ניקוי חלונות

חברתנו נותנת אחריות על עבודת ניקוי חלונות והברקתן, והתחייבות מלאה לתוצאות הגבוהות ביותר!

כמו כן, אנו זמינים עבורכם ונוכל לספק לכם שירות בזמן הקצר ביותר, ולרוב תוך פחות מ-24 שעות!

חברת ניקוי חלונות | WeClean
מבצע מיוחד! ניקוי חלונות החל מ-
90 ש"ח
פעולה פשוטה שעושה את ההבדל..!

ניקוי חלונות זו פעולה קלה כשעושים זאת נכון

בקצרה: כאן במאמר נפרט את כל המידע עבור ניקוי חלונות, החל מניקוי חלונות מקצועי של חברתנו WeClean, ועד טיפים לניקוי ביתי עשה זאת בעצמך.

אחת מהמטלות הקשות בעבודות של ניקיון הבית הינה ללא ספק ניקוי חלונות. מטלה זו היא חשובה, לא רק בבתים פרטיים ודירות, כי אם במוסדות ומשרדים, בקניונים ועוד. מראה של חלונות, עשוי לקבוע על פנים המבנה, אם מדובר על בית, מבנה תעשייה או חנות. חלונות שיהיו נקיים ומצוחצחים, יקנו בכם תחושה של שביעות רצון גם מצדכם וגם ממי שיגיע לבקר אתכם, אם בבית או אם בעסק. לעיתים חלונות הם גבוהים מדי בקומות הגבוהות, או שהגישה אליהם היא קשה, אם בווילות פרטיות או בבנייני משרדים וקניונים, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בתחום ניקיון החלונות, אם באמצעות סנפלינג וציוד המותאם עבור עבודה מורכבת זו.

יש לציין, כי המקצועיות של חברת ניקיון העוסקת בתחום ניקוי חלונות, חייבת להיות ללא עוררין ולכן, יש לבחור חברה המוכרת בתחום וכזאת שיש לה שם ומוניטין של שנים. חברת WeClean הינה חברה מוכרת, אשר עוסקת בתחום זה כבר שנים ומעסיקה אנשי ניקיון מומחים וכאלה שיש להם רישיון לעבודה בגובה, כאשר מדובר על ניקיון של חלונות בקומות הגבוהות. החברה מנקה חלונות של חברות ידועות וכן, מעניקה שירות למגזר הפרטי באזורים שונים בכל הארץ.

השאירו פרטים
איך מנקים חלונות לבד?

ניקוי חלונות – עשה זאת בעצמך

אם החלטתם לנקות בכל פעם חלון אחר בביתכם באופן עצמאי, יש להקפיד על ניקוי עם בד, אשר לא משאיר סיבים שעשויים לגרום לכתמים על החלונות ולהותיר בו לכלוך. יש לבחור בחומר ייעודי לניקוי החלונות. חומרי הניקוי הייעודיים לחלונות, מכילים רכיבים שמקלים על הסרת או המסת הלכלוך מעליהם, אם מדובר למשל על אבק סמיך, שומן, סימני ידיים ועוד. יש לציין כי חשוב לא להזניח את עבודת ניקוי חלונות, כך תוכלו להשתלט נכון באופן קבוע על החלונות ופעולת הניקוי תהיה עבורכם קלה יותר. כדאי לבצע סבב קבוע בכל שבוע של החלונות, מה שיותיר מראה נקי, אסטטי ומרשים.

במידה ויש קושי למשל בחלונות הזזה, יש להסירם מהמסילה לנקותם היטב עם מים וסבון, חומר לניקוי חלונות וניגוב עם נייר מגבת או נייר עיתון עד שלא ייראו עליהם כתמים. למרבה הצער, ישנם חלונות עם זכוכית כפולה שמערימים קשים לפרק אותם. זו הסיבה שיש למצוא חברת ניקיון שתבצע עבורכם באופן יסודי את ניקוי חלונות שתוכלו גם אתם ליהנות משירות יעיל ותתגאו בחלונות נקיים שהם חלק בלתי נפרד מבית או משרד מצוחצח ונקי.

חלונות גבוהים? סכנת נפשות!

איך מנקים חלונות גבוהים?

