fbpx

ניקוי חלונות מרפסת

ניקוי חלונות

כאשר אתם עוברים ליד בניין מגורים שהחלונות שלו נקיים, ההרגשה תהיה של בניין מטופח של דיירים אכפתיים. בבנייני המגורים, החלונות נמצאים במרפסת של חזית המבנה ולכן ניקוי חלונות מרפסת, חייב להיות זהיר ויעיל. היות וקיימים גורדי שחקים או בנייני מגורים גבוהים שיש לנקוט זהירות רבה בכדי למנוע סכנה. גם כאשר החלונות נקיים, הכול נראה לגמרי אחרת. איכות החיים של בני הבית גבוהה יותר היות ותמיד נעים לראות את הנוף מחלון הבית גם קרני האור חודרים טוב יותר לחלונות הבית. אם אינכם מעוניינים להסתבך עם עבודת ניקוי החלונות, יש לקרוא לחברה מקצועית אשר תבצע עבורכם את ניקוי החלונות על הצד הטוב ביותר.

נושא הבטיחות חשוב ביותר, בעת ניקוי חלונות מרפסת, חברה אשר עוסקת בעבודות ניקוי בגובה, מחזיקה בכול הציוד הדרוש לעבודה זו. גם מיגון שיש לדאוג לו עבור העובדים הינו חשוב. עבודה זו, מתבצעת ע"י סנפלינג, רתמות ועוד אביזרי בטיחות. כאשר העבודה בגובה של צוות חברות הניקיון נמצא בכל מיני זוויות, הוא מסוגל לנקות היטב את הצד החיצוני של חלונות המרפסת בבניין המגורים. מבחינת ניקיון פנים החלון, אנשי ניקיון של אותו הצוות, מנקים בפנים. ניתן לראות בניינים שהעבודה של ניקיון החלונות, מתבצעת באמצעות במת הרמה. רק מי שעבר הכשרה מיוחדת, יוכל לעבוד בעבודה זו.

ניקוי חלון עם מוט מיוחד

התמודדות מול נזקים רבים בניקיון חלונות המרפסת

לא כל אחד, יכול לבצע ניקוי חלונות מרפסת, כי אם אך ורק אנשים שעברו הכשרה מקצועית ורישיון מיוחד שניתן מטעם משרד התמ"ת. עבודה זו הינה עבודה יסודית, אשר מתבצעת באמצעות כלים ייעודיים, ביטוחים ואישורים. זו הסיבה שכשאתם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון המתמחה עם ניקיון חלונות בדירות ובבניינים גבוהים, יש לוודא כי יש לה את כל האישורים הנחוצים. ניקוי חלונות מקצועי זה, מגן על המבנה והחלונות מפני: אבק, בלאי וחשיפה מפני תנאי מזג האוויר צוות ניקיון המתמחה בניקוי חלונות בבניינים גבוהים.

הסוד של ניקוי חלונות מרפסת, הינו לבחור נכון את חברת הניקיון. ישנן חברות אשר מגיעות באופן קבוע לבנייני מגורים, מנקים ומתחזקים את חלונות הבניין. אין עוררין על הפן האסטטי אך גם על הפן הבריאותי, כאשר מדובר על ניקוי חלונות. ככל שבניין המגורים גבוה יותר, כך הגישה והפעולה של ניקוי החלונות, תהיה מורכבת יותר. אם יש לכם חלונות מרפסת שנפתחים, אולי תוכלו לבצע את ניקיון החלונות בעצמכם. אך כאשר אלה הם חלונות הזזה, הרבה יותר מסובך לנקות אותם. אם החלונות בביתכם רגילים, ניתן להוריד אותם, אבל כאשר אלה הם חלונות מרפסת גדולים וכפולים, רק באמצעות צוות מומחה לניקוי חלונות, פעולת ניקוי זו תתאפשר. עוד על ניקוי חלונות מקצועי.

ניקוי חלונות לבתים פרטיים, ספוג ניקוי, ניקוי חלון זכוכית.

מראה יוקרתי לדירות בעלות חלונות נקיים ומרשימים

כמה פעמים נכנסתם למסעדות, אולמות אירועים מוסדות ציבוריים והדבר הראשון שהבטתם בו, היו החלונות. ניקוי חלונות מרפסת, מקנה שמירה על מראה מודרני ויוקרתי וכן, חלונות נקיים כאמור, תורמים לאיכות החיים. מדובר על חלונות רחבים וגדולים שאין מדובר רק בזמן רב על מנת לבצע את הפעולה כי אם יכולת פיזית, עלייה על סולמות, במיוחד כאשר המרפסת נמצאת בגובה רב.

