תיקון ספות בד

תיקון ספות בד

ספות הסלון הן חלק מרכזי של הבית. בסלון שלנו ישנה פעילות של בני הבית, כאשר יושבים יחד לצפות בטלוויזיה, או כאשר מארחים אורחים. אין צורך כבר לרכוש ספות חדשות אם קיים בלאי בסלון שלכם, במיוחד כאשר הוא מיוצר מריפוד בד. תיקון ספות בד הפך להיות נפוץ בימינו, כאשר מצד אחד אנו מעוניינים לחסוך ומצד שני, לחדש את מראה מערכת הישיבה שלכם שתיראה ממש חדשה. היום בשל הביקוש הרב, חברות רבות מבצעות חידוש ותיקון של מערכות הסלון העשויות מחומרי גלם שונים כגון בד או עור. ריפוד מחדש של מערכות הבד, יבצע עבורכם את העבודה המושלמת, במיוחד אם מערכת הישיבה שלכם הינה יוקרתית ומצדיקה את המאמץ.

מי שאוהב את מערכת הישיבה הישנה שלו וממש מתקשה להיפרד ממנה, זה עשוי להיות פתרון יעיל, כאשר תפנו אל חברה המתמחה עם תיקון ספות בד. בדי הריפוד, נוטים להתפקע בשל לחץ או שהם יוצרים מן סוג של “בטן” בגלל ישיבה או שכיבה במשך שנים. בד שנוטה להתפקע לרוב הוא מחומר כגון: קטיפה, או כותנה והתפקעות זו, פחות מצויה באריגים הסינטטיים. אין צורך לרוץ לחנויות ולרכוש מערכת סלון חדשה פשוט חפשו חברה שמתמחה בתיקון ריהוט מבד שתוכל להקנות למערכת הסלון שלכם מראה חדש ואופנתי וכה מושלם, עד שמי שאינו יודע כי ביצעתם תיקון או חידוש ספות הבד שלכם, יחשוב שרכשתם מערכת סלון חדשה.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!
תפירת בד

תיקון ספות העשויות מבד בבית הלקוח

ישנן חברות אשר מגיעות לבית הלקוח על מנת לבצע תיקון ספות בד. כאשר מדובר על קרע או תיקון תפר, תיקון זה יהיה תקף. אם מדובר על חידוש טוטאלי של הריפוד, פעולה זו עשויה להשתלם לכם, אם מערכת הסלון שלכם היא יקרה, המסגרת עשויה מעץ מלא ומערכת חדשה כזאת תעלה הרבה יותר מאשר תיקונה או החלפת הריפוד בה. כאשר הריפוד קרוע, מלוכלך או בלוי והאווירה בסלון אינה נעימה כמו בזמנים שמערכת הישיבה שלכם ראתה ימים טובים יותר, זה זמן נהדר להתחיל לברר לגבי תיקון או החלפת ריפוד, אשר נדרש כאשר כבר ניקוי הסלון לא ישפיע על מראה חדש וספה שאין בה שקעים או קפיצים שבורים. עוד בנושא ניקוי ספות בד.

כמה פעמים ראיתם אנשים שמכסים את הסלון שלהם בכיסויים שאינם מוסיפים למראה הסלון. תוכלו מהיום, ליהנות מסלון בעל מראה חדש, כאשר תחליפו את הריפוד שלו, אן תתקנו קטע של קרע בסלון. חברות מסוימות שעוסקות עם תיקון ספות בד, תוכלנה לבצע בספות הסלון שלכם, תיקון אמנותי שהוא אפילו לא יורגש והספה, לבטח תיראה טוב יותר. לפעמים יש לקחת את הספה למפעל של החברה, כאשר נמצאות בו מכונות שונות הפועלות על לחץ אוויר, לתיקון הסלון כאשר מדובר על תיקון יסודי יותר. בעל החברה, יגיע אל ביתכם, על מנת לאמוד את גודל התיקון ויאמר לכם, אם ניתן יהיה לתקן את הסלון בביתכם, או שיש צורך לקחת את הסלון למפעל. חברות רבות, ייקחו ויחזירו את מערכת הסלון לביתכם, במידה ויש צורך לבצע את התיקון במפעל או בחברה עצמה.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!
ספות בד שחורות

אילו תיקונים ניתן יהיה לבצע בסלון הבד שברשותכם?

