ניקוי ריפודים לרכב בראשון לציון – התחייבות לתוצאות

ניקוי ריפודים לרכב בראשון לציון - WeClean

גם אם אתם לא נוהגים ברכב שעות רבות ביום, אתם בוודאי תבחינו בכתמים פה ושם הצצים כפטריות לאחר הגשמים. כתמי קפה, אפר סיגריות, כתמי שמן, לכלוך ילדים ואבק מצטבר, אלה רק חלק קטן מהכתמים הנפוצים בריפודי הרכב. אם החלטתם כי הגיע הזמן לבצע ניקוי עמוק ויסודי לריפודים ברכב שלכם, כזה שיחדש את הריפודים ואלו יחזרו לחייך – מומלץ להזמין ניקוי ריפודים לרכב בראשון לציון במידה ואתם גרים באזור זה.

ריפודי רכב, הגה, מערכת הרכב

ניקוי ריפודים לרכב בראשון לציון ע"י הצוות של WeClean

הצוות של WeClean הוא הדבר האחרון בתחום הניקיון בכלל ובניקוי ריפודים לרכב בפרט. חברתנו WeClean מעניקה שירות ניקוי ריפודים לרכב בראשון לציון ע"י צוות מיומן ומקצועי, בעל ניסיון עשיר בסוגי הבד והעורות ובאמצעות מכשור ניקוי ריפודים מקצועי אנו נחזיר את הריפודים למראה הראשוני שלהם. שיטת ניקוי ריפודים של WeClean מתבצעת בשיטת הזרקה – יניקה. ראשית, אנו נחדיר מים עם חומרי ניקוי איכותיים ויקרים לתוך ריפודי הרכב. אלו יפרקו את השומנים והכתמים הנמצאים עמוק בתוך סיבי ריפודי הרכב.

שנית, אנו נבצע שטיפה לריפודי הרכב באמצעות הזרקת כמות מים עם חומר מדויקת המתאימה לניקוי ריפודים ובמקביל נבצע שאיבה לריפודי הרכב ע"מ להסיר אבק, שאריות מאכלים ופירורי מזון. ולסיום, נבצע שאיבה מוחלטת לריפודים ברכב ע"י שואב עוצמתי אשר ישאב את המים, חומרי הניקוי והלכלוכים.

ריפודי רכב

הכנה לניקוי ריפודים ברכב

אם הזמנתם את חברת WeClean לבצע לכם ניקוי ריפודי הרכב, מצידכם לא תצטרכו לבצע שום פעולה הקשורה לניקוי, אנו נדאג להכין את הריפודים לניקוי מקצועי. מה כן יש להכין? יש לדאוג לנקודת חשמל בקרבת מקום (כ-50 מטרים) ומים לצורך ניקיון בקרבת מקום.

זמן הניקיון ועלות ניקוי ריפודים לרכב בראשון לציון

זמן הניקוי אורך כשעה לניקוי מקצועי ל-5 ריפודים לרכב. לאחר הניקוי, ריפודי הרכב יישארו מעט לחים ומומלץ להשאירם לייבוש של כשעה בשמש או בצל כ-4 שעות.
מחיר ניקיון מקצועי הוא לפי מספר הריפודים ולפי דרישתכם לחידוש פנים הרכב (קיימים שני מסלולים לניקוי ריפודים ברכב). ע"מ למצוא את הדיל השווה בעבורכם, מומלץ לעיין בעמוד מחירון ניקוי ריפודים לרכב.

סרטון מקצועי של חברתנו WeClean על נראות תהליך ניקוי ריפודים לרכב בראשון לציון.

לקוחות WeClean נהנים מהטבות שוות במיוחד

כלקוחות החברה אתם זכאים למספר הטבות מיוחדות

שירות ניקיון נוספים בראשון לציון

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button