ניקוי ריפודים לרכב באילת

ניקוי ריפודים לרכב באילת - וויקלין

הכתמים הנפוצים בריפודי רכב, הם בעיקר כתמי שומן, וכדי להסירם זקוקים לניקיון עמוק ויסודי הרבה יותר משטיפה וניקוי פנימי לרכב. מדובר בשירות חדש יחסית בישראל הכולל ניקוי ריפודים לרכב באילת, לצורך חידוש מלא של הריפודים ומושבי הרכב. חשוב לציין כי למרות היותו שירות חדש, מחירי הניקיון ידידותיים לצרכן, וניתן למצוא חבילות ניקוי החל מ-180 שח בלבד.

השירות ניתן עד לבית הלקוח, אבל לא רק. גם תיאום עם חברת ניקוי ריפודים לרכב בשעות העבודה שלכם היא פתרון מעולה, ובתנאי שתיהיה נקודת חשמל קרובה וגישה למים לצורך מילוי מכונת הניקוי. תושבי אילת נהנים משירותים אלו הנפלאים, וניתן לקבל תוצאות מדהימות כבר בסיום הניקיון.

רכב חדש, מכונית ספורט, גג נפתח

המושבים נשארים רטובים למספר שעות

דבר נוסף שכדאי לדעת והוא תופס גם עם הניקיון בוצע אצלכם בבית וגם אם החברה הגיע אליכם לבית העסק, והוא רטיבות המושבים אחרי ניקוי ריפודים לרכב באילת. החברה תדאג לשאיבה חזקם ומשיכת המים מריפודי הרכב, ובדומה למגבת רטובה שסוחטים אותה והיא נשארת מעט לחה, כך הדבר גם כאן. הריפוד יישאר לח למספר שעות, ומומלץ בזמן זה להשאיר את החלונות פתוחים במעט או להניח את הריפוד בשמש כדי לזרז את זמן הייבוש.

אם בכל זאת רוצים לנהוג מיד אחרי העבודה, רצוי להניח מגבת על הריפוד, ועם סיום הנהיגה להסיר את המגבת ולאפשר לריפודי הרכב להתייבש היטב. הדגש על עניין הייבוש נחוץ מאוד, כדי למנוע היווצרות עובש הנוצרת כתוצאה מלחות יתרה וממים אשר לא התייבשו כראוי.

ניקוי ריפודים לרכב באילת תוך כמה זמן?

שירותי חברתנו בכל הנוגע לתושבי העיר אילת נחשבים למעט רחוקים, וניתן לקבל שירות ניקוי ריפודים לרכב באילת לרוב עד כ-10 ימים ממועד ההזמנה. יש לציין כי מועד זה עלול להיארך או להתקצר, בהתאם לכמות הלקוחות אותם אנו מרכזים בעיר זו ולשם כך רבים מלקוחותינו בעיר אילת מארגנים קבוצת אנשים המעוניינים בשירותינו, כך שגם זמן ההגעה מתקצר ובו במקביל הם זכאים להנחה קבוצתית ומחירים מוזלים במיוחד.

כדי לשמוע עוד על התארגנויות אלו, מחירי ניקוי ריפודים, מידע נוסף ועוד, אנו מזמינים אתכם לדבר איתנו טלפונית או להשאיר פרטים ונשוב אליכם עם הצעה משתלמת.

שירותים נוספים שלנו לתושבי העיר אילת

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button