fbpx

ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים מקצועי הכולל טיפול עמוק ויסודי להסרת כתמים ונטרול ריחות!

או השאירו פרטים

ניקוי מזרונים מקצועי אצל חברה מקצועית

שירותי ניקוי מזרנים | WeClean
המזרון ייראה כחדש עם סיום הניקוי..!

התחייבות מלאה בהסרת כתמים!

חברתנו מבטיחה מזרון נקי הכולל חיטוי מחיידקים, קרדית האבק ונטרול ריחות.

כמו כן, אנו נותנים אחריות מלאה על העבודה הכוללת הן אחריות ברמה של הסרת כתמים עם התחייבות להסרתם, והן ברמת העבודה שהמזרון בביתכם יישאר "בריא" ושלם..!

אנו מכירים את העבודה

ידע וניסיון עם בדים ומזרונים

לנו ניסיון רב שנים בכל הנוגע לשירותי ניקוי מזרונים בכלל וניקיון ריפודים בפרט ברמה הגבוהה ביותר!

כמו כן, רכשנו ידע מקצועי הן בהכרת סוגי הבדים השונים, הרכבי הבדים, והן ברמת הכתמים והיכולות שלנו להסירם באמצעים המתאימים עבור סוג המזרון שבביתכם.

חברת ניקוי מזרונים מקצועי | WE-CLEAN
מזרון אחרי ניקוי - חברת WeClean
שירות עד לבית הלקוח

ניקוי מזרונים עד בית הלקוח בשירות אישי

אנו מעניקים שירותי ניקוי מזרונים עד בית הלקוח, בדגש על איכות השירות, אמינות ושירות אישי ואדיב..!

שירותי ניקוי מזרונים של חברת WeClean

כל מה שהמזרון שלכם צריך במקום אחד..!

ניקוי חיטוי והסרת כתמים במחירי מבצע

180 ש"ח
ניקוי מזרון יחיד
5
5/5
290 ש"ח
ניקוי מזרון זוגי צד עליון
5
5/5
350 ש"ח

ניקוי מזרון זוגי 2 שני צדדים

5
5/5
100% ניקוי וחיטוי
100% הסרת כתמים
100% נטרול ריחות
100% לקוחות מרוצים
רוצים להזמין שירות עד הבית ישירות מהאתר?

ניקוי מזרונים אונליין מזמינים מהאתר

חברת WeClean משיקה בימים אלו את האפשרות להזמין ניקוי מזרון לביתכם ישירות מהאתר, ובהתאמה אישית לפי בחירתם.

אונליין

הדרך למזרון נקי

שיטות ניקוי מזרנים שפשוט עובדות

שיטות ניקוי מזרונים הטובה בעולם!

הבחנה

ראשית אנו נבחן את סוג המזרון, הרכב הבד ובהתאם לכך נתאים לו את שיטת הניקוי.

הזרקה

עם ההבחנה אנו נתחיל בפעולת ניקוי מזרונים אשר כוללת הזרקת מים עם חומרים המתאימים בדיוק עבור המזרון.

השרייה

נשרה את המים עם חומרי הניקוי למספר רגעים, ע"מ לאפשר לחומרי ניקוי מזרונים להמיס את הכתמים ולפורר את השומנים.

קרצוף

קרצוף המזרון באמצעות הברשה מדוקדקת עבור סוג הבד, וע"מ להסיר כתמים קשים ועקשנים כמו כתמי שתן וכיוצ"ב.

חיטוי

בשלב זה של ניקוי מזרנים, אנו גם נזריק מים עם חומרי ניקוי וחיטוי, וגם נשאב במקביל ע"מ להגיע לעומק המזרון.

שאיבה

באמצעות שואב עוצמתי, נשאב את כל הלכלוך, המים וחומרי הניקוי מהמזרון, ונשאיר את המזרון כאשר הוא נקי מאבק וכתמים.

ייבוש

לאחר כל פעולות אלו, אנו ניתן למזרון להתייבש מספר שעות, ולאחר מכן תקבלו את המזרון כאשר הוא ממש כמו חדש...!

מזרון נקי

עם סיום העבודה תראו את מזרוניכם נקיים, רעננים ויפים.. ואתם? תוכלו לשוב וליהנות מהמזרונים עוד שנים ארוכות..

עדיין ספקטיים?

צפו בסרטוני ניקוי מזרונים מקצועי של WeClean

הסבר קצר על סרטון ניקוי מזרונים: ברוב המקרים כאשר אנו פוגשים במזרונים מוכתמים במיוחד, אלו יעברו שלב נוסף לזה הנראה בסרטון והוא יכלול שימוש בחומרי חיטוי, הברשה וקרצוף מתקדמים כדי למקסם את התוצאה..!

