תיקון ספות בד

תיקון ספות בד

ספות הסלון הן חלק מרכזי של הבית. בסלון שלנו ישנה פעילות של בני הבית, כאשר יושבים יחד לצפות בטלוויזיה, או כאשר מארחים אורחים. אין צורך כבר לרכוש ספות חדשות אם קיים בלאי בסלון שלכם, במיוחד כאשר הוא מיוצר מריפוד בד. תיקון ספות בד הפך להיות נפוץ בימינו, כאשר מצד אחד אנו מעוניינים לחסוך ומצד שני, לחדש את מראה מערכת הישיבה שלכם שתיראה ממש חדשה. היום בשל הביקוש הרב, חברות רבות מבצעות חידוש ותיקון של מערכות הסלון העשויות מחומרי גלם שונים כגון בד או עור. ריפוד מחדש של מערכות הבד, יבצע עבורכם את העבודה המושלמת, במיוחד אם מערכת הישיבה שלכם הינה יוקרתית ומצדיקה את המאמץ.

זה מה שהלקוחות שלנו מספרים
Sigal Yardeni
לפני 4 שבועות
קרא עוד
הגיע בדיוק בשעה שתואמה ותוך שעה ניקה גם את הספה (גדולה) גם את השטיח וגם את כיסא המחשב. עשה אחלה עבודה במחיר הוגן והכי חשוב, בנועם.
יעלה שולמן
לפני 5 חודשים
קרא עוד
דניאל הגיע אלי כדי לעשות ניקוי יסודי למזרון שינה. מרגע הפניה ולאורך כל התהליך הוא היה אדיב, מקצועי והגון. שירות נפלא.
Uriel Cohen
לפני 8 שבועות
קרא עוד
פצצה!! הספות שלי היו רגע לפני זריקה לפח, שחורות ומסריחות, עד שהגעתי אל וויקלין פשוט אני בהלם מהתוצאה קיבלתי ספות כמו חדשות פשוט מטורף ממליץ מאוד!!
Sharon Ganz
לפני 6 חודשים
קרא עוד
דניאל מקצועי, שירותי ועשה עבודה מצוינת בניקוי ספה ושטיח במחיר הוגן לחלוטין. מומלץ בחום! ואין ספק שאשתמש בשירותי החברה גם בניקיון הבא.
יעקב כהן
לפני 7 חודשים
קרא עוד
ביצעו אצלי עבודה נהדרת הייתי עובד עם כמה חברות ומאז שדניאל הגיע אני לא מפסיק להזמין אותו ברמה הכי גבוהה שיש בשוק היום מומלץ בחום!!!
Anna Kaplan
לפני 3 שבועות
קרא עוד
שירות טוב במחיר הוגן.
הקודם
הבא

מי שאוהב את מערכת הישיבה הישנה שלו וממש מתקשה להיפרד ממנה, זה עשוי להיות פתרון יעיל, כאשר תפנו אל חברה המתמחה עם תיקון ספות בד. בדי הריפוד, נוטים להתפקע בשל לחץ או שהם יוצרים מן סוג של "בטן" בגלל ישיבה או שכיבה במשך שנים. בד שנוטה להתפקע לרוב הוא מחומר כגון: קטיפה, או כותנה והתפקעות זו, פחות מצויה באריגים הסינטטיים. אין צורך לרוץ לחנויות ולרכוש מערכת סלון חדשה פשוט חפשו חברה שמתמחה בתיקון ריהוט מבד שתוכל להקנות למערכת הסלון שלכם מראה חדש ואופנתי וכה מושלם, עד שמי שאינו יודע כי ביצעתם תיקון או חידוש ספות הבד שלכם, יחשוב שרכשתם מערכת סלון חדשה.

ניקוי ספות וריפודים בעדשת המצלמה

למה השיטה שלנו
יעילה כל כך?

