תוצאות מיידיות

אחריות מובטחת

זקוקים לתמיכה?

weclean111@gmail.com

ניקוי ספות כותנה – חשוב לדעת.

ספת כותנה עם כרית כחולה וכרית אדומה

כאשר אנו רוכשים מערכת ישיבה לסלון, אנו נהיה מעוניינים בכזאת שלא תגרום לנו להזיע, במיוחד לאור מזג האוויר החם השורר בישראל. הבד המומלץ ביותר הינו בד הכותנה שהוא אוורירי ונוח. מצד אחד, בדים אלה הם נוחים, אך יש לדעת כיצד לבצע ניקוי ספות כותנה, כך שתוכלו לעמוד בתחזוקה השוטפת והספות תיראינה נקיות ורעננות תמיד. יש לציין, כי בד כותנה נוטה להדהות ולכן, מומלץ לדעת כיצד לנקות באילו חומרים ואופן ביצוע הניקוי.

צמח הכותנה

ניקוי ספות כותנה – עשה זאת בעצמך

ניקוי עצמי של ספות מחומרים טבעיים כגון בד פשתן או בד כותנה, ניתן לבצע לבד בכתמים שאינם עמוקים, בעזרת מים וחומץ. כאשר מדובר בפריט טבעי כגון בד כותנה, החומץ שהוא אף הוא פריט טבעי, מסייע להברקה של הבד. ישנם סוגים שונים של כתמים או לכלוך כגון מזון, שתייה, חלבונים, זיעה שומן גוף ולכן, מה שיפרק את הלכלוך יהיה חומר אלקאלי, בסיסי באחוזים נמוכים בהתאם לכתם. נוזל לניקוי כלים עם מעט מים פושרים, עשויים בהחלט לעשות את עבודת ניקוי ספות כותנה או פשתן.

תכונות של בד כותנה שיש לדעת עליהם בעת ניקוי הספות

עקב היותו בד אורגני, בד הכותנה בריפוד הספות, אמנם אוורירי אך יש לדעת כי הוא סופח לכלוך ולכן, בבית שיש בו ילדים קטנים, הוא יתלכלך יותר ולא מומלץ לרכוש מערכות ישיבה מריפוד כגון כותנה. הכותנה נוטה לדהות מהר יותר. במידה והספה התלכלכה וישנם כתמים עקשניים, יש להזמין חברה המתמחה עם ניקוי ספות כותנה. ראשית, החברה תגיע עם מכשור משוכלל וחומרי ניקוי שיסייעו לניקוי מושלם ומורכב יותר של ספות עשויות מבד כותנה. אם חפצתם בניקוי ספות בד של איש מקצוע פנו אל חברתנו WeClean ואנו נסיר את הכתמים באמצעות הכלים המיוחדים שלנו. ניקוי ספות בד אצל חברת WeClean בשירות מדהים 1700-500-318

ניקוי ספות כותנה

פעולת ניקוי ספות כותנה מקצועי מול ניקוי עצמי

הספה לאחר שאיבה מקצועית באמצעות שואב אבק חזק ותעשייתי, תעבור פעולה הנקראת הזרקה, מה שיגרום לבד להתרכך ולתת לחומר הפעיל לפרק את הלכלוך שחדר לבד. כאשר הבד יהיה רך וחלק, הוא יקורצף באמצעות מברשות מיוחדות בעלי סיבים שמיועדים לעבודה עם בדים עדינים של ריפוד כגון כותנה. לאחר פעולה זו, תבוצע פעולת היניקה שתשאב את כל הלכלוך מהבד. לפעמים הפעולה היא מורכבתלעיתים  יותר וייתכן שיש לחזור על הפעולה כמה פעמים עד שהמים מפעולת היניקה יהיו נקיים.

לא לחכות עד שהכתם יהווה חלק מהבד

יש לציין, כי במהלך ניקוי ספות כותנה, לעיתים לא יינתן להסיר כתמים ישנים ועקשנים או כתמי צבע למיניהם. הסיבה העיקרית לכך, כתמים ישנים נטמעים בבד הספה ולאחר זמן הרי הם כחלק מהבד עצמו. לכן, אם ראיתם כתם שזה אתה נוצר – יש לדאוג לניקיונו במיידי ולא להמתין וזאת כדי למנוע כתם בלתי ניתן להסרה.

ניקוי ספות כותנה – תחזוקה שוטפת

תחזוק של ספות שוטפת, חייבת להתבצע, אך כאשר מדובר על ניקוי ספות כותנה מקצועי, יש להשאיר עבודה זו בידיהם של המומחים בניקוי כל סוגי הריפוד, כך שהספה תישאר שנים נקייה ובמראה רענן וחדש. המחיר של ניקוי ספות, יהיה על פי גודל הספה ולפי מחיר של מטר מרובע שיוכפל בגודל הספות. על מנת לשמור על ספות העשיות מריפוד כותנה, יש לדאוג כי לא יישפכו עליה נוזלים שונים, מה שיגביר את הכתמים בה. רוב חברות לניקוי ריפוד מספות, מבצעים הדגמה מול עיני הלקוח, כך שיוכל לראות את ההבדל בין חלק שהוא מלוכלך לבין החלק הנקי שנוקה באמצעותה.

ניקוי ספת כותנה הערכת תוצאות הניקוי

בחלק מסוגי ספות הכותנה, לא יהיה ניתן להסיר את כל הכתמים, גם בניקוי ספת כותנה מקצועי. הסיבה לכך, לעיתים כתמים ישנים או כתמי השחמה/צבע/שמן יקבעו בתוך סיבי הספה ואלו לא יהיו כחלק מהספות. אין זה אומר שכך יהיה בכל ניקוי ספת כותנה מקצועי, אך בחלק גדול מסוגי ספות כותנה כך יהיה (בעיקר אלו העשויים מאחוזי כותנה טבעי גבוהים). במידה ותזמינו את חברת ניקיון we-clean לביצוע ניקוי ספת כותנה מקצועי – אנו ניתן לכם את חוות דעתנו המקצועית קודם הניקוי ואף נדגים עבורכם את שיטת ניקוי ספת כותנה המיוחדת של חברתנו.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

חברת ניקיון - WeClean ניקיון ללא פשרות.

צרו קשר

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון בלחץ מים תוצאות מטורפות!
נגן וידאו
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות!
נגן וידאו
ניקוי ספות 100% ניקוי ואחריות מלאה!
נגן וידאו

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל
Call Now Button
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by