השאירו פרטים

אנו מבלים כשליש מחיינו בשינה על המזרנים

כשבוחרים עיצוב לחדר השינה, המזרנים מקבלים את מירב תשומת הלב. לכולנו חשוב שהמזרן יהיה נוח, בריא לגב וכמובן חשוב לנו שהמזרנים יראו יפים ואיכותיים. למעשה, כשליש מחיינו אנו מבלים על המזרנים, אם זה בשינה לאחר יום עבודה או שינה חטופה בהפסקת הצהריים או אפילו סתם התרווחות בחדר השינה כהתארגנות לשינה. חשבו על זה, מתי בפעם האחרונה ניקיתם את המזרן באופן יסודי מאבק, חיידקים והצטברות זיעה? הרי אנו מבלים זמן מרובה בשינה על המזרן ובמהלך השינה הגוף משיל מעליו זיעה וחלקיקי עור מתים (קרדית האבק). ניקוי מזרנים חשוב הרבה יותר ממה שחשבתם.

כאן במדריך תמצאו הסברים על דרכי ניקוי מזרונים עשה זאת בעצמך, וגם על טיפול מקצועי של חברתנו WeClean.

כיצד פועלת שיטת ניקוי מזרונים?

אחת הבעיות העיקריות במזרונים שאלו נוטים לצבור כתמים וקרדית האבק (לאלרגנים זה אף עלול להיות מסוכן), בנוסף, מזרונים נוטים לספוג כתמי דם, הפרשות גוף וכמויות זיעה במהלך שינה על ובתוך המזרן.

כדי לנקות מזרון באופן מקצועי ולהסיר את כל ההצטברות הפנימית של הלכלוך והחיידקים – יש להזמין חברה לניקוי מזרונים. ניקוי ביתי ע”י שואב אבק או חומץ למיניהם לא יוכלו לעזור במקרים הללו של הצטברות פנימית של חיידקים.

חברתנו – WeClean מספקת פתרונות מקצועיים לניקיון, בין היתר גם לניקוי מזרונים. הניקוי שלנו נעשה ע”י שימוש במכונת ניקוי מתקדמת המשלבת הזרקת מים עם חומר מיוחד למזרן ושאיבה עוצמתית לתוך סיבי המזרן.
חומרי הניקוי שלנו הם ידידותיים לסביבה וכמובן שאינם מסכנים את הסובבים אותם. העיקרון של חומרים אלו: ניקוי וחיטוי פנים המזרון מקרדית האבק וחיידקים, הסרת כתמים קשים כמו שתן או דם, נטרול ריחות רעים מהמזרון באופן מקצועי.

הסרת כתמים ממזרונים עשה זאת בעצמך

אם המזרונים שלכם הוכתמו בשתן, כתמי דם או כל כתם אחר, תוכלו להסירם ע”י שימוש במספר חומרי ניקוי ביתיים. כמובן, שאינו דומה ניקוי מקצועי של חברת WeClean לניקיון ביתי ופשוט. בניקיון שלנו אנו מסירים את הלכלוך והחיידקים הפנימיים וכמובן גם את הכתמים. אנו נעזרים בחומרי ניקוי המיועדים עבור סוג המזרון הספציפי שלכם. אבל למרות הכל, אם החלטתם לנקות בעצמכם הנה לכם מספר שיטות ניקוי מזרונים ע”י שימוש בחומרי ניקוי טבעיים.

מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי טבעיים בלבד מהסיבות הבאות: אחרי הכל, אתם מתכננים לישון על המזרון. ואף אחד אינו אוהב ריח של חומרי ניקוי בעייתיים ובוודאי שלא לנשום את החומרים הללו למספר שעות בכל לילה. חומרי ניקוי שאינם טבעיים – עלולים לפגוע בצבעו ובמרקמו הרך של המזרון.

ניקוי מזרונים העשויים כותנה

ראשית, יש לאבחן את סוג המזרון ואת מצבו. לדוגמה: למזרון העשוי 100% כותנה טבעית, השתמשו אך ורק בלימון ומלח אשר אלו נחשבים לחומרי ניקוי טבעיים.

