fbpx

ניקוי כריות

כריות, חדר שינה, מזרון, חלון.

כריות שינה שמתחילות להצהיב, הן לא נעימות לשינה והמראה שלהן אף דוחה. כריות מקבלות גוון צהוב כתוצאה מזיעה. ניתן למצוא טיפים לגבי ניקוי כריות, הכניסו לאמבט כוס של מרכך כביסה, כוס של חומר ניקוי למדיח כלים וכוס של אקונומיקה. יש להשרות את הכריות והן תהפוכנה ללבנות וחדשות. גם באמצעות מכונת הכביסה, ניתן להקנות מראה נקי וחדש והכריות אף תהיינה בעלות ריח נעים שכיף יהיה לישון עליהן.

כאשר מדובר על כריות מנוצות ניתן לכבס אותן במכונת הכביסה בתכנית עדינה. בסיום הכביסה, יש להניח את הכריות על גבי מתלה ייבוש או על גבי מגבת פרושה. כאשר הכריות כמעט יבשות, יש להכניסן למייבש הכביסה, יחד עם כדורי טניס כך שהן תתייבשנה לחלוטין. מומלץ לכבס כריות 3 פעמים בשנה, היות ועל הכריות ישנו לכלוך רב שמצטבר וכן, תאי עור מתים, שיער ואבק.

כריות שינה בעלות חומר מוקצף, יש לכבס באופן יותר תכוף. יש לציין כי כאשר מדובר על כיבוס של הכרית במכונת הכביסה יש להפעיל תכנית של 30 מעלות. גם תהליך הייבוש, לאחר ניקוי כריות במכונה, יש לבצע בצורה נכונה ובחום שלא יהיה גבוה מאוד שעשוי לפגום במראה הכרית.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!

ניקוי כריות נוי

גם כריות הנוי שלנו בסלון או על המיטה בחדר השינה, זקוקות פעם בכמה חודשים לביצוע ניקוי כריות. אם לציפיות הכרית אין רוכסן או כפתורים, יש להוציא את המילוי הפנימי שלהן לפני הכביסה, באמצעות מספריים קטנות. יש לפרום חלק מהתפרים ולהוציא בצד הפרום את המילוי של הכרית יש לכבס את הכרית במים קרים ביד או בתכנית עדינה במכונת הכביסה. יש לציין כי אסור לכבס את כריות הנוי יחד עם בגדים נוספים. כאשר המילוי מתייבש, יש לפזר את המילוי בצורה אחידה בכרית ולתפור את האזור שפרמתם קודם לכן לפני הניקוי.

יש לציין כי אסור לבצע ניקוי כריות אורתופדיות, כי אם לשלוח אותן לניקוי יבש, אבל את שאר סוגי הכריות כגון כאלה שעשויות מנוצות, כותנה וצמר, או מילוי סינטטי ניתן לכבס, אם באמצעות מכונת הכביסה או כביסה ביד.

ספה, סלון, חדר המרכזי

טיפים ושיטות לניקוי כריות

ראשית, יש להוציא את הציפית מהכרית ולהכניס אותן למכונת הכביסה. יש להכניס לפחות שתי כריות למכונת הכביסה, כך שניתן למלא את חלל התוף במכונה והן אף לא תיזרקנה במשך פעולת הכביסה. יש לשים כוס של נוזל כביסה במכונה למען ניקוי כריות טוב ומוצלח יותר. יש להוסיף למכונה, כוס של נוזל ניקוי למדיח כלים וכוס של מלבין. יש לכוון את המכונה לשטיפה של שני סבבים במים חמים. כאשר הכביסה במכונה הסתיימה העבירו את הכריות למייבש הכביסה ולכוון את תכנית הייבוש ל-AIR בלבד ואם מדובר על כריות מחומר סינטטי, יש לכוון את המייבש לחום נמוך LOW HEAT . יש לציין, כי נהוג לשלוח את הכריות לניקוי יבש, אך היום כבר ניתן לכבס כריות מסוגים מסוימים באופן עצמאי.

