תוצאות מיידיות

אחריות מובטחת

זקוקים לתמיכה?

weclean111@gmail.com

ניקוי ריפודים המדריך המלא

ריפודים, כיסא, עריסה

לפני שאנו מעוניינים לבצע ניקוי ריפודים בשיטת עשה זאת בעצמך יש לבדוק את מצבו. אם שאלתם את עצמכם איזה סוג חומרים יתאימו לניקוי ספות או פינות האוכל הסיבה היא שישנן ריפודים מבדים שונים וכיסאות שהמשענת שלהם או הריפוד עצמו עשוי מבד ויש לנקות אותם בזהירות, מבלי לפגוע בעץ. שיטת העבודה בעת ניקיון הריפוד היא ראשית לשאוב את הריפוד. יש לדעת כי בעת ניקוי לכלוך, ככל שתקדימו יותר לנקות מהר את הריפוד, כך הכתם לא יישאר ויגרום לניקיון שלו להיות קשה יותר.

לפני שהכתם ישתרש בבד ואז ניקוי ריפודים בשיטת עשה זאת בעצמך יהיה קשה יותר, יש לנקות מיד. ניקוי חובבני של כתם, ללא ידע מבחינת סוג הבד או חומר הניקוי המתאים, יוכל לגרום לנזק קשה יותר. יש לדעת מה סוג הבד, כך שאם תחפשו מאחורי הספות, תוכלו לקרוא מאיזה בד הן עשויות בכדי להתאים את חומר הניקוי. לעיתים יידרש חומר ניקוי עדין יותר, בכדי לא לפגוע בבד.

ניקוי כיסאות

הספגת הכתם בעזרת מטלית לחה וחומר ניקוי לספות

מומלץ לא לשפשף את הלכלוך לספה, שכן חומר ניקוי ייספג יחד עם הכתם ועדיין יישארו הכתמים מה שיקנה מראה לא אסתטי של הספה. לכל סוג של כתם, יש שיטת ניקוי שונה ויש לזהות את הכתמים, אם הם נובעים כתוצאה משמן, זיעה ואבק ועוד. כל כתם, יש לנגב בעדינות באמצעו חומר ניקוי לספות ומטלית לחה בתנועה סיבובית, במידה והספגתם את החומר בכתם והמתנתם כחצי שעה. התנועות של ניקוי הכתם, תהיינה כלפי פנים, כך שהכתם עצמו לא יימרח על שטח גדול יותר.

יש לתת לאזור של הריפוד להתייבש לבד לאחר הניקיון. מי שמעוניין לזרז את תהליך הייבוש, באמצעות ניקוי ריפודים בשיטת עשה זאת בעצמך, יוכל לייבש את הכתם באמצעות מייבש שיער, מה שיזרז את תהליך הייבוש. חשוב לציין, כי אסור לשבת על הספה מיד לאחר הניקוי, כאשר הספה או ריפודי הכורסא או הכיסא עדיין לחים. מעבר למדריך השלם אודות ניקוי ספות בד.

ניקוי ריפודים ברכבים

גם הרכב שלנו, זקוק לניקוי. הרבה יותר נעים לנסוע ברכב שהוא נקי והריפודים שלו הם ללא כתמים. ישנם מקומות שגובים מחיר גבוה, כגון הכנת הרכב לפני מכירה שבו שואבים ביסודיות את מושבי הרכב ומנקים באמצעות מכונות ייעודיות את הריפוד בצורה מקצועית. אם אתם מעוניינים לנקות את ריפודי הרכב, באמצעות שיטת ניקוי ריפודים בשיטת עשה זאת בעצמך, תוכלו לעשות זאת באמצעות חומרים ייעודיים לניקוי ריפודי הרכב, אך לא לפני שאתם יודעים, מה סוג הבד של ריפודי הרכב שלכם. מעבר למדריך השלם עבור ניקוי ריפודי רכב.

ניקוי ריפודי רכב עם שואב

ההבדל בין ניקוי ריפודים בשיטת עשה זאת בעצמך לבין חברה מקצועית

כמובן שאנו מדברים על הבדל שבין שמיים לרץ. ממש כמו שלבעלי מקצוע יש את המכשירים הייעודיים לניקוי מקצועי כגון הזרקה של חומר ניקוי ויניקה של כל הלכלוך באופן מקצועי, כך ששום כתם לא יהיה גלוי, כך בדיוק, ניתן לנקות את הריפודים כך, שיהיו חדשים לחלוטין. חברת ניקוי ריפודים, יודעת בדיוק מה סוג הבד שהיא אמורה לנקות באופן יסודי, כך שהיא תשתמש בחומרי הניקוי המיוחדים שלא יגרמו נזק לספות, לכורסאות, לכיסאות של פינת האוכל, או ריפודי הרכב.

המראה הנוצץ והחדש של הריפוד, ישוב לסלון שלכם ולשאר מוצרי הריפוד שברשותכם, כך שתחשבו כי רכשתם זה עתה את הריהוט שברצונכם לנקות. השירות של חברות הניקוי לריפודים, ניתן בבית הלקוח וכמובן שההבדל יהיה מהותי בין ניקוי מקצועי, לבין ניקוי ריפודים בשיטת עשה זאת בעצמך. ישנן חברות לניקוי ריפודים שהן ידועות כבר עשרות שנים וכדאי לברר מה המחיר שהן גובות עבור מ”ר של ריפוד. לפעמים לא כדאי לפנות לחברות שהן מותג בתחום ניקוי הריפוד, כי אם לפנות לחברה שהיא אינה רשת או מותג, אך קיימת שנים רבות ויש לה שם טוב והמלצות, מה שלבטח יוזיל את המחיר. כל חברה מעניקה אחריות ונושאת באחריות אם חלילה נעשה בריפוד פגם כלשהו. כך חברות ניקיון ריפודים בעצם, מספקות את השירות הטוב, האמין והמקצועי ביותר ואתם יכולים להיות בראש שקט שהריפוד שלכם ייצא נקי, נוצץ וחדש.

דף הבית חברת ניקיון טובה – WeClean

חברת ניקיון - WeClean ניקיון ללא פשרות.

צרו קשר

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון בלחץ מים תוצאות מטורפות!
נגן וידאו
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות!
נגן וידאו
ניקוי ספות 100% ניקוי ואחריות מלאה!
נגן וידאו

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל
Call Now Button
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by