ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר, מכונת מיוחדת לניקיון, שואב שטיחים

שאיבת אבק משטיחים באופן שוטף, הינה פעולה מומלצת ואפילו נדרשת. בטווח הארוך היא אינה מספיקה כי על מנת לשמור על שטיחים מקיר לקיר במצב טוב, יש לשמרם באמצעות ניקוי באופן קבוע ולבצע פעם בתקופה מסוימת, ניקוי עמוק. התפקיד של ניקוי שטיחים מקיר לקיר, הינו להיפטר מחומרים שגורמים לאלרגיה למשל: אבק ובקטריות שהצטברו בשטיחים עם הזמן, מה שאינו מומלץ לבאי החדר שעשויים להיות אלרגיים.. שואבי האבק הביתיים יכולים אולי להתמודד עם אבק ולכלוך שנמצאים על השטיח אך לא לעומקו. תחילה נצטרך לאבחן את סיב השטיח, את רמת הבלאי והשחיקה, גם את גילו של השטיח.

זה מה שהלקוחות שלנו מספרים
Sigal Yardeni
לפני 4 שבועות
קרא עוד
הגיע בדיוק בשעה שתואמה ותוך שעה ניקה גם את הספה (גדולה) גם את השטיח וגם את כיסא המחשב. עשה אחלה עבודה במחיר הוגן והכי חשוב, בנועם.
יעלה שולמן
לפני 5 חודשים
קרא עוד
דניאל הגיע אלי כדי לעשות ניקוי יסודי למזרון שינה. מרגע הפניה ולאורך כל התהליך הוא היה אדיב, מקצועי והגון. שירות נפלא.
Uriel Cohen
לפני 8 שבועות
קרא עוד
פצצה!! הספות שלי היו רגע לפני זריקה לפח, שחורות ומסריחות, עד שהגעתי אל וויקלין פשוט אני בהלם מהתוצאה קיבלתי ספות כמו חדשות פשוט מטורף ממליץ מאוד!!
Sharon Ganz
לפני 6 חודשים
קרא עוד
דניאל מקצועי, שירותי ועשה עבודה מצוינת בניקוי ספה ושטיח במחיר הוגן לחלוטין. מומלץ בחום! ואין ספק שאשתמש בשירותי החברה גם בניקיון הבא.
יעקב כהן
לפני 7 חודשים
קרא עוד
ביצעו אצלי עבודה נהדרת הייתי עובד עם כמה חברות ומאז שדניאל הגיע אני לא מפסיק להזמין אותו ברמה הכי גבוהה שיש בשוק היום מומלץ בחום!!!
Anna Kaplan
לפני 3 שבועות
קרא עוד
שירות טוב במחיר הוגן.
הקודם
הבא

בנתונים אלה יהיה עלינו להתחשב ולהתאים את הטיפול המתאים וכן נתונים אלה יוכלו לסייע לגבי התוצאה אפילו לפני תחילת העבודה. מומלץ לוודא, כי שטיחים שרמת גילם שונות, התוצאות תהיינה שונות. יש להתאים את הטיפול, בהתאם לנתונים של השטיח. לפני הניקוי, יש לרוקן את החדר מרהיטי המשרד או רהיטי הבית. על מנת לנקות באופן מקצועי שטיחים מקיר לקיר, מומלץ לפנות לחברה המתמחה בנושא זה כבר שנים רבות, כך שיש עליה המלצות חמות וביקורת טובה מה שיגרום לכם להיות בלב שקט שאכן בחרתם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה עם שניקוי שטיחים מקיר לקיר.

ניקיון עצמי של שטיחים מקיר לקיר

כמה טיפים לפני ניקוי שטיחים מקיר לקיר

על מנת לבצע באופן נכון ויסודי ניקוי שטיחים מקיר לקיר לעסק יש לוודא, כי אם קיימים רהיטי עץ שלא ניתנים להזזה שלא יוציאו צבע כאשר השטיח מקיר לקיר יהיה רטוב בזמן הניקוי, מה שעשוי להזיק גם לשטיח וגם לרהיטים. יש לוודא, כי לא יהיו חפצים על השטיח כגון מסמרים, ברגים או כאלה שישאירו סימני חלודה על השטיחים מקיר לקיר. במידה וקיים ריהוט שלא ניתן להזיז, יש להפרידו מהשטיח באמצעות נייר אלומיניום. יש להשתמש בתרסיס מקדים להמסת והסרת הכתמים מהשטיחים ויש לשים לב להוראות היצרן שמופיעות על התרסיס עצמו.

באמצעות מכונה מיוחדת של ניקוי שטיחים מקיר לקיר, יש להפעיל את המכונה שמנקה ביסודיות את השטיחים. מומלץ לבצע שאיבה טובה לפני השימוש עם מכונת הניקוי והתרסיס שינקה את הכתמים העקשניים. במידה וקיימים כתמים עקשניים, יש להסירם באמצעות הברשה סיבובית כנגד הסיבים בשטיחים מקיר לקיר. יש לציין, כי שאיבה לא טובה עשויה להשאיר כתמים חומים על השטיחים לאחר שהתייבש ואפילו לגרום לעובש או לריחות לא נעימים. שאיבה שנעשתה באופן יסודי, מוציאה עם המים הרבה יותר לכלוך. יש לדעת גם כי שאיבה יסודית ונכונה של השטיחים מקיר לקיר, אף מקצרת את תהליך הייבוש. למאמר המלא המפרט איך מנקים שטיחים – כנסו.

ניקוי ספות וריפודים בעדשת המצלמה

למה השיטה שלנו
יעילה כל כך?

כי אנחנו מכירים את העבודה

אנו פועלים בתחום כבר למעלה מעשור. אנו מציעים רמה גבוהה של עבודה, ע"י צוות עובדים מקצועי ומיומן שיביא לכם תוצאות מעולות בשיטות ניקוי מתקדמות.

