תוצאות מיידיות

אחריות מובטחת

זקוקים לתמיכה?

weclean111@gmail.com

ניקוי ספות בד

המדריך המלא לניקוי מקצועי!

מקצועיות

אמינות

תוצאות

ניקוי ספות בד הבחירה הנכונה!

מדוע כדאי לבחור בנו?

אחריות

אנו חרטנו על דגלנו את נושא האמינות הבאה לידי ביטוי באחריות מלאה שתקבלו מאיתנו.

זמינות

אנו זמינים עבורכם ונוכל לספק לכם שירות בזמן הקצר ביותר, ולרוב תוך פחות מ-24 שעות!

ניסיון

לנו ניסיון בסוגי בדים ושיטות ניקוי ספות בד והסרת כתמים זה מספר שנים.

טיפים

לא רק ניקיון, גם מניעת כתמים חשובה ואצלנו תקבלו טיפים מעולים שפשוט עובדים!

אורגנית

ניקוי ספות בד של חברתנו מתבצעת באמצעות חומרי ניקוי אורגניים וירוקים.

מחירים

אנו דוגלים במחירים הוגנים ומשתלמים, ובמחירון שלנו תמצאו מבצעים שווים במיוחד!

השאירו פרטים

שיטות שונות לניקוי ספות בד

בקצרה – במאמר הבא אנו מציגים 2 שיטות עיקריות לניקוי ספות בד.

  1. ניקוי ספות בד בשיטת עשה זאת בעצמך ובאמצעות חומרי ניקוי המצויים בכל בית.
  2. ניקוי ספות בד מקצועי של חברתנו WeClean ע”י בעלי מקצוע מומחים ומנוסים בכל סוגי הבדים ובאמצעות ציוד מתקדם וחומרי ניקיון איכותיים ויעילים.

לספות בד יש חשיבות גדולה במרכז הבית והסלון, בספות בד “נרבוץ” לאחר יום עבודה, נשחק עם הילדים ונתרווח לנו ע”מ לצפות בסדרה האהובה עלינו. רובנו, משקיעים ממיטב כספנו ע”מ לרכוש ספות בד טובות, איכותיות ולעיתים אף יקרות. כדי לשמור על ספות הבד שלנו לאורך שנים, יש לבצע ניקוי ספות בד אחת לתקופה. במאמר הבא נסביר איך מנקים ספות בד וכיצד לתחזק אותן נכונה וגם, הסבר קצר על ניקוי ספות בד מקצועי של חברתנו WeClean.

סוגי ספות בד והדרכים לנקותם

בשוק הרחב של ימינו, קיימים מגוון עצום של סוגי ספות בד, אשר כל סוג בד מצריך שיטת ניקוי שונה מזו של חברתה, וכיוון שלא נוכל למנות את כל סוגי ספות הבד, נביא כאן את עיקרם. ספות בד, כשמם כן הם – עשויות מבד, וכמו הבגדים אשר עלינו, אלו צוברות כתמים, לכלוך וסופחות נוזלים בקלות (בניגוד לספות העשויות מעור). כדי שלא נתפזר, נחלק עבורכם את סוגי הספות לשלושה חלקים עיקריים ואלו הם:

  • ספות בד העשויות מרכיבים טבעיים, כמו כותנה, פשתן, משי ועוד
  • ספות בד המיוצרים מחומרים סינטטיים, כמו אימפלה ומשפחת המיקרופייבר לכל סוגיה.
  • ספות בד המורכבות הן מבדים טבעיים והן מרכיבים סינטטיים.

ראשית, לפני שתיגשו לבצע ניקוי ספות בד, יש לוודא את סוג הספה אשר ברשותכם ורק לאחר מכן גשו לנקות את הספות הבד אשר ברשותכם.

מומחי ניקוי ספות בד של WeClean מציגים..!

ניקוי ספות בד בשיטת עשה זאת בעצמך

לפני שניגש לטיפים המעולים שלנו לניקוי ספות בד בשיטת עשה זאת בעצמך, חשוב לנו לומר איך לא מנקים ספות בד ובאלו חומרים אין להשתמש בשום אופן!

אין להשתמש בחומרי ניקוי פשוטים הנמכרים ברשתות המזון, חומרי הניקוי הללו אינם מתאימים לרוב סוגי ספות הבד.
אין להשתמש בחומרי ניקוי המכילים חמצן פעיל, כלור או שאר רעילים. הנזק עלול להיות בלתי הפיך. וזאת, מלבד העובדה שאינם בריאים לנשימה ואינם שומרים על מרקם הספה לאורך שנים לאחר הניקוי.
מומלץ לערוך ניסוי קטן בגב הספה לפני תחילת הניקוי. חשוב לדעת: לא את כל סוגי הספות ניתן לנקות ולא את כל סוגי הבדים מנקים באותה הדרך.

