ניקוי שטיחים בהוד השרון

ניקוי שטיחים בהוד השרון - WeClean

ניקוי שטיחים בהוד השרון או בכל אזור אחר בארץ, הינו תחום הדורש בין היתר מומחיות והכרת סוגי שטיחים. הסיבה לכך היא כמובן שיטת הניקיון אשר תתאים לסוג השטיח אשר ברשותכם, ובכך ניתן למנוע נזק לשטיח בניקיון לא נכון. אך לא רק זו הסיבה אשר בגינה רצוי להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית, אלא גם עניין האחריות ותוצאות הניקיון של חברה מומחית עולה עשרות מונים על ניקיון חובבני, ובטח שע"פ ניקיון עצמאיי לבד בבית.

לחברה מקצועיות מכונות ניקיון מתקדמות הכוללות מכונות השרייה במים וחומרי ניקוי וקרצוף יסודי, ניעור שאיבה וסחיטה מותאמת לסוג השטיח וכמובן עניין נטרול ריחות והסרת שאריות שיערות וכדומה. כל אלו יגרמו לשטיח שלכם להיראות כחדש, וכן יחזירו את מרקמו העדין של השטיח לקדמותו לאחר שזה עבר התקשות כתוצאה מאבק ולכלוך שהצטברו במהלך השנים.

שטיח פרווה מצמר

ניקוי שטיחים הכולל איסוף והחזרה לבית הלקוח

ישנם מספר דרכים לבצע ניקוי שטיחים בהוד השרון או בכל אזור אחר, ואלו הנפוצים: ניקוי בבית הלקוח – ניקוי זה מתאים למקרים בהם השטיח במצב טוב יחסית, אך בו מעט כתמים, אזי ניקוי בבית יספיק במקרה זה ולא יהיה צורך באיסוף השטיח למפעל ניקוי שטיחים. כמו כן גם שטיחים קבועים – מקיר לקיר – יאלצו להתפשר על ניקיון בבית בשל אי היכולת להסירם ולהדביקם מחדש.

הסוג השני הינו ניקיון במפעל – ניקוי זה הוא כאמור הרבה יותר מאסיבי והוא כולל שימוש במכונות הניקיון למעלה, וכמו כן חברה מקצועית תדאג לייבש את השטיחים במכונת ייבוש אשר מתאימה לטמפרטורה המיועדת עבור אותו סוג שטיח.

את המבצעים שלנו לא כדאי לכם לפספס!

חברת WeClean הינה שם דבר בעולם הניקיון, למעשה אצלנו תמצאו את כל סוגי הניקיון אשר תזדקקו לו החל מניקיון דירות ופוליש ועד לניקיון ריפודים וניקוי ספות בהוד השרון. כ"כ חברתנו מציעה שירות ניקוי שטיחים בהוד השרון הכולל הסרת כתמים וחידוש השטיחים במבצעים והנחות מיוחדים! למשל: מחיר לניקוי שטיח 3*2 החל מ-180 שח בלבד! כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת ומותאמת עבורכם, יש ליצור קשר עם נציג החברה ונשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר!

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button