ניקוי תריסים וחידושם

ניקוי תריסים וחלונות

רבים אינם מדגישים את החשיבות של ניקוי תריסים, היות והתריסים, אינם עומדים במרכז העיצוב הביתי. הלכלוך לרוב, מופיע בצדו החיצוני של התריס ולכן הדיירים בבית, אינם שמים לב ללכלוך. יש לציין כי בית נקי בא לידי ביטוי, גם בחלונות ותריסים מבריקים, כאלה שהם ללא פיח ואבק וניתן להקל על עבודת ניקויים של החלונות והתריסים בסבב קבוע במסגרת הניקיון והתחזוקה הקבועה של כל בית. הדבר הראשון הוא לבצע שאיבת אבק מהמסילות, באמצעות שואב אבק בעל עוצמה חזקה ובאמצעות חלק שיתאים לשאיבה ממקומות צרים במיוחד.

הדרך הנכונה ביותר של ניקוי תריסים, היא מחלקם העליון. תחילה, יש לבצע את הניקוי הראשוני, באמצעות מטלית יבשה או מטאטא אבק ולהיפטר מהלכלוך שנתפס בתריסים. יש להתחיל מהתריסים העליונים, היות והאבק נוטה לרדת לכוון מטה. יש לעבור על התריסים ועל נקודות החיבור ביניהם וכמובן על המסילה עצמה ולאחר מכן, להשתמש עם חומרי ניקוי המתאימים לתריסים יש לעבור שוב על התריסים, אך הפעם עם מטלית רטובה, כזו שאינה משאירה סיבים וטבולה בחומר ניקוי. מומלץ לשמור על שלבי התריסים כאשר הם פתוחים ולתת להם להתייבש. אם מזג האוויר הוא נאה, ניתן יהיה לפתוח את החלון לחלוטין, כך שהתריסים עצמם, יהיו חשופים לשמש.

תריסים, חלון, שמש

מתי יש לבצע את הניקוי

זוהי שאלה שרבים שואלים וההמלצה היא, לבצע ניקוי תריסים, אחת לשלושה שבועות אם התריסים מוגנים עם חלונות. צבירת האבק, הוא הדבר העיקרי, אשר גורם לתריסים להיראות מוזנחים ולא מתוחזקים. לגבי ניקוי החלונות, יש לנקות אותם באופן תכוף יותר מאשר את התריסים, היות והשימוש בחלונות, נעשה באמצעות ידיים חשופות, מה שמשאיר סימנים על החלונות וגורם לבית להיראות במצב לא אסטטי. זו עובדה ידועה, שהתריסים מתלכלכים יותר בעונות חמות כגון האביב והקיץ היות ובתקופה זו, יש יותר אבק וחול. לכלוך זה, נראה בבירור על גוונים בהירים של התריסים. הסיבה של התחלת הניקוי של התריסים מהחלק העליון, הינו שבדרך זו, לא תלכלכו שוב את חלקם התחתון של התריסים.

במידה ופגשתם בלכלוך עקשן על התריסים, ניתן לערבב חומץ, סבון ומים חמים. זהו חומר הניקוי האיכותי והאמין ביותר שניתן להכין בקלות והוא יבטיח עבורכם ניקוי יעיל, גם של הכתמים הקשים ביותר. היות והחומץ, הינו חומר פעיל, ניתן יהיה להשאיר כמה טיפות ממנו על הכתם העיקש למשך הלילה ולמחרת לנגב שוב ואז הכתם ייעלם.

ניקוי תריסים עם מטלית

האם כדאי להשתמש בשירותיה של חברה המתמחה בניקוי תריסים?

לפעמים ישנה בעיה בגישה לתריסים כאשר הם נמצאים בקומות גבוהות של בנייני מגורים. זו הסיבה כי רבים מעדיפים להזמין חברת ניקיון, אשר תבצע עבורם את עבודת ניקוי תריסים. כך שהם אינם חשופים לסכנות כגון נפילה חלילה וצוות הניקיון, מתמחה בעבודה זו, באמצעות כלי עבודה בטיחותיים ששומרים על צוות הניקיון. יש לציין, כי תחזוקה נכונה של התריסים, הינה חשובה היות ותריסים שאינם מתוחזקים נכון, במיוחד באזור המסילות, נוטים להתקלקל מהר יותר, כמו למשל כאשר יש קושי לפתוח אותם וגלגלי המסילה כבר שחוקים בשל הלכלוך הרב שנצבר בהן. אם החלטתם כי אתם מעוניינים להזמין חברת ניקיון שמתמחה בניקוי של תריסים במקומות גבוהים במיוחד, כדאי שתתעניינו לגבי חברה שמתמחה בתחום זה כבר שנים ושיש לה וותק ומוניטין.

ניקוי תריסים מקצועי של WeClean

חברתנו WeClean מעניקה שירות אישי ומקצועי בניקוי תריסים וחלונות. אנו נשלח את הצוותים שלנו לביצוע ניקוי תריסים אשר יעשו עבורכם את העבודה הקשה הכוללת: פירוק והרכבת התריסים במקרה הצורך, ניקוי וחיטוי, הסרת לכלוך, הגנה מאבק, ניקוי המסילות ועוד. והכל במחירים משתלמים במיוחד. בקרו בעמוד ניקוי תריסים מחיר.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button