ניקוי וילונות

ווילונות ורודים

כחלק מהתחזוקה הכללית של הבית, מה שלא פחות חשוב הוא ניקוי וילונות. החשיבות של ניקוי האריג עשויה להועיל לכולנו מהבחינה הבריאותית. מחקרים רבים מוכיחים, כי יש קשר בין אלרגיות שונות לבין ניקוי האריגים השונים בבית כגון הוילונות אשר נוטים לצבור אבק ולכלוך. מדובר על רעלים שונים החודרים לדרכי הנשימה. ניתן למצוא בוילונות שלא נוקו: חיידקים, וירוסים, קרדית האבק, עובש, עשן סיגריות הנדבק באריג, שיער מפרווה של חיות מחמד ועוד. התסמינים לתרכובת של אוויר מלוכלך המלא בחיידקים ואבק הם: גירויי בעיניים, באף ובגרון, עייפות, חוסר ריכוז, בחילות, הפרעות בנשימה ועוד.

וילונות נקיים, בית, מרפסת, חלון

ניקוי וילונות אחת לתקופה

את ניקוי וילונות, יש לבצע אחת לשנה, תלוי באזור בו אתם גרים. למשל בעיר שיש בה הרבה עשן ופיח, יש לרחוץ את הוילונות אחת לשנה. חוץ מהנושא הבריאותי, וילון מלוכלך אינו תורם למראה הבית ועשוי להכיל כמות גדולה של בקטריות. האמת היא שלא קל לנקות וילונות ולכן, הרבה אנשים נוטים להזניח פעולת ניקיון כה חשובה כגון ניקיונם של הוילונות.

ממה נובע הלכלוך על הוילונות?

יש לציין, כי גם כאשר אנו מנקים את הבית, הלכלוך עולה למעלה ונדבק פשוט לוילונות. על מנת לשמור על וילונות נקיים, יש לאבק אותם בכל פעם שאתם שואבים את הסלון או את המזרונים והשטיחים בחדרי השינה. חוץ מניקיון על בסיס קבוע, למי שיש לו מכשיר ניקוי בקיטור, מומלץ לבצע ניקוי וילונות באמצעות מכשיר זה. במידה ובחרתם לנקות את הוילון באמצעות מכונת הכביסה, יש לכוון את תכנית הכביסה לתוכנית שמיועדת לכיבוס וילונות. יש לכבס את הוילונות עם מים קרים ואת התלייה, מומלץ שלא תהיה בשמש. מומלץ לתלות את הוילונות, כאשר השמש שוקעת. אין להשתמש בשום פנים ואופן במייבש הכביסה לייבוש הוילונות, מה שעשוי לכווץ ולהרוס את הוילונות שלרוב הם יקרים.

יש לציין כי אי ניקוי וילונות, עשוי לגרום לגוון הבד של הוילון לדהות ולשנות את צבעו, הגוון לא יהיה חי כי אם דהוי מה שיפגום במראהו של וילון. ניתן למצוא סוגים שונים של וילונות, כגון וילונות וונציאניים, או וילונות גלילה, כאשר הניקיון שלהם הינו פשוט וקל באמצעות מטלית לחה שמעבירים על כל השלבים. לניקוי וילונות מחיר – הקישו.

ניקיון לבית, ציוד לחידוש הבית

הוילון גדול או כבד מדי? מה ניתן לעשות?

ישנם וילונות גדלים וכבדים או כאלה שלא נכנסים במכונת הכביסה. גם סוג הבד הינו חשוב, היות וישנם בדים שחייבים לעבור ניקוי יבש ומקצועי יותר. ניתן למצוא חברות או מכבסות שמתמחות בניקיון וילונות, כך שאתם תהיו בטוחים, כי הוילון יחזור אליכם ממש כמו במצב שרכשתם אותו מהחנות. וילונות מבד פשתן, משי כותנה וכל בד טבעי אחר, חייבים להתנקות באמצעות ניקוי יבש. מכבסות או חברות שמתמחות בתחום ניקוי וילונות, יחזירו לכם את הוילון נקי ובאחריות מלאה. מלכלוך ואבק, לא ניתן להימנע, שכן, גם אנו נסגור את התריסים בבית או שכאשר נרצה לבצע פעול הפוכה כגון פתיחת התריסים והחלונות בכדי להחדיר אוויר נקי לבית ולאוורר אותו, תמיד יחדרו לוילון חלקיקים ואבק, שיגרמו לו להתלכלך. לניקוי וילונות מקצועי של חברתנו WeClean צרו קשר.

הוילון מתעופף ברוח, הילדים נוטים לנגוע בו בידיהם ומכאן הוא אף נוטה להתלכלך מהר יותר. יש לציין כי בדים של וילון, כגון פשתן, משי וכותנה, אינם יכולים להתנקות עם מכונת קיטור ביתית או תעשייתית, היות והבד של הוילון, עשוי להתכווץ ולהיהרס. היות והקיטור עובד על מים, על פי הוראות היצרן, אסור לוילונות מבדים אלה, לבוא במגע ישיר עם מים.

בשנים האחרונות, אנו עדים לחברות שונות צצו כגון חברות שמבצעות ניקוי יבש של בגדים, רצפות, ריפודים והן מציעות עצמן כמומחיות של ניקוי וילונות. ישנן מכבסות שונות, אשר מקבלות את הוילון לאחר שהלקוח הוריד אותו באופן עצמאי והביא אותו למכבסה, אבל עבודה זו לצערנו, לא תהיה מקצועית. ניקוי חלונות בשיטת WeClean המאמר המלא.

ניקוי וילונות, שואב אבק

ניקוי וילונות בבית הלקוח – השיטה הבטוחה ביותר

היום, ניקוי וילונות מתבצע בבית הלקוח, כאשר הוילונות תלויים במקומם ותוך התאמה מלאה לבד שממנו הם מיוצרים. בהתחלה מנקים את הוילונות באמצעות חומרי ניקוי בשטיפה עדינה של כימיקלים בלתי מסוכנים על הוילון עצמו. גם תהליך ייבוש הוילונות הינו מהיר. החברה תבצע אף נטרול ריחות וכן תקפיד על ניקוי הכתמים הנקודתיים על בד הוילון. התוצאה שתתקבל, תהיה וילונות נקיים ללא רבב, מלאי ברק וחיות, לא יהיו כיווצים בבד הוילון, קימוטים או חלילה חורים.
יש למצוא חברה לניקוי של וילונות, שהיא מוכרת ויש לה שם ומוניטין וכן, וותק של שנים רבות. אם קיבלתם המלצות, כדאי שתיקחו אותן בחשבון ותבררן לגביהן, עד שתגיעו לחברה המתמחה בניקיון הוילונות, אשר תבצע עבודה מקצועית לשביעות רצונכם.

מאמרים קשורים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button