ניקוי שטיחים בפתח תקווה

ניקוי שטיחים בפתח תקווה - WeClean

ישנם אנשים רבים, הסובלים מאלרגיות ובמיוחד מאלרגיה לקרדית האבק. בזמנו, לא הבינו ברפואה, מדוע אנשים מסוימים סובלים מבעיות בדרכי הנשימה, היות והמדע והטכנולוגיה לא היו כה מפותחים כמו היום. היום הרופאים והמדענים לבטח יודעים, ממה אנשים סובלים כאשר הם רגישים ובמיוחד לאבק. אנשים אלה חייבים לשמור מפני האבק ולנקות את ביתם בתדירות גבוהה יותר. ההצטברות של קרדית האבק נמצאת על מצעים, ריפודים ושטיחים, כאשר התחזוקה של הבית אינה נכונה. אם אתם גרים בפתח תקווה ויש לכם שטיחים בביתכם, כדאי כי תבצעו ניקוי שטיחים בפתח תקווה באופן מקצועי. ישנם אנשים שבכל עונה לפני פסח או ראש השנה, הם רוחצים בעצמם את השטיחים, או כאלה שבתחילת הקיץ, הם שולחים את השטיחים לניקוי מקצועי בחברה מוכרת שמבצעת ניקוי ריפודים ושטיחים.

יש לציין, כי שטיחים גדולים ושעירים, נוטים יותר לצבור אבק ולכלוך וכן, שכבות של מים וגזים שאינם מתנדפים בקלות ונשארים בתוך השטיחים למשך ימים ואפילו חודשים. השטיחים מהווים מרעה פורה לרעלנים, חיידקים ולכלוך. יש לבצע פעולה קבועה של תחזוקה וכן, של ניקוי שטיחים בפתח תקווה או כל עיר אחרת שאתם גרים בה. יש לאוורר את השטיחים במקום פתוח שיש בו אוויר ושמש למשך מספר ימים. מומלץ להימנע מלהציב בבית שטיחים גדולים במיוחד ולהימנע מהתקנת שטיחים מקיר לקיר. שטיחי כותנה קטנים, ניתן לכבס במכונת הכביסה.

שאיבת שטיחים

ניקוי שטיחים בפתח תקווה – הרבו בשאיבת האבק מהשטיחים

הדבר הטוב והנכון ביותר לעשות שהוא חלק לפני ניקוי שטיחים בפתח תקווה הוא שאיבת השטיחים באמצעות שואב אבק עוצמתי. בדרך זו, תמנעו מן השטיח לצבור לכלוך, גרגרי חול ולגרום לקרדית האבק להתרבות בשטיחים. לרוב, אנו מבצעים שאיבת אבק מהשטיחים, אחת לשבוע, אך במידה וישנם ילדים קטנים בבית וחיות מחמד, כדאי להגביר את תדירותה של שאיבת השטיחים.

ישנם כמה שיטות של ניקוי שטיחים בפתח תקווה או בשאר הערים בארץ, למשל מנערים אותו מחול ואבק ואת הפעולה של הניעור, נהוג לבצע באמצעות מכונה ייעודית לניקוי שטיחים. שיטה זו, אינה מתאימה לשטיחים מקיר לקיר. לאחר שמנערים את השטיח ניתן יהיה להתחיל ולהסיר את הלכלוך הקשה או הכתמים השונים הנמצאים על השטיח או כאלה שכבר חדרו את הסיבים. יש להשרות את השטיח באמבט גדול עם מים וסבון מיוחד בהתאם לסוג השטיח ומאפייניו. חשוב לזכור, כי שטיחים מסוימים, יש לנקות באמצעות השריה במים בלבד מה שירכך את הלכלוך הנמצא עליו וזוהי פעולה חשובה להמשך השלבים הבאים של ניקיונו. לניקוי שטיחים עשה זאת בעצמך הקליקו.

ניקוי השטיח בלחץ מים גבוה

יש לפרוש את השטיח לאחר שהושרה עם מים וסבון על משטח על מנת שנוכל לשטוף אותו בלחץ מים גבוה. לחברה מקצועית שמנקה שטיחים ישנה מכונה שמבצעת את כל שלבי הניקיון, כאשר היא מתאימה את סוגי חומרי הניקוי המקצועיים, על פי סוג השטיח. לאחר השטיפה, יש להבריש באופן יסודי את השטיח על פי סוג הסיבים. השלב האחרון בניקוי השטיח, יהיה סחיטה במכונה מיוחדת.

כאשר אתם סובלים מגירוי בדרכי הנשימה או שאתם מבחינים בשינוי בגווניו של השטיח, או מריחים ממנו ריח לא טוב, יש לפנות אל חברת ניקוי שטיחים בפתח תקווה במידה ואתם מהאזור. ניתן לנקות את השטיחים בבית הלקוח או במפעל של חברת ניקוי השטיחים. ישנם מפעלים שניתן אף לתקן קרע בשטיח בצורה אמנותית, כך שהתיקון אפילו לא ייראה גם באמצעות העין החדה ביותר. לכל שטיח, יש את שיטת הניקוי השונה שלו. למשל שטיח אפגאני או פרסי, ינוקה בשיטה שונה משטיחים רגילים שאינם עשויים בעבודת יד. אם חברת ניקיון השטיחים יכולה להגיע ולנקות את השטיחים בביתכם, כדאי לנצל את ההזדמנות ולנקות אף את ריפודי הסלון או הכיסאות של פינת האוכל שלכם. כדאי לקחת הצעת מחיר מראש, לאחר שנציג מטעם החברה יגיע אליכם ואז על פי מצב השטיחים, הסוג שלהם, יוכל לתת לכם הצעת מחיר עדכנית.

ניקוי שטיחים בפתח תקווה - חברת ניקיון WeClean

ניקוי שטיחים בפתח תקווה מחירים ומבצעים

אם החלטתם למסור את השטיחים לניקוי שטיחים מקצועי, פנו אל חברתנו WeClean ע"מ לקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורכם. חשוב לציין כי ניקוי שטיחים בפתח תקווה והאזור יהיה לפי שני פרמטרים עיקריים: 1- סוג השטיח. 2- גודל השטיח. שטיחים כמו שאגי או עבודת יד אשר דורשים ניקיון מאסיבי יותר הכולל: ניקוי, חיטוי, הסרת כתמים, החזרת מרקם השטיח ליומו הראשון – יחייב אותנו לבצע את הניקוי במפעל, אשר שם השטיח יעבור תהליך של השרייה וייבוש וניקוי שטיחים כאלו יהיה בעלות של 55-65 שח למ"ר. ניקוי שטיחים מחירון ומבצעים מלא.

לעומת זאת, שטיחי מכונה או שטיחים פשוטים כמו אלו אשר מוכרים באיקאה וכהנה, ניתן יהיה לנקותם אף בבית הלקוח והמחיר הוא כ-25-35 שח למ"ר.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר בפתח תקווה – כיוון שלא ניתן לשלוף שטיחים מקיר לקיר, ניקוי שטיחים מקיר לקיר התבצע אצלכם בבית והעלות הוא 15 שח למ"ר או לבעלי עסקים עיינו במאמר המלא עבורכם. ניקוי שטיחים מקיר לקיר – שירות מבריק.

שירותי ניקיון נוספים בפתח תקווה

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button