ניקוי שטיחים בגבעתיים

ניקוי שטיחים בגבעתיים - חברת ניקיון ווי קלין

זה אמנם נכון ששטיחים מוסיפים המון לחלל שבו הם נמצאים, אך יחד עם זאת מלבד שהם פריטים עיצוביים, יש צורך לנקות אותם כל העת. ניקוי שטיחים בגבעתיים, או בכל עיר אחרת, הינו מקצוע וותיק מאוד של שנים. יש להסיר מיד את הכתמים מהשטיח, כך שלא ייספגו עמוק יותר ולשאוב כל שבוע את השטיח באופן קבוע. יש לדעת בנוסף, כי ניקוי לא מיומן של השטיחים, עשוי לגרום להם נזקים ולפעמים אפילו בלתי הפיכים. תמיד עדיף כי השטיח ינוקה ע"י חברה מקצועית שמתמחה בעבודה זו כבר נים ולא באמצעות חובבנים שעשוי הרוס שטיח שהוא אף יקר, מה שיגרום להוצאה כפולה ומכופלת.

שטיחים מלוכלכים, מהווים כר פורה לגידול חיידקים וקרדית האבק אשר מסוכנת לילדים ולמבוגרים. כאשד אנו דורכים על השטיח עם הנעליים, חלקיקים של חול, אבק ולכלוך חודרים אל תוך השטיח, עם הזמן, השטיח מקבל גוון אפרפר ולא משנה כמה שניזהר, בסופו של דבר השטיח יוכתם בשלל כתמים, אם מטביעות רגליים, קפה, מיצים מזון ועוד. את השטיח אין אנו יכולים לנקות כמו הבגדים שאנו לובשים כי אם יש להזמין חברת ניקוי שטיחים בגבעתיים, על מנת שתוציא את השטיח נקי ומצוחצח, ממש כמו ביום שהוא נרכש בחנות.

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים בגבעתיים – תחזוקה שוטפת ונכונה של השטיחים

מי ששומר על תחזוקה שוטפת ונכונה של השטיחים, רק ימנע מהשטיחים להיראות בלויים. החוכמה היא לשאוב היטב את השטיח אחת לשבוע באמצעות שואב אבק עוצמתי, להפוך אותו אחת לחודש, כך שכל הלכלוך והגרגירים יוסרו ממנו ולהזמין אחת לשנה, חברת ניקוי שטיחים בגבעתיים, במידה ואתם מתגוררים בעיר זו. כאשר ישנו כתם טרי על השטיח, יש לספוג אותו באמצעות נייר מגבת סופג, להוסיף חומץ או סבון כלים ולשפשף באופן נקודתי את הכתם. יש להקפיד על ייבוש השטח בעזרת מגבת בהירה ויבשה ולוודא כי הוא יהיה יבש לחלוטין באזור הכתם לאחר הניקוי.

ככל שתניחו לכתם להישאר, או שלא תשימו לב, הסכנה היא שהכתם והלכלוך יחדרו לשטיח ולסיבים באופן עמוק יותר.

ניקוי שטיחים בגבעתיים

החברה שתגרום לשטיח שלכם להיראות חדש לאחר הניקוי

ניקוי שטיחים נעשה באמצעות חברות המתמחות בניקוי זה, כאשר החברות שולטות בטכניקות הקיימות בשוק ניקוי השטיחים, אם מבחינת המכשור המשוכלל ואם מבחינת חומרי הניקוי. אם אתם מאזור גבעתיים ומעוניינים לנקות את השטיח באופן מוקפד, הזמינו חברת ניקוי שטיחים בגבעתיים, כך שהשטיח שלכם ינוקה באופן המוקפד ביותר.

חברת WeClean, הינה אחת החברות המובילות בשוק ניקיון השטיחים, כאשר לחברה יש שירות של צוות המגיע עד לביתכם ואם יש צורך בניקוי עמוק יותר או תיקון אמנותי של השטיח, חברה תשלח נציג שיוביל את השטיח למפעל של החברה והוא יושרה בחדר מיוחד עם חומר שינקה אותו היטב ואם נמצאו פרימות או פגמים הוא אף יתוקן באופן מקצועי ואמנותי.

שירותי ניקיון נוספים בגבעתיים

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button