יש לערבב לתוך קערה מעט מים חמים, שני לימונים או תפוזים סחוטים ושתי כפות מלח. לא הרבה יודעים, אבל בתפוז או לימון (גם בשאר פרות עץ הדר) יש חומר מיוחד שהוא חזק ממש כמו אלכוהול והוא יכול לעשות עבורכם את העבודה.
לאחר הערבוב, יש לקחת מברשת ניקוי ולטבול אותה בתערובת ולשפשף בעדינות על הכתמים.
יש להשים לב, לא את כל הכתמים ניתן להוריד. לכן, אין להמשיך לשפשף באגרסיביות, הנזק בעקבות כך עלול להיות בלתי הפיך.
לסיום, חובה לספוג חזרה את המים מהמזרון. הסיבה לכך, מזרון הוא סופג פנימה הכל. ואם לא תספגו חזרו עלול להיווצר כתם עובש כתוצאה מהמים.

ניקוי מזרונים העשויים רכיבים סינטטיים באמצעות חומץ

אין הכוונה לחומץ רגיל (הוא גם לא נעים וגם לא בריא לנשימה), הכוונה היא לחומץ טבעי (העשוי מפירות). ראשית יש לשאוב את כל המזרון באמצעות שואב אבק שברשותכם. לאחר מכן, יש לערבב לתוך קערה חצי ספל מים חמים (אפשר גם רותחים) ולהוסיף חצי ספל חומץ טבעי ולערבב היטב. לאחר הדילול, יש לקחת ספוגית ניקוי, לטבלה בתערובת ולשפשף את המזרון בצורה אחידה עד להסרת הכתמים.

ניקוי ריחות רעים והסרת כתמי צואה: ניתן להסיר ריחות רעים כמו אלו של שתן, קיא או צואה ממזרון ע”י שימוש באבקת סודה לשתייה. יש להשרות את האבקה מספר שעות או לדלל אבקת סודה לשתייה עם מעט מים (שיראה כמשחה או קרם).

שמירה על מזרון נקי לאורך זמן: פתרון זול ויעיל לשמירת על ניקיון לאורך זמן הוא ע"י רכישת מגן מזרון פשוט הנמכר בחנויות המיועדות לרהיטי הבית. כ"כ גם אוורור יומיומי עשוי להשפיע על ניקיון לאורך זמן.

נטרול ריחות רעים ממזרונים

כדי לנטרל ריחות רעים ממזרונים: אין צורך בחומצות ושאר תרסיסים כימיקלים, אלא כל שעליכם לעשות הוא לפזר אבקת סודה לשתייה הידועה ביכולתה לספח עליה ריחות רעים. רצוי להשרות את האבקה כשעתיים, ולאחריהם יש לשאוב חזרה באמצעות שואב אבק סטנדרטי או מטלית לחה במידה ואין שואב בקרבתכם.

הסרת אבק חיצוני ושערות: אם יש ברשותכם שואב אבק, נהדר! הסתדרתם. אם אין ברשותכם שואב אבק, כדאי לכם לאמץ את הטיפ הבא: מומלץ לרכוש כפפות פלסטיק (מוכרים בכל חנות) ולשפשף איתם את המזרון בצורה של שחיית פרפר (אין צורך להיסחף עם הידיים). בסיום השפשוף כנראה תוכלו לראות את האבק והשערות המצטברים בין כפפותיכם.

ניקוי מזרון ע”י חברת WeClean היא הטובה והיעילה ביותר.

חברתנו WeClean, מספקת שירות ניקוי מזרונים מקצועי עד לבית הלקוח. אנו מגיעים עם ציוד מקצועי ובשילוב חומרי ניקוי הטובים ביותר, אנו מצליחים להתגבר על כתמים ולהחזיר את המזרן למצב כמו חדש. לנו ניסיון רחב וידע עשיר, ולנו חומרי ניקיון המסוגלים להסיר כתמים גם הקשים ביותר כמו: כתמי שתן, שומן גוף, דיו, דם ועוד.

שיטת הניקוי שלנו היא באמצעות התזת מים עם חומרי ניקוי ושאיבה. שיטה זו, היא הפופלרית בענף ניקוי הריפודים בארה”ב והיא הוכחה כיעילה מכולם וככזאת המצליחה לחדור עמוק לתוך סיבי המזרנים בחדר השינה. בנוסף, במהלך הטיפול המקצועי שלנו, אנו אף דואגים לחיטוי מלא למזרון מחיידקים, חלקיקי תאי עור מתים, קרדית האבק ואף בפטריות ועובש. כדי ליהנות מכל זה, צרו עם קשר עם נציג מטעם חברתנו WeClean, ואנו נשמח לתת לכם שירות איכותי ומקצועי עם תוצאות מעולות.

קראו גם על שירותי נוספים של החברה

אהבתם את המאמר? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
השאירו פרטים כעת!
Open chat
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.