ניקוי ריפודים לרכב בצפון

ניקוי ריפודים לרכב בצפון - WeClean

הרכב שלנו משרת אותנו ביום יום ובדיוק כמו בביתנו, אנו מעוניינים להיכנס לרכב נקי ולא מוכתם או בעל ריח לא נעים של עשן סיגריות, זיעה או כתמים. גם לבריאותינו כאשר אנו נמצאים בחלל יחסית קטן כמו הרכב שלנו, לא מומלץ לנשום חיידקים או אבק שחדר כבר עמוק לריפוד. במידה ואתם מאזור הצפון, כדאי כי תמצאו חברת ניקוי ריפודים לרכב בצפון, אשר יבצע את ניקיון הריפוד על הצד הטוב ביותר, כך שהריפוד ייראה חדש. ביום ניתן למצוא שירותי ניקיון לריפוד הרכב, מבלי להוציא אפילו את הרכב מהחניה, בשיחת טלפון אחת, יגיע צוות של אנשי מקצוע אשר ינקה באופן יסודי את הריפודים והוא יהיה נעים לנסיעה.

ישנו מכשור מתקדם וחומרי ניקוי מקצועיים לניקוי מקצועי של ריפוד הרכב את ניקוי ריפודים לרכב בצפון, מומלץ לבצע אחת לשנה. ישנם כאלה שמכינים את הרכב לקראת מכירה והם מנקים היטב את הריפוד בו, כך שייראה חדש ונעים, אך ישנם בעלי רכב שמבקשים ליהנות להיכנס לרכב מבלי שיעוותו את פרצופם למראה של ריפוד מלוכלך, היות והמושבים אינם מזמינים. ריפוד מלוכלך, זו אינה גזירה שאנו חייבים להשלים עמה ואם בחרתם לנסוע ברכב נקי, אז זה הזמן למצוא חברה שתבצע ניקיון מושלם לריפודי הרכב, כך שגם לכם וגם למי שנמצא עמכם ברכב יהיה נעים להיכנס אליו. לניקוי ריפודי רכב עשה זאת בעצמך – הקישו כאן.

ריפודי רכב

ניקוי ריפודים לרכב בצפון – פעולה פשוטה שמקנה לרכב שלכם מראה חדש

יש לציין, כי רכבים ציבוריים כגון מוניות ואוטובוסים ניקוי ריפודים לרכב בצפון, היא פעולה הכרחית ומתבצעת כמה פעמים בשנה. אם רכשתם רכב מיד שנייה, לא תמיד הריפודים שלו נקיים ולכן יש לדאוג לניקויים, כאשר אתם מעוניינים ברכב שיהיה היגייני, אסטטי ונעים לנסיעה. כדאי להשקיע בניקוי של ריפוד הרכב מטעם חברה שיש לה ניסיון במיוחד בתחום הזה, כך שתקבלו רכב שייראה חדש, כך שגם הערך שלו יעלה. אנשים שמעוניינים למכור את רכבם יבצעו ניקוי של ריפוד הרכב בחברה מקצועית, כך שיוכלו אף לקבל עליו מחיר טוב.

אם החלטתם לנקות את ריפוד הרכב שלכם בעצמכם, לא אחת יעלה בקרבכם חשש שמה הניקוי לא יהיה כפי שצריך, אולי חומרי הניקוי שבהם אתם משתמשים אינם מתאימים, או שאולי אין לכם את הכלים המקצועיים לניקוי כגון יניקה ושאיבה של הנוזלים וייבוש מושבי הרכב. על מנת להשיג מקרבכם ספק, כדאי לפנות אל חברת ניקוי ריפודים לרכב בצפון, כך שתהיו רגועים ובטוחים כי באמצעות הוצאה זניחה יחסית, הריפוד של הרכב שלכם ינוקה באופן מושלם. למחירון המלא – ניקוי ריפודי רכב מחיר.

השלבים של ביצוע ניקוי ריפודים לרכב בחברה מקצועית

ראשית חברה המתמחה עם ניקוי ריפודים לרכב בצפון, תשאב את הפירורים והאבק ממושבי הרכב. השלב השני הינו ריסוס חומר דטרגנטי שנועד במיוחד לניקוי הריפוד. בחברה מקצועית לניקוי ריפודי רכב, מתאימים את חומרי הניקוי לכל בד, מה שמקנה תוצאה טובה ביותר בניקוי ריפוד הרכב. את חומר הניקוי מקרצפים לתוך סיבי הבד בכדי לבצע ניקוי מאסיבי ועמוק יותר. לאחר מכן, מזריקים מים בלחץ גבוה באמצעות מכשיר מקצועי לניקוי ריפודים. לאחר מכן, שואבים את השמפו עם המים בעוצמת שאיבה גבוהה, כך שהנוזלים מהריפוד ישאבו עד תומם. יש לזכור כי לא נתן להשאיר מושבי ריפוד רטובים, כך שלא ייגרם חלילה עובש, ריחות לא נעימים או חלודה בחלקי המתכת של הרכב.

במידה וישנם מקרים קשים של לכלוך עיקש או כתמים שחדרו כבר הרבה זמן לסיבי ריפוד הרכב, יש לחזור על פעולת ההזרקה והיניקה, לפחות 3-4 פעמים.. אם קיימים ריחות לא נעימים ברכב, יש לרסס את הריפוד בסוף הליך הניקוי באמצעות חומר מפרק ריחות המיועד למטרה זו. כאשר מסתיים הניקוי של ריפודי הרכב, הוא נשאר לח ולא ספוג במים, היות והשאיבה היא בסדר גודל של 90% מהמים שהוזרקו למושבי הריפוד ולכן תהליך הייבוש יימשך בין 3-4 שעות. בדרך זו, מנקים גם את שטיחי הרכב הקבועים שלא ניתן להסירם, את ריפודי הדלתות ואת ריפוד תא המטען ברכב.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button