fbpx

ניקוי בלחץ מים

ניקוי בלחץ מים עם מכונה

זו עובדה ידועה שהכתמים שנשארים על משטחים שונים כגון קירות ורצפות, הינם כתמים שהתייבשו. בכדי להסיר כתמים אלה, יש להגביר את הטמפרטורה שלהם. ניקוי בלחץ מים חמים יכול לבצע את הסרת הכתמים הקשים. קירות אבן, אבנים ירושלמיות שהזמן כבר עשה את שלו, זיהום אוויר, גריז, שמני רכב שטפטפו על משטח כגון חניה ועוד. ישנן מכונות הנקראות "גרניק" שהן מכונות שטיפה תעשייתיות שמתאימות לניקיון יסודי של משטחים גדולים, או כאלה שיש בהם כתמים קשים שיוכלו להיעלם רק באמצעות שטיפה מסוג זה. ישנן מכונות שטיפה בלחץ מים, אשר עשויות להסיר גם חלודה מאוניות.

חברות ניקיון רבות, עובדות עם מכונות שמבצעות ניקוי בלחץ מים, כך שהמים חודרים למשטח באופן נקודתי ניתן יהיה להסיר לכלוך קשה מאוד. הצורך בניקיון מבנים, קירות חיצוניים של מפעלים, בנייני מגורים ועוד, רק גובר ואחד מהפתרונות היעילים ביותר הינו שטיפה בלחץ מים יחד עם חומרי ניקוי מקצועיים ומתאימים. ניתן לשטוף כתמים קשים בלחץ של מים חמים בטמפרטורה המגיעה ל-155 מעלות צלזיוס. מכונות אלה, מקצרות את זמן העבודה. היתרונות הם ברורים ומרשימים וכן ישנו חיסכון ויעילות של שיטת עבודה זו בכל הקשור אל ניקיון משטחים בעלי כתמים קשים.

חצר בית, גינה

מכונת שטיפה בלחץ מים – לבתים, מבנים תעשייתיים ובתי מלאכה שונים

מכונות ניקוי בלחץ מים, מתאימות לאזורים שיש בהם משטחים גדולים, כגון: מפעלים, בתי מלאכה, מרכולים, ועוד. המכונות הללו, מסוגלות להיפטר מהכתמים הקשים ביותר. בדרך זו, ניתן לחסוך כוח אדם כגון שעות העסקה של עובדי ניקיון. יש לציין, כי באמצעות זרם בלחץ מים חזק של מים חמים, גם החיידקים נעלמים וההיגיינה משתפרת. גם משטחים שהם מחוספסים, ניתן יהיה לנקות באמצעות לחץ מים, כגון משטחי בטון, קירות, חיפוי אבן, גרנוליט ועוד. אנשים רבים משתמשים במכונת לחץ מים, גם כאשר הם שוטפים את רכבם, כאשר הלכלוך מומס. במפעלים רבים לדוגמא, משתמשים במכונת לחץ מים לניקוי של דבקים ממשטחים, כתמי צבע, שמנים, לכלוכי בטון ועוד.

יש לציין בנוסף, כי עשנם גדלים שונים של מכונות עבור ניקוי בלחץ מים. ישנן מכונות שמתאימות לניקוי ביתי וכאלה שמתאימות לניקיון תעשייתי יותר והכוונה לשטחים גדולים וכתמים קשים במיוחד. גם זמן הייבוש של המשטחים לאחר ניקויים באמצעות לחת מים, הינו קצר בגלל החום הגבוה של המים. דבר זה מייעל את העבודה במפעל או משטחים גדולים וחוסך זמן יקר. גם בנייני מגורים, דיירים וועד בית סבור, כי מדי כמה שנים הקירות החיצוניים של המבנה, חייבים בצביעה מחודשת, מה שיעלה הרבה כסף. במקום זאת, ניתן יהיה לקרוא לחברת ניקיון וותיקה, המחזיקה בציוד משוכלל כמו מכונות בשטיפה עם לחץ מים, על מנת לנקות היטב את הקירות החיצוניים ולהקנות להן מראה חדש, מבלי צורך בצביעה.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!

ניקוי בלחץ מים – זה כל כך נקי…

אם זה אתה סיימתם לבנות את בית החלומות שלכם, אבל אינכם רואים עדיין את היופי של הבית היות והוא עדיין מלא אבק וחומרי בנייה שנשארו בו. זה הזמן להזמין חברת ניקיון העוסקת בסוג ניקיון שלאחר שיפוץ או בנייה באמצעות ניקוי בלחץ מים. זה ידוע, כי לכלוך פוגם במראה של בניינים אם מגורים או בנייני משרדים, מפעלים ועוד ניקוי זה, אינו ניתן ליישום באמצעות ניקיון רגיל, כי אם באמצעות מכונות שטיפה הפועלות על לחץ מים. גם גימור של שפכטל על הקירות, מחייב בניקוי לקבלה של מראה מושלם של חיפוי צבע על קירות חיצוניים של בתים פרטיים ובנייני מגורים. הפתרון היחידי הינו ניקוי באמצעות לחץ חזק של מים שמיושם באמצעות מכונות מקצועיות.

