ניקוי פאנלים והסרת כתמי צבע

ניקוי פאנלים

רוב הפאנלים בכל הבתים, מתלכלכים משאריות צבע לאחר שיפוץ ולכלוך החודר לפינות, מסימני נעליים, גרגרי חול ועוד. למעשה, אלה הן מרצפות צרות וארוכות יותר, המונחות על הקיר. כאשר ישנה בעיה למצוא את השיטה המוצלח ביותר עבור ניקוי פאנלים, ניתן למצוא כמה מהן, כאשר העיקרית והנפוצה בהן, הינה באמצעות אבן פומיס לרגלים. אבן זו, מוכרת לנו מהוצאת עור יבש מכפות הרגליים ועם אבן זו מנקים את הפאנלים. ללא ספק, ניקוי זה הינו קשה, היות ומדובר בעבודה ידנית ומאומצת אשר עשויה להכביד על הגב. במקום לעבוד קשה, כדאי לקרוא לחברת פוליש, אשר תבצע עבורכם ניקוי והברקה מקצועית של הפאנלים, כך שהם ייראו כחדשים.

לחברת הפוליש, מכונה מיוחדת שייעודה הוא ניקוי פאנלים. ויחד עם חמרי ניקוי מקצועיים, ניתן להגיע למצב של פאנלים נקיים לחלוטין. אז במקום לבצע את העבודה הקשה בעצמכם, כדאי לתת למומחים את העבודה, כך שהיא תתבצע במהירות, מקצועיות ויעילות. שירות זה, ניתן למי שנמצא בשלב שלאחר שיפוץ, או למי שמעוניין לחדש את הפאנלים בבית ועל הדרך אולי גם את הריצוף, כך שהמראה יהיה מבריק ומרשים גם יחד. ייתכן כי תגלו שעל הפאנלים שלכם, ישנם כתמי לכלוך, כגון דבק וצבע והמראה לבטח אינו אסטטי, כך שבזמן שתבצעו ניקיון לאחר שיפוץ, זו ההזדמנות לחדש ולהבריק את הפאנלים באמצעות חברה שיש לה את המכונות המקצועיות לניקוי זה.

מברשת צבע, כתמי צבע

ניקוי פאנלים גם בדירת מגורים יד שנייה שנכנסתם לגור בה

גם אנשים שרוכשים נכס מיד שנייה, או כאלה ששכרו דירה ומעוניינים כי היא תהיה מבריקה ונעימה למגורים, כדאי כי יזמינו חברה לניקוי כללי של הבית, כאשר על הדרך היא תבצע גם ניקוי פאנלים. מי שמעוניין לבצע את העבודה בעצמו, יוכל כמובן לבצע אותה בכמה שיטות. כאשר מדובר על ניקוי עם אבן פומיס, יש לטבול את האבן עם מים ולהתחיל להתמקד בפאנל אחד. יש לשפשף את הפאנל בעזרת האבן הרטובה. לאחר כמה פעמים ששפשפתם את הפאנל, יש לטבול שוב את האבן במים ולנקות במטלית לחה את הפאנל.. מי שמעוניין להבריק היטב את הפאנלים, יוכל להשתמש עם ספוג הפלא ומעט מעם. אם יש לכם פרקטים וידוע כי בניקוי פרקטים אין צורך להשתמש עם מים, זה הפתרון היעיל ביותר.

גם לאחר שצבעתם את הדירה, אם בכדי לרענן אותה ואם לאחר שיפוץ, ככל שתקפידו, הפאנלים תמיד יספגו צבע ולכן, יש להוריד את הכתמים על פי סוג הצבע. ראשית יש להתחיל עם ניקוי פאנלים באמצעות שאיבת האבק ולאחר מכן, יש לנקות את הצבע על פי סוגו. אם מדובר בצבע אקרילי, קל יהיה להוריד אותו באמצעות ספוג הפלא. אם הצבע יבש וקשה יהיה להסירו, השתמשו עם שפכטל מיוחד להסרת הצבע. כאשר צבעתם באמצעות צבע שמן, יש לטבול מטלית עם טרפנטין ולעבור על הפאנלים עד שהצבע יוסר לחלוטין.

refrigerator - מקרר

ניקוי גם באזור ארונות המטבח

זה ידוע כי המטבח הוא האזור הפעיל ביותר בביתנו והוא נוטה לצבור שומן ואבק שהופך להיות שחור בשילוב שניהם יחד ולכן, אנו עשויים לנקות ולהבריק את המטבח, אך רק לאחר זמן מה, נשים לב, כי הפאנלים שלנו כבר איבדו מצבעם והם נראים מלוכלכים ולא אסטטיים בהשוואה לרצפה שהיא כמובן נקייה יותר. אלה הם מסוג המקומות שאנו לא מבצעים בהם תחזוקה שוטפת וכדאי בהחלט לשים להם לב. ניקוי פאנלים הינו חיוני, היות וברובה בין הפאנלים מצטבר לכלוך רב מדובר דווקא על האזור הנסתר לעין, מתחת לארונות המטבח. למרות שאנו שוטפים את הרצפה באופן שוטף, יש לשפשף היטב ידנית ולא עם סמרטוט רצפה בלבד, את הפאנלים, כך שהמראה שלהם יחד עם הרצפה יהיה אחיד.

ניתן באמצעות דלי עם סבון כלים, לשפשף את הפאנלים עם מברשת ידנית ובכך להסיר נקודות מלוכלכות באזור הפאנלים. יש לעבור עם מטלית לספיגת המים ולאחר מכן, לייבש באמצעות מטלית יבשה

כאשר אנו נכנסים לבית, הדבר הראשון שנראה זה את הריצוף שהוא מבריק ונקי, אבל אם הפאנלים יהיו מלוכלכים, זה מיד יבלוט לעין. לא כל הנשים שמות לב לכך ואפילו לא כל עוזרות הבית, אך אם תזמינו חברת ניקיון מקצועית לפחות פעמיים בשנה, הפאנלים שלכם יבריקו, היות וחברת הניקיון שמה לב לכל נקודה ובמיוחד במקומות הנסתרים שפתאום הם מבריקים ואתם רואים את ההבדל או את האחידות של הפאנלים עם הרצפות, מה שלא ראיתם קודם לכן.

נשים שהן עקרות בית שנים, תשמנה לב לכל פרט וכאשר ישנם ילדים קטנים בבית שזוחלים על הרצפה, מומלץ לשים לב לכל הפרטים, כך שחיידקים מצטברים יחד עם הלכלוך וקרדית האבק, דווקא במקומות נסתרים שקשה להגיע אליהם כמו הפאנלים. אצלנו באתר תוכלו למצוא טיפים שונים בתחזוקת הבית כדוגמת: ניקוי עובש או ניקוי כתמי שתן וכן ניקוי כתמי דיו ושיטות לניקוי מכונת כביסה, ועוד.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר?
שתפו ברשתות החברתיות
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button