיבת אבק רגילה, לא משנה כמה שואב האבק שלכם חדיש ואיכותי.

כאן אנחנו נכנסים לפעולה. חברתנו עושה שימוש בכלים טכנולוגיים שהם חוד החנית בתחום ניקוי השטיחים, דבר המבטיח ניקיון איכותי, יסודי ולאורך זמן של השטיחים בביתכם או בבית העסק שלכם. אנחנו לא מתפשרים על איכות ויסודיות העבודה. יתירה מזאת, אנו מתעדכנים לעתים קרובות בחידושים האחרונים בתחום שלנו, בין אם בכנסים בינלאומיים ובין אם בהתמקצעות מעשית על טכנולוגיות חדשות בתחום כדי להביא לכם את הטוב ביותר ולהוות אוטוריטה מקצועית בתחום העיסוק שלנו והכל כדי לייעל את העבודה ולספק שירות יסודי, מקצועי ובעל אפקטיביות לאורך זמן. חברה לניקוי שטיחי | חברת ניקוי שטיחים מחיר

מה אתם יכולים לעשות (או לא לעשות) כדי לשמור על שטיח במצב חדש?

קודם כל – מניעה. למה הכוונה? שאבו את השטיחים שלכם לעתים קרובות, לפחות פעם בשבוע ואם אתם מארחים הרבה – פעמיים בשבוע. ככל שתשאבו אותם לעתים קרובות יותר, יצטברו פחות ופחות חלקיקים ושכבת הלכלוך תהיה קטנה יותר. ככל שהיא תהיה קטנה יותר – הלכלוך יהיה צפוף יותר וקל יותר לניקוי.חשוב לזכור: לא את כל סוגי השטיחים ניתן ורצוי לשאוב ויש סוגי שטיחים ששאיבה בשואב אבק רגיל עלולה לגרום להם יותר נזק מתועלת. במקרה כזה, אם אתם לא בטוחים, אל תנסו בעצמכם – קראו לנו ונשמח לייעץ ולתת לשטיח שלכם את הטיפול המותאם עבורו.

שנית, דבר חשוב לא פחות – תחזוקה שוטפת. לדוגמה: שטיחי כרמל הם סוג שטיח נפוץ מאוד בישראל, המאפשר גם תחזוקה שוטפת מועילה ללא שואב אבק, אם אין בנמצא. איך עושים זאת?
הפכו את השטיח אחת לכמה שבועות ודרכו עליו חזק לכל אורכו. הפעולה הזאת משחררת בדרך כלל כמות לא מבוטלת של לכלוך, פירורים וחלקי מזון קטנים וכן אבק. נכון, אמנם לא מדובר בתחליף לניקוי שטיחים מקצועי ויסודי, אך אם מתמידים ועושים זאת באופן קבוע, הדבר יכול להועיל בצורה משמעותית ולהאריך את חיי השטיחים שלכם.

שפריצר ניקוי

“עשה זאת בעצמך”! השטיח התלכלך?

הנה כמה דרכים לטיפולים נקודתיים:
כלל אצבע מס’ 1: לא לשפשף את פני השטח בשום פנים ואופן! בין אם השטיח הוכתם ביין, שמן, קטשופ או מרק, שפשוף של האזור רק מרחיב את רדיוס הכתם ומעמיק את הכתם, מה שיהיה קשה יותר לנקות. כדי לנקות שטיח ולהסיר את הכתם באופן יעיל ככל האפשר, קחו ספוג או מטלית והרטיבו מעט במים נקיים. בנגיעות עדינות (לא ללחוץ על הכתם) נסו לנקות ככל האפשר מבלי להגדיל את הכתם.
בכל מקרה, אם הכתם לא יורד, קראו לנו ונגיע לנקות את השטיח מבלי לפגוע בשכבות הצבע.

חברה לניקוי שטיחים שואבים את השטיח החום
חברה לניקוי שטיחים We Clean

כתמי שוקולד שנמס: השתמשו במעט חומר למדיח הכלים ודאגו להספיג אותו בעדינות מעל הכתם.
לאחר מכן המתינו כמה דקות ונקו בעדינות את הכתם באמצעות ספוג לח או מטלית לחה נקיה.

שומנים: כאן ניתן להשתמש במסיר שומנים וגם רק בהתאם לכתוב על אריזת מסיר השומנים. כמו כן חשוב מאוד לנסות כמות קטנה של מסיר השומנים על פינה נסתרת בשטיח, כדי לוודא שהשימוש בחומר לא מזיק לשטיח מבחינת הצבע והמרקם. כך או כך, השימוש במסיר שומנים לא מתאים לכל שטיח ורצוי לנהוג ביתר זהירות כשרוצים להסיר כתם שומני.