גם חברות פוליש וניקיון, מציעות שירות יעיל כגון ניקוי בלחץ מים, מה שעשוי להיות יעיל, מהיר ומבריק. יש לציין כי לא כל מקום או חלל, ניתן יהיה לשטוף עם לחץ מים ולכן, מקומות אלה שאינם מתאימים לניקוי עם מים, ניתן יהיה לנקותם באמצעות מכונות לחץ אוויר. באמצעות מכונות מקצועיות וגאוניות אלה, ניתן לחדש משטחים שהתלכלכו, הריצוף עשוי להיראות חדש לחלוטין. פעולה זו כמובן, אף חוסכת בעלויות.

ניקוי בלחץ מים - WeClean

במקום לרכוש מכונה בשטיפת לחץ מים הזמינו חברת ניקיון

כפי שאנו יודעים כל אחד עם המקצוע שלו ואנו לבטח לא נרכוש מכונה של ניקוי בלחץ מים, כאשר מדובר על מכונה מקצועית ולא בכל פעם נשתמש בה. כמובן שתמיד כדאי יהיה לפנות אל חברת ניקיון מקצועית וותיקה, המחזיקה בכל המכונות הדרושות להברקה של משטחים שיש בהם לכלוך שלא ניתן לנקות באמצעות שיטות ניקיון שאנו מכירים. יש לפנות לכמה חברות ניקיון המציעות שירות זה, לברר לגבי המחירים, יש להצליב נתונים והצעות מחיר ורק אז, תוכלו להחליט מי החברה שנראית לכם כיעילה ביותר והצעת המחיר שלה היא בהחלט סבירה.

הדבר החשוב ביותר הוא שאתם תהיו רגועים שהמשטחים בביתכם, במפעל או בבית העסק יהיו מצוחצחים ומנוקים ע"י בעלי מקצוע מהשורה הראשונה. אם אתם נכנסים לדירה או לבית חדש, לבטח לא תעבירו את הריהוט שלכם לאזור מלוכלך מאבק וחומרי בנייה ולכן הפתרון הוא למצוא חברת ניקיון המעניקה שירות של ניקוי בלחץ מים ואוויר וכן פוליש או ליטוש של אבן ושיש, במידה והמרצפות בביתכם עשויים מחומר זה. לפני התאריך של הכניסה לביתכם החדש, זה הזמן המתאים ביותר, לקרוא לנציג מטעם חברת הניקיון שיסקור את הנכס לפני האכלוס ויעניק לכם הצעת מחיר.

מעוניינים בהדגמה חינם בביתכם? השאירו פרטים!
ניקיון בלחץ מים לגלגל רכב

לא תכירו את המשטחים בביתכם או בבית העסק לאחר הניקוי

אם נבהלתם מהמראה של המשטחים בביתכם או לאחר שיפוץ בית העסק, אל תאמרו נואש, היות וחברות ניקיון מציעות שירות ניקיון בלחץ מים ולא תאמינו כיצד המשטחים מתנקים במהירות הבזק והבית או בית העסק, נראה כארמון מצוחצח. מכונות תעשייתיות לשטיפה בקיטור או לחץ מים, נמצאות אצל חברות הניקיון אשר מיומנות בניקיון זה. במידה ויש לכם שנים חיפוי של אבן ירושלמית בבית שבו אתם גרים שנים והזמן, הגשם וזיהום האוויר עשה בו שמות, אין צורך להחליף את החיפוי כי אם, לקרוא לחברת ניקיון מקצועית שתבצע ניקיון יסודי ומהיר באמצעות לחץ מים בקיטור, מה שיקנה מראה של אבן חדשה כאילו התקנתם אותה אתמול.

בגלל שקימות הרבה חברות ניקיון בישראל, אשר מציעות שירותים שונים, החוכמה היא לפנות אל חברה ידועה וותיקה שהיא בפריסה ארצית כמו חברת WeClean. לחברה צוותים מקצועיים וקבועים העובדים עמה שנים. לחברה שיטות ניקוי חדישות, מכשור משוכלל וחומרי ניקוי המיובאים מארה"ב. בין שאר שירותי החברה תוכלו לקבל שירותים נוספים כגון: ניקיון ספות, ניקוי שטיחים, ניקיון למשרדים, הסרת וניקוי עובש מקירות, ועוד. אנו מעניקים את כל מטריית שירותי הניקיון בחברה אחת. תוכלו לברר לגבי החברה, תיק העבודות, המלצות, מוסדות ועסקים רבים שעמם החברה עובדת קבוע, המלצות של בעלי ווילות ודירות וכדומה. אנו מגיעים על פי הזמן שנקבע מראש ומעניקים אחריות על כל עבודות הניקיון שתזמינו מאתנו.

צפו בסרטון המחשה ניקיון בלחץ מים של חברתנו WeClean.

שירותי ניקיון נוספים של חברתנו

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.