ניקוי ספות בנתניה

ניקוי ספות בנתניה - WeClean

עיצוב הבית, מתחיל בסלון. בסלון הבית אנו משקיעים שעות רבות ע"מ לעצב את ביתנו לפי טעמנו הטוב, אם זה בבחירת ריהוט ססגוני ומתאימים, או בשיפוץ הסלון אחת למספר שנים ועוד. אחד הרהיטים המובילים בסלון הם הספות. לכולנו יש ספות והם יקרות ללבנו, אך אחת לתקופה נוטות הן לצבור אבק וכתמים מה שאינו תורם כלל לעיצוב הסלון.
חברתנו WeClean מספקת שירות ניקוי ספות בנתניה המסיר מספתכם את מה כל שלא מוכרח להיות עליה. הניקיון שלנו כולל: הסרת קרדית אבק, חיידקים, כתמים, שומנים, שערות ועוד.

ניקוי ספות בנתניה מקצועי של חברת ניקיון WeClean 

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!

ניקוי ספות בנתניה וחומרי הניקוי שלנו

אם הזמנתם את חברתנו WeClean לבצע עבורכם ניקוי ספות בנתניה, תוכלו לראות במקום את הליך הניקוי. בקצרה: שיטת הניקוי שלנו היא הזרקה – יניקה. כלומר, אנו מזריקים מים עם חומרים מיוחדים לתוך הספה, תפקידם של החומרים אלו היא לגרום לכל הלכלוך הפנימי והחיצוני לעלות מעלה על השכבה העליונה של הספה. מכאן הליך הניקיון קצר יותר וכל מה שנשאר לנו לעשות הוא רק להעיף את כל הלכלוך, הכתמים וחומרי הניקיון החוצה ולהשאיר עבורכם ספה כחדשה. הרעיון בשיטת הניקוי שלנו הוא לגרום לכביסה עבור ספות הבד שברשותכם ולחטא את הספות מחיידקים, בקטריות וקרדית האבק. חומרי הניקוי שלנו משתנים מסוג ספה לרעהו – כל סוג ספה וכל סוג בד מצריך חומרי ניקוי המיועדים עבורו, וזאת כדי לשמר את מרקמו המיוחד של ספתכם וחלילה לא לפגוע ברכיבי הספה.

וזה ממש כמו רכב המצריך את החלקים והטיפולים המיועדים עבורו, כך לסוג הספה אשר ברשותכם יש את חומרי הניקיון המיועדים במיוחד עבורה. לחברתנו WeClean ניסיון רב שנים עם כל סוגי הספות, אנו מכירים היטב מהם חומרי הניקוי אשר ספתכם זקוקה לה ע"מ לחדשה.

ניקוי ספות מיוחד

עשה זאת בעצמך – טיפים לשימור הספה

אם בחרתם לנקות בעצמכם, זכרו מספר כללים. לא כל האצבעות שוות ולא כל סוג בד שווה מבחינת שיטת הניקוי שלו, ולכן, יש לעיין היטב בהוראות יצרן קודם הניקוי, ואף יש לערוך ניסיון במקום הנסתר לעין.
אם באפשרותכם לכבס את כיסוי הספה והכריות, עשו זאת לפי הוראות יצרן המצויות בחלקו הפנימי של הבד. אם אין באפשרותכם לכבסם, השתדלו לנקות רק באמצעות חומרי ניקיון ביתיים אשר אינם עלולים להביא לירידת צבע או שחיקת הספות.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!
ניקוי ספות בנתניה לפני ואחרי
לפני ואחרי

ניקוי ספות בנתניה הכוללת הדגמה בביתכם

מטרתנו היא להגיע למקסימום תוצאה כדי שאתם תיהיו לקוחות מרוצים ותמליצו עלינו חדשות לבקרים. לכן, ע"מ שתקבלו את תוצאת ניקוי ספות בנתניה על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם, אנו מציעים עבורכם הדגמה חינם עוד קודם הניקוי ובאפשרותכם לקבוע במקום אם תוצאה זאת נראית בעיניכם או אם לא.

מה תקבלו ב-WeClean?

  • שירות ניקוי ספות בנתניה מהיר ובזמינות מיידית.
  • ניקוי הספה והסרת אבק.
  • טיפול מעמיק בכתמים והסרת כתמי שתן.
  • נטרול ריחות לא נעימים והסרת כתמי עובש מהספות.
  • ניקוי ספות בנתניה ע"י איש מקצוע הבקיא בכל סוגי הבדים והספות.
  • שמירת איכות הספה ומרקמה.
  • עבודה אחראית ולשביעות רצונכם.
  • שימוש בחומרי ניקוי טבעיים ובתקנים אירופאים שאינם מהווים סכנה לסובבים אותם.

מאמרים קשורים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button