כמו שוודאי שמתם לב, אנחנו מאוד מסתייגים משיטת “עשה זאת בעצמך”, מכיוון שלא כל מה שמסיר שומנים על משטח חרסינה מתאים לשטיח ובטח שלא לכל שטיח. אותו עיקרון תופס גם לגבי כתמי שוקולד, קטשופ ושיטות ניקוי אחרות כמו אבקת סודה, נוזל כלים ועוד. חשוב מאוד לציין שניקוי מעין זה הוא באחריותכם ואינו מומלץ באופן גורף. ישנם מעט חומרי ניקוי ביתיים שיתאימו לניקוי שטיחים באופן שאינו מסכן את נראות השטיח והבד. לכן כדאי לקרוא לחברה העוסקת בניקוי שטיחים לאורך שנים ומתמחה בנושא – לתוצאות מיטביות.

חברה לניקוי שטיחי | חברת ניקוי שטיחים מחיר

אנחנו משתמשים בשואבי אבק תעשייתיים רבי עוצמה ובחומרים אותם אנו מתאימים לסוג השטיח שלכם, לאחר בחינה של עומק הלכלוך, היקפו, טיב הכתמים וגילם וכן צבעו של השטיח שברשותכם.

מחיר ניקוי שטיח עם שואב אבק מקצועי
חברה לניקוי שטיחים We Clean

אנו מקפידים להשתמש בציוד יעיל ביותר שהוא המילה האחרונה בתחום ניקוי השטיחים ברמה הטכנולוגית המתקדמת ביותר.

סוגי השטיחים ושיטת הניקוי שלהם
כמובן שלא נוכל למנות כאן את כל סוגי השטיחים הקיימים על הפלנטה שלנו, אבל ישנם כמה סוגים פופולריים בשימוש בארץ ובעולם ואלה הם: פרסי, אפגני, טורקי, שאגי, חבל, משי, סיני, קילים, אוריינטאלי, ארבל וכרמל. ישנה שיטת ניקוי מותאמת באופן ספציפי לכל סוג שטיח, מכיוון שצפיפותו, המרקם והחומר ממנו עשוי השטיח שונים מסוג אחד למשנהו. הצוות שלנו מטפל בחלק נרחב מאוד מסוגי השטיחים הנ”ל ומספק פתרונות ניקוי שטיחים לטווח ארוך. ואתם? לא תכירו את השטיח שמסרתם לניקוי. ממש שיפור משמעותי. הסיבה פשוטה: אנחנו תמיד משתמשים בשיטת ניקוי מהמתקדמות והיעילות (באופן המוכח מחקרית) ומקפידים באופן קבוע על חומרים ידידותיים לסביבה המותאמים באופן ייעודי לסוג השטיח שברשותכם.

ומה עם ניסיון, אתם שואלים?

שנים של ניסיון בניקוי שטיחים של אלפי לקוחות מרוצים בישראל לימדו אותנו שמוניטין לא קונים בכסף, אלא בהגינות כלפי הלקוחות שלך, בחיוך ובמקצועיות ויסודיות בלתי מתפשרת. למדנו שעדיף לתת ללקוח את המקסימום לפני שיבקש. לעשות לו “וואו”. זאת גם הסיבה שרבים מהלקוחות שלנו גם חוזרים אלינו מעת לעת על מנת לבצע ניקוי יסודי גם לריפודים אחרים בביתם, כמו ניקוי ספות, ניקוי ריפודי פינת אוכל ומזרנים. חלקם אפילו מבצעים אצלנו ניקוי יסודי של ריפודי הרכב שלהם. רוצים לראות המלצות וחוות דעת על השירות המקצועי של חברתנו WeClean ? לחצו כאן.

ניקוי ספה ושטיח

אוקי, החלטנו שפונים למקצוען בניקוי שטיחים. זה מה שאתם צריכים לדעת.
כדי להחליט החלטה מושכלת ולהימנע מאנשי מקצוע לא ישרים, שאלו את השאלות הבאות כשאתם מבררים על ניקוי שטיחים מקצועי:
האם הבעיה ניתנת לניקוי? האם הכתם המדובר יוסר לחלוטין?
מה משך זמן העבודה?
מה מידת הגמישות שניתן להחזיר לשטיח לאחר הניקוי?
הקפידו לקבל הצעת מחיר סופית לפני העבודה, כך שלא תהיינה הפתעות מבחינת המחיר לאחריה.

אחריות על העבודה

אחד הדברים החשובים לנו בשירות ללקוח, מעבר למקצועיות ללא פשרות ואיכות העבודה, הוא האחריות שאנחנו נותנים ללקוחותינו. הדבר נובע מכך שאנחנו בטוחים באיכות וביסודיות העבודה שלנו ולכן מרגישים מאוד נוח לתת אחריות המכסה את הטיפול ומאפשרת לכם לקרוא לנו אם הטיפול חלילה לא היה יעיל כמובטח. יותר מכך, אנחנו ניקח עבודה רק אם אנחנו יודעים שנוכל לסייע ללקוח ולנקות את השטיח ברמה שהובטחה, הכול כדי לשמור על הוגנות גבוהה ושקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
ניקוי שטיחים
5 (99.95%) 393 דירוגים
סגירת תפריט
Call Now Button
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by
הזמנת ניקוי און-ליין
close slider
×
×

עגלת קניות