ניקוי ספות בנס ציונה

ניקוי ספות בנס ציונה - WeClean

ישנם סיבות רבות ומגוונות שבגינם אנו מזמינים ניקיון לספות שלנו, זה יכול להיות בגלל האבק הרב שהריפוד ספג במהלך הזמן, זה יכול להיות כתמים רבים ומגוונים כמו כתמי זיעה, כתמי שתן, מים, דיו, דם ועוד, וכמובן גם ריח רע מספה זה סיבה מספיק טובה בשביל להזמין חברה לניקיון. במאמר זה ננסה להסביר כיצד אפשר לבצע ניקוי ספות בנס ציונה באופן מקצועי וללא שייגרם נזק לספות בצורה כזו או אחרת, ישנם ריפודים שלא מומלץ כלל לנקותם אם חומרי ניקוי אלא אם סמרטוט לח בלבד, וישנם ספות שבדיוק להפך, חומרי ניקוי נכונים יעזרו לנו להחזיר עטרה לישנה ולהחזיר את הברק לספה שלנו.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!
ספה מעור בצבע חום מבריקה

ניקוי ספות בנס ציונה – איך זה קורה בפועל?

ניקוי ספות בנס ציונה זה פעולה די מרוכבת, ישנם אינספור סוגי בדים שחלקם מעולים לניקוי, בעיקר בדים העשויים מבד סינטטי, וישנם בדים שעשויים מבד טבעי שאם ננסה לנקות את הספה עם מים או חומרי ניקוי, אנו נגרום לנזק בלתי הפיך, ולא יהיה ניתן לחדד את הספה לאחר מכן.

חברתנו מציעה שירות ייחודי וראשון מסוגו בארץ, בו אנו נותנים חוות דעת טלפונית מקצועית ללא עלות, ובעצם מסבירים לכם על פי הניסיון הרב שצברנו כיצד אפשר לבצע ניקוי נכון, ומבלי שייגרם נזק ישיר או עקיף לריפודים שלנו. בנוסף אנו נותנים שירותי ניקוי ספות בנס ציונה בפרט ובכל הארץ בכלל, כחלק מהשירות אנו מציעים שירות בו אנו מגיעים לבית הלקוח ומבצעים הדגמה חינם ללא עלות, על מנת שתראו ותתרשמו מרמת העבודה ומהמקצועיות שלנו, ותוכלו להחליט האם אתם מעוניינים בביצוע הניקוי.

כיסאות בית

המלצות כיצד למנוע נזק בעת הניקוי

על מנת לבצע ניקוי נכון, ולוודא שלספה ייגרם נזק, חשוב לבצע טסט באיזור נסתר, ולוודא שאכן הדרך בה אנו רוצים לנקות נכונה ולא גורמת לנזק לספה, בנוסף מומלץ מאוד לחכות עד לייבוש המלא של האיזור שאותו דגמנו על מנת שנראה ונווכח שאכן זו הדרך הנכונה לנקות את הריפודים שלנו.

בחברתנו we clean מבצעים ניקוי ספות בנס ציונה בצורה מקצועית מזה כעשור, אנו גאים להמשיך ולהוביל את תחום ניקוי ספות, מזרונים וניקיון מקצועי לשטיחים. עם הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים, קל לנו לתרום מניסיוננו, ולהתחייב לכם לרמת ניקוי גבוהה במיוחד, ולחידוש מלא של הריפודים.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!

שימוש בחומרים ירוקים וטבעיים

כמובן שאנו עובדים אך ורק עם חומרים ירוקים (טבעיים), חומרים שהינם עם תו תקן ומאושרים על ידי מכון התקנים האמריקאי, בנוסף אנו מתחייבים ומציינים זו מפורש בחשבונית בסיום, שאנו נותנים אחריות מלאה שהכתמים לא יחזרו, ושלא ייגרם שום נזק בשום צורה לספות שלנו.

זה לא סוד שאין תחליף לניסיון, ואנו בטוחים שיחד עם המקצועיות והידע הרב שיש לנו בתורת הבדים, אנו בחברת we clean, נחדש לנו את הריפודים ונבצע ניקוי ספות בנס ציונה בצורה הטובה ביותר, התקשרו אלינו ל052-2220323 ותקבלו שירות הוגן ונקי..!

שירותים נוספים באזור נס ציונה

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button