יש לציין, כי תיקון ספות בד, אינו מסתכם רק בתיקון קרעים כי אם בתיקון כולל של הדברים הבאים:

  • תיקון שברים במסגרת או שלד הספה.
  • תיקון קרעים בריפוד.
  • תיקון תפרים שנפרמו.
  • הקשחה ומילוי ספוג של מושבים שקועים.
  • החלפה של הריפוד בחדש.
  • החזרת הצבע שדהה מריפוד הבד.

כדאי כי חברה המתמחה בחידוש רהיטים או תיקון ספות בד תבקר בביתכם ותאמר לכם מה יש לבצע בספות, על מנת שיחזרו למצב שבו רכשתם אותן. כדאי תמיד להשוות מה המחיר של מערכת ספות חדשה, לבין המחיר של חידושה הכללי של ספת הבד, כך תוכלו לדעת, אם אכן תיקון זה ישתלם לכם ובהתחשב בספה למשל אם היא מסוג יוקרתי.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!
תיקון ספות בד ותפירה

פרצה שריפה בביתכם וחשבתם לזרוק את ספות הסלון? -חכו רגע!

חברות רבות המתמחות עם תיקון ספות בד, יודעות להציל ריהוט שנפגם או נהרס משריפה. קשה להאמין כיצד חברות אלה, חידשו את סלון לקוחותיהם באמצעות חידוש טוטאלי, במיוחד כאשר הסלון היה יוקרתי והיה שווה את המאמץ. ישנם אנשים שמזמינים ניקוי ספות בביתם, אך מתוודעים לאפשרות של תיקון מערכת הישיבה שלהם, כאשר בעל חברת הניקיון, יראה שקעים, תפרים פרומים של הסלון, כך שיציע לתקן את הסלון, אם בבית הלקוח או אם במפעל, כאשר התיקון יהיה מורכב יותר. יש כאלה שמודעים לעובדה, כי אין צורך להשליך או למסור את הסלון באתרים שונים למסירת רהיטים בחינם, כי אם ניתן יהיה לתקן אותו ולהחזיר לו את המראה החדש.

כדאי, כי לאחר שהסלון יחזור מתיקון, תקבלו הוראות מהחברה שביצעה עבורכם תיקון ספות בד, כמו תחזוקה נכונה, שימוש עם חומרי ניקוי ייעודיים שיטפחו את המראה של בד הספות. ישנם אנשים שקיבלו בירושה מערכת סלון עתיקה ששווה הרבה,. אם השנים מערכת זו מתבלה והבד בה כבר נראה בלוי או שהספה שוקעת באזורים מסוימים. ישנן חברות שמחזיקות ברפדים וותיקים שהם אמנים של ממש, כאשר יחדשו את מערכת הסלון העתיקה ותיקון זה, יעלה את ערכה בהרבה.. ישנן מערכות סלון המורכבות גם מכורסאות ולכן כאשר אתם חושבים לחדש את הסלון, כדאי כי תשימו לב גם לכורסאות שהן חלק בלתי נפרד ממערכת הישיבה.

אפשרות נוספת של תיקון וחידוש מערכת סלון

אנשים מסוימים אוהבים חפצי אמנות או ריהוט עתיק והם מחפשים ריהוט זה בכל מיני חנויות לעתיקות או אפילו ביד שנייה. ישנם אוצרות של ממש ברכישה של ספות עתיקות, כאשר המחיר של הרכישה הינו נמוך וניתן בסכום זניח יחסית, לבצע תיקון ספות בד, כאשר מראה הספה הינו חדש. ניתן יהיה לבחור ממבחר בדי הריפוד, את הבד שיתאים לאלמנטים השונים בסלון ובפינת האוכל בביתכם. אנשים רבים, יעדיפו ספות בד, בשל הנוחות בישיבה, בד תמיד יהיה מאוורר יותר וקל לתחזוקה, מאשר חומרי גלם אחרים. יש שבוחרים בבד כותנה, אך יש כאלה שיבחרו בבדים סינטטיים.

