ניקוי ספות ברמת גן

ניקוי ספות ברמת גן - WeClean

לפני שאתם בוחרים חברה לביצוע ניקוי ספות ברמת גן חשוב לדעת, כל ספה סופגת לכלוך עם הזמן ומדובר גם על זוגות ללא ילדים או אנשים שחיים בגפם. הימנעות מניקוי הריפוד בספות, פשוט יאיץ את תהליך הבלאי שלהם. מקור של ריח רע, כר פורה של חיידקים ואלרגנים יהיה קל יותר להיווצר אם לא תקפידו על ניקוי הספה. בין השיטות לניקוי ספות, ניתן למצוא: שואב אבק, שימוש בספריי מיוחד לניקוי ריפודים שונים בסלון, כיבוס ריפוד נשלף מהספות באמצעות מכונת הכביסה, ושימוש עם מים וסבון, כאשר כמות מים, תהיה גבוהה מכמות הסבון. חברת weclean הכינה עבורכם מדריך מפורט עם טיפים לניקוי ספות בד עשה זאת בעצמך מוזמנים לעיין בו.

על מנת להמחיש לכם את פעולת הניקוי באמצעות חברתנו תוכלו לצפות בסרטון לפניכם של ספה שהייתה במצב "טוב מידי" ולראות את ההבדלים כבר במהלך הניקוי. גם אתם תוכלו לקבל כתוצאה מהניקוי שלנו ספה כמו חדשה אך מעבר לשיטת הניקוי אנו מציעים לכם חווית ניקוי ושירות מהגבוהות ביותר.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!

ניקוי ספות ברמת גן – שמירה ותחזוקה נכונה

על מנת לשמור נכון ובאופן מקצועי על הספות שלכם שלבטח יקרות ללבכם, מומלץ לפחות פעם בשנה, לבצע ניקוי ספות ברמת גן, באמצעות ניקוי מקצועי של הספות באמצעות מכשירי ניקוי משוכללים ומקצועיים שבהם משתמשת חברה ניקוי ספות מקצועית. בבית שיש בו חיות מחמד, ילדים או בית שנוהג לארח הרבה אורחים, קשה מאוד לשמור על ניקיון הספות בסלון. השמירה על הריהוט בסלון, תהיה הרבה יותר קלה, כאשר מדובר בבית של אנשים מבוגרים. יש לציין כי ריהוט שנפגם, או ריהוט שהפך להיות מלוכלך ולא אסתטי, יכול ליצור אווירה לא נעימה ואפילו להרתיע מלשבת על ריפוד זה את בני הבית ולבטח את האורחים שכבר יוכלו להסיק את המסקנות, שמדובר בית לא מטופח שאינו שומר על הניקיון בו.

סלון, פרקט, ספה נקי.

ספות שקל לנקות לעומת ספות שקשה לבצע בהם ניקוי

ראשית כפי שאומרים חכמינו:" סוף מעשה במחשבה תחילה", הכוונה היא על רכישת הספות כאשר אנו יודעים, איזה סוג בד יהיה לנו הרבה יותר קל לניקוי. בדים שהם דוחי כתמים, עדיפים במיוחד בקרב משפחות עם ילדים או משפחות שנוהגות לארח הרבה. לפעמים ניקוי ביתי אינו מספיק. ולכן ההמלצה היא להזמין חברה המתמחה בנושא ניקוי ספות ברמת גן, חברות שעוסקות בניקיון של ריפוד ספות, יודעות עם אילו חומרי ניקוי מתאימים על פי סוג הבד עליה להשתמש וכן, היא מחדירה באמצעות כלים מיוחדים ומשוכללים המנקים ספות את חומר הניקוי לספות יחד עם מים ובאמצעות מכשיר מיוחד, היא שואבת את המים המלוכלכים מן הספות

גם אם תזמינו חברה לניקוי ספות פעם בשנה, כדאי מאוד ומומלץ לתחזק באופן שוטף את הספות בבית. יש לדאוג לשואב אבק חזק ואיכותי, בעל עוצמה רבה, על אחת כמה וכמה אם יש לכם בעלי חיים בבית. גם שימוש עם חומר עבור ניקוי ספות ברמת גן שיתבצע בכוחות עצמכם, יש לבדוק את חומר הניקוי בפינה נסתרת בספה, כך שתהיו בטוחים כי לחומר יש השפעה טובה והוא אינו מזיק למראה הספה שבביתכם.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!
ניקוי ספות ברמת גן - שלמה מנקה ספות

ניקוי ספות ברמת גן – טיפים שכדאי לדעת

אם נשפך מזון, שתייה או כל חומר אחר על ריפוד הספה, יש לנקות אותם במהירות, ככל שהכתם יסולק במהירות, כך יגבר הסיכוי שלא יישארו סימנים שקשה יהיה לנקותם מאוחר יותר. מומלץ כי בעת ניקוי ספות ברמת גן, או בכל עיר אחרת שבה אתם גרים, לא להשתמש בספוג הפלא או במברשות. אם אינכם בטוחים באיזה חומר ניקוי או בשיטת ניקוי יש לנקוט, כדאי כי תיפנו לחברה מקצועית אשר מתמחה זה שנים בניקוי כל סוגי הריפוד.

ישנן משפחות שמקפידות לנקות את הריפוד בסלון, לפני חג הפסח, כאשר הם מנקים באופן יסודי את הבית. יש להזמין חברה אשר נציג מטעמה יגיע לאבחן את סוג הספות, הבד, הכתמים הנמצאים בה, כך שיוכל לדעת מה המחיר של ניקוי מראש ואילו חומרי ניקוי מקצועיים שיתאימו לבד הספציפי של הספות עליו להביא עמו.

כדאי לדעת: אורך ניקוי ספות של חברת WeClean הוא כשעה ורבע וזמן ייבוש הספות לאחר הניקוי אורך כמספר שעות. ולכן, אם ברצונכם לארח חברים או בני משפחה, יש להיערך לכך בהתאם.

שירותי ניקיון נוספים ברמת גן:

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button