ניקוי שטיחים בהרצליה

ניקוי שטיחים בהרצליה - חברת וויקלין

הסלון מהווה את מרכז הבית, כאשר בני המשפחה מבלים שעות רבות לשיחה, צפייה משותפת ומנוחה לאחר יום עבודה ארוך. אחד מהרהיטים המרכזיים בסלון הוא השטיח אשר מוסיף אווירה ביתית ותורם רבות לעיצוב ונראות הסלון. אחת הבעיות המרכזיות של שטיחים בסלון ובבית, שהינם מאבדים מזוהרם במהלך שימושם היומיומי וצוברים כמויות גדולות של אבק, שאריות מזון, כתמים ונוזלים. ע"מ לשמור על מראה השטיח לאורך זמן וע"מ להסיר את הכתמים והלכלוך, יש להזמין חברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים ותסיר את הכתמים, האבק והלכלוך. אם אתם תושבי הרצליה והאזור, חברתנו WeClean תוכל להגיע לביתכם ולבצע ניקוי שטיחים בהרצליה מקצועי, תוך דגש על ניקוי וחיטוי והחזרת הצבע של השטיח לחיים.

כתם שמן בשטיח

ההבדלים הגדולים בין ניקוי חובבני לניקוי מקצועי

רק חברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים, יכולה לספק אחריות מלאה על כך שהשטיח לא יינזק במהלך הניקיון. כידוע, ישנם סוגי שטיחים רבים אשר דורשים תחזוקה שונה וטיפול שונה. כמו למשל, שטיחי שאגי העשויים משערות צפופים ומסיב כפול, מצריכים השרייה ארוכה במים וחומר לעומת שטיחי מכונה אשר מצריכים השרייה קצרה יותר. בניקיון ביתי, לא תמיד תדעו להבדיל בין סוגי השטיחים ולעיתים ניקיון אשר אינו מתאים יגרום לנזק על פני תועלת. הבדל נוסף בין ניקוי שטיחים בהרצליה מקצועי לבין מקבילו החובבני הוא בידע הנרחב של סוגי הכתמים השונים והסרת ע"י חומרי ניקוי מתאימים. בעל מקצוע מנוסה, מכיר את כל סוגי הכתמים הרבים והשונים, והוא ידע לספק עבורכם את התוצאה הרצויה עם הכלים שלו לכך.

הבדל נוסף בין ניקוי שטיחים בהרצליה ע"י בעל מקצוע לבין טיפול ביתי חובבני הוא בציוד המתקדם אשר בעל מקצוע משתמש בו. בעל מקצוע המומחה בניקוי שטיחים, יגיע עם מכונה מיוחדת המתיזה מים עם חומר ניקוי ועם שואב רטוב עוצמתי להסרת מי וחומרי הניקוי ושאיבת הלכלוך המצטבר על ובתוך סיבי השטיח בביתכם.
אם בכל זאת בחרתם לנקות את השטיח בעצמכם, אנו ממליצים לעיין במאמר המלא שהעלינו איך מנקים שטיח.

ניקוי שטיחים בהרצליה - WeClean

ניקוי שטיחים בהרצליה – מומלץ לדעת

כאמור, ישנם סוגי שטיחים רבים אשר מצריכים ניקיון שונה. את חלק מסוגי השטיחים יהיה ניתן לבצע אצלכם בבית ואת חלקם אנו ניקח למפעל ונבצע את הטיפול הנחוץ.
ניקוי שטיחים בהרצליה אצלכם בבית ידרוש כשעה (לניקוי שטיח סטנדרטי), ובמקרים בהם ניקח את השטיח אלינו, הוא ישוב בתוך שבוע כחדש.
זמן ייבוש השטיח הוא כ-8 שעות, אך זה רק במקרים בהם ביצענו את הניקוי אצלכם בבית.
ניקוי שטיחים בהרצליה מקצועי ינקה את השטיח מאבק, כתמים ולכלוך, ואפילו גם יחזיר את הצבע ואת גמישות השטיח להיותו כחדש.
מחיר ניקוי שטיחים בהרצליה משתנה לפי סוג השטיח וגודל השטיח. אם אתם מעוניינים לקבל סדר גודל משוער – עיינו במחיר ניקוי שטיחים.

שירותי ניקיון נוספים באזור הרצליה

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button