ניקוי ריפודים לרכב באשדוד

ניקוי ריפודים לרכב באשדוד - חברת WeClean

הרכב שלנו יכול להיות מועד לפורענות, אם לא נשמור עליו, במיוחד אם יש לנו ילדים ברכב שנוסעים עמנו לטיולים או נסיעות ארוכות. פעם בכמה זמן אנו שמים כי הריפוד שלנו מלוכלך ולכן יש לבצע ניקוי ריפודים לרכב באשדוד אם אתם גרים באשדוד והאזור לפעמים ישנם כתמים אשר ניתן יהיה לנקותם בכוחות עצמכם כמו ניקוי נקודתי של כתמים באמצעות חומרי ניקוי בטוחים וכמה שפחות מים. יש למרוח מעט חומץ לבן על הכתם והמתנו כמה דקות יש לנגב את הכתם עם מגבון לח או מגבת מטבח מנייר. לאחר הניקוי, יש לייבש את הכתם.

יש לציין כי ניקוי ריפודי רכב באשדוד, אינו שונה מניקוי ספות בד או עור (במידה וריפודי הרכב מיוצרים מעור). אנשי מקצוע בתחום ניקוי ריפודי רכב, יוכלו לייעץ לכם אילו תכשירי ניקוי ניתן לרכוש לאחר שהם יודעים בוודאות מה סוג הריפוד. גם נוזל לניקוי כלים או נוזל לניקוי כביסה, יכול להיות מכשיר ניקוי יעיל להסרת הכתמים.

רכב מלוכלך - ניקוי ריפודים לרכב באשדוד WeClean

נוזלים שמכתימים את הריפוד וגורמים לריח רע ברכב

לפעמים אנו נוסעים לטיולים בהרכב משפחתי מלא עם הילדים והכלב, קורה כי דולף שתן מהילד הקטן או הכלב החליט שהוא משתין ברכב. במקרים אלה הכתמים קשים ואף הריח ברכב הינו לא נעם בלשון המעטה. יש להזמין חברת ניקוי ריפודים לרכב באשדוד על מנת להיפטר מהכתמים והריחות באמצעות חומרי ניקוי וחיטוי מיוחדים. במידה וקרה כי הריפוד ברכב התלכלך בשתן, יש לטפוח בקלות על המקום ולספוג את השתן ללא שפשוף, היות ושפשוף הכתם רק יחדיו את השתם לסיבי הריפוד.

ניקוי ריפודים לרכב

לפנות לחברה אמינה שמתמחה בניקוי ריפודים לרכב באשדוד

מומלץ לא לנקות את השתן באמצעות אמוניה, בגלל ריח השתן שרק יגבר באמצעות חומר זה שדומה בתרכובת שלו לריח השתן. יש לבחור חברה המתמחה בניקוי של כל סוגי הריפודים. חברת WeClean כבר עובדת שנים בניקוי ריפודים, שטיחים, חלונות בגובה, פוליש ווקס לכל סוגי הרצפות, ניקוי ריפודים לרכב באשדוד ואזורים רבים בכל הארץ, ניקוי תריסים ווילונות. באתר שלנו קיים בלוג עם כל הטיפים לניקוי עצמי של הבית, מכשירי החשמל ומוצרים שיש לנקות בתכיפות בשל השימוש היום יומי בהם. נציג מחברתנו יגיע אליכם, יבחן את סוג הריפוד, יחליט איזה סוג של ניקוי יש לבצע ויעניק לכם הצעת מחיר שלבטח תהיה סבירה בהשוואה לחברות ניקיון אחרות.

שיטות לניקוי ריפודים לרכב באשדוד עשה זאת בעצמך

במידה ובחרתם לנסות לנקות בעצמכם את ריפודי הרכב, מומלץ לדעת כי אין להשתמש בכל חומר ניקוי הנמכר תחת השם "חומר לניקוי ריפודים". מקרים רבים הגיעו אלינו כאשר הלקוח ניסה לנקות באמצעות "חומרי ניקוי" אלו אשר גרמו לריפודים להיראות גרועים יותר משהיו קודם לכן. טיפ שלנו הוא להשתמש אך ורק עם תכשירים ביתיים וטבעיים לניקוי הריפודים ברכב (אלא א"כ יש לכם מעט ידע בסולם PH). מעוניינים בטיפים ביתיים מעולים? בקרו במדריך המלא לניקוי ריפודי רכב.

שירותי ניקיון נוספים באשדוד

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button