כי הכלים שלנו הטובים ביותר

הציוד הכי מתקדם, המכונות הכי חדשניות והחומרים הכי איכותיים. כמו כן אכפת לנו מהסביבה ואנו עושים שימוש בציוד ידידותי ובטוח הן לבני אדם והן לבעלי חיים.

כי אכפת לנו

אנו נותנים תשומת לב לכל לקוח ולקוח ומתאימים את השירות לצרכים הספציפיים שלכם. הדגש שלנו הוא גם על עמידה בזמנים ושירות ללא פשרות.

כי רואים תוצאות

כתמים על הריפודים? ריחות רעים שלא יורדים בניקוי ביתי? חיידקים וקרדית האבק? ב-WeClean אנו מסירים את הכל ומתחייבים ל-100% ניקיון!

כי המחירים מתאימים לכולם

המחירים שלנו המשתלמים ביותר, עם מבצעים והנחות ללקוחות חדשים. כמו כן ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי, המחאות או בהעברה בנקאית.

עסק, משרד, שולחן עבודה

טיפים והמלצות לעסק ולבית

מומלץ לפתוח חלונות ואפילו להפעיל מאוורר, בכדי לקצר את תהליך הייבוש לאחר שבוצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר. יש לבדוק היטב אם השטיח התייבש בחל אחד ואז להמשיך לנקות חללים אחרים שיש בהם שטיחים מקיר לקיר, כגון משרדים סמוכים, לובי ועוד. רק חברה המתמחה בניקוי שטיחים וריפודים, יכולה לבצע את העבודה של ניקיון שטיחים באופן מקצועי. שטיחים סינטטיים, הם השטיחים הנפוצים ביותר, סיבה השטיח עשויים מפוליאסטר, פולי אריתן או חומרים סינטטיים אחרים. לרוב, שטיחים אלה הם הרבה יותר קלים לניקוי. שטיחים מקיר לקיר, עשויים לגרום לכל משרד להיראות מעוצב ויוקרתי.

נוכל להקנות לאנשים המגיעים אלינו למשרד תחושה טובה של מקום נעים ובעל אווירה טובה, אך תחזוקה של שטיחים מקיר לקיר, מחייבת תשומת לב במיוחד כאשר מגיעים אלינו למשרד כל מיני אנשי עסקים, מבקרים שונים כולל אנשים מחו"ל, כך שהמשרד חייב להיות מדוגם ואחד הבסיסים לניקיון מושלם הוא שטיחים נקיים מקיר לקיר שלא ייראו מוכתמים, בלויים או דהויים.

השאירו פרטים לניקוי שטיחים מקיר לקיר
ניקוי שטיחים קבועים יסודי

ניקוי שטיחים מקיר לקיר לעסקים ומשרדים

רוב החברות או המשרדים, רוכשים שטיחים מקיר לקיר, אשר יוצרו בעבודת מכונה, מה שגורם להם למחיר נמוך יותר וכן, ניקוי שטיחים מקיר לקיר יהיה הרבה יותר קל. יש לציין, כי שטיחים מקיר לקיר, הם המגוונים ביותר. ניתן למצוא שטיחים מקיר לקיר בכל הגוונים. ניתן לעצב את המשרדים בכל מיני גוונים של שטיחים שרק יוסיפו ליופי וליוקרתיות של כל משרד או חברה. לכל בניין משרדים, יש את חברת הניקיון הקבועה שלו שמתחזקת גם את השטיחים מקיר לקיר. לרוב הניקיון של השטיחים מקיר לקיר, יתבצע כאשר העובדים בחופש כמו בסוף שבוע או לפני חגים, כך שהשטיחים יספיקו להתייבש היטב.

דריכה יום יומית של הרבה אנשים על השטיחים מקיר לקיר במשרדים השונים, עשויה לגרום לשטיח להתלכלך יותר וכן, החיידקים מתווספים עם הזמן. שאיבה רגילה של שואב אבק, יכלה להוציא את החלק הראשונה והעליון של הלכלוך או האבק, אך אינה מצליחה לחדור פנימה ולכן, עם הזמן השטיח רק דוהה יותר. יש לתחזק נכון את השטיחים מקיר לקיר, כך שיהיה נעים להגיע למשרד שלנו ולמצוא שהכול נעים ומצוחצח והשטיחים מקיר לקיר, נראו כי כאילו רכשנו אותם רק אתמול..
ניתן לבצע חיטוי נגד ריח עבור שטיחים מקיר לקיר, כך שהשטיח לא יריח מטחב או מריח אחר לא נעים. מי שקורא לחברה מקצועית, אשר מבצעת ניקוי שטיחים מקיר לקיר לעסקים יודע כי עליו לבצע גם את פעולת החיטוי, לריח נעים ותר של השטיחים במשרדים.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!

ניקוי שטיחים מקיר לקיר עלויות

אם אתם מעוניינים בניקוי שטיחים מקיר לקיר של WeClean, תוכלו לבקר בעמוד ניקוי שטיחים מקיר לקיר מחיר ע"מ לקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורכם. לצורך העניין, אם אתם לקוחות פרטיים ותרצו לנקות שטיחים מקיר לקיר בביתכם, העלות תיהיה כ-15 שח למ"ר, לעומת לקוחות עסקיים אשר יש בבית העסק שלהם או במשרד שלהם כמות גדולה של שטיחים, אשר להם המחיר יהיה נמוך יותר. בקרו בניקוי שטיחים מקיר לקיר עלות ומחיר.

שירותי ניקיון נוספים ללקוחות עסקיים ופרטיים

5/5 (1 Review)
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Call Now Button