כי אנחנו מכירים את העבודה

אנו פועלים בתחום כבר למעלה מעשור. אנו מציעים רמה גבוהה של עבודה, ע"י צוות עובדים מקצועי ומיומן שיביא לכם תוצאות מעולות בשיטות ניקוי מתקדמות.

כי הכלים שלנו הטובים ביותר

הציוד הכי מתקדם, המכונות הכי חדשניות והחומרים הכי איכותיים. כמו כן אכפת לנו מהסביבה ואנו עושים שימוש בציוד ידידותי ובטוח הן לבני אדם והן לבעלי חיים.

כי אכפת לנו

אנו נותנים תשומת לב לכל לקוח ולקוח ומתאימים את השירות לצרכים הספציפיים שלכם. הדגש שלנו הוא גם על עמידה בזמנים ושירות ללא פשרות.

כי רואים תוצאות

כתמים על הריפודים? ריחות רעים שלא יורדים בניקוי ביתי? חיידקים וקרדית האבק? ב-WeClean אנו מסירים את הכל ומתחייבים ל-100% ניקיון!

כי המחירים מתאימים לכולם

המחירים שלנו המשתלמים ביותר, עם מבצעים והנחות ללקוחות חדשים. כמו כן ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי, המחאות או בהעברה בנקאית.

תפירת בד

תיקון ספות העשויות מבד בבית הלקוח

ישנן חברות אשר מגיעות לבית הלקוח על מנת לבצע תיקון ספות בד. כאשר מדובר על קרע או תיקון תפר, תיקון זה יהיה תקף. אם מדובר על חידוש טוטאלי של הריפוד, פעולה זו עשויה להשתלם לכם, אם מערכת הסלון שלכם היא יקרה, המסגרת עשויה מעץ מלא ומערכת חדשה כזאת תעלה הרבה יותר מאשר תיקונה או החלפת הריפוד בה. כאשר הריפוד קרוע, מלוכלך או בלוי והאווירה בסלון אינה נעימה כמו בזמנים שמערכת הישיבה שלכם ראתה ימים טובים יותר, זה זמן נהדר להתחיל לברר לגבי תיקון או החלפת ריפוד, אשר נדרש כאשר כבר ניקוי הסלון לא ישפיע על מראה חדש וספה שאין בה שקעים או קפיצים שבורים. עוד בנושא ניקוי ספות בד.

כמה פעמים ראיתם אנשים שמכסים את הסלון שלהם בכיסויים שאינם מוסיפים למראה הסלון. תוכלו מהיום, ליהנות מסלון בעל מראה חדש, כאשר תחליפו את הריפוד שלו, אן תתקנו קטע של קרע בסלון. חברות מסוימות שעוסקות עם תיקון ספות בד, תוכלנה לבצע בספות הסלון שלכם, תיקון אמנותי שהוא אפילו לא יורגש והספה, לבטח תיראה טוב יותר. לפעמים יש לקחת את הספה למפעל של החברה, כאשר נמצאות בו מכונות שונות הפועלות על לחץ אוויר, לתיקון הסלון כאשר מדובר על תיקון יסודי יותר. בעל החברה, יגיע אל ביתכם, על מנת לאמוד את גודל התיקון ויאמר לכם, אם ניתן יהיה לתקן את הסלון בביתכם, או שיש צורך לקחת את הסלון למפעל. חברות רבות, ייקחו ויחזירו את מערכת הסלון לביתכם, במידה ויש צורך לבצע את התיקון במפעל או בחברה עצמה.

השאירו פרטים לתיקון ספות בד
ספות בד שחורות

אילו תיקונים ניתן יהיה לבצע בסלון הבד שברשותכם?

יש לציין, כי תיקון ספות בד, אינו מסתכם רק בתיקון קרעים כי אם בתיקון כולל של הדברים הבאים:

  • תיקון שברים במסגרת או שלד הספה.
  • תיקון קרעים בריפוד.
  • תיקון תפרים שנפרמו.
  • הקשחה ומילוי ספוג של מושבים שקועים.
  • החלפה של הריפוד בחדש.
  • החזרת הצבע שדהה מריפוד הבד.

