ניקוי שטיחים באריאל

ניקוי שטיחים באריאל - חברת וויקלין

שטיחים מטבעם צוברים כתמים ככל וחולף הזמן וכאשר השטיח מוכתם כולו, רק שירות ניקוי שטיחים באריאל או באזור מגוריכם יספק עבורכם שטיח נקי כמו חדש. הרשימה של סוגי הכתמים הנפוצים בשטיחים וריפודים היא ארוכה דיה. להלן חלק מהרשימה:

  • אבק ושערות.
  • שומן גוף וזיעה.
  • כתמי נוזליים כמו שמן, שתייה מתוקה וחריפה.
  • ריחות כתוצאה משתן, קיא או צואה.
  • קרדית האבק וחיידקים.
  • כתמים מוצקים כמו שוקולד ודומיהם.

הרשימה עוד ארוכה, אך העיקרון הוא ברור. כל מאכל או שתייה ייחשבו כסוג כתם בפני עצמו. זה אולי יישמע קלישאתי, אבל בכל מאכל ומשקה ובכל דבר חומרי יש את רמות החומצה שמשפיעות על שיטת העבודה.

שטיח כחול/סגול

כתמים קשים וקלים ירדו רק עם ניקוי מתאים

ניקח לדוגמה בירה, כן זו הנמכרת בכל חנות ובכל סופרמרקט. נניח והבירה נשפכה בשגגה על השטיח וכעת אתם אובדי עצות לגבי איך להסיר הן את הכתם והן את הריח הבא איתו יחדיו. רוב האנשים אינם מכירים את רמות החומצה הקיימים בבירה, ולכן לא יידעו לשייך חומר מתאים המסוגל לסטור את רמת החומצה של הכתם. חברת ניקוי שטיחים באריאל מקצועית, יודעת כי בירה היא בדרגת 4.5 בסולם PH (סולם עולמי המודד רמות חומצה שונות). מכיוון שהוא מכיר את הכתם, הוא ידע איך להסירו, ולשם הדוגמה הוא יעשה שימוש בחומר אינזמתי בסיסי ברמת PH מקבילה אשר תיהיה במקרה זה 11.5 בסולם הנ"ל.

ניקוי שטיחים אינו תורה מסיני, אך כן יש צורך להכיר את שיטות ניקוי השונות, ואת הדרכים להסיר את הכתמים. כל חברה שמחזיקה עצמה כמקצועית, תכיר היטב את כל מידע זה, למעשה זהו מידע בסיסי ביותר שכל מנקה שטיחים מנוסה מספר שנים מכיר.

הזמנת ניקוי שטיחים באריאל של חברת ניקיון שיודעת ומכירה

אחת החברות אשר לה ניסיון בתחום ניקוי השטיחים בישראל ובין היתר גם ניקוי שטיחים באריאל, הינה חברת ניקיון וויקלין. החברה מחזיקה במפעל לצורך ניקיון זה, אשר במפעל מכונות המיועדות לשטיחים שונים, לפעולות שונות, ואף תכשירי ניקוי המיועדים לכתמים ספציפיים אותם נציג החברה יאבחן עם קבלת השטיח לידיו.

מדריכים מעניינים באתר

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button