fbpx

ניקוי ספות אימפלה (דוחה כתמים)

חיית אימפלה

בד מסג אימפלה המרפד ספות, הינו אותו בד דוחה כתמים ומצופה בחומר מסוג טפלון שמשווק תחת כמה שמות. הרכב בד האימפלה (הנפוץ מביניהם) הוא 50% פוליאמיד 32% פוליאסטר ו-18% כותנה. מעבר לאיכותו של בד זה שהוא נראה וניתן לחוש במגע שלו כמו התחושה של מגע זמש, בד זה עובר תהליך טבילה ע"י חומר שהוא דוחה כתמים. ציפוי זה, אמור להגן על הבד עד לשלב של ניקוי ספות אימפלה. כל זאת במידה שהבד לא עבר טיפול כגון ניקוי בשנה הראשונה לרכישת הסלון. החיוניות של חומר דוחה כתמים, יסייע לדחייתם ולספיגתם בריפוד אבל בגלל שכל דבר של מהירות התגובה של ניגוב הנוזל או הלכלוך שנמצא על הספה, הוא מכריע ולכן יש לנהוג במהירות ולספוג מיד את הכתם על פי הוראות היצרן.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!
ספת אימפלה לאחר ניקיון

ניקוי ספות אימפלה – שיטות הניקיון הדרושות

מדובר על הבד הנדרש והמתקדם ביותר בקרב רבים מהישראלים, במיוחד לאלה שיש להם ילדים קטנים. אך חשוב לדעת כי ניקוי ספות אימפלה, הינו הניקוי הקשה ביותר. זו הסיבה שיש למצוא צוות מקצועי בחברה של ניקוי ספות וריפודים, המתמחה מזה שנים בניקוי של סלון מבד זה. ברגע שנוצר כתם, יש לספוג אותו באמצעות מטלית סופגת מבלי לשפשף את הבד. יש לבצע את ניקוי הריפוד מבד האימפלה, כמה פעמים. כאשר השכבה של הטפלון מוסרת עם הניקיון של הספות, יהיה קל יותר בעתיד לנקות ספות אלה. במידה וישנו עובש בספות מבד האימפלה, יש לדעת כי מדובר בנזק בלתי הפיך ולא ניתן יהה לתקן את הנזק שנגרם לספות.

ניקוי מקצועי ועדין של ספות מבד אימפלה

יש לציין כי בד האימפלה, הינו בד עדין במיוחד, אשר יש לייחס בו זהירות רבה בעת הניקוי. על מנת שטיפול כמו ניקוי ספות אימפלה יתבצע כתקנו, יש לפנות לחברת ניקיון ריפודים, אשר מכירה היטב את השיטות היעילות והמתקדמות ביותר לניקוי בד זה של ריפוד הספות. שימוש בחומר ניקוי שלא יתאים או סבון מיוחד שיהיה חזק מדי, עשוי להרוס ולגרום לנזק בלתי הפיך של ריפוד זה. למרות שמדובר בבד ריפוד סינתטי ואיכותי, יש לנהוג במשנה זהירות כאשר מנקים סלון המיוצר מבד ריפוד מסוג אימפלה. מדובר על פעולה מורכבת יותר של ניקוי הספות, היות ובגלל ציפוי הטפלון, קיימת נטייה לדחות חלק גדול מהמים וחומרי הניקוי שבאמצעותם שי לנקות את ספות האימפלה וכן המכונות הייחודיות שמתמחות בביצוע ניקיון מורכב זה של הספות. רוצים לקרוא על השירות שלנו? בקרו בעמוד ניקוי ספות.

רוצים לראות איך זה נראה באמת? צפו בסרטון המטורף הבא הממחיש ניקוי ספות אימפלה מקצועי (והרבה קצף).

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!

שימו לב לחברת ניקוי הספות שאתם מזמינים

כבר קרו מקרים מצערים, אשר ניקוי ספות אימפלה, נעשה באופן אגרסיבי יותר, מה שגרם לקרחות ואזורים שבהם בד הריפוד איבד את הגוון והטקסטורה שלו. בגלל שקיימות חברות רבות של ניקוי ריפודים וספות, ברגע שבחרתם בחברה מומלצת לניקוי ספות וריפוד, יש לבקש ממנה להדגים ניקיון על ספת האימפלה שלכם באזור מוסתר, כך שתוכלו להתרשם לגבי המקצועיות והמומחיות של החברה בניקיון מסוג זה. יש להימנע מהרטבה של ספת האימפלה למרות שישנן הנחיות של משווקי הסלונים העשויים מבד אימפלה. תמיד יש לבצע פעולה כגון שאיבה חובטת, אשר מתאימה לריפודים מסוג זה, על מנת להקטין את הצטברות האבק שחודר עמוק לסיבים.

יש לדעת בנוסף, כי לא תמיד כאשר הכתם חודר לעומק הסיבים, ניתן יהיה להסירו ולכן יש להפסיק את פעולת הניקוי הביתית ולקרוא לחברה כאשר מומחה מטעמה יגיע אל ביתכם ויסקור את הכתם, על מנת שיידע באילו חומרים ושיטת ניקוי יש לנקוט בכדי להסיר סופית את הכתם.

ציפוי ספת אימפלה מחדש באמצעות טפלון

ניתן יהיה לצפות את ריפוד האימפלה במערכת הישיבה שלכם באמצעות ציפוי טפלון חדש. רק חברות המתמחות עם ניקוי ספות אימפלה, עשויות לבצע פעולה זו שהיא מקצועית יותר. יש לציין, כי הניקוי הראשון של ספת האימפלה, הינו הקשה ביותר, הפעמים הבאות תהיינה קלות יותר אך מי שמעוניין כי הציפוי של הטפלון מהבד לא יישחק בעת הניקוי, מומלץ כי יצפה את הבד בטפלון, פעולה שתבצענה רק חברות ניקיון מקצועיות המתמחות בניקוי של בד האימפלה.

ברכישה של סלון מבד אימפלה, בקשו מהמוכר את הוראות הניקוי המקצועיות לתחזוקה ביתי ראשונה. היות ויש לדעת כיצד לבצע ניקוי ספות אימפלה גם ברמה של תחזוקה ביתית שוטפת של ספות מסוג זה.

ההבדלים בין ספות אימפלה לבין שאר בדים בעלות הניקוי

כפי שכבר ציינו למעלה, בד אימפלה הוא קשה לניקוי בשל היותו דוחה כתמים, מים וחומרי ניקוי. כדי לבצע ניקוי ספות אימפלה מקצועי, אנו צריכים לבצע שימוש עם כמות גדולה של מים וחומרי ניקוי (כפי שצפיתם בסרטון) וכן, זמן העבודה הוא פי 3 מספה אשר אינה אימפלה. על ספות מסוג אימפלה יש תוספת מחיר וניתן לעיין במחירון המלא של חברתנו ע"מ לדעת את עלות ניקוי ספות מבד אימפלה. ניקוי ספות אימפלה מחיר.

סרטון נוסף לניקוי ספות מבד אימפלה 

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.