fbpx

ניקוי חלונות לבתים פרטיים – שירות מנצח

ניקוי חלונות לבתים פרטיים, ספוג ניקוי, ניקוי חלון זכוכית.

מזג האוויר ההפכפך שפוקד אותנו מיד עם בוא האביב ובדר"כ אף בשאר ימות השנה, גורם להרבה לכלוך ואבק על חלונות ביתנו. אנו לא עומדים בלכלוך של חלון שמסתיר מאתנו את הנוף היפה הנשקף ממנו וכן, במחשבה שהבית נראה מוזנח ולא מטופח עם חלונות כה מלוכלכים. ניקוי חלונות לבתים פרטיים יהיה קל יותר, מאשר ניקוי חלונות בדירות הנמצאות בקומות הגבוהות. יחד עם זאת, ישנם מקרים שהחלונות הם צרים וגבוהים מאוד, אפילו בגובה של עשרה מטרים, כאשר חלונות אלה הינם קבועים ולא נפתחים ובמקרים אלה, מומלץ להזמין חברת ניקיון המתמחה גם בניקוי החלונות באמצעות עבודה בגובה. ישנם חלונות שאנו יכולים לטפל בהם באמצעות סבב קבוע, כאלה שהגישה אליהם, תהיה נוחה יותר. כאשר מנקים את החלונות, אסור לשכוח את המסילות שהן חלק בלתי נפרד מחלונות הבית.

יש להצטייד בעיתונים, אם החלטתם שאת משימת ניקוי חלונות לבתים פרטיים תבצעו בעצמכם. יש לקחת בחשבון, שאת ניירות העיתון משתמשים בהם לפריסת העיתון, מה שימנע מהרצפה להירטב ולא לניקוי החלונות. את החלונות יש לנקות כאשר הימים הם חמים, כך שהחלונות יתייבשו מהר יותר. יש לוודא, כי לא יהיו סימנים על החלונות כמו פסים או סימני מריחה על החלונות. את החלונות יש לנגב באמצעות תנועות סיבוביות ולאחר מכן, יש לנגב מצד לצד עד שסימני הניקוי ייעלמו לחלוטין.

כיצד מתחילים לנקות חלונות?

את ניקוי חלונות לבתים פרטיים, מתחילים מחלקם הפנימי, כך שלאחר שהחלק הפנימי נקי, ניתן יהיה לנקות את החלק החיצוני של החלונות. בדרך זו, תוכלו להבחין גם, באיזה צד של החלון נותרו עדיין כתמי מים. את חלקו החיצוני של החלון, יש לנגב כלפי מעלה-מטה. יש לקחת צעד אחורנית וכך, ניתן יהיה להבחין בקלות באיזה צד של החלון עדיין נותר לכלוך, או שנשארו בו סימנים. את מסילות החלונות יש לנקות בסוף, באמצעות קיסם אוזניים הטבול בחומץ. אם המסילות לא נקיות, החלונות יתלכלכו מהר יותר ואף יהיה קשה לסגור או לפתוח אותם.

לפני ביצוע ניקוי חלונות לבתים פרטיים, יש לזכור כי התריסים שגם הם חלק בלתי נפרד מהחלון, יש לנקות, כך שאם התריסים מלוכלכים וניקיתם את החלונות, פשט ביצעתם עבודה קשה לחינם. לכאורה, משימת ניקוי חלונות עשויה להיראות לכם אולי קלה, אך על מנת לנקות חלונות באופן מושלם, כדאי כי תקפידו על ארגון וסדק בעבודה, כך שהחלונות שלכם יישארו קיים עד לפעם הבאה שתצטרכו לנקות אותם. עוד טיפים בנושא ניקוי תריסים.

ניקוי חלונות לבתים פרטיים

טכניקות שיקלו עליכם במשימת ניקוי חלונות לבתים פרטיים

הטכניקה הטובה ביותר להתחיל את משימת ניקוי חלונות לבתים פרטיים, הינה לשאוב את האבק תחילה מסביב לחלון במסילות ובתריסים על פי הסדר. את פעולת השטיפה, יש לבצע באמצעות תערובת של מים עם סבון. הפרופילים עצמם זקוקים לניגוב באמצעות מטלית לחה או באלכוהול בעל אחוז גבוה (95).

יש למרוח את החלון בתערובת המים והסבון ואז לעבור עם מגב מחלקו העליון של החלון לכוון חלקו התחתון. יש לבצע את הפעולה מצד לצד ואז בקו ישר מלמעלה למטה על מנת לקבל תוצאה מושלמת. בכדי לקבל חלון מבריק, יש לעבור עם ספוג יבש לאחר הניגוב או באמצעות מטלית יבשה. ניתן למצוא בחנויות או במרכולים מקל מיוחד בצדו האחד מגב ובצדו השני ספוג, לפעולה קלה יותר.