ספות מבד סינטטי כך תנקו

כאמור, ישנם שלושה סוגי ספות בד עיקריות. נתחיל מניקוי ספות בד העשויות מרכיבים סינטטיים: בכדי לנקות ספות בד העשויות מרכיבים סינטטיים, יש לערבב לתוך קערה חצי כוס מים וחצי כוס חומץ, מומלץ להוסיף כמה טיפות של נוזל כלים לתוך התערובת. לאחר מכן, יש לקחת מברשת ניקוי בעלת שערות רכות ולטבול את המברשת בתוך התערובת ולהבריש על כל הריפוד המוכתם ועד להסרת הכתם כולו. במידה והכתם עקשן ולא יורד בפעולה זו, מומלץ לנסות שוב ואף לחזור על הפעולה מספר פעמים עד להסרת כל הכתם. לאחר שהסרתם את כל הכתם, יש לקחת סמרטוט יבש או מטלית יבשה ולספוג את כל המושב הרטוב (ממש עד שלא יישאר טיפת מים – רק לחות). אם אתם מכירים את סוג הספה הסינטטית שבביתכם, אנו ממליצים לקרוא עליה ספציפית:

סוגי ספות בד סינטטיות וניקיונן

ספות מיקרופייבר

טיפים לניקוי וטיפול בספות מבד מיקרופייבר.

ספות אימפלה

הדרכים לניקוי בד דוחה כתמים הנקרא גם אימפלה.

ספות ז'מש

טיפים מעולים לניקוי ספות זמ'ש או אם תרצו "עור הפוך".

ספות אלפנט

הטיפים המומלצים לניקוי ספת אלפנט.

איך לנקות ספות בד העשויות מרכיבים טבעיים?

ניקוי ספות בד העשויות מרכיבים סינטטיים ניתן לנקותם באמצעות שני לימונים ושתי כפות מלח. יש לסחוט לתוך קערה או בקבוק התזה שני לימונים ולהוסיף שתי כפות מלח (בלימון יש רכיב האפקטיבי ממש כמו אלכוהול והוא יסייע לכם בהסרת כתמים). הכנתם את התערובת? מצוין. הוסיפו מעט מים, התיזו את התערובת הנ”ל על ספות הבד בביתכם, השרו את התערובת דקה או שניים והברישו באמצעות מברשת ניקוי בעלת שערות רכות. אם אין ברשותכם מברשת כזאת, עשו זאת באמצעות ספוגית ניקוי ועסו בתנועות מעגליות רחבות על כל ריפוד הבד. לאחר ניקוי ספות הבד, יש לספוג חזרה את המים והלימון עם מטלית יבשה ואווררו את ספות הבד למספר שעות. אם אתם מכירים את סוג הספה הטבעית שבביתכם, אנו ממליצים לקרוא עליה ספציפית:

סוגי ספות בד טבעיות

ספות כותנה

המלצות לניקוי הספות הקשות ביותר להסרת הכתמים.

ספות פשתן

שיטות מעולות להסרת וניקוי כתמים בספות פשתן.

ספות משי

בד עדין? יש דרכים לנקותו. בקרו במדריך.

ספות קטיפה

המדריך לניקוי ספות קטיפה בעדינות וללא נזק.

ייבוש הספות לאחר הניקוי

ניקוי ספות בד העשויות מרכיבים סינטטיים ניתן לנקותם באמצעות שני לימונים ושתי כפות מלח. יש לסחוט לתוך קערה או בקבוק התזה שני לימונים ולהוסיף שתי כפות מלח (בלימון יש רכיב האפקטיבי ממש כמו אלכוהול והוא יסייע לכם בהסרת כתמים). הכנתם את התערובת? מצוין. הוסיפו מעט מים, התיזו את התערובת הנ”ל על ספות הבד בביתכם, השרו את התערובת דקה או שניים והברישו באמצעות מברשת ניקוי בעלת שערות רכות. אם אין ברשותכם מברשת כזאת, עשו זאת באמצעות ספוגית ניקוי ועסו בתנועות מעגליות רחבות על כל ריפוד הבד. לאחר ניקוי ספות הבד, יש לספוג חזרה את המים והלימון עם מטלית יבשה ואווררו את ספות הבד למספר שעות. אם אתם מכירים את סוג הספה הטבעית שבביתכם, אנו ממליצים לקרוא עליה ספציפית:

ניקוי ספות בד בשיטת WeClean

אם אתם חוששים לבצע ניקוי ספות בד בעצמכם, או אם הינכם מעוניינים בבעל מקצוע הבקיא בכל סוגי ספות הבד והמכיר את סוגי הכתמים לאורכם ולרחבם – פנו אל חברתנו WeClean ותקבלו מאיתנו שירות מקצועי. כשאנו נכנסים לבית הלקוח ע”מ לנקות ספות בד, אנו לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים האפשריים, ואלו הם:

  • פרמטר ראשון: סוג הבד. סוג הבד אומר הכל על הספה. לדוגמה: בדים נושמים כמו כותנה טבעית או פשתן טבעי, יש לנקותם אך ורק באמצעות חומרי ניקוי טבעיים המיועדים לכך. אל דאגה, אנו מצוידים בכל סוגי החומרי ניקוי ספות בד.
  • פרמטר שני וחשוב: גיל הספה. אינו דומה ספה חדשה מבחינת חוזק הבד ועמידתו לספה ישנה יותר שצריך להתנהג אליה יותר בכבוד ובזהירות. אחרי הכל צריך לתת כבוד למבוגרים, לא? :)..
  • פרמטר שלישי: מצב הספה. אם יש בביתכם חיות מחמד או ילדים קטנים וחמודים, סביר להניח שספתכם הוכתמה ולעיתים אף תראה כלאחר מלחמה. אנו נאבחן את סוגי הכתמים השונים (דיו, שומן הגוף, מאכלים שנשפכו וכו’). ונכין את חומרי הניקוי הדרושים לכך.

לאחר שקלול הפרמטרים הנ”ל, אנו מתחילים בביצוע מלאכת ניקוי ספות בד.

צוות מקצועי מבית WeClean יטפל בספות הבד שלכם ויסיר מהם כל כתם חיצוני וכל לכלוך מצטבר ואבק פנימי מספתכם. אנו מזריקים מים עם חומרי ניקוי מיוחדים ומותאמים בדיוק עבור הספה שלכם. חומרי הניקוי הללו מסוגלים להכריח את כל הכתמים הפנימיים והחיצוניים לצוף כלפי מעלה. מיד לאחר מכן, אנו חוזרים על פעולת הזרקת המים והחומר ובמקביל אנו שואבים את הלכלוך והמים. מה שמוודא חיטוי מוחלט של 100% והסרת קרדית האבק וחיידקים. ולסיום, אנו דואגים לפנות את חומרי הניקוי, המים וכל שאר הלכלוכים העקשניים באמצעות שואב תעשייתי מיוחד רב עוצמה עבור הספות שלכם. הדבר הבא שקורה לאחר תהליך הניקוי הוא אתם. אמנם כבר התרגלנו לקריאות פליאה ומחמאות קסומות עבור תוצאות הניקוי שלנו. אבל סביר להניח, שגם הפעם יגיע תורכם לחייך. אחרי הכל, איך אפשר שלא להיות מוקסמים שבעלי מקצוע עושים עבודתם נאמנה..?!

שירותים נוספים של חברתנו

ניקוי ספות

ניקוי ספות של חברתנו יעניק מראה חדש ומרענן לספות בבית.

ניקוי ספות עור

הטיפים להסרת כתמים והברקת ספות העשויות עור ודמוי עור.

תיקון ספות בד

שירות חדש של חברתנו לריפוד ותיקון ספות בד ותפירת קרעים.

ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים הכולל חיטוי, נטרול ריחות והסרת כתמים באחריות מלאה!

ניקוי ריפודי רכב

עודשירות מנצח של חברת WeClean והוא חידוש ריפודי הרכב.

פוליש לרצפה

קרצוף חסודי לרצפת הבית יעניק מראה חדש ומבריק למרצפות.

חברת ניקיון

קראו על כל שירותי הניקיון של חברת ניקיון WeClean.

מחירים והנחות מיוחדים

שכדאי להכיר!

ספה שני מושבים

250 ₪

ספה שלושה מושבים

320 ₪

ספה ארבעה מושבים

350 ₪

מבצע!

ספה 3+2

390 ₪ בלבד!

ספה פינתית (5 מושבים)

390 ₪ בלבד!

תוספת מושב

החל מ-65 ₪

תוספת כורסא

החל מ-50 ₪

תוספת כיסאות

החל מ-15 ₪

אהבתם את המאמר? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל

תוכן עניינים

Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by