כדאי כי חברה המתמחה בחידוש רהיטים או תיקון ספות בד תבקר בביתכם ותאמר לכם מה יש לבצע בספות, על מנת שיחזרו למצב שבו רכשתם אותן. כדאי תמיד להשוות מה המחיר של מערכת ספות חדשה, לבין המחיר של חידושה הכללי של ספת הבד, כך תוכלו לדעת, אם אכן תיקון זה ישתלם לכם ובהתחשב בספה למשל אם היא מסוג יוקרתי.

תיקון ספות בד ותפירה

פרצה שריפה בביתכם וחשבתם לזרוק את ספות הסלון? -חכו רגע!

חברות רבות המתמחות עם תיקון ספות בד, יודעות להציל ריהוט שנפגם או נהרס משריפה. קשה להאמין כיצד חברות אלה, חידשו את סלון לקוחותיהם באמצעות חידוש טוטאלי, במיוחד כאשר הסלון היה יוקרתי והיה שווה את המאמץ. ישנם אנשים שמזמינים ניקוי ספות בביתם, אך מתוודעים לאפשרות של תיקון מערכת הישיבה שלהם, כאשר בעל חברת הניקיון, יראה שקעים, תפרים פרומים של הסלון, כך שיציע לתקן את הסלון, אם בבית הלקוח או אם במפעל, כאשר התיקון יהיה מורכב יותר. יש כאלה שמודעים לעובדה, כי אין צורך להשליך או למסור את הסלון באתרים שונים למסירת רהיטים בחינם, כי אם ניתן יהיה לתקן אותו ולהחזיר לו את המראה החדש.

כדאי, כי לאחר שהסלון יחזור מתיקון, תקבלו הוראות מהחברה שביצעה עבורכם תיקון ספות בד, כמו תחזוקה נכונה, שימוש עם חומרי ניקוי ייעודיים שיטפחו את המראה של בד הספות. ישנם אנשים שקיבלו בירושה מערכת סלון עתיקה ששווה הרבה,. אם השנים מערכת זו מתבלה והבד בה כבר נראה בלוי או שהספה שוקעת באזורים מסוימים. ישנן חברות שמחזיקות ברפדים וותיקים שהם אמנים של ממש, כאשר יחדשו את מערכת הסלון העתיקה ותיקון זה, יעלה את ערכה בהרבה.. ישנן מערכות סלון המורכבות גם מכורסאות ולכן כאשר אתם חושבים לחדש את הסלון, כדאי כי תשימו לב גם לכורסאות שהן חלק בלתי נפרד ממערכת הישיבה.

אפשרות נוספת של תיקון וחידוש מערכת סלון

אנשים מסוימים אוהבים חפצי אמנות או ריהוט עתיק והם מחפשים ריהוט זה בכל מיני חנויות לעתיקות או אפילו ביד שנייה. ישנם אוצרות של ממש ברכישה של ספות עתיקות, כאשר המחיר של הרכישה הינו נמוך וניתן בסכום זניח יחסית, לבצע תיקון ספות בד, כאשר מראה הספה הינו חדש. ניתן יהיה לבחור ממבחר בדי הריפוד, את הבד שיתאים לאלמנטים השונים בסלון ובפינת האוכל בביתכם. אנשים רבים, יעדיפו ספות בד, בשל הנוחות בישיבה, בד תמיד יהיה מאוורר יותר וקל לתחזוקה, מאשר חומרי גלם אחרים. יש שבוחרים בבד כותנה, אך יש כאלה שיבחרו בבדים סינטטיים.