אחת הבעיות הנפוצות אשר בגינן אנו מנקים את חלונות ביתנו, הינה הסופות והגשמים. יש אנשים שבגלל המקום שהם גרים בו, חייבים לבצע ניקוי חלונות לבתים פרטיים באופן תכוף יותר. מלבד המוט הדו צדדי שניתן לנקות באמצעותו חלונות בקלות, ישנו מגנט דו צדדי, אשר מקל בהחלט על ניקוי החלונות. זהו למעשה מן סוג של מגב, אשר בשני צידיו, קיים מגנט עוצמתי שמצמיד את שני החלקים בחוזקה, כאשר חלק אחד נמצא על פנים החלון והחלק השני מחוצה לו. מגב זה, יקצר את משך העבודה ויהפוך משימה שעד כה נראתה לכם בלתי אפשרית לאפשרית.

פעולה זו היא בטוחה יותר, במיוחד כאשר בווילות פרטיות ישנן כמה קומות והגבוהות שבהן, מהוות סכנה בכל פעולה של ניקוי חלונות לבתים פרטיים. מגב מיוחד זה, פותר אותנו מהצורך בשימוש עם מטליות, עיתונים או ניירות מגבת, הוא אינו משאיר סימני מריחה או מים. באמצעות מגב זה, ניתן לנקות משטחי זכוכית נוספים, כגון מקלחון, מרפסות מעקות זכוכית ועוד. מחירון ניקוי חלונות לבתים פרטיים.

מצאתם לכלוך קשה על החלונות? – אל תגרדו עם כלים חדים

ילדים אוהבים להדביק מדבקות על חלונות חדריהם, גם לכלוך חיצוני עשוי להפריע לכם מאוד, אך יש לדעת ככלל ראשון שלכלוך לא מורידים באמצעות כלי חד כמו סכין, היות והוא ישרוט את החלונות ויישארו סימנים ממש לא אסטטיים שיהרסו כליל את החלונות. יש למרוח משחה שמנונית למדבקות ולהמתין כמה דקות שהחומר יעבוד. לאחר מכן, השתמשו עם ספוג רך בכדי להסיר את הלכלוך ואם עדיין קשה להסיר את הלכלוך או שארית המדבקות, השתמשו באמצעות מברשת שיניים או שפכטל המיוצר מפלסטיק. עוד טיפים בנושא הסרת מדבקות.

מי שמחזיק בבית פרטי, וודאי יודע, כמה קשה לנקות חלונות. הרבה בתים פרטיים מאופיינים בהרבה חלונות שיש להבריק ולנקות אותם. חלונות נקיים ושקופים יוסיפו המון לאווירה שתהיה נקייה ואסטטית. במידה ופעולת ניקוי חלונות לבתים פרטיים קשה עבורכם, היות ומדובר על חלונות שהם כבדים במיוחד ויש לפרק ולשטוף אותם באופן מקצועי, לדאוג שלא יישארו סימנים, וכדומה. אחת לתקופה, מומלץ להזמין חברת ניקיון המתמחה בניקוי חלונות, כך שהמשימה של תחזוקה קבועה של החלונות, תהיה פשוטה יותר עבורכם.

ניקוי חלונות

ביתכם הפרטי ייראה מרשים ומטופח באמצעות חלונות נקיים

התריסים והחלונות בביתכם, מייצגים את הבית כלפי חוץ ופנים, לא לחינם אומרים כי החלונות הם "העניים של הבית" וזה נכון, כי מבעדם אנו רואים את מה שנעשה בחוץ, נהנים מהנוף, מחדירים אור טבעי הביתה ועוד. גם מהבחינה הבריאותית זה לא בריא לנשום אבק וחלקיקיו. הסיבות מספיקות על מנת לשמור על ניקוי חלונות לבתים פרטיים באופן שוטף בכל תקופה שתקבעו לעצמכם אך מומלץ שתהיה לפחות אחת לשבועיים, כך שמשימת ניקיון החלונות, לא תהיה קשה מדי כאשר אתם דוחים את המטלה הזאת ולבטח היא הופכת להיות קשה יותר.

לא כולם יכולים לתחזק את ביתם באופן שוטף, אם שכירים ואם עצמאיים ולכן, הם מצליחים לשמור על בית נקי, כאשר הם מזמינים חברת ניקיון שתבצע תחזוקה שוטפת שתכלול את ניקוי החלונות. הניקיון הקשה ביותר של חלונות הבית, הינו לאחר שיפוץ, כאשר צבע וחומרי בניה נדבקים לזכוכיות. במצב זה, כדאי השאיר את עבודת הניקיון לחברות מומחות בניקוי חלונות שתדענה לטפל היטב בחלונות הבית ובכל נושא ניקיון הבית, כאשר את פעולת ניקוי החלונות הם משאירים לסוף.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.