גם משענת שקרסה, ניתן יהיה לתקן, משענות יד שמתנדנדות או ספה שחיבוריה נחלשו כגון רגלי הספה. חברות המתמחות בתיקון וחידוש רהיטים, יבצעו בדיוק את מה שצריך, כך שהספות יחזרו לביתכם כחדשות. על ספות בד, לא תהיינה שריטות כמו בריפוד עור ולכן, כאשר אנשים חושבים להחליף ריפוד, הם יחשבו על ספות בד, במיוחד אם יש להם ילדים קטנים בבית או חיות מחמד. ספות שנמצאות בשימוש רב, יכולים להופיע בהם קרעים, כאשר הבד כבר הפך לבלוי ורגיש יותר. לא אחת, אנשים מספרים שכאשר התיישבו על הספה, שמעו רעש של קריעת הבד. היום כבר אין חשש, כאשר ישנן חברות שמבצעות תיקון ספות בד במחיר שיהיה שווה לכל כיס.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!
חתול על הספה

אל תזניחו את מראה הסלון – הקפידו לתקן אותו בזמן הנכון

אולי לחלק מכם, זה נראה חסר חשיבות, אך טעות לחשוב שאם הספה כבר מתחילה להראות סימני בלאי, לחכות עד שתתיישן ולרכוש חדשה. אם התחלתם להבחין בסימנים של שקיעת הריפוד, תפרים שמתחילים להיפרם, כריות הספה או המשענת כבר מתחילות להיחלש, זה הזמו לבצע תיקון ספות בד, ע”י חברה מקצועית ואמינה. למשל הספוגים הנמצאים בתוך הספה, הם אלה שמעניקים את המראה הקשיח והמתוח של הספה.

כאשר ספוגים אלה מתרככים עם השנים, הספה תיראה ישנה ולא יהיה נעים לשבת עליה כמו בזמן שהייתה חדשה. ברגע שראיתם כי הספה מראה סימני בלאי, כדאי לקרוא לחברה שמתמחה בחידוש רהיטים ותיקון ריפוד או אפילו החלפתו בחדש. זו יכולה להיות הזדמנות נהדרת עבורכם, לחדש את מראה הסלון ולבחור בד שיהיה אפילו מרשים ויפה יותר מאשר הריפוד הקודם, מה שיקנה לסלון שלכם מראה של סלון חדש שרכשתם מהחנות.

מילוי כריות מחדש כחלק מריפוד הספה

מילוי כריות הספה למשל, ישמור על צורת המושב שימלאו אותן עם ספוגים בדרגות קושי שונות ולא עם פתיתי ספוג. אם מלכתחילה, תבחרו ספות עם קפיצים, על מנת שהן תישארנה נוחות למשך שנים. ישנן חברות שתבקשנה תמונת וואטסאפ של הספה, כך שתוכלו לקבל הצעת מחיר כבר בטלפון שתגדיר פחות או יותר את ההוצאה או התקציב שתוכלו לתכנן מראש. ספה מסודרת נעימה וללא קרעים תראה על כך שהבית אינו מוזנח והסדר, הניקיון והיחס שלכם אל הבית הוא אכפתי.

תמיד כדאי לזכור, כי בזכות תיקון ספות בד, הסלון שלכם יהיה מקום שכייף יהיה לשבת בו אווירה של סלון נעים ללא קרעים או כתמים, כאשר הספוגים בו הם חדשים ואין שקעים בספה, תקנה לכם תחושה נעימה אם לבני המשפחה ואם לאורחים שיגיעו אליכם הביתה. כדאי לקבל חוות דעת מאנשים שכבר ביצעו תיקון וחידוש רהיטי סלון, כך שתוכלו להבין מי נחשבת לחברה מקצועית וכן, מה המחיר של שיפוץ הסלון שלכם שיכלול החלפת ריפוד, תיקון קרעים, תפרים או שלדת הסלון.

שירותים ומאמרים נוספים שיעניינו אותך

WeClean - ניקוי ספות | לוגו
צרו קשר
אנשים אהבו גם את המאמרים הבאים
ניקוי מזרונים תוצאות מטורפות!
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות!
ניקוי ספות 100% ניקוי ואחריות מלאה!
תוכן עניינים
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר..!