גם משענת שקרסה, ניתן יהיה לתקן, משענות יד שמתנדנדות או ספה שחיבוריה נחלשו כגון רגלי הספה. חברות המתמחות בתיקון וחידוש רהיטים, יבצעו בדיוק את מה שצריך, כך שהספות יחזרו לביתכם כחדשות. על ספות בד, לא תהיינה שריטות כמו בריפוד עור ולכן, כאשר אנשים חושבים להחליף ריפוד, הם יחשבו על ספות בד, במיוחד אם יש להם ילדים קטנים בבית או חיות מחמד. ספות שנמצאות בשימוש רב, יכולים להופיע בהם קרעים, כאשר הבד כבר הפך לבלוי ורגיש יותר. לא אחת, אנשים מספרים שכאשר התיישבו על הספה, שמעו רעש של קריעת הבד. היום כבר אין חשש, כאשר ישנן חברות שמבצעות תיקון ספות בד במחיר שיהיה שווה לכל כיס.

השאירו פרטים לתיקון ספות בד
חתול על הספה

אל תזניחו את מראה הסלון – הקפידו לתקן אותו בזמן הנכון

אולי לחלק מכם, זה נראה חסר חשיבות, אך טעות לחשוב שאם הספה כבר מתחילה להראות סימני בלאי, לחכות עד שתתיישן ולרכוש חדשה. אם התחלתם להבחין בסימנים של שקיעת הריפוד, תפרים שמתחילים להיפרם, כריות הספה או המשענת כבר מתחילות להיחלש, זה הזמו לבצע תיקון ספות בד, ע"י חברה מקצועית ואמינה. למשל הספוגים הנמצאים בתוך הספה, הם אלה שמעניקים את המראה הקשיח והמתוח של הספה.

כאשר ספוגים אלה מתרככים עם השנים, הספה תיראה ישנה ולא יהיה נעים לשבת עליה כמו בזמן שהייתה חדשה. ברגע שראיתם כי הספה מראה סימני בלאי, כדאי לקרוא לחברה שמתמחה בחידוש רהיטים ותיקון ריפוד או אפילו החלפתו בחדש. זו יכולה להיות הזדמנות נהדרת עבורכם, לחדש את מראה הסלון ולבחור בד שיהיה אפילו מרשים ויפה יותר מאשר הריפוד הקודם, מה שיקנה לסלון שלכם מראה של סלון חדש שרכשתם מהחנות.

מילוי כריות מחדש כחלק מריפוד הספה

מילוי כריות הספה למשל, ישמור על צורת המושב שימלאו אותן עם ספוגים בדרגות קושי שונות ולא עם פתיתי ספוג. אם מלכתחילה, תבחרו ספות עם קפיצים, על מנת שהן תישארנה נוחות למשך שנים. ישנן חברות שתבקשנה תמונת וואטסאפ של הספה, כך שתוכלו לקבל הצעת מחיר כבר בטלפון שתגדיר פחות או יותר את ההוצאה או התקציב שתוכלו לתכנן מראש. ספה מסודרת נעימה וללא קרעים תראה על כך שהבית אינו מוזנח והסדר, הניקיון והיחס שלכם אל הבית הוא אכפתי.

תמיד כדאי לזכור, כי בזכות תיקון ספות בד, הסלון שלכם יהיה מקום שכייף יהיה לשבת בו אווירה של סלון נעים ללא קרעים או כתמים, כאשר הספוגים בו הם חדשים ואין שקעים בספה, תקנה לכם תחושה נעימה אם לבני המשפחה ואם לאורחים שיגיעו אליכם הביתה. כדאי לקבל חוות דעת מאנשים שכבר ביצעו תיקון וחידוש רהיטי סלון, כך שתוכלו להבין מי נחשבת לחברה מקצועית וכן, מה המחיר של שיפוץ הסלון שלכם שיכלול החלפת ריפוד, תיקון קרעים, תפרים או שלדת הסלון.

שירותים ומאמרים נוספים שיעניינו אותך

0/5 (0 Reviews)
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Call Now Button