הפרויקטים שלנו

כאן בעמוד הפרויקטים שלנו תמצאו מגוון סרטוני המחשה לביצועי עבודות של חברתנו WeClean. חשוב לציין, כי כל העבודות שבוצעו והוסרטו, לא עברו שום עריכה משום סוג, ולא הוסרטו במצלמות מקצועיות ע"מ לא "לטשטש" או "לטייח" את רמת העבודה. המטרה, שאתם תוכלו לצפות בביצועי העבודות כמו שהם היו ולהתרשם מהיכולות המקצועיות של חברתנו WeClean. הערה קטנה: מכל תחום ניקיון, אנו נביא מעט מהסרטונים, כדי שתוכלו לראות כיצד זה עובד. תרצו לצפות בעוד סרטונים? אנו נשמח לשלוח לכם עוד גלריה שלמה של עבודות שביצענו. לכל שאלה או פנייה, ניתן ליצור קשר עם נציגנו בטלפון שתיהיה לכם צפייה מהנה 🙂

פרויקטים של ניקוי ספות בד ועור

בשנים האחרונות ניקוי ספות, ניהיה תחום ניקיון פופלארי במיוחד. מאז שהישראלים גילו את תחום זה, הם הצליחו לחסוך אלפי שקלים ע"י ניקוי הספות במקום לרכוש ספה חדשה בכל פעם שהיא הוכתמה. בסרטונים הבאים תצפו בסרטוני ניקוי ספות בד וניקוי ספות עור שבוצעו ע"י עובדי ניקיון מומחים של חברתנו WeClean, הבקיאים בכל סודות הבדים ושילוב העבודה הטובה בעולם.

פרויקטים של ניקוי מזרנים

כאשר אתם מזמינים שירות של חברת ניקוי מזרנים, חשוב לבחון את החברה היטב. בניגוד לניקוי ריפודים, במזרנים חשוב גם חיטוי המזרנים הרבה מעבר להסרת הכתמים. בדקו כי החברה אכן עושה שימוש בחומרי חיטוי יעילים ובעלי תו תקן, ע"מ לשמור על בריאותכם החשובה מכל. צפו בסרטונים של חברתנו WeClean והתרשמו. 

פרויקטים של ניקוי שטיחים

כאשר רוצים לחדש את השטיחים בבית, יש צורך להזמין חברת לניקיון השטיחים. ניקוי שטיחים מתחלק לשני סוגים: הראשון בבית הלקוח, השני במפעל. בסרטונים הבאים תוכלו להבחין מהם ההבדלים העיקריים ביניהם, ולמה בכל זאת מומלץ לשלוח למפעל מאשר לבית. אגב, בסרטונים הבאים ניתן לצפות רק בחלק מתהליך הניקוי ולא את כולו. בנוסף למה שרואים, השטיחים עוברים תהליך של השרייה במים וחומרי ניקיון, הברשה, סחיטה, ייבוש ועוד.

פרויקטים של ניקוי ריפודי רכב

חלקנו ממש משועבדים למראה הרכב שלנו. אנו משקיעים זמן וכסף כדי שהרכב יראה יפה ומרשים, אך בכל הקשור לניקוי הריפודים ברכב, כדאי כי תתנו למומחי הניקיון לעשות זאת בשבילכם ובמקומכם. צפו בסרטוני המחשה, הכוללים ניקיון וחיטוי כל הריפודים ברכב, הסרת כתמים קשים כמו דיו וטושים ועוד.

פרויקטים של ניקוי דשא סינטטי

כאשר דשא סינטטי מתמלא באבק, חול או אפילו סתם הסריח מריחות רעים, חברה לניקוי דשא סינטטי, תוכל לפתור את בעיות אלו בקלות. בסרטונים והתמונות הבאים תצפו כיצד לקחנו מצבים קטסטרופלים כמו למשל דשא סינטטי בגני ילדים המלאים בכמויות עצומות של חול, והחזרנו את הצבע הירוק לדשא. 

ניקוי דשא סינטטי - חברת WeClean
0/5 (0 Reviews)
Call Now Button