זו הסיבה שלא תמיד יש בידינו את הכוחות, את הידע או המקצועיות בתחום ניקוי החלונות. אם עד לפני יותר מ-10 שנים, היינו רואים כי שירות ניקוי חלונות בובה, היה מועד רק לבעלי בנייני משרדים, אז היום אנו רואים כי שירות זה, נהוג בקרב בתים ובנייני מגורים רבים, כשר בעלי הדירות אינם מעוניינים להסתכן בניקוי בגובה של החלונות.

הקפדה על ניקוי החלונות תחסוך זמן רב בפעמים הבאות

יש להקפיד על ציוד איכותי, בכדי שהחלונות יהיו נקיים ומבריקים. למשל חומרי ניקוי המכילים סיליקון, כאשר חומר זה, שומר על חלון מבריק ובעל שכבת הגנה נגד אבק. המרפסת היא הגישה שלנו מהדירה לנוף, יש להקפיד על ניקוי באמצעות מטלית יבשה ורכה לאחר ניקוי החלונות עם חומר הניקוי הייעודי. בגלל שהמרפסת היא הגישה שלנו מהדירה לנוף, יש להקפיד על ניקוי חלונות מרפסת. יש כאלה שנעזרים בכלים שונים להקלת עבודת ניקוי החלונות, אך יש כאלה שעדיין דוגלים בשיטות המסורתיות של ניקוי החלונות.

תתפלאו לשמוע שקיימת חוקיות לגבי צורת ניקוי חלונות מרפסת למשל, כתמים מיותרים לאחר ניקוי החלון יש לנגב מלמעלה למטה בקו ישר בלבד. יש להקפיד על פעולת ניקוי חלונות ומסילות, לפחות אחת לחודש. אם תשכילו להקפיד על ניקיון קבוע בפרק זמן קצוב, גם לכם יהיו חלונות נקיים במרפסת ושאר חללי הבית. אנשים רבים אוהבים לנקות את חלונות ביתם באמצעות חומרי ניקוי כחולים עם ריח נעים שיש בהם מעט אלכוהול. יש כאלה שיעדיפו לנקות עם מים בלבד או להוסיף חומרי ניקוי ביתיים כגון חומץ ואלכוהול. אם תקפידו לנקות את חלונו ביתכם לפחות אחת לחודש, יהיה לכם הרבה יותר קל לנקות, כשאר החלונות אינם מוזנחים או מלאים בלכלוך קשה. מחירון ניקיון חלונות מרפסת.

ניקוי חלונות מרפסת - WeClean

שיטות ניקוי החלונות מרפסת הישנות עדיין עובדות

מי אינו זוכר את סבתא שמחזיקה עיתון רטוב עם מים ומתחילה לנקות בו את חלונות ביתה. החלונות היו מבהיקים ואנו כילדים לא הבנו כיצד החלונות הם כל כך נקיים. מסתבר שגם היום בעולם המודרני, עדיין נשים רבות מאמצות שיטה ישנה זו בכדי לבצע ניקוי חלונות מרפסת. לפעמים אין צורך לשכור איש מקצוע המתמחה בתחום של ניקיון חלונות, במידה ומבנה החלון של המרפסת הינו קל ונוח לניקוי. גם מי שמחזיק בחנות ויש לו וויטרינה, יאהב את שיטת ניקוי החלונות באמצעות נייר עיתון, היות והתוצאות של ניקיון זה – ממש מבריקות.

הדרך היעילה והמהירה לניקוי חלונות שהגישה אליהם היא קשה, או שהחלונות כבדים וגדולים מאוד, הינה בשיטת שירותי ניקיון מקצועיים, מה שיקל עליכם המון במטלה זו שהיא אחת מהמטלות הקשורות בניקיון ותחזוקת הבית. תוכלו למצוא חברות שזו היו מומחיותן ולקבל כמה הצעות מחיר לפני שתחליטו במי מהן לבחור לניקיון מבהיק של חלונות החללים וחלונות מרפסת הדירה שלכם.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.