ניקוי שטיחים

התחייבות מלאה להסרת כתמים!

מקצועיות

אמינות

תוצאות

ניקוי שטיחים אצל חברה מומלצת

מדוע כדאי לבחור בנו?

אחריות

אנו החברה היחידה המעניקה אחריות מלאה על ניקוי שטיחים הכולל אחריות על השטיח ואחריות על תוצאות.

זמינות

אנו זמינים עבורכם ונוכל לספק לכם שירות בזמן הקצר ביותר, ולרוב תוך פחות מ-24 שעות!

ניסיון

לנו ניסיון רחב וידע עשיק בכל הנוגע לסוגי שטיחים ושיטות הניקיון השונות.

טיפים

כאן תוכלו לקבל טיפים מומלצים לניקוי שטיחים מקצועי בשיטת עשה זאת בעצמך ובדרכי ניקיון מתקדמים.

אורגנית

הבריאות שלכם חשובה לנו, ולכן אנו עושים שימוש אך ורק עם חומרי ניקיון אורגניים וירוקים וכאלה העומדים בתקנים המחמירים של מכון התקנים.

מחירים

ניקוי שטיחים של WeClean מבטיח מחירים מוזלים והנחות מיוחדות ללקוח חדשים של החברה.

השאירו פרטים >>

ניקוי שטיחים בשיטות שונות

במאמר הבא תמצאו מספר שיטות מומלצות לניקוי והסרת כתמים משטיחים: הראשונה היא ניקיון במפעל: הווי אומר – אנו לוקחים את השטיח אלינו ומחזירים אותו בתוך שבוע כחדש. השיטה השנייה היא ניקיון בבית הלקוח.

ההבדלים ביניהם ברמה הטכנית: במפעל, השטיח יעבור תהליך של השרייה, סחיטה וייבוש וניקוי השטיחים יכלול: הסרת כתמים, לכלוך, נטרול ריחות רעים והחזרת גמישות מרקם השטיח למצבו הראשוני. לעומת ניקוי שטיחים בבית הלקוח אשר מתאים בעיקר לניקוי אבק, כתמים קלים ורענון קצר של השטיחים אשר בביתכם. לשיחת ייעוץ עם נציג צרו קשר.

השטיחים מוסיפים לעיצוב ונראות הבית

בין אם יש ברשותכם שטיחים פרסיים, סיניים או שטיחים בעיצוב מודרני, שטיח נאה, הינו פריט אסטטי אשר מוסיף עיצוב וחמימות בכל בית ומשרד. כאשר רכשתם שטיח מעוצב ויוקרתי בסכום לא מבוטל, יש להעניק לו את היחס הראוי על מנת לשמור על המראה היפה שלו. מיותר לציין, כי אם תקפידו על שגרת תחזוקה וניקיון נכונים, השטיח ישמור על מראה רענן למשך תקופה שתהיה ארוכה פי שתיים משטיח שאינו מתוחזק כראוי. השאלה היא כיצד ניתן היה לשמור נכון על השטיח שלכם? אנו בחברת WeClean, אספנו לכם מידע מקצועי ויעיל לשמירה נכונה ותחזוקה של השטיחים היקרים לכם.

ראשית, הדבר החשוב ביותר בתחזוקת השטיחים הינו שאיבה מקצועית ובתדירות גבוהה. יש לבצע ניקוי שטיחים, אחת לשנה באמצעות חברות מקצועיות שמגיעות לביתכם לרענן ולחטא את השטיח כאשר הם מסירים ממנו אך את הכתמים. ישנם מקרים שבהם החברה לוקחת את השטיחים למפעל שברשותם, על מנת להשרות אותו בחומרי ניקוי ייעודיים, במידה ומדובר על לכלוך קשה שניקוי בבית הלקוח לא יספיק עבור שטיחים אלה.

צפו בסרטוני ניקוי שטיחים של חברתנו

כללי ברזל לניקוי יעיל ותחזוקה נכונה של השטיחים

יש להקפיד על שאיבת השטיחים אחת לשבוע, אך יש לשים לב, כי יש לבדוק כי השקית או הפילטר הנמצאים בשואב נקיים, אחרת פעולת השאיבה לא תהיה יעילה והלכלוך לא יישאב לשקית או לפילטר. את שקית השואב או הפילטרים, יש לנקות באופן יסודי, אחת לשלושה חודשים. יש להחליף את שקיות שואב האבק, כאשר הן מגיעות לשלושת רבעי לכלוך. יש להקפיד על השאיבה ולא למהר, כאשר אתם רואים היטב את הלכלוך, השיער וגרגירי החול. יש לשאוב במהירות נמוכה למטרה של ניקוי שטיחים יסודי יתר באמצעות השאיבה.

מדוע חשוב להגיב מיד על כתמים שהבחנתם בהם בשטיח?

כידוע, כתמים שנשארים ולא מנקים אותם מיד, חודרים לאריגים ולכן אם הבחנתם בכתם, בצעו מיד ניקוי שטיחים על מנת שלא יהיה לכם קשה יותר להסיר את הכתמים מאוחר יותר ואז לא יהיה מנוס, כי אם לקרוא לחברת ניקיון מקצועית שמנקה ריפודים ושטיחים. יש לציין, כי 80% מהכתמים הנמצאים בשטיח, ניתנים להסרה עם מים. יש ללחוץ כמה פעמים ע”י מטלית נקייה ויבשה על הכתם, היות וככל שהחומר שגרם לכתם על השטיח נקשר מהבחינה הכימית אל סיביו של השטיח, כך קשה יותר יהיה להסירו. יש לטפטף מעט מים לאחר שהספגתם את הכתם וללחוץ עם מגבת לבנה לחה. טיפ שני – אם השטיח מעט רטוב, ייבשו אותו בעזרת מייבש שיער.

אם המים אינם מסייעים לניקוי הכתם, פעלו באמצעות מים וחומץ או מי סודה לשתייה. ישנם חומרי ניקוי שיש להקפיד בבחירתם בעת ניקוי שטיחים, היו וחלק מחומרי ניקוי אלה, עשויים להיות אגרסיביים ולגרום לדהיית השטיח. יש לנסות מחומר הניקוי על פינה מוסתרת בשטיח ורק לאחר שאתם בטוחים, המשיכו בניקוי השטיח לאחר שווידאתם כי החומר אינו מזיק.

מדריכים להסרת כתמים שונים משטיחים

ניקוי שתן משטיחים

כאן תמצאו טיפים להסרת כתמי וריחות שתן משטיחים וריפודים.

ניקוי דם משטיחים

טיפים מעולים להסרת כתמי דם שחדרו עמוק לצבע השטיח.

ניקוי דיו משטיחים

כל הדרכים להסרת כתמי דיו, טושים וצבע משטיחים.

ניקוי צואה משטיחים

הדרכים המומלצות להתמודד עם כתמי צואה בשטיחים.

ניקוי שמן משטיחים

כך תספגו חזרה כתמי שמן קשים שעומקו בשטיחים

ניקוי עובש משטיחים

הסרת עובש, פטריות וחיידקים משטיחים ביעילות.

ניקוי חלודה משטיחים

המלצות של חברה לניקוי שטיחים בהסרת כתמי חלודה

הסרת מסטיק משטיחים

הסרת מסטיק ודבק משטיחים ללא פגיעה בשטיח.

חברה לניקוי שטיחים - שיטה שימושית של שפועלת מצוין!

אולי תתפלאו אבל אבקת סודה לאפייה, עשויה להיות יעילה מאוד בניקוי נכון של שטיחים. יש לפזר את אבקת הסודה לאפייה באופן שווה על השטיח ולהשאיר אותה כ-30 דקות ואפילו במשך כל הלילה. פעולה זו גם גורמת לשטיחים להיות נקיים וגם מנטרלת את ריחות הלוואי מהם שנבעו מלכלוך. יש לשאוב את כל האבק באמצעות שואב אבק. 

אחד הדברים החשובים לנו בשירות ללקוח, מעבר למקצועיות ללא פשרות ואיכות העבודה, הוא האחריות שאנחנו נותנים ללקוחותינו. הדבר נובע מכך שאנחנו בטוחים באיכות וביסודיות העבודה שלנו ולכן מרגישים מאוד נוח לתת אחריות המכסה את הטיפול ומאפשרת לכם לקרוא לנו אם הטיפול חלילה לא היה יעיל כמובטח. יותר מכך, אנחנו ניקח עבודה רק אם אנחנו יודעים שנוכל לסייע ללקוח ולנקות את השטיח ברמה שהובטחה, הכול כדי לשמור על הוגנות גבוהה ושקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו.

