ניקוי ספות באריאל

ניקוי ספות באריאל - WeClean

באריאל מתגוררות משפחות רבות וקיימים עסקים בתחומים שונים, כמו בכל מקום אחר, גם כאן הצורך בחברת ניקוי ספות באריאל הינו הכרחי כאשר הספה זקוקה לניקיון עמוק. הסיבות המרכזיות להיווצרות כתמים הם: ילדים קטנים המתרוצצים על הריפודים, חיות מחמד המשילות שערות ושומני גוף על מושבי הסלון ומאכלים ומשקאות הנשפכים בשגגה על הבד הריפוד מידי תקופה.

ניקיון עמוק ידאג לחדש את פני הריפודים, ויציג ספה נקייה כחדשה וכזאת אשר תשמחו לארח חברים ובני משפחה בביתכם. גם מחירי הניקיון מתאימים לכל כיס, וניתן למצוא שירותי ניקוי ספות וריפודים החל מ-150 שקלים בלבד.

ספה עם כריות צבעוניות

ספות בד וספות עור וההבדלים העיקריים

מבחינת תוצאות ניקוי ספות באריאל אין באמת הבדל בין ספות בד לעור, בשניהם הספה תראה כחדשה עם סיום העבודה של חברת הניקיון. אולם לגבי שיטה העבודה, ההבדלים הם מהותיים והכרחיים לצורך שמירה על ריפוד הספה. למשל ספות בד עמידות יותר וחזקות מספות העשויות עור, ולכן בריפוד בד ניתן לעבוד עם מכונת הזרקה יניקה, כך שמלאכת הניקיון נעשית באמצעיים טכנולוגיים.

ספות העשויות עור (כל סוגי העורות, למעט עור הפוך), נחשבות לעדינות יותר, וגם הניקיון בהם מתבצע בצורה שונה. ניקוי ספות עור נחשב ליוקרתי, והוא נעשה אך ורק באופן ידני כדי למנוע נזקים ככל האפשר לעור. כמו כן וכדי לרכך את העור המתקשה עם השנים, החברה תשמן את ספת העור סקרם מיוחד המרכך, משמר ומבריק את ספות העור. נקודה חשובה נוספת שכדאי לדעת: ספות העשויות עור טבעי כלומר כאלה שלא עברו עיבוד צבע וכדומה, אין דרך לנקותם לא בשיטה זו ולא באף שיטה.

ניקוי ספות באריאל מקצועי יתאים לכם את שיטת הניקיון

עקב הפערים והשיטות המיוחדות לבדים או העורות, יש לפנות רק לחברה שיודעת איך לטפל היטב בספות. כזו היא חברתנו המעניקה שירותי ניקוי ספות באריאל מקצועי, וכזה המתאים את אופן העבודה בדיוק עבור הספה בביתכם. השירות שלנו ניתן עוד משלב יצירת הקשר עם החברה, שבו תוכלו להתרשם מהאופן בו החברה נותנת את שירותיה, מהמהירות בה אנו מסוגלים להגיע לביתכם ומהשירות האדיב והחייכני שעובדי החברה באים עימם.

שירותים נוספים בסביבת העיר אריאל

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button