את פעולת הייבוש בחום נמוך, יש לבצע במשך 4 שעות לפחות ואף מעט יותר, כך שהן תהיינה יבשות לחלוטין ולא תצבורנה עובש מלחות של חומר המילוי שעדיין לא התייבש לגמרי. כאשר מייבשים כריות נוצות, יש להתפיח אותן מדי פעם. לאחר ייבוש ארוך, ניתן יהיה לרסס תרסיס שמיועד למייבש או עם מעט מרכך כביסה לקבלת ריח נעים יותר. אם אתם מעוניינים לאחסן חלק מהכריות לאחר ניקיון, מומלץ לא לסגור אותן בשקיות ניילון, מה שעשוי לגרום למוצר לעובש, במיוחד אם נותרה בו מעט לחות שאפילו אינה מורגשת. את הכריות יש לארוז בשקיות בד נושמות או באריזות נושמות אחרות. איך מנקים עובש ממזרון? – ניקוי עובש.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!
ניקוי כריות ספה מקצועי

ניקוי כריות ספה

אם כריות הספה נשלפות, יש לבצע כביסה לכריות כפי המפורט לעיל. אם כריות הספה אינן נשלפות, יש לבדוק את סוג הבד ורכיביו. כריות מבד טבעי כמו כותנה או פשתן ניתן יהיה לנקות באמצעות התזת חומץ טבעי על כריות הספה (מומלץ לדלל עם מעט מים). לאחר התזה החומץ הטבעי מומלץ להמתין מספר רגעים, להבריש מעט את הכתמים ומיד לאחר מכן לבצע ספיגה מלאה לחומץ והמים ע”מ לחסוך כתם חדש כתוצאה מהחומץ הטבעי והמים. ניקוי כריות ספה מבד סינטטי יהיה ניתן לנקות אף באמצעות תרסיס לניקוי ספות בד או באמצעות חומץ סינטטי (עד 5% חומר פעיל).

יש לבצע התזה על כריות הספה, לנקות היטב את הכתמים עם ספוגית ניקוי או מברשת בעלת שערות רכות ולייבש את כריות הספה במקום מוצל וחמים. אם אינכם בטוחים לגבי סוג הבד או אם אתם חפצים בבעל מקצוע אשר יבצע עבורכם את פעולה זו, יש לפנות אל חברתנו WeClean אשר מספקת מענה במיוחד לניקוי כריות וספות. למאמר המלא בנושא ניקוי ספות מקצועי.

כריות של חצר

ניקוי כריות וריפוד של ריהוט גן

מי אינו אוהב לשבת ברהיטי בגן בגינה המרהיבה שלו? אבל ישנן תקופות כגון בחורף, שיש לאחסן ולשמור על ריפוד ורהיטי הגן. גם כאשר אנו נוסעים לחופשה בחו”ל יש לאחסן נכון את כריות הריפוד אבל לפני הכול יש לבצע ניקוי כריות של ריפוד ריהוט הגן שלנו. יש להסיר את כיסוי הכריות לנקות אותם במכונת הכביסה על פי סוג הבד שטיפה במכונה וייבוש כריות הריפוד תסייע בניקיונן, אך יש לוודא כי הכריות תהיינה יבשות לחלוטין היות והלחות והעובש עשויות לגרום לריקבון. בנוסף, לאחר שכיבסתם את הכריות ויבשתם אותן, אחסנתם אותן נכון עד לשימוש הבא בריהוט הגן.

בנוסף, יש להשתמש בחומר ניקוי שישמור על הריהוט מפני סדקים או נזקים. לפני שתצאו מהחנות שבהם רכשתם את ריהוט הגן, בקשו הוראות לגבי ניקוי כריות ותחזוקה של הריהוט כך שתוכלו ליהנות ממנו עוד הרבה שנים.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף במייל
Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר..!