יש לציין כי הבנייה הצפופה במיוחד בערים המרכזיות בארץ, גורמת לנו להתגורר בבנייני מגורים רבי קומות. זו הסיבה שיש לנקות את החלונות מהצד החיצוני, אך ניקיון כזה, מהווה סכנת נפשות ולכן פתרון יעיל של ניקוי חלונות עשוי להתבצע, אך ורק באמצעות חברה המתמחה בניקוי של חלונות בגובה, כאשר הם מצוידים בכל הציוד הבטיחותי שימנע מהם נפילה, כללים לעבודה בגובה ורישיון מיוחד לעסוק בכך. גם בחנויות השונות אנו נימשך יותר לחלונות הראווה שנקיים ללא דופי, כך שנוכל לראות בעין טוב יותר את הסחורה המוצעת בה. ישנן חברות המתמחות בניקיון של וויטרינות של חנויות.

גם בבתי המלון השונים במוסדות כגון עיריות ומועצות מקומיות, את ביצוע ניקוי חלונות משאירים בידיה של חברה המתמחה בסוג ניקיון זה.

הדגש שלנו בעבודת ניקיון חלונות

ניקוי מקצועי כגון ניקוי חלונות, חייב להתבצע עם ציוד מקצועי ואמצעי הגנה המקובלים והנדרשים בחוק לאנשים שעובדים בגובה. ניקוי ספציפי זה, דורש חומרי ניקוי מקצועיים לניקוי מושלם. ניקיון של חלונות שמתבצע באופן מקצועי כמו בחברתנו WeClean אינו משאיר אבנית כל הזכוכית של החלונות. אנו שמים דגש על ביטחון העובדים והעובדים מבוטחים ע”י החברה.. חברה לניקיון חלונות. כחברת ניקיון חלונות, אנו נדאג לתחזק את הבניינים, הקניונים, הדירות והבתים על בסיס קבוע, למען מראה נקי ותחושה טובה יותר גם שלכם וגם אלה המגיעים אליכם. אנו מנקים גם חלונות ראווה של חנויות באופן קבוע, מה שמקנה לחנויות מראה נקי ומושך יותר.

ללא ספק ניקוי חלונות תופס מקום נכבד בתחום הניקיון בשנים האחרונות וחברות רבות, המחשיבות את עצמן כמקצועיות, מציעים שירותי ניקיון שונים שכוללים גם את ניקיון החלונות, אם בבית או במשרד. חשוב, כי לא תמעיטו בערכם של ניקיון החלונות כאשר הם בעצם המראה החיצונית והפנימית של הבית, העסק החנות או הדירה שלכם.

השאירו פרטים
חלונות נקיים משרים אווירה נעימה

אל תדחו את ניקוי החלונות

כאשר מבצעים ניקיון שוטף של חלונות, ניתן למעשה למנוע הידבקות לכלוך וצבירת אבנית. לכלוך אשר נדבק, מכיל חומרים מזיקים כגון: אבק עם פיח, אבנית ועוד חומרים שזולגים על הזכוכית. ככל שתדחו את הניקיון השוטף של החלונות, כך ייגרם נזק שחלקו עשוי להיות אפילו בלתי הפיך. במידה וחברת WeClean תזהה אבנית שכבר נדבקה לזכוכית החלונות, ותעשה שימוש בחומרי ניקוי להסרת אבנית, אשר מותאמים במיוחד לחלונות ואינם פוגעים או גורמים להם נזק. את ניקוי חלונות, יש לבצע אחת לחודש או לחודשיים, היות והחלונות הינם חלק נכבד ועיקרי מהמבנה, אם מדובר על מבנה פרטי או מבנה עסקים. את הניקיון של החלונות, יש לבצע בעזרת חברה המתמחה במתן שירותים מסוג זה, היות וחלונות בקומות גבוהים, יש לנקות באמצעות חברה המתמחה בניקיון בגובה של החלונות באמצעות סנפלינג.

מה כדאי לדעת לפני שמזמינים חברת ניקוי חלונות?

בגלל שקיימות חברות רבות המבצעות ניקוי חלונות, כמו למשל חברות ניקיון, אשר מעסיקות צוות מומחה לניקיון חלונות בגובה, יש לבחור חברה וותיקה שמבצעת ניקיון איכותי בעזרת צוות מקצועי. כדאי לברר לגבי המחירים של ניקיון החלונות ועל פי מה המחיר נקבע, אם על פי מ”ר וכדומה. ניתן לבצע ניקיון של חלונות על בסיס חודשי או חד פעמי וגם זו אינדיקציה לקביעה הנכונה של המחיר. יש לבדוק עוד קריטריונים של בחירת חברה המתמחה עם ניקיון חלונות, למשל האם החברה מתמחה בניקיון בגובה של החלונות, אם לעובדים יש רישיון לעבודה בגוב, אם החברה מבטחת את עובדיה, מי מפקח על העובדים ועוד.

יש לבדוק את חומרי הניקוי והמכשור המתקדם של חברת ניקוי חלונות, לפני שתחליטו מי מהחברות תתאים לכם מכל הבחינות. אם עדיין לא הצלחתם לבחור מבין החברות השונות שמתמחות גם בניקיון של החלונות, כדאי לחפש בביקורות והמלצות של גולשים בדבר חברות מומלצות שכבר ביצעו אצלם ניקיון זה והם היו מרוצים מהשירות ורמת המקצועיות של ניקיון החלונות. ישנם משרדים למשל אשר מעסיקים באופן קבוע חברות ניקיון שתבצענה עבורם את התחזוקה של ניקיון המשרד שכוללת גם ניקיון חלונות. מדובר על חברו מקצועיות אשר מעסיקות צוותים שלמים, כאשר כל צוות מומחה בתחומו.

לסיכום – אם הנכם מחפשים חברת ניקיון שתנקה באופן יסודי את החלונות שלכם, חברתנו WeClean המתמחה בתחום ניקוי חלונות, תספק עבורכם ניקוי מקצועי הכולל חלונות בבתים ודירות פרטיות, ניקיון חלונות בגובה בבניינים גבוהים וניקיון החלונות באמצעות סנפלינג. אנו בחברת WeClean נדאג עבורכם לתחזוקה שוטפת של החלונות כך שתוכל לצפות בנוף ובשמש העולה ללא סימנים מיותרים.

לקוחות מרוצים וממליצים

ניקוי חלונות המלצות של לקוחות

Omer Gvura
קרא עוד
דניאל בחור עשר, הגיע עשה עבודה מהירה וטובה הכל ניראה פגז והיה הרבה לכלוך. מחיר מעולה ועבודה טובה ללא ספק אמליץ מגיעים עד הבית, תענוג !
עוז שלום
קרא עוד
חבר'ה לענין! רצינות ואחריות בעבודה. מילה שלהם זו מילה! מחיר נח ולא בשמים. המזרנים שלנו יצאו כמו חדשים!!! ממליץ בחום.
אהוד מור יוסף
קרא עוד
נתנאל הגיע אפילו הקדים לפני הזמן , נתן שירות מעולה הרכב נראה כמו חדש מהניילון . ממליץ מאוד !! מקצועי ביותר .
זוהר זהבי
קרא עוד
ניקוי ריפודים לרכב מומלץ: רוצה להמליץ בחום על נתנאל! בחור מאוד נעים שירותי, סובלני, מנקה ביסודיות מרוצה מאוד! האוטו נראה כמו חדש!
השאירו פרטים
כל מה שכדאי לדעת

שאלות ותשובות בנושאי ניקוי חלונות

חברתנו נותנת אחריות על עבודת ניקוי חלונות והברקתן, והתחייבות מלאה לתוצאות הגבוהות ביותר!

אנו זמינים עבורכם ונוכל לספק לכם שירות בזמן הקצר ביותר, ולרוב תוך פחות מ-24 שעות!

לחברת WeClean ניסיון עתיר שנים בתחום ניקיון חלונות מקצועי והברקתן.

כמו כן, רכשנו ידע ובעזרת כלים מיוחדים אנו מסוגלים לתת מענה למגוון חלונות הדורשות ניקיון בשיטות שונות.

השאירו פרטים

שירותי ניקיון נוספים של חברתנו

תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו!
5/5 (1 Review)
Call Now Button