ניקוי ריפודים לרכב

כך תנהגו ברכב ללא כתמים, אבק ולכלוך.

ניקוי ריפודי רכב במגוון שיטות שונות

ריפודי רכב, נוטים להתלכלך בקלות רבה וצוברים כתמים אחת לתקופה קצרה. כתמים על ריפודים ברכב צצים כתוצאה משימוש יומיומי, פירורי ילדים ועוד. מצד אחד, ריפודי רכב עמידים בפני דהיית שמש ובנויים בצורה כזאת הדוחה כתמים, אך מצד שני, למרות הכל, ריפודי רכב צוברים כתמים שלא יורדים בשטיפת רכב “רגילה”. לכן, ע”מ להסיר את כל הכתמים, מומלץ לפנות לחברה המספקת שירות ניקוי ריפודים לרכב מקצועי כמו זו של חברתנו WeClean. אם בחרתם לנקות את ריפודי הרכב בעצמכם, לפניכם הסבר מפורט כיצד תעשו זאת בקלות ובחסכון.

מחירון ניקוי ריפודים לרכב

ניקוי ריפודים לרכב עשה זאת בעצמך

אם החלטתם לנקות את ריפודי הרכב בעצמכם, הרי לכם מספר שיטות ביתיות ונוחות. ראשית, יש לדעת כי בניגוד לספות ומזרנים, ריפודי הרכב עמידים יותר ונוחים יותר לניקיון. הסיבה המרכזית לכך היא בשל היותם מורכבים נגד דהייה שמש וספיגת נוזלים לכן, תוצאות הניקוי יהיו טובות יותר וידרשו מכם פחות מאמץ.

לפני תחילת הניקוי, מומלץ לערוך ניסיון בגב הריפוד או במקום שאינו נראה לעין וזאת כדי לוודא שאינכם מזיקים או הורסים את ריפודי הרכב.

 • שלב א’ שאיבת הריפודים ברכב: יש לקחת שואב אבק פשוט, ולשאוב מהריפודים את כל הלכלוך החיצוני והיבש. במידה ויש גם שערות של בעלי חיים אז שאבו גם אותם.
 • שלב ב’ הכינו חומר ניקוי: יש לקחת קערה ולמלא לתוכה חצי כוס חומץ וחצי כוס מים ומעט לימון סחוט עם מלח או לחלופין נוזל כלים.
 • שלב ג’ ערבוב והכנה: ערבבו היטב את ה”חומר” והצטיידו עם מברשת בעלת שערות רכות, מומלץ אף להכניס לתוך בקבוק התזה.
 • שלב ד’ הברישו את ריפודי הרכב: יש להתיז מהתערובת על הריפודים ברכב והברישו היטב באמצעות מברשת ניקוי או מברשת מגהץ.
 • שלב ה’ ייבשו את הריפודים: לאחר שהכתמים הוסרו יש לקחת מגבת מטבח או מטלית יבשה והתחילו לסחוט חזרה את כל המים והחומר עד לספיגה מלאה. בניקוי ריפודי רכב הסחיטה חשובה לא פחות מהניקוי עצמו. מהסיבה שהשארת ריפודי הרכב ספוגים במים, יגרמו להצטברות עובש וריח רע מריפודי הרכב.
 • שלב אחרון הסרת ריחות מריפודי רכב: במידה ויש ריחות לא נעימים, פזרו כמות מכובדת של אבקת סודה לשתייה על הריפודים המדיפים ריח רע. מומלץ להשרות את האבקת סודה לשתייה שעתיים לכל הפחות. ולאחר מכן יש לשאוב חזרה את האבקת סודה לשתייה.  

ניקוי ריפודים לרכב על מה ולמה?

