ניקוי שטיחים בבנימינה

ניקוי שטיחים בבנימינה - WeClean

אחד הרהיטים הנחשבים מהוותיקים מאז ומעולם, הינם השטיחים. נמצאו הוכחות לשימוש בשטיחים עוד באלף של לפני הספירה, או אז היו משתמשים בשטיחים כפריט יוקרה בעיקר בבתי אצולה יקרים אשר אלו היו נחשבים לסמל עשירות. כיום שוק השטיחים התאים את עצמו לכל אחד, וחיפוש קצר יציג לכם שטיחים מכל הסוגים הן יקרים והן זולים, הן מאיכות טובה ובד יוקרתי והן בדים פשוטים למטרות שונות. אחת הבעיות של שטיחים, היא עניין הלכלוך והאבק שצוברים מיד כמה חודשים. לא אחת פונים אלינו כדי לבצע ניקוי שטיחים בבנימינה או בכל אזור אחר, ואנו מציעים את מיטב שירותינו כדי להחזיר את עטרת השטיח ליושנה.

השירות שלנו הינו מקיף ושיטת העבודה שלנו נחשבת לטובה ביותר בעולם, בוודאי בכל הקשור לחיטוי והסרת הכתמים. השיטה שלנו נעשית באמצעות שלושת השלבים: בתחילה אנו נאסוף את השטיח מביתכם ונעביר אותו למפעל שלנו, שם נמצאים הכלים המקצועיים שלנו לצורך המלאכה. אם הגעת השטיח, אנו נשרה אותו במעין בריכה מיוחדת המכילה מים עם תכשירי ניקוי איכותיים לצורך השרייה ראשונית.

החזרת שטיח נקי וייבש

השלבים הבאים יחדשו את השטיח

זמן ההשרייה הנ"ל יהיה כ-4 עד 6 שעות, וזאת בעיקר כדי לחטא את השטיח היטב מחיידקים ולהמיס שומני גוף מהשטיח. השלב הבא של ניקוי שטיחים בבנימינה שלנו חברתנו, יהיה קרצוף וצחצוח השטיח. פעולה נעשית ע"י מכונת קרצוף מתקדמת, אשר שומרת על מרקם השטיח מצד אחד, ומסירה לכלוך וכתמים מצד שני. עם תום פעולה זו, יעבור השטיח אל החלק האחרון של הניקוי, שהוא סחיטה, ייבוש והכנה לקראת החזרה לבית הלקוח.

סחיטת השטיח נעשית בצורה דקדקנית ביותר, ע"י מכונה מיוחדת שיוצרה בדיוק למטרה זו, כך שתוכלו לדעת כי השטיח לא ייפגם בעת הסחיטה. כמו כן, אם סיום הסחיטה יעבור השטיח ניעור אחרון, המוכרח להיות עקב סיבי השטיח שנשלו ממנו. לאחר שהשטיח נקי, ייבש ורענן רק אז הוא יגולגל יפה בתוך שקית לשטיחים בעלת אוורור מינימלי ושמירה על הניקיון.

ניקוי שטיחים בבנימינה זה תוך פחות משבוע

אם תהליך ניקוי שטיחים בבנימינה אשר ציונה למעלה נשמע לכם מורכב מידי, דעו כי אכן הוא עובר תהליך דקדקני, אך המיומנות שלנו הבאה יחד עם הניסיון, גורמים למלאכת ניקוי השטיחים במפעל להיראות קלה. חברתנו WeClean בעלת שם ומוניטין זה שנים רבות, והיא מוכרת לבתים רבים בישראל בכלל ובאזור בנימינה והסביבה בפרט. איכות העבודה היא סמל החשיבות שלנו, ולמעשה השטיח שלכם נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו.

אנו דוגלים באיכות העבודה כפי שתוכלו להיווכח, ואת שירות זה אנו נספק תוך פחות משבוע ימים בלבד ממועד ההזמנה ועד החזרת השטיח לביתכם כאשר הוא נקי לחלוטין וראוי לשימוש.

שירותי ניקיון נוספים בבנימינה

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button