ניקוי שטיחים בתל אביב

ניקוי שטיחים בתל אביב - WeClean

אנשים רבים אינם מעניקים תשומת לב גדולה לניקוי ותחזוקת השטיחים שבביתם. ישנם שמקדישים מעט תחזוקה מה שאינו מספיק. תחזוקה לא נכונה של שטיחים, עשויה לגרום להם להיראות בלויים וחסרי ברק או גוון. שטיחים שאינם מטופלים נכון, עשויים לצבור אבק, לכלוך וחול והגרוע מכל גם חיידקים. ישנם מבחנים קליניים, המראים כי ניקוי שטיחים בתל אביב, או בכל עיר אחרת בארץ, באמצעות שטיפה בקיטור ושאיבה, מפחית את רמת המיקרו אורגניזמים ב-92% לערך. בדיקות אלה משוות בעצם את רמת וכמות החיידקים, העובש שנותר בשטיחים לפני ואחרי ניקויים.

אחת התופעות הנפוצות של הלכלוך והאבק בשטיחים הינה קרדית האבק שעשויה להיות מסוכנת לבריאותנו, במיוחד לאלה שסובלים מבעיות בדרכי הנשימה או אלרגיה לקרדית האבק. ניתן לשאוב באמצעות שואב אבק חזק את השטיח או לטאטא אותו במטאטא בכדי להפריד את סיבי השטיח שנוטים להידבק האחד לשני. רצוי ואף מומלץ, להפוך את השטיח, כך שכל הלכלוך והחול יצאו ממנו ולאחר מכן לשאוב אותו שוב ולהחזירו למצבו הקודם.

שטיח שאגי

ניקוי שטיחים בתל אביב באופן מקצועי

לפעמים אתם נכנסים לבית של חברים או משפחה ואתם מבחינים בשטיח חדש ומחמיאים לחברים או לבני המשפחה, אך מסתבר שזה שטיח שהיה תמיד שם, אך לא נוקה באופן מקצועי. זו הסיבה שרבים מזמינים חברת ניקוי שטיחים בתל אביב, המגיעה עם חומרי ניקוי מקצועיים ומכונת קיטור משוכללת שמחדירה חומר לשטיח, שואבת את החומר עם המים המלוכלכים. חברה המתמחה בניקוי שטיחים, תבצע את הפעולה הזאת כמה פעמים, עד שהמים שיצאו מהשטיח יהיו נקיים, מה שיוכיח להם כי השטיח נקי.

לאחר ניקוי שטיחים בתל אביב, מומלץ לא לדרוך על השטיח עד שיהיה יבש לחלוטין. אם אתם מתחזקים בעצמכם את שטיחי הבית, יש להימנע מחבטות בשטיח, מה שגורם לו לפיצוצים בגב השטיח ולאחר מכן יופיעו בו קרעים וחבל. העיקרון הוא לשמור על השטיח יבש ומאוורר. התחזוקה הנכונה של השטיחים היא לשאוב אותם פעמיים בשבוע. אם אתם שוטפים את הבית, דאגו כי השטיח לא יירטב, יש לקפלו ולהניחו במקום יבש.

ניקוי שטיח צבעוני, מברשת

שמירה על שטיח נקי באופן קבוע וממה כדאי לנו להימנע?

ישנם דברים שאסור לעשות עם השטיח, כמו להניח עליו דברים כבדים כגון פסלים או עציצים, מנורת רגל כבדה וכדומה.. למשל עציץ שמשקים והוא נמצא על השטיח, עשוי להחדיר בו לחות וזו עובדה ידועה כי שטיחים אינם אוהבים לחות היות והיא מובילה לעובש וריקבון ובסופו של דבר גם לעש שיהרוס כליל את השטיח. ישנם למשל משרדים שיש בהם שטיחים מקיר לקיר בחדרי ישיבות. לרוב, משרדים יזמינו חברת ניקיון, אשר תבצע בשטיחים מקיר לקיר ניקיון ותחזוקה שוטפת ומקצועית.

אם השטיח הוא יקר לכם, כדאי שתדעו כיצד ניתן לתחזק אותו נכון ובאופן שוטף, כך שישמור על מראה יפה, רענן ונקי וכן הצבעים בשטיח לא יתבלו והוא תמיד יראה במיטבו. אם הזמנתם חברת ניקוי שטיחים בתל אביב, יש לדעת כי מחיר ניקוי השטיחים, יהיה על פי מ"ר. ככל שהשטיח יהיה גדול יותר, מחיר הניקיון יהיה יקר יותר, אך בסופו של דבר, תקבלו שטיח שייראה כחדש ויהיה נעים לכם לשהות בבית עם שטיחים נקיים, מה שישנה לטובה את האווירה בבית. מחירון ניקוי שטיחים.

הערה קטנה: ישנם שני סוגי ניקוי שטיחים של חברתנו WeClean. הטוב ביותר הוא ניקוי שטיחים במפעלנו הכולל: השרייתם במים, סחיטה באמצעות מכונה מיוחדת וייבוש מלא לשטיחים. מלבד אלו, בניקוי שטיחים במפעל אנו אף נחזיר את השטיח לגמישותו הראשונה. הסוג השני, הוא ניקוי שטיחים בבית הלקוח או באמצעות מוט שטיחים כמו שתצפו בסרטון הבא. ניקוי כזה בבית הלקוח טוב ע"מ להסיר אבק, קרדית האבק וכתמים קלים. לניקוי מאסיבי יותר מומלץ לבחור באפשרות הראשונה.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button