כשהריפודים נקיים לא רק הם מתחדשים אלא הרכב כולו. גם רכב שמתוחזק היטב ונקי מבחוץ ומבפנים תמיד יסגיר את גילו ומצבו כשהעיין תפגוש את הריפוד. ניקוי ריפודים לרכב היא ממש דרך לחידוש הרכב כולו. בנוסף השירות משתלם לכל כיס ומהיר ומחולל שינוי עצום ששווה כל שקל! היום הרכב הוא מקום שאנו מבלים בו לא מעט. אנו נושמים את האבק וחיים בתוך הלכלוך. איך נגיע הביתה או לפגישה אחרי נסיעה באוטו נקי ומצוחצח לעומת המצב ההפוך. איך נאסוף אנשים ונזמין אותם למכונית שלנו ומתי נרגיש יותר בנוח ובביטחון? אנו רגילים לדחות דברים אולי אפילו להזניח דווקא את הדבר שמשרת אותנו אולי הכי הרבה ביום יום.. האוטו. פנו בהקדם – ניקוי ריפודים לרכב עם שירות עד הבית!

ניקוי ריפודים ברכב
ניקוי ריפודים לרכב

איך מומלץ לעשות ניקוי ריפודים לרכב ?

ניקוי ריפודים לרכב עם חומרים אורגניים. כולל פגישת ייעוץ ובדיקת סוג הריפוד על מנת להתאים את החומרים למרקם המדובר ולתת תוכנית מפורטת ושקיפות ללקוח. מומלץ להזמין חברת ניקוי ריפודים לרכב ברגע ששמים לב לכתמים כי ככה הם ירדו במהירות ובקלות. בנוסף אפשר להזמין חברה לניקוי ריפודים לרכב גם אם רוצים חידוש כללי לריפודי רכב ולאו דווקא הורדת כתם ספציפי.

ניתן גם להילחם ב”קרדית האבק” במקרה ויש צורך. אם אתם מחפשים חברת ניקוי ריפודים לרכב פנו אלינו בהקדם על מנת שנבצע בדיקה לקרדית וככה נדאג יחד גם לבריאותכם. הסיכוי לפתח אסטמה או גירוי עור ושאר האלרגיות הנישמתיות גדול בהרבה כשישנה קרדית האבק. הרכב הוא מקום שבעיקר בימינו מבלים בו לא מעט ולכן חשוב שנשים לב שהחלל הקטן והצפוף הזה נקי ומאוורר כמה שאפשר. נשמח לעזור ולעסות סדר במצב הרכב והריפוד ובאפשרויות שעומדות בפניכם.

יש כתם ? גלו כיצד להסירו על ידי ניקוי ריפודים לרכב

ניקוי שתן מריפודי הרכב
כאן תמצאו טיפים להסרת כתמי וריחות שתן מריפודי הרכב בקלות.
ניקוי עובש מריפודי הרכב
נתקלתם בעובש בריפודי הרכב? בקרו וגלו כיצד להסירם.
ניקוי דיו מריפודי הרכב
כל הדרכים להסרת כתמי דיו, טושים וצבע מריפודי הרכב.
ניקוי שמן מריפודי הרכב
הדרכים המומלצות להסרת כתמי שמן מריפודי הרכב.

מחפשים לנקות את שאר הרכב? בקרו במאמרים המיועדים לכך

ניקוי שטיחי רכב
דרכים מצויניות לניקוי שטיחי רכב ללא מאמץ.
ניקוי דלתות רכב
הסרת כתמים ושכבת שומן מדלתות הרכב.
ניקוי שמשת הרכב וחלונות
כך תנקו את זכוכיות הרכב בלי להשאיר סימני ניגוב.
הסרת דבקים ומדבקות
המלצות להסרת דבקים ומדבקות בלי לשרוט את הרכב.

ניקוי ריפודי רכב בשיטת WeClean

שיטת הניקוי שלנו משתנה לפי מספר פרמטרים. העיקרים שבהם הם: סוג ריפודי הרכב, גיל הריפודים ברכב ומצב ריפודי הרכב. ראשית כל, אנו נאבחן את הריפודים ברכב. לאחר האבחנה אנחנו ניתן לכם את חוות דעתנו המקצועית ואף נבצע עבורכם הדגמה חינם! על אחד מריפודי רכב ע”מ שתוכלו לראות מול העיניים את התוצאות המדהימות של ניקוי ריפודי רכב של חברתנו WeClean. ורק לאחר שתאשרו את העבודה המקצועית שלנו, אנחנו נמשיך בביצוע מלאכת ניקוי ריפודי רכב על יתר המושבים.

קצת על ניקוי ריפודים לרכב של חברתנו WeClean –

ניקוי ריפודי רכב מבד- הניקוי מתבצע בשיטת הזרקה – יניקה. בשלב הראשוני, של ניקוי ריםודים לרכב אנו מחדירים מים עם חומר מיוחד ומותאם בדיוק עבור סוג הריפוד שלכם, החומר יגרום לכל הלכלוך, האבק והכתמים לעלות כלפי מעלה. שלב שני, אנחנו גם נזריק מים עם חומר ניקוי ריפודי רכב וגם נשאב במקביל. הרעיון הנהדר שבזה הוא סוג כביסה וחיטוי ריפודי הרכב. ובשלב אחרון, אנחנו נשאב את הכל חזרה. השאיבה תתבצע באמצעות מכונת ניקוי מיוחדת בעלת שאיבה עוצמתית אשר תשאב את המים, חומרי הניקוי והכתמים החוצה. לאחר ביצוע ניקוי ריפודים ברכב זה, הריפודים ייראו כאילו יצאו זה עתה מהנמל.

חשוב לציין שאנו חברה לניקוי ריפודים לרכב שאוהבת את העבודה! נשמע מוזר אבל אנחנו אוהבים לנקות. בתור חברת ניקוי ריפודים לרכב שראתה המון רכבים מלוכלכים ולקוחות עיפים אין דבר משמח יותר מלראות את הבעת הפנים הנרגשת של לקוח הצופה בשינוי הקיצוני שהרכב שלו עובר. אחרי ניקוי ריפודים לרכב הוא נראה כאילו הוחלף בדגם חדש לחלוטין.הבעת הסיפוק של הלקוחות שלנו שווה הכל ונשמח שתהיו חלק מהממליצים שלנו.

מתי אפשר להזמין ניקוי ריפודים לרכב?

חברת ניקוי ריפודים לרכב שלנו מובילה בכל הקשור לאמינות שקיפות וזמינות. אנחנו משתדלים להיות זמינים לכל בקשה שלכם ולאפשר לכם נוחות מירבית. במידה ואתם עובדים אנו נשמח להתגמש ולהגיע מוקדם בבוקר מאוחר בערב לביתכם או למקום העבודה. הכל על מנת להקל עליכם את התהליך ושלא ידחה לחינם. אנו מאמינים כי לקוחות מרוצים הם השיווק הטוב ביותר והשירות שתקבלו הוא ללא התפשרות! נשמח לעזור ולייעץ גם מעבר לעבודה הספציפית שנעשית בשטח. בנוסף אנו עושים ניקוי לספות למזרונים ולכל רהיט שיכול לתפוש לכלוך או אבק. אנו מאמינים שניקיון הוא מעבר לניקוי השטח אלא גם מאפשר נחת וארגון בראש.פנו אלינו ל

1700-500-318רטים נוספים

ניקוי ריפודי רכב מעור

ניקוי ריפודים ברכב העשויים מעור יבצעו באופן שונה מזה שפרטנו למעלה. בניקוי ריפודי רכב מעור לא נוכל לשאוב עם מכונת ניקוי ריפודים מחשש לשחיקת העור, לכן אנו נבצע הזרקת מים עם חומר מיועד לניקוי ריפודי רכב מעור ואנו נבצע שאיבה ידנית כדי שנוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר תוך שמירה על הריפודים היוקרתיים שלכם.

מה הן הסיבות העיקריות שהרכב שלכם צריך ניקוי ריפודי רכב מקצועי?

 • אבק – כמו כל חפץ ובגד, גם ריפודי הרכב צוברים אבק יתר על המידה. ובניקוי יסודי של חברתנו – WeClean אנו מסירים את כל האבק הנמצא עמוק בתוך סיבי הריפודים ומחוצה לו.
 • רענון – אתם בוודאי יודעים שהרכב סגור ברוב שעות היום. כשהרכב סגור ברוב שעות היום אזי החיידקים מטיילים להנאתם ברכב באין מפריע. לכן, חשוב לבצע ניקוי ריפודי רכב באופן מקצועי שיסיר באופן מוחלט את החיידקים וירענן את הרכב מחדש.
 • הסרת כתמים – בין אם אתם עובדים עם הרכב ואתם נוסעים בו ברוב שעות היום או אם אתם רק נוסעים מהבית לעבודה, הרכב צובר כתמים עם הזמן.
 • לנהוג ברכב ולהרגיש כמו חדש – אם אתם רוצים להיזכר או לדעת איך היו נראים הריפודים ביום הראשון שלהם הכביש? חייגו אלינו. אנו רכשנו ניסיון רב בניקוי ריפודי רכב ופנים הרכב באופן מקצועי ויסודי – כזה שתקבלו את הרכב שלכם ממש כמו ביום הראשון שלו.

ניקוי ריפודי רכב מחירים ומסלולים

ניקוי ריפודי רכב

5 מושבים
350
 •  
פופלארי

ניקוי פנים הרכב

כולל ריפודים, פלסטיקה ורצפה
500
 •  

ניקוי מושב בודד

עלות מינימום הגעה
250
 •  

אם החלטתם לבחור בניקוי ריפודים לרכב מקצועי אצל חברת WeClean לפניכם שני מסלולי ניקוי עיקריים:

המסלול הראשון: ניקוי מקצועי לריפודי הרכב הכולל: ניקוי וחיטוי, הסרת כתמים קשים כמו: דם, דיו, קיא, צואה, שתן ועוד. נטרול ריחות רעים וחידוש מראה הריפודים. המחיר יהיה לניקוי 5 ריפודי רכב 300 שח לא כולל מע”מ (כל מושב נוסף בעלות של 50 שח).

המסלול השני: כולל גם ניקוי ריפודי רכב מקצועי כמו זה שצוין כאן, וגם ניקוי כל פנים הרכב הכולל: חידוש שטיחי ורצפת הרכב, ניקוי דשבורד, פלסטיקים ודלתות הרכב. וכל זה בעלות של 420 שח לא כולל מע”מ.

במידה ותבצעו ניקוי למספר פריטים נוספים כמו לניקוי ספות, שטיחים, מזרנים וכו’, תקבלו הנחה משמעותית על הכל. מומלץ לעיין במבצעי החודש ובחבילות המשתלמות במגוון מחירים מבצעים – מחירון מלא לשירותי ניקוי ספות, שטיחים, מזרנים וריפודי רכב.

ניקוי ספות
מעוניינים לחדש את הספות בבית באופן מקצועי? בקרו במאמר המלא אודות ניקוי ספות.
ניקוי שטיחים
מחפשים חברה מקצועית לניקוי שטיחים? בקרו אצלנו לפני שתפנו אל חברה.
ניקוי מזרנים
מזרנים דורשים חיטוי אחת לתקופה, במאמר הבא תקראו הכל ניקוי מזרנים.
ניקוי ריפודים
כל המידע אודות ניקוי ריפודים וחידושם. מדריך כולל לכל סוגי הריפודים.
ניקוי חלונות
אם גם החלונות של זקוקים לרענון והברקה מידי פעם, כדאי כי תעיינו במאמר הבא.
חברת ניקיון
חברת WeClean מספקת את כל שירותי הניקיון במקום אחד.
סגירת תפריט
Call Now Button
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by
הזמנת ניקוי און-ליין
close slider
×
×

עגלת קניות