התועלת של ניקוי שטיחים מקצועי

  • בריאות ואיכות חיים: אחת מן התופעות הבעייתיות ביותר בשטיחים וריפודים מלוכלכים היא קרדית האבק. מדובר ביצור מיקרוסקופי הניזון מחלקיקי גוף הנושרים מגופנו כתוצאה מהתחדשות תאי העור. קרדית האבק גורמת להתעטשויות, שעלת, נזלת ובעיות נשימה, שבחלק מהמקרים יכולות להסלים ולהגיע אף לבעיות אלרגיה חמורות. על מנת להימנע ולבער את הבעיה הזו, בצעו ניקוי שטיחים מקצועי ויסודי אחת לכמה חודשים, בנוסף על התחזוקה היומיומית.
  • צבע וגוון השטיח: עם הזמן והשנים, גם אם אתם מתחזקים בעצמכם את השטיח באופן קבוע כמומלץ – אין מנוס משינויים מסוימים בגוון ובצבע השטיח שלכם שנגרמים באופן טבעי כתוצאה משימוש רגיל, כולל כתמים המשנים את רצף הצבע. הגורמים יכולים להיות רבים – שינויי מזג אויר, עשן טיגון ובישול וסיבות נוספות שהזכרנו. אנו יכולים לומר בבטחה שבכל השטיחים שיצא לנו לטפל, ישנו שינוי משמעותי בצבע השטיח ממצבו לפני הניקוי ולאחריו.
    ברוב המקרים אנו מסוגלים אף להחזיר לשטיח את צבעו כפי שהיה בעת הקנייה!
  • גמישות ומרקם השטיח: יש כלל ברזל שאומר שככל השטיח יותר מלוכלך ויש עליו יותר חלקיקים – הוא יהיה יותר קשה והרבה פחות גמיש. ניקוי שטיחים מקצועי מוציא מהשטיח את שכבות הלכלוך באופן יסודי ומגמיש אותו יותר ממצבו כפי שהיה לפני הניקוי. השתדלו לא לחכות יותר מדי זמן בין ניקוי לניקוי, מכיוון שישנן דרגות בהן השטיח מתקשה ויוצר סדקים בפני השטח, דבר שהוא קשה מאוד לניקוי, גם עם הכלים שלנו.
  • חיסכון: גם אם אתם לא איצקו מרמזור, נכון שהייתם מעדיפים לנקות את השטיח ולהביאו למצבו הראשוני על פני קנייה של שטיח חדש? אז כאן בדיוק החיסכון שלכם. במקום לחפש, להשוות מחירים של שטיחים שלעתים עולים אלפי שקלים – כל מה שצריך כדי לחדש את השטיח שלכם הוא מחיר הנמוך בעשרות אחוזים ממחיר שטיח חדש. קחו בחשבון שאם הייתם בוחרים לקנות שטיח חדש, הייתם צריכים להקדיש גם זמן להוצאת השטיח הישן מהבית. אין צורך. קראו לנו ואנו נגיע ונראה לכם שלא חייבים לקנות חדש.
  • שקט נפשי: לא לכולם יש זמן להתעסק בניקוי השטיחים שבבית העסק או בבית הפרטי ולכן מעדיפים לשלם כמה שקלים לאדם מקצועי שיבצע את העבודה עבורם ויחסוך להם זמן ששווה להם יותר כסף. יותר זמן פנוי לבילויים, להיות עם המשפחה או אולי לעבוד במשרד, אם אתם מכורים לעבודה. בין לקוחותינו ניתן למצוא גם משרדים וגם לקוחות פרטיים שמעדיפים שהעבודה תבוצע עבורם כדי שיוכלו לפנות זמן. אנחנו בהחלט ממלאים את המשבצת הזו ועונים להם על צורך שעושה את הדברים ליותר יעילים.

שירותים נוספים של חברתנו

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

חברתנו מספק שירות ניקוי לשטיחים קבועים, הכולל נטרול ריחות וחידוש מראה השטיחים.

תיקון שטיחים

אחד מהשירותים המומלצים שלנו, הינו תיקון שטיחים מקרעים וחידוש צבע השטיח.

ניקוי ספות

ניקוי ספות של חברתנו יעניק מראה חדש ומרענן לספות בבית.

ניקוי ריפודי רכב

עודשירות מנצח של חברת WeClean והוא חידוש ריפודי הרכב.

פוליש לרצפה

קרצוף חסודי לרצפת הבית יעניק מראה חדש ומבריק למרצפות.

ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים הכולל חיטוי, נטרול ריחות והסרת כתמים באחריות מלאה!

חברת ניקיון

קראו על כל שירותי הניקיון של חברת ניקיון WeClean.

מחירים והנחות מיוחדים

שכדאי להכיר!

שטיח סיני/חבלים

70 ₪ למ"ר

שטיח שאגי

65 ₪ למ"ר

סינטטי

60 ₪ למ"ר

מבצע!

ניקוי שטיחים ניידים במפעל

60 ₪ למ"ר

ניקוי שטיחים ניידים בבית

35 ₪ למ"ר

תוספת נטרול ריחות

החל מ-50 ₪

תוספת תיקון קרע

החל מ-50 ₪

תוספת חידוש צבע

החל מ-100 ₪

שירותי ניקוי שטיחים בכל הארץ..!

אהבתם את המאמר? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.