תיקון שטיחים

תיקון שטיחים מקצועי

השטיח, הינו אחד מהפריטים המרכזיים בביתנו ומעטר את סלון הבית וחדרי השינה. עקב שימוש רב בו, השטיח צובר הרבה לכלוך, אבק וחול. יש לבצע בו את לכמה חודשים, ניקוי. עם השנים, שטיחים יקרים עשויים להיפרם, או שאנו מוצאים בהם חור במקומות מסוימים וזה הזמן לשלוח את השטיח לחברה שמבצעת תיקון שטיחים. זהו תהליך מורכב וממושך שדורש מיומנות רבה וניסיון רב ולכן, ישנם מעט בעלי מקצוע שמתקנים שטיחים ושירותים אלה הם יקרים מעט, היות ומדובר על אומנות ודייקנות. ההחלטה אם לזרוק את השטיח או לתקן אותו נובעת גם מהסיבה ששטיחים יקרים כגון שטיחים פרסיים, עוברים בירושה לדורות. אנשים רבים נוהגים לשמר את השטיח שלהם שלא יהיה בוא בלאי ומוסרים אותו לתיקון מדי פעם.

זה מה שהלקוחות שלנו מספרים
Sigal Yardeni
לפני 4 שבועות
קרא עוד
הגיע בדיוק בשעה שתואמה ותוך שעה ניקה גם את הספה (גדולה) גם את השטיח וגם את כיסא המחשב. עשה אחלה עבודה במחיר הוגן והכי חשוב, בנועם.
יעלה שולמן
לפני 5 חודשים
קרא עוד
דניאל הגיע אלי כדי לעשות ניקוי יסודי למזרון שינה. מרגע הפניה ולאורך כל התהליך הוא היה אדיב, מקצועי והגון. שירות נפלא.
Uriel Cohen
לפני 8 שבועות
קרא עוד
פצצה!! הספות שלי היו רגע לפני זריקה לפח, שחורות ומסריחות, עד שהגעתי אל וויקלין פשוט אני בהלם מהתוצאה קיבלתי ספות כמו חדשות פשוט מטורף ממליץ מאוד!!
Sharon Ganz
לפני 6 חודשים
קרא עוד
דניאל מקצועי, שירותי ועשה עבודה מצוינת בניקוי ספה ושטיח במחיר הוגן לחלוטין. מומלץ בחום! ואין ספק שאשתמש בשירותי החברה גם בניקיון הבא.
יעקב כהן
לפני 7 חודשים
קרא עוד
ביצעו אצלי עבודה נהדרת הייתי עובד עם כמה חברות ומאז שדניאל הגיע אני לא מפסיק להזמין אותו ברמה הכי גבוהה שיש בשוק היום מומלץ בחום!!!
Anna Kaplan
לפני 3 שבועות
קרא עוד
שירות טוב במחיר הוגן.
הקודם
הבא

במקרים אלה, כדאי להזמין בעל מקצוע, אשר יעריך את שוויו של השטיח ועל פי מצבו, יאמר לכם אם ניתן למשתלם לבצע בו תיקון שטיחים. גם מבחינת ההתמחות, לא כל מתקני השטיחים מומחים בשטיחים מסוימים ולכן, יש למצוא את מי שיודע לתקן שטיחים פרסיים או סיניים שנחשבים ליקרים ביותר. תיקון אמנותי של שטיחים, עשוי לכלול השלמה של חלקים חסרים, רסטורציה של מעברי צבע, אריגה מחדש של חלקים מהשטיח ועוד.

תיקון תפרים בשטיחים

שיקום, חידוש ותיקון שטיחים – אמנות בפני עצמה

יש לדעת, כי אם החלטתם למסור את השטיח שלכם לתיקון, כמובן שהוא חייב לעבור ניקוי מקצועי. תהליך של ייבוש השטיחים, דורש מומחיות וציוד משוכלל. ישנם מקרים שבהם משתמשים בחדר ייבוש מיוחד ויש גם חדרי ייבוש שנשלטים באמצעות מחשב. תהליך זה, אינו מתאים לכל שטיח ולכן רק המומחים בעבודת תיקון שטיחים יוכלו לדעת אם השטיח שלכם יהיה צריך ייבוש בחדר ייבוש. ישנם שטיחים שיש לשקם אותם ולא לבצע בהם תיקון. שטיחים אלה, יעברו סירוק מיוחד ובזאת תסתיים העבודה.

ניקוי ספות וריפודים בעדשת המצלמה

למה השיטה שלנו
יעילה כל כך?

כי אנחנו מכירים את העבודה

אנו פועלים בתחום כבר למעלה מעשור. אנו מציעים רמה גבוהה של עבודה, ע"י צוות עובדים מקצועי ומיומן שיביא לכם תוצאות מעולות בשיטות ניקוי מתקדמות.

כי הכלים שלנו הטובים ביותר

הציוד הכי מתקדם, המכונות הכי חדשניות והחומרים הכי איכותיים. כמו כן אכפת לנו מהסביבה ואנו עושים שימוש בציוד ידידותי ובטוח הן לבני אדם והן לבעלי חיים.

כי אכפת לנו

אנו נותנים תשומת לב לכל לקוח ולקוח ומתאימים את השירות לצרכים הספציפיים שלכם. הדגש שלנו הוא גם על עמידה בזמנים ושירות ללא פשרות.

כי רואים תוצאות

כתמים על הריפודים? ריחות רעים שלא יורדים בניקוי ביתי? חיידקים וקרדית האבק? ב-WeClean אנו מסירים את הכל ומתחייבים ל-100% ניקיון!

כי המחירים מתאימים לכולם

המחירים שלנו המשתלמים ביותר, עם מבצעים והנחות ללקוחות חדשים. כמו כן ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי, המחאות או בהעברה בנקאית.

התיקונים של רוב השטיחים, מתבצעים בהתאם למצב השטיח ולבעיותיו ולפעמים יש צורך רק בתיקון של שולי השטיח כמו אמרות, או גדילים, או שיש צורך להחליף חוטים שיהיו זהים לאותו הצבע. לא תמיד, ניתן יהיה למצוא את אותו סוג וגוון של חוטי השטיח ואז, יקום הצורך לבצע הזמנה מיוחדת של חוטים אלה, לארוג בהם את השטיח ולבצע בו צביעה שתתקן ותתאים למקור השטיח. ישנם שטיחים שלאחר ניקויים, יש לבצע בהם תיקון שטיחים קל אשר נחשב זניח למדיי, למשל כאשר הא הופך להיות רך לאחר הניקוי ויש להוסיף בו דבק עמילני, אשר יחזק ויחזיר לו את הקשיחות המקורית, כך שיהיה יציב לא ייראה "סמרטוטי".

בכל אחד משלבי הניקוי של השטיח, יש לוודא כי הוא לא יינזק במיוחד אם השטיח הוא ישן ובעל ערך רב. הטיפול בשטיח, חייב להתבצע בזהירות תוך מעקב תמידי. בשלבי הברשת השטיח, המומחים של תיקון שטיחים ישתמשו במברשות מסוגים שונים וזאת על פי חוזקו של השטיח לרמת הניקיון שהוא זקוק. לפעמים, בזמן ההברשה, יסתבר כי השטיח יהיה זקוק להשריה נוספת ואז עשויים להתגלות בו פגמים שונים שיש לתקן.

השאירו פרטים לתיקון שטיחים
סוגי שטיחים (סינטטים וטבעיים)

שלחתם שטיח לניקוי ונמצאו בו פגמים?- מה עושים?

במידה ושלחתם שטיח לניקוי והוא הסתיים מבלי שנתגלו בו פגמים, כגון חורים קטנים, החוטים נפרמו וכדומה, השטיח יוחזר לבעליו, אך אם בזמן הניקוי מתגלים פגמים, החברה שמנקה ומתקנת שטיחים, תודיע לבעלים כי נמצאו בו פגמים ותשלח הצעת מחיר עבור תיקון שטיחים. גם כאשר השטיח נקי, לפעמים נראים סימנים של דהיית צבע או שינוי בצבע השטיח. את הפגמים הללו יש לתקן מיד שכן, הזנחת השטיח, תגרום לו נזק גדול יותר שלבטח יעלה יותר או שלא ניתן יהיה לתקן אותו. עוד בנושא ניקוי שטיחים וחידושם.

מאחר וכל שטיח, דורש טיפול שונה על פי חומרי הגלם מהם הוא עשוי או סוגו, לכן יש לשלוח את השטיחים לחברה אשר מבצעת תיקון וניקוי שטיחים כבר שנים ומנוסה בכל סוגי השטיחים. ראשית, בעל המקצוע שמומחה בשטיחים, יאבחן את סוג השטיח ורק לאחר האבחון, הוא יחליט מה השיטה היעילה ביותר של ניקוי שיתבצע לפני תיקון שטיחים. יש לדעת היטב, אילו חומרים יתאמו לסוגי האריגה השונים, כגון בד, רקמה, סוג החוטים שממנו ארוג השטיח וכדומה. יש למצוא חברה המתקנת ומנקה שטיחים תחת קורת גג אחד, באזור הנמצא קרוב לביתכם, מה שיחסוך עבורכם את מחיר התיקון. חברות אלה, מגיעות עד לביתכם, לוקחות ומחזירות את השטיח שמסרתם להן, במצב נקי, חדש במראה ומתוקן.

מכונת תפירה, תיקון לשטיח.

להשיב עטרה ליושנה – תיקון שטיחים

ישנם בעלי שטיחים שמוותרים על תיקון שטיחים, רק משום שהם מאמינים כי לא ניתן לתקן אותם. לפעמים מדובר על שטיחים מסוג פשוט שהבעלים שלהם יעדיפו להעביר הלאה או פשוט לזרוק אותם. במקרים רבים, מדובר על שטיחים יקרים שנשארים בחזקת בעליהם, אך ללא תיקון. לרוע המזל, שטיחים שמוזנחים ולא מתוקנים אצל חברה מקצועית, הולכים ונשחקים וכל קרע, גם הקטן ביותר רק גדל ומחמיר. גם הירידה באיכות וחוזק הצבעים רק מחריפה אם לא יטפלו בשטיחים בזמן.

ישנם אנשים שלא ידעו כי הם מחזיקים בשטיח יקר וכמעט זרקו אותו, עד שהם ביקשו לנקות או לתקן אותו על מנת לדעת אם המחיר ישתלם להם ולהפתעתם הגדולה, גילו כי דובר בשטיח יקר מאוד שקיבלו מההורים או הסבתא בירושה ולא ידעו כי השטיח הוא מהסוג האיכותי ביותר ומחירו למעשה מרקיע שחקים. יש תמיד לברר לפני שמחליטים לטפל בשטיח, היות וחברות לניקוי ותיקון שטיחים, מצוידים בידע ובכלים המשוכללים ביותר לביצוע תיקון שטיחים. ישנם שטיחים הזקוקים למתיחה או תיקון של קרעים קטנים וחברות מנוסות ומקצועיות שמתמחות בכל סוגי השטיחים- ישיבו עטרה ליושנה.

תחזוקה נכונה שתשמור על השטיחים

בכדי שלא נגיע למצב שנצטרך תיקון שטיחים, יש לשמור עליו כראוי. ראשית, יש להקפיד על ניקיון השטיח. אם אתם מנקים מדי פעם את השטיח בעצמכם, יש להשתמש בחומרי ניקוי והוראות ניקוי, שלא יפגעו בשטיחים. יש לשלוח מדי פעם את השטיח לחברה מקצועית למטרת ניקוי יסודי ובדיקת השטיח, היות ולפעמים ישנם פגמים קטנים שחברת ניקוי ותיקון של כל סוגי השטיחים, יכולה לזהות ולתקן בזמן במחירים שיהיו שווים לכל כיס. כדאי תמיד לפנות אל החברה הנכונה, כזאת שהיא מוכרת, כך שתדעו כי השטיח היקר לכם, נמצא בידיהם של מקצוענים, כאשר תהיה עליו אחריות מלאה, העבודה תתבצע כראוי, והשטיח היקר לכם לא ייהרס יותר.

השאירו פרטים לתיקון שטיחים
סיבי שטיח

תיקון שטיחים – שם כולל למספר פעולות

לשטיחים שלנו, יש כמה שימושים, כזה שתולים על הקיר ליופי, כזה שמניחים על הרצפה לבידוד ועיצוב מתאים לחלל ועוד. הסוגים של השטיחים הם רבים ונבדלים בעיצובם ובחומרי הגלם שמהם הם מיוצרים. כאשר אנו רוכשים שטיח חדש, הצבעים שלו חזקים ויפים, אך כאשר השנים חולפות, השטיח עשוי לספוג נזקים שונים בשל שימוש או ניקוי לא נכון. כאשר אנו מוסרים את השטיח שלנו אל חברת ניקוי שטיחים, זה עשוי לכלול כמה פעולות שמטרתן היא לגרום לשטיח לחזור למצבו המקורי והחדש. תהליך זה עשוי להיות מורכב והעלות אינה זולה, במיוחד כאשר מדובר על תיקון אמנותי של השטיח.

זו הסיבה שלשטיחים סינטטיים אין ממש צורך בתיקון, היות ועלות התיקון, עשויה להשתוות למחירו של השטיח ואפילו מעבר לכך. במקרים אלה, אנשים יעדיפו להיפטר מהשטיח הדורש תיקון ופשוט לרכוש שיח חדש. בעלי המקצוע בתחום תיקון שטיחים, ישמחו לייעץ לכם ולתת לכם הצעת מחיר ללא עלות ואף לתקן את השטיח אם המקרה מצדיק את תיקונו של השטיח.

שחזור דוגמא המקורית הינה בהישג יד

כאשר מדובר על תיקון אמנותי של השטיח, כגון שחזור דוגמא המקורית שלו, אריגה מחדש של קטעים שניזוקו תוך כדי התאמה מלאה של הגוונים והחוטים, כדאי כי תבצעו תיקון זה שנחשב ליקר מכל סוגי תיקון שטיחים, רק אם מדובר בשטיחים יקרים ממש. ישנם שטיחי צמר עבים שהם לא שטיחים פרסיים או אפגאניים או אפילו סינים, כי אם שטיחים שרוכשים בחנויות השטיחים השונות. גם אלה הם שטיחים יקרים שיש לתחזק נכון. במידה ושטיח זה נשחק או שנפגם, כדאי כי תתקנו אותו.

דלת עץ, שטיח, חדר, תמונה.

סוגי שטיחים ותיקונם – מידע מקצועי

סוגי השטיחים הם רבים ומגוונים, ישנם שטיחים שעשויים בעבודת מכונה מסיבים סינטטיים, וישנם שטיחים שאומנם עשויים בעבודת מכונה, אבל הסיבים של השטיח הם סיבים טבעיים ואיכותיים (שטיחי כרמל, קינג דיוד שאגי וכו).

תיקון שטיחים שעשויים בעבודת מכונה. הם מהסוג תיקונים הפשוטים יותר לעבודה. אם ניקח לצורך העניין שטיח שהקנטים או הפרנזים שלו נפרמו, אנו פשוט מסירים באופן מלא את הקנטים הקיימים ומחליפים לקנטים חדשים באיזה צבע ובאיזה סוג סיב שאתם בוחרים. אנו בעצם מגיעים אליכם, ונותנים לכם חוות דעת מקצועית האם ניתן והאם כדאי להחליף את הקנטים, מיותר לציין שהחוות דעת הינה ללא עלות, ורק במידה ותתרשמו ותחליטו שאתם מעונינים בעבודה אנו נאסוף את השטיחים ונחזיר לכם תוך 5 ימים שטיח שלם. בשטיחי מכונה מטבע הדברים, אנו מתקנים את השטיחים במכונה מיוחדת לתפירת מסגרת בשטיח, על ידי צוות מיומן מקצועי ומנוסה, כמובן שישנה אחריות מלאה על ידינו שלא יגרם שום נזק בשום צורה שהיא לשטיחים.

שטיחי עבודת יד – תורה בפני עצמה

תיקון שטיחים בעבודת יד זה כבר תורה שלמה. ישנם מאות סוגי שטיחים הבאים בעיקר מהמזרח בקרוב (איראן, אפגניסטן, פקיסטן, אוזבקיסטן) וגם ממזרח אירופה (טורקיה, עיראק ועוד) כל שטיח נתפר בצורה אחרת ובנוי מסיבים טבעיים שונים. בשטיחי עבודת יד או בשם המקצועי יותר ״שטיחים אומנותיים״ חשוב מאוד מאוד לדעת אצל מי אתם מפקידים אותם, השטיחים יקרים מאוד, וצריך באמת לדעת איך לעבוד אליהם, לצורך העניין אם נתפור קנט בעבודת יד בשטיח סיני בצורה בה אנו תופרים שטיח פרסי קאשן אנו הורסים את השטיח. 

שביל לשמור על ערך השטיח, אנו בעצם מסירים ללא מכונה, רק עם האצבעות שלנו, את כל הקנט הקיים, ובניגוד לשטיחי מכונה הקנט תפור לתוך השטיח, מה שדרוש עבודה סופר יסודית וסופר מקצועית, על מנת שלא יגרם נזק שלא יהיה ניתן לתקן. לאחר הסרת הקנטים החדשים, אנו תופרים בתפירה אומנותית קנט חדש ומקורי, על ידי השתלה לתוך פנים השטיח, העבודה הינה מקצועית, וזהה באופן מוחלט לשטיח ביום שקניתם אותו.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

0/5 (0 Reviews)
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Call Now Button