ווילונות ורודים

כחלק מהתחזוקה הכללית של הבית, מה שלא פחות חשוב הוא ניקוי ווילונות. החשיבות של ניקוי האריג עשויה להועיל לכולנו מהבחינה הבריאותית. מחקרים רבים מוכיחים, כי יש קשר בין אלרגיות שונות לבין ניקוי האריגים השונים בבית כגון הווילונות אשר נוטים לצבור אבק ולכלוך. מדובר על רעלים שונים החודרים לדרכי הנשימה. ניתן למצוא בווילונות שלא נוקו: חיידקים, וירוסים, קרדית האבק, עובש, עשן סיגריות הנדבק באריג, שיער מפרווה של חיות מחמד ועוד. התסמינים לתרכובת של אוויר מלוכלך המלא בחיידקים ואבק הם: גירויי בעיניים, באף ובגרון, עייפות, חוסר ריכוז, בחילות, הפרעות בנשימה ועוד.

ניקוי ווילונות אחת לתקופה

את ניקוי ווילונות, יש לבצע אחת לשנה, תלוי באזור בו אתם גרים. למשל בעיר שיש בה הרבה עשן ופיח, יש לרחוץ את הווילונות אחת לשנה. חוץ מהנושא הבריאותי, ווילון מלוכלך אינו תורם למראה הבית ועשוי להכיל כמות גדולה של בקטריות. האמת היא שלא קל לנקות ווילונות ולכן, הרבה אנשים נוטים להזניח פעולת ניקיון כה חשובה כגון ניקיונם של הווילונות.

חדר שינה, ווילון, שטיח, מיטה, כריות.

ממה נובע הלכלוך על הווילונות?

יש לציין, כי גם כאשר אנו מנקים את הבית, הלכלוך עולה למעלה ונדבק פשוט לווילונות. על מנת לשמור על ווילונות נקיים, יש לאבק אותם בכל פעם שאתם שואבים את הסלון או את המזרונים והשטיחים בחדרי השינה. חוץ מניקיון על בסיס קבוע, למי שיש לו מכשיר ניקוי בקיטור, מומלץ לבצע ניקוי ווילונות באמצעות מכשיר זה. במידה ובחרתם לנקות את הווילון באמצעות מכונת הכביסה, יש לכוון את תכנית הכביסה לתוכנית שמיועדת לכיבוס ווילונות. יש לכבס את הווילונות עם מים קרים ואת התלייה, מומלץ שלא תהיה בשמש. מומלץ לתלות את הווילונות, כאשר השמש שוקעת. אין להשתמש בשום פנים ואופן במייבש הכביסה לייבוש הווילונות, מה שעשוי לכווץ ולהרוס את הווילונות שלרוב הם יקרים.

יש לציין כי אי ניקוי ווילונות, עשוי לגרום לגוון הבד של הווילון לדהות ולשנות את צבעו, הגוון לא יהיה חי כי אם דהוי מה שיפגום במראהו של הווילון. ניתן למצוא סוגים שונים של ווילונות, כגון ווילונות וונציאניים, או וילונות גלילה, כאשר הניקיון שלהם הינו פשוט וקל באמצעות מטלית לחה שמעבירים על כל השלבים. לניקוי וילונות מחיר – הקישו.

מכונת כביסה עם בגדים

הווילון גדול או כבד מדי? מה ניתן לעשות?

ישנם ווילונות גדלים וכבדים או כאלה שלא נכנסים במכונת הכביסה. גם סוג הבד הינו חשוב, היות וישנם בדים שחייבים לעבור ניקוי יבש ומקצועי יותר. ניתן למצוא חברות או מכבסות שמתמחות בניקיון ווילונות , כך שאתם תהיו בטוחים, כי הווילון יחזור אליכם ממש כמו במצב שרכשתם אותו מהחנות. ווילונות מבד פשתן, משי כותנה וכל בד טבעי אחר, חייבים להתנקות באמצעות ניקוי יבש. מכבסות או חברות שמתמחות בתחום ניקוי ווילונות, יחזירו לכם את הווילון נקי ובאחריות מלאה. מלכלוך ואבק, לא ניתן להימנע, שכן, גם אנו נסגור את התריסים בבית או שכאשר נרצה לבצע פעול הפוכה כגון פתיחת התריסים והחלונות בכדי להחדיר אוויר נקי לבית ולאוורר אותו, תמיד יחדרו לווילון חלקיקים ואבק, שיגרמו לו להתלכלך. לניקוי ווילונות מקצועי של חברתנו WeClean חייגו 1700-500-318

הווילון מתעופף ברוח, הילדים נוטים לנגוע בו בידיהם ומכאן הוא אף נוטה להתלכלך מהר יותר. יש לציין כי בדים של ווילון, כגון פשתן, משי וכותנה, אינם יכולים להתנקות עם מכונת קיטור ביתית או תעשייתית, היות והבד של הווילון, עשוי להתכווץ ולהיהרס. היות והקיטור עובד על מים, על פי הוראות היצרן, אסור לווילונו מבדים אלה, לבוא במגע ישיר עם מים.

בשנים האחרונות, אנו עדים לחברות שונות צצו כגון חברות שמבצעות ניקוי יבש של בגדים, רצפות, ריפודים והן מציעות עצמן כמומחיות של ניקוי ווילונות. ישנן מכבסות שונות, אשר מקבלות את הווילון לאחר שהלקוח הוריד אותו באופן עצמאי והביא אותו למכבסה, אבל עבודה זו לצערנו, לא תהיה מקצועית. ניקוי חלונות בשיטת WeClean המאמר המלא.

ניקוי ווילונות בבית הלקוח- השיטה הבטוחה ביותר

היום, ניקוי ווילונות מתבצע בבית הלקוח, כאשר הווילונות תלויים במקומם ותוך התאמה מלאה לבד שממנו הם מיוצרים. בהתחלה מנקים את הווילונות באמצעות חומרי ניקוי בשטיפה עדינה של כימיקלים בלתי מסוכנים על הווילון עצמו. גם תהליך ייבוש הווילונות הינו מהיר. החברה תבצע אף נטרול ריחות וכן תקפיד על ניקוי הכתמים הנקודתיים על בד הווילון. התוצאה שתתקבל, תהיה ווילונות נקיים ללא רבב, מלאי ברק וחיות, לא יהיו כיווצים בבד הווילון, קימוטים או חלילה חורים.
יש למצוא חברה לניקוי של וילונות, שהיא מוכרת ויש לה שם ומוניטין וכן, וותק של שנים רבות. אם קיבלתם המלצות, כדאי שתיקחו אותן בחשבון ותבררן לגביהן, עד שתגיעו לחברה המתמחה בניקיון הווילונות, אשר תבצע עבודה מקצועית לשביעות רצונכם. 1700-500-318

מאמרים קשורים שיעניינו אותך