משפחה, רכב, טיול.

ריפודי רכב, נוטים להתלכלך בקלות רבה וצוברים כתמים אחת לתקופה קצרה. כתמים על ריפודים ברכב צצים כתוצאה משימוש יומיומי, פירורי ילדים ועוד. מצד אחד, ריפודי רכב עמידים בפני דהיית שמש ובנויים בצורה כזאת הדוחה כתמים, אך מצד שני, למרות הכל ריפודי רכב צוברים כתמים שלא יורדים בשטיפת רכב “רגילה”. לכן, ע”מ להסיר את כל הכתמים, מומלץ לפנות לחברה המספקת שירות ניקוי ריפודי רכב מקצועי כמו זו של חברתנו WeClean.

ניקוי ריפודי רכב בשיטת עשה זאת בעצמך תמצאו בהמשך המאמר.

מה הן הסיבות העיקריות שהרכב שלכם צריך ניקוי ריפודי רכב מקצועי?

  • אבק – כמו כל חפץ ובגד, גם ריפודי הרכב צוברים אבק יתר על המידה. ובניקוי יסודי של חברתנו – WeClean אנו מסירים את כל האבק הנמצא עמוק בתוך סיבי הריפודים ומחוצה לו.
  • רענון – אתם בוודאי יודעים שהרכב סגור ברוב שעות היום. כשהרכב סגור ברוב שעות היום אזי החיידקים מטיילים להנאתם ברכב באין מפריע. לכן, חשוב לבצע ניקוי ריפודי רכב באופן מקצועי שיסיר באופן מוחלט את החיידקים וירענן את הרכב מחדש.
  • הסרת כתמים – בין אם אתם עובדים עם הרכב ואתם נוסעים בו ברוב שעות היום או אם אתם רק נוסעים מהבית לעבודה, הרכב צובר כתמים עם הזמן.
  • לנהוג ברכב ולהרגיש כמו חדש – אם אתם רוצים להיזכר או לדעת איך היו נראים הריפודים ביום הראשון שלהם הכביש? חייגו אלינו. אנו רכשנו ניסיון רב בניקוי ריפודי רכב ופנים הרכב באופן מקצועי ויסודי – כזה שתקבלו את הרכב שלכם ממש כמו ביום הראשון שלו.

ניקוי ריפודי רכב עם שואב

ניקוי ריפודי רכב בשיטת WeClean

שיטת הניקוי שלנו משתנה לפי מספר פרמטרים. העיקרים שבהם הם: סוג ריפודי הרכב, גיל הריפודים ברכב ומצב ריפודי הרכב. ראשית כל, אנו נאבחן את הריפודים ברכב. לאחר האבחנה אנחנו ניתן לכם את חוות דעתנו המקצועית ואנו נבצע עבורכם הדגמה חינם! על אחד מריפודי רכב ע”מ שתוכלו לראות מול העיניים את התוצאות המדהימות של ניקוי ריפודי רכב של חברתנו WeClean. ורק לאחר שתאשרו את העבודה המקצועית שלנו, אנחנו נמשיך בביצוע מלאכת ניקוי ריפודי רכב על יתר המושבים.

קצת על ניקוי ריפודים ברכב של חברתנו WeClean –

ניקוי ריפודי רכב מבד- הניקוי מתבצע בשיטת הזרקה – יניקה. בשלב הראשוני, אנו מחדירים מים עם חומר מיוחד ומותאם בדיוק עבור סוג הריפוד שלכם, החומר יגרום לכל הלכלוך, האבק והכתמים לעלות כלפי מעלה. שלב שני, אנחנו גם נזריק מים עם חומר ניקוי ריפודי רכב וגם נשאב במקביל. הרעיון הנהדר שבזה הוא סוג כביסה וחיטוי ריפודי הרכב. ובשלב אחרון, אנחנו נשאב את הכל חזרה. השאיבה תתבצע באמצעות מכונת ניקוי מיוחדת בעלת שאיבה עוצמתית אשר תשאב את המים, חומרי הניקוי והכתמים החוצה. לאחר ביצוע ניקוי ריפודים ברכב זה, הריפודים ייראו כאילו יצאו זה עתה מהנמל. 1700-500-318

ניקוי ריפודי רכב מקצועי
ניקוי ריפודי רכב לפני ואחרי.

ניקוי ריפודי רכב מעור

ניקוי ריפודים ברכב העשויים מעור יבצעו באופן שונה מזה שפרטנו למעלה. בניקוי ריפודי רכב מעור לא נוכל לשאוב עם מכונת ניקוי ריפודים מחשש לשחיקת העור, לכן אנו נבצע הזרקת מים עם חומר מיועד לניקוי ריפודי רכב מעור ואנו נבצע שאיבה ידנית כדי שנוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר תוך שמירה על הריפודים היוקרתיים שלכם.

ניקוי ריפודים לרכב מחירים ועלויות

אם החלטתם לבחור בניקוי ריפודים לרכב מקצועי אצל חברת WeClean לפניכם שני מסלולי ניקוי עיקריים:

המסלול הראשון: ניקוי מקצועי לריפודי הרכב הכולל: ניקוי וחיטוי, הסרת כתמים קשים כמו: דם, דיו, קיא, צואה, שתן ועוד. נטרול ריחות רעים וחידוש מראה הריפודים. המחיר יהיה לניקוי 5 ריפודי רכב 320 שח (כל מושב נוסף בעלות של 50 שח).

המסלול השני: כולל גם ניקוי ריפודי רכב מקצועי כמו זה שצוין כאן, וגם ניקוי כל פנים הרכב הכולל: חידוש שטיחי ורצפת הרכב, ניקוי דשבורד, פלסטיקים ודלתות הרכב. וכל זה בעלות של 420 שח.

במידה ותבצעו ניקוי למספר פריטים נוספים כמו לניקוי ספות, שטיחים, מזרנים וכו’, תקבלו הנחה משמעותית על הכל. מומלץ לעיין במבצעי החודש ובחבילות המשתלמות במגוון מחירים מבצעים – מחירון מלא לשירותי ניקוי ספות, שטיחים, מזרנים וריפודי רכב.

איך מנקים ריפודי רכב? – עשה זאת בעצמך

אם החלטתם לנקות את ריפודי הרכב בעצמכם, הרי לכם מספר שיטות ביתיות ונוחות. ראשית, יש לדעת כי בניגוד לספות ומזרנים, ריפודי הרכב עמידים יותר ונוחים יותר לניקיון. הסיבה המרכזית לכך היא בשל היותם מורכבים נגד דהייה שמש וספיגת נוזלים לכן, תוצאות הניקוי יהיו טובות יותר וידרשו מכם פחות מאמץ.

לפני תחילת הניקוי, מומלץ לערוך ניסיון בגב הריפוד או במקום שאינו נראה לעין וזאת כדי לוודא שאינכם מזיקים או הורסים את ריפודי הרכב.

  • שלב א’ שאיבת הריפודים ברכב: יש לקחת שואב אבק פשוט, ולשאוב מהריפודים את כל הלכלוך החיצוני והיבש. במידה ויש גם שערות של בעלי חיים אז שאבו גם אותם
  • שלב ב’ הכינו חומר ניקוי: יש לקחת קערה ולמלא לתוכה חצי כוס חומץ וחצי כוס מים ומעט לימון סחוט עם מלח או לחלופין נוזל כלים.
  • שלב ג’ ערבוב והכנה: ערבבו היטב את ה”חומר” והצטיידו עם מברשת בעלת שערות רכות, מומלץ אף להכניס לתוך בקבוק התזה.
  • שלב ד’ הברישו את ריפודי הרכב: יש להתיז מהתערובת על הריפודים ברכב והברישו היטב באמצעות מברשת ניקוי או מברשת מגהץ.
  • שלב ה’ ייבשו את הריפודים: לאחר שהכתמים הוסרו יש לקחת מגבת מטבח או מטלית יבשה והתחילו לסחוט חזרה את כל המים והחומר עד לספיגה מלאה. בניקוי ריפודי רכב הסחיטה חשובה לא פחות מהניקוי עצמו. מהסיבה שהשארת ריפודי הרכב ספוגים במים, יגרמו להצטברות עובש וריח רע מריפודי הרכב.
  • שלב אחרון הסרת ריחות מריפודי רכב: במידה ויש ריחות לא נעימים, פזרו כמות מכובדת של אבקת סודה לשתייה על הריפודים המדיפים ריח רע. מומלץ להשרות את האבקת סודה לשתייה שעתיים לכל הפחות. ולאחר מכן יש לשאוב חזרה את האבקת סודה לשתייה.

סרטון מקצועי הממחיש ניקוי ריפודים לרכב של חברתנו WeClean 

ניקוי דשבורד ופלסטיקי הרכב

אם הפלסטיקים המעטרים את פנים הרכב מלוכלכים, תוכלו לנקותם ע”י שימוש בחומץ מעורב בשמן פשתן. יש לערבב לתוך קערה שמן פשתן בשילוב חומץ (60/40). לקחת ספוגית ניקוי ולטבול בתערובת ולשפשף על כל פלסטיקי פנים הרכב ולעסות בתנועות מעגליות באמצעות מטלית יבשה.

להסרת מדבקות משמשת הרכב ומחלונות הרכב בקרו.

ניקוי שטיחי הרכב הקש כאן.

לניקוי ריפודים לרכב מחיר הקליקו.

מעוניינים בניקוי יסודי ומקצועי לניקוי ריפודי הרכב? צרו עמנו קשר או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 1700-500-318

ועוד סרטון המחשה ניקוי ריפודי רכב מקצועי 

מאמרים